Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Reid kiesett. Kelly jön interjúzni. Mellette még Smith vagy Wisenhunt lehet befutó szerintem. Horton marad Arizonában. biztosra veszem. Ja meg még Gruden is ott van 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Chip Kelly és Lovie Smith is interjúalanyok lesznek. A hétvégén pedig Denverbe megyünk McCoyhoz.Hungarian Bill
AZért elég jó neveket interjúvolunk meg. Olyan szar edzőt már csak nem fogunk hozni?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Chip Kelly és Lovie Smith is interjúalanyok lesznek. A hétvégén pedig Denverbe megyünk McCoyhoz.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Helmut örülj!
Whiz és Horton után Chip Kelly lesz a következő interjúalany.empty taxi
Én ennek nagyon nem örülök! Nem szeretnék beszélni róla! Mindegy igazolja a gyakot azt tőlem oda megy ahova akar, az NCAA sharp rendszerével, amivel még soha egy komoly védelmet sem vert meg!! Az a durva, hogy mindenki hihetetlen extázisban van, hogy hozza a "sebességalapú rendszerét"! Hát NFL-be rohadtul nem ezt fogja hozni! Mindegy is!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
na végre, zajlik az élet itt!

Whizz-nek én is örülnék,Hortont nem ismerem..BillsFan
steelcurtainrising.blogspot.hu/2011/03/dick-lebeau-coaching-tree.html?m=1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Elég sok edzőt tervezünk meghallgatni, remélhetőleg a nagy számok törvénye alapján nem kell ismét egy Gaileyvel beérnünk 😊Hungarian Bill
A nagy számok törvénye alapján az egyik tuti Bills HC lesz. A hagyományok alapján meg az akit leginkább nem szeretnénk. Bár olyan nincs nálam a jelenleg felmerült nevek között.Shawn84
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de Gailey neve is eléggé a semmiből került elő anno az emlékeim szerint 😊empty taxi
Bizony, máig emlékszem arra a napra, és arra, hogy mikor Bria belinkelte nekünk a jó hírt, szinte hallani lehetett a röhögését a fórumon keresztül is 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Elég sok edzőt tervezünk meghallgatni, remélhetőleg a nagy számok törvénye alapján nem kell ismét egy Gaileyvel beérnünk 😊Hungarian Bill
A nagy számok törvénye alapján az egyik tuti Bills HC lesz. A hagyományok alapján meg az akit leginkább nem szeretnénk. Bár olyan nincs nálam a jelenleg felmerült nevek között.Shawn84
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de Gailey neve is eléggé a semmiből került elő anno az emlékeim szerint 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Elég sok edzőt tervezünk meghallgatni, remélhetőleg a nagy számok törvénye alapján nem kell ismét egy Gaileyvel beérnünk 😊Hungarian Bill
A nagy számok törvénye alapján az egyik tuti Bills HC lesz. A hagyományok alapján meg az akit leginkább nem szeretnénk. Bár olyan nincs nálam a jelenleg felmerült nevek között.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Elég sok edzőt tervezünk meghallgatni, remélhetőleg a nagy számok törvénye alapján nem kell ismét egy Gaileyvel beérnünk 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Helmut örülj!
Whiz és Horton után Chip Kelly lesz a következő interjúalany.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
na végre, zajlik az élet itt!

Whizz-nek én is örülnék,Hortont nem ismerem..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A vezetőitek Arizonába repülnek holnap, hogy Whizzel, meg Hortonnal is beszéljenek a HC posztról.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Engedélyt kértetek a Broncostól Mike McCoy interjúztatására, egyik legjobb HC jelölt szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Holnap Whisenhunt interjúHungarian Bill
Én meg lennék vele. Annak ellenére, hogy az elmúlt évek nem sikerültek neki Arizonában. De mégiscsak SB-t játszottak vele.Shawn84
Holnap Whisenhunt interjúHungarian Bill
Imádom őt! Na ő tényleg vezetőedző! Szerintem Tökéletes pontján van a karrierjének! látott jót, és rosszat, ért el sikereket, bukott most egy hatalmasat, de nem akkorát, hogy összetörjön, hanem pont akkorát, hogy tanuljon belőle! Miután Hox fan is vagyok, évek óta figyelem őt! Remek szervező, és motivátor!
Nem tudta megoldani a QB kérdést Arizónában, annak ellenére, hogy szakember (mondjuk ő rendet tartott, és tényleg HC feladatokkal foglalkozott).
Az ő esetében létfontosságú, hogy jó szakemberekkel vegye körül magát!
Ha tényleg Doug lesz a GM, akkor nem is megy el!

