Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Let me say this: I think there's a time that in the era that you're in and the development of your team, there's a time when you can move up a round to take a quarterback," Nix said on WGR via the Buffalo News. "And I think the time's now for us.

"I mean, if a guy's there -- I keep saying that, and there'll be one out there -- if the guy's there, then I think we'll target -- as I've said before -- drafting a good quarterback. We need a good, young quarterback, and we're going to do our best to get him."

Ez jó hírnek számít? 😀
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
A Seahawks elleni meccs félidejében fellép PSY a Gangnam Style című remekművével 😊 Egyéb pozitív hírt sajnos nem tudok a csapatunkról mondani, Freddy IR-re került, és merem remélni, hogy Gailey és Fitzpatrick napjai meg vannak számlálva!Hungarian Bill
Félidőben küldenék egy Chancellor blitz-et erre a PSY-ra, hagy érezze a törődést... 😛Medvepapa
Elvennéd a Bills-fanoktól az idei szezon fénypontját? Ne legyél már ennyire szívtelen velünk 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A Seahawks elleni meccs félidejében fellép PSY a Gangnam Style című remekművével 😊 Egyéb pozitív hírt sajnos nem tudok a csapatunkról mondani, Freddy IR-re került, és merem remélni, hogy Gailey és Fitzpatrick napjai meg vannak számlálva!Hungarian Bill
Félidőben küldenék egy Chancellor blitz-et erre a PSY-ra, hagy érezze a törődést... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
A Seahawks elleni meccs félidejében fellép PSY a Gangnam Style című remekművével 😊 Egyéb pozitív hírt sajnos nem tudok a csapatunkról mondani, Freddy IR-re került, és merem remélni, hogy Gailey és Fitzpatrick napjai meg vannak számlálva!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Fred Jackson torn MCL:  www.nationalfootballpost.com/Fred-Jacksons-season-may-be-over.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem fogja, mert nem akar többet fizetni a kelleténél! Szerintem marad jövőre is 😊
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
hát nemtom mi kell még hogy kirúgja...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?Buffalo Bill
Izgulok persze!
Jövőre szívesen látnék egy jobb csapatot, főleg egy jobb edzői kart!

Hmm 3 éve DJ-t krakta meccs év közben RW Jr.
Szerintetek???
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?Buffalo Bill
Ha láttad a mai meccset, akkor azt hiszem, hogy rájöhettél, hogy ez a csapat még azt se érdemli meg, hogy izguljon miatta az ember... Wood kidőlt, a falunknak annyi, ezenfelül továbbra sincs irányítónk, a védelmünk pedig a kulcspillanatokban mond csődöt. Ezek mind-mind mentális tényezők, de én nem ismétlem magam feleslegesen, nincs egy igazi vezére ennek a csapatnak, ez ma is abszolút kiderült. Borzasztó, már várom a szezon végét!

Ja, és a legnagyobb poén az az, hogy a Steelers és a Bengals is kikaptak, szóval közelebb tudtunk volna hozzájuk kerülni! De nem, mert jobb januárban már pihenni, biztos kivették a fiúk a szabit előre...
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hát ez már röhej...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem lesz jó idő:  www.nationalfootballpost.com/Two-games-where-weather-could-be-a-major-factor.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?Buffalo Bill
Igen. Hogy hol fog draftolni jövőre 😀
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
The #Bills have placed OL Chris Hairston on Injured Reserve and signed OL Chris Scott
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Úristen, mennyi pihentagyú ember van kerek e világon 😊 Mondjuk igaza van 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ezen szakadok 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
#Bills have placed DE Chris Kelsay on Injured Reseve

CB T.J. Heath and OL Keith Williams have been promoted from the Practice Squad to the 53-man roste