De csak azzal a záradékkal jöhet ide, hogy köteles QB-t draftolni az 1 körben, nem maradhat Fitz, nem jöhet Alex Smith, nem jöhet Kolb, nem jöhet Flynn!!!
Helmut Zimmer
Azért ha Larry-t hozná magával aszt nem utasítanád vissza 😛 még ha nem is QB bár lehet abban is többet tudna mint néhányan 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Holnap Whisenhunt interjúHungarian Bill
Én meg lennék vele. Annak ellenére, hogy az elmúlt évek nem sikerültek neki Arizonában. De mégiscsak SB-t játszottak vele.Shawn84
Holnap Whisenhunt interjúHungarian Bill
Imádom őt! Na ő tényleg vezetőedző! Szerintem Tökéletes pontján van a karrierjének! látott jót, és rosszat, ért el sikereket, bukott most egy hatalmasat, de nem akkorát, hogy összetörjön, hanem pont akkorát, hogy tanuljon belőle! Miután Hox fan is vagyok, évek óta figyelem őt! Remek szervező, és motivátor!
Nem tudta megoldani a QB kérdést Arizónában, annak ellenére, hogy szakember (mondjuk ő rendet tartott, és tényleg HC feladatokkal foglalkozott).
Az ő esetében létfontosságú, hogy jó szakemberekkel vegye körül magát!
Ha tényleg Doug lesz a GM, akkor nem is megy el!

De csak azzal a záradékkal jöhet ide, hogy köteles QB-t draftolni az 1 körben, nem maradhat Fitz, nem jöhet Alex Smith, nem jöhet Kolb, nem jöhet Flynn!!!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Holnap Whisenhunt interjúHungarian Bill
Én meg lennék vele. Annak ellenére, hogy az elmúlt évek nem sikerültek neki Arizonában. De mégiscsak SB-t játszottak vele.Shawn84
Mert volt egy HOF QB-ja 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Holnap Whisenhunt interjúHungarian Bill
Én meg lennék vele. Annak ellenére, hogy az elmúlt évek nem sikerültek neki Arizonában. De mégiscsak SB-t játszottak vele.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Holnap Whisenhunt interjú
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Azért Brandon volt már itt GM is a Jauron-érában, az nem igazán jött be neki. Az ürgéről tudni kell, hogy egy gazdaságilag hanyatló városban sikerült egy olyan stadionbérleti szerződést kötnie az állammal, ami biztosítja azt, hogy a csapat további 10 évig ittmarad. Ezen kívül nyerni is szeretne, Mario idehozatalában is nagy szerepe volt. Ő egész egyszerűen csak nem football guy, de mondj olyan tulajt, aki az 😊

Abban is biztos vagyok, hogy mindent el fog követni, hogy egy normális edzőt idehozzon. Mondjuk a 3 tyúkanyó általi interjúztatásokra kíváncsi leszek. Úgy hallottam, Loviet érdekelné is a meló, márpedig ő szerintem ezzel a védelemmel csodát tudna tenni, már csak egy adekvát OC kéne neki (nem, Ticet ne hozza magával).Hungarian Bill
Ebben a hanyatló gazdasági környezetben Simicska Lajos is nagyon jó üzleteket köt az állammal, mégse szeretném szövetségi kapitánynak. füligjimmy
A Simicska-féle ügyekből csak Simicska jön ki jól, ennek a szerződésnek viszont egy egész franchise a haszonélvezője.