OL Adam Grant and OL J.B. Shugarts have been signed to the Practice Squad
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Wood: MCL-szakadás, szegény nem tud már egy szezont végigjátszani egészségesen... 😕
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?kolaroVikings
én a múltkor csináltam meg egy Wonderlic tesztet, talán ez lehet kiindulópont. Igaz nem vagyok NFL játékos, sem QB, csak egy mezei átlagos ember. Wonderlicen 28pontot értem el, főleg a számolgatós feladatoknál időztem sokat, aki fejben gyorsan számol az simán tud +10-15pontot elérni hozzám képest is. Sokan mondják, hogy van köze az IQ teszthez. Nos, nekem a legutolsó (kb 3éve) kitöltött IQ tesztjeim 140+-os eredményeket hoztak (több is), tehát mondhatni átlagtól nagyobb IQ-val rendelkezem. Wonderlic-en viszont nem tudtam hozni szintben ugyanezt az eredményt. Az meg, hogy mennyire hasznos amerikai fociban a magas Wonderlic eredmény...egyetérthetünk, hogy nem nagyon (lssd Fitz rosszabb napjai). Sportbeli hasonlatot szerény személyem csak sima mezei foci (soccerből) tudok meríteni, ott irányító középpályásként megye2ben az átlagtól nagyobb foci-kreativitás jellemzett az edzőm és a szurkolók szerint, én voltam a csapat "karmestere"...de ez is pár éve volt, és lehet, hogy semmi köze nincs a magas IQ-hoz.MarioAna
Akárhányszor felmerült ez a téma, mindig igyekeztem felhívni a figyelmet, hogy a Wonderlic nem intelligencia teszt. (Hívjunk egyébként bármit is intelligenciának.) A Wonderlic sokkal inkább egy problémamegoldó-képességet, döntéshozatalt, stressztűrést mérő eszköz. (nagy időnyomás alatt hogyan vagy képes viszonylag egyszerű problémákat megoldani, döntéseket hozni.)
kolaroVikings, ha így tekintesz rá és mondjuk posztonként nézed az eredményeket, akkor némi összefüggés felfedezhető. Ahol jellemzően magasabb eredményű játékosok vannak, azokon a posztokon általában sokkal több problémát kell elemezni, sokkal több döntési elágazást kell jól kibogozni egy play alatt. Vick és V. Young esetében arra kell az edzői stábnak odafigyelnie, hogy ne egy (túl) bonyolult rendszert építsenek ki, mert abban hajlamosak lehetnek elveszni. Lásd Mr. sapka gondolatmenetét. (Btw érdekes, hogy a stresszt, a nyomást egyikük se (volt) képes megfelelően kezelni pályán vagy a pályán kívül.)
A Wonderlic korlátait viszont nagyon jól mutatja, hogy Fitz fő gyengesége irányítóként pont a gyakori rossz döntéshozatal. Mint minden pszichológiai mérőeszköz, konkrét esetekben komolyat hibázhat. Önmagában ennek alapján szerintem egyetlen edzői stáb sem dönt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
igazából a wonderlicből nem következik a football IQ, annyit számíthat a magas-alacsony ráta, hogy milyen mélységű és mennyiségű feladatokat bíznak/bízhatnak az egyes játékosokra. Pl. Fitz mostani rendszerét nem biztos, hogy egy McNabb képességű játékos tudná futtatni; vagy pl. Manning és az audible rendszere. Feladatfüggő minden. De akkor még nem esett szó az ösztönösségről, az biztos, hogy nehezen megfogható téma.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?kolaroVikings
én a múltkor csináltam meg egy Wonderlic tesztet, talán ez lehet kiindulópont. Igaz nem vagyok NFL játékos, sem QB, csak egy mezei átlagos ember. Wonderlicen 28pontot értem el, főleg a számolgatós feladatoknál időztem sokat, aki fejben gyorsan számol az simán tud +10-15pontot elérni hozzám képest is. Sokan mondják, hogy van köze az IQ teszthez. Nos, nekem a legutolsó (kb 3éve) kitöltött IQ tesztjeim 140+-os eredményeket hoztak (több is), tehát mondhatni átlagtól nagyobb IQ-val rendelkezem. Wonderlic-en viszont nem tudtam hozni szintben ugyanezt az eredményt. Az meg, hogy mennyire hasznos amerikai fociban a magas Wonderlic eredmény...egyetérthetünk, hogy nem nagyon (lssd Fitz rosszabb napjai). Sportbeli hasonlatot szerény személyem csak sima mezei foci (soccerből) tudok meríteni, ott irányító középpályásként megye2ben az átlagtól nagyobb foci-kreativitás jellemzett az edzőm és a szurkolók szerint, én voltam a csapat "karmestere"...de ez is pár éve volt, és lehet, hogy semmi köze nincs a magas IQ-hoz.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?kolaroVikings
Szia, üdv kicsiny táborunkban! 😊 Nem gondoltam volna, hogy vannak még ilyen mazochisták a törzstagokon kívül 😊

Igazából több tanulmány is van arra vonatkozólag, hogy a wonderlic mennyire releváns egy játékos megítélésében, abban viszont egyetért mindenki, hogy jóformán semennyire. Ugyanúgy árt, mint használ. Az egyik tanulmányból idézve az edzők azért nem szeretik, ha okosabb náluk egy játékos, mert így könnyen elveszthetik a domináns szerepüket az öltözőben. Múlt héten az volt a szitu, hogy pl Stevie Johnson megjegyezte, hogy hívhatná Fitz is a playeket. Ez Gaileynek tuti nem esett jól.

Egyébként számomra érdekes, hogy az OT-k jobb teszteket írnak, mint a centerek, és az irányítók.
több mint 11 éve
kolaroVikings Minnesota Vikings 27
Sziasztok😊pár éve követem az NFL-t, Vikings + Bills szurkolónak tartom magam. Érdekesnek találom Fitzpatrick "előéletét". Harvardról "nem sok" NFL irányító jött ki eddig,és nyilatkozata alapján,mint Harvard tanuló(48 pont), simán dolgozhatna a Wall Street-en komolyabb beosztásban. Nagyon szimpatikus játékosnak tartom,de szerintetek van összefüggés a Wonderlic teszt és az NFL teljesítmény között?Pl. Gabbert 42 pontja, McElroy 43 pontja,de ellenpélda mondjuk Claiborne 4 pontja, vagy Vick v Vince Young nagyon kevés pontja között?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De én nem pechnek gondolom a Fitz fiaskót, hanem pont a hiányos önértékelésből eredő görcs eredményének.tomi-tomi
Nem tettem smiley-t, de ilyen értelemben szerepelt a pech a gondolatsor végén.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Köszi a gratulációt, nektek is sok sikert a hátralevő meccsekhez, és az offseasonhoz. Mularkey nem rossz HC, ezt nálunk is bebizonyította, csak higgyetek benne.

Egyébként a védelem végre összeállt, ennek kifejezetten örülhetünk. Végre a futójáték volt túlsúlyban, és lám meg is lett az eredménye, a liga egyik legjobb RB-tandemje a miénk, nem értem, miért nem használjuk gyakrabban őket. Hátha Gailey is már inkább az állásáért küzd, és nem akarja azt bebizonyítani, hogy Fitz igenis franchise QB.

Gratula a fiúknak, mondjuk én nem hiszek abban, hogy a hátralevő meccseinket mind megnyernénk, meg ha így is történne, ahhoz is nagyon a kezünkre kellene, hogy játsszon a sors, de amíg élünk, remélünk 😊

Jövő héten jön a Rams!