Egyébként Nix minden bizonnyal a draft után lelép, és Whaley lesz az új GM, ami szintén nem rossz hír.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért Brandon volt már itt GM is a Jauron-érában, az nem igazán jött be neki. Az ürgéről tudni kell, hogy egy gazdaságilag hanyatló városban sikerült egy olyan stadionbérleti szerződést kötnie az állammal, ami biztosítja azt, hogy a csapat további 10 évig ittmarad. Ezen kívül nyerni is szeretne, Mario idehozatalában is nagy szerepe volt. Ő egész egyszerűen csak nem football guy, de mondj olyan tulajt, aki az 😊

Abban is biztos vagyok, hogy mindent el fog követni, hogy egy normális edzőt idehozzon. Mondjuk a 3 tyúkanyó általi interjúztatásokra kíváncsi leszek. Úgy hallottam, Loviet érdekelné is a meló, márpedig ő szerintem ezzel a védelemmel csodát tudna tenni, már csak egy adekvát OC kéne neki (nem, Ticet ne hozza magával).Hungarian Bill
Ebben a hanyatló gazdasági környezetben Simicska Lajos is nagyon jó üzleteket köt az állammal, mégse szeretném szövetségi kapitánynak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Azért Brandon volt már itt GM is a Jauron-érában, az nem igazán jött be neki. Az ürgéről tudni kell, hogy egy gazdaságilag hanyatló városban sikerült egy olyan stadionbérleti szerződést kötnie az állammal, ami biztosítja azt, hogy a csapat további 10 évig ittmarad. Ezen kívül nyerni is szeretne, Mario idehozatalában is nagy szerepe volt. Ő egész egyszerűen csak nem football guy, de mondj olyan tulajt, aki az 😊

Abban is biztos vagyok, hogy mindent el fog követni, hogy egy normális edzőt idehozzon. Mondjuk a 3 tyúkanyó általi interjúztatásokra kíváncsi leszek. Úgy hallottam, Loviet érdekelné is a meló, márpedig ő szerintem ezzel a védelemmel csodát tudna tenni, már csak egy adekvát OC kéne neki (nem, Ticet ne hozza magával).
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt viszont nem tudni, hogy Brandonnak mire fog kiterjedni a hatásköre. Ha marad a marketingnél, és nem szól bele a fociba, hagyja dolgozni Nixet/Whaleyt, akkor ez nem is olyan rossz ötlet.

Azt hiszem, előbb-utóbb elkerülhetetlenné vált az, hogy RW Jr. már ne töltsön be meghatározó szerepet a franchise életében. Az, hogy lemondott a döntési jogról, mindenképpen pozitív dolog. Ő most már csak egy szimbolikus figura lesz, és reméljük, hogy még sokáig marad velünk.Hungarian Bill
Ne haragudj, aki a marketinggel foglalkozik, az a marketing igazgató, a team president az a team president. Szóval ez megint egy rakás szar, ami össze lett itt hozva. A csapatnyi csibére egy hozzá nem értő tyúkanyó helyett most ügyel majd három hozzá nem értó tyúkanyó.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Azt viszont nem tudni, hogy Brandonnak mire fog kiterjedni a hatásköre. Ha marad a marketingnél, és nem szól bele a fociba, hagyja dolgozni Nixet/Whaleyt, akkor ez nem is olyan rossz ötlet.

Azt hiszem, előbb-utóbb elkerülhetetlenné vált az, hogy RW Jr. már ne töltsön be meghatározó szerepet a franchise életében. Az, hogy lemondott a döntési jogról, mindenképpen pozitív dolog. Ő most már csak egy szimbolikus figura lesz, és reméljük, hogy még sokáig marad velünk.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint 6-tól sajtótájékoztató, valószínűleg Nix sorsa is eldől.Hungarian Bill
Albert Breer szerint Nix marad. Viszont lehet ownership ügyben lesz bejelenteni való. iktriad
Minket bármilyen megoldás érdekel 😊Hungarian Bill
Tessék:
Bills press conference at noon will announce CEO Russ Brandon is now team president. Will essentially be acting as owner for Ralph Wilson.

De Nix helye se biztos.
Sounds like there will be transition period and front office restructuring w/ assistant GM Doug Whaley eventually taking over for Buddy Nix
(LaCanfora)
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Magyar idő szerint 6-tól sajtótájékoztató, valószínűleg Nix sorsa is eldől.Hungarian Bill
Albert Breer szerint Nix marad. Viszont lehet ownership ügyben lesz bejelenteni való. iktriad
Minket bármilyen megoldás érdekel 😊

Az viszont semmiképp, hogy Russ Brandon lesz a President, de Ralph nem adja el a csapatot... Úristen, a csávó egy marketing szaki, a focihoz nemsok köze van! Egy lépés előre, két lépés hátra, csodás...