Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Former Saints T Jon Stinchcomb on new Bills Coach Doug Marrone: 'Best coach I ever had'

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ez volt a legolcsóbb választás vszeg 😊

kiváncsi vagyok kiket hoz ide...BillsFan
Eeeegen, abba mondjuk nem gondoltam bele, hogy a Big East lélegeztetőgépen van (ott sikerült a 4. helyen végezni), és a jelenlegi fizetésének a duplája is kb 3 millió lehet. Én amúgy nem vagyok tőle lenyűgözve, mélyről hozta fel a narancsokat, de ide nem egy egyetemi válságmenedzser kell. Lovie összekapta volna a védelmet, futtatja a labdát vakulásig, de semmit nem tudott volna kezdeni az irányítószituval. Wizi valszeg 5 millió körül kért. füligjimmy
..és ugyanúgy nem lett volna képes rendszert építeni, mint a maciknál!
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Ha egy jó DEF stábot hoz ,még akármi is lehet!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ez volt a legolcsóbb választás vszeg 😊

kiváncsi vagyok kiket hoz ide...BillsFan
Eeeegen, abba mondjuk nem gondoltam bele, hogy a Big East lélegeztetőgépen van (ott sikerült a 4. helyen végezni), és a jelenlegi fizetésének a duplája is kb 3 millió lehet. Én amúgy nem vagyok tőle lenyűgözve, mélyről hozta fel a narancsokat, de ide nem egy egyetemi válságmenedzser kell. Lovie összekapta volna a védelmet, futtatja a labdát vakulásig, de semmit nem tudott volna kezdeni az irányítószituval. Wizi valszeg 5 millió körül kért.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
ez volt a legolcsóbb választás vszeg 😊

kiváncsi vagyok kiket hoz ide...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt. füligjimmy
Azért ott sem megy minden olyan hamar. Reid 9 órát dumált a Chiefs vezetőkkel, Kelly meg 7 órát a Brownsal. Shawn84
Ne haragudj, de ez most hogy jön ide? Kelly jött ide, megmutatta magát, egyből tovább. Profi. Utána jött Smith, utána Marrone. Megeszem a kalapom sóval, paprikával, ha Marrone idejön, nem hülye derékba törni a karrierjét. Remélem mind a három okostojás körbekotkodácsolta a jelölteket. Jó az embernek látni, hogy milyen összetett a szervezet struktúrája.

Amúgy én vagyok a hülye, hogy azt hittem profin le tudják rendezni. Bár lehet nagyon baba volt minden, csak k***a amatőrnek tűnik. füligjimmy
És mondd, hogy ízlett a kalapod sóval és paprikával? 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Oh köszi, láttam a másik topicban ezt a hozzászólásod, de igazából arra a rendszerre lettem volna kíváncsi, amit játszat. Úgy olvastam, hogy mikor Payton koordinátora volt NO-ban, akkor ugyan Payton hívta a playeket, de a rendszer Marrone találmánya volt. Remélhetőleg itt is csak a rendszert fekteti le, és nem akar koordinátor is lenni egyben. Egy jó stáb idehozatala kulcskérdés mindenképpen.Hungarian Bill
Ryan Nassibről van fent a youtube-on jó pár teljes meccsvideó. Marrone passzjátékáról, legalábbis amit az egyetemen irányított adhat egy átfogó képet:





 www.youtube.com/watch?v=EmybAZdY06g

Ezekkel a videókkal még véletlenül sem a Nassib to Bills klisének akarok még nagyobb nyomatékot adni, de a Syracuse passzjátékáról és formációkról beszédes.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nassib-time 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Oh köszi, láttam a másik topicban ezt a hozzászólásod, de igazából arra a rendszerre lettem volna kíváncsi, amit játszat. Úgy olvastam, hogy mikor Payton koordinátora volt NO-ban, akkor ugyan Payton hívta a playeket, de a rendszer Marrone találmánya volt. Remélhetőleg itt is csak a rendszert fekteti le, és nem akar koordinátor is lenni egyben. Egy jó stáb idehozatala kulcskérdés mindenképpen.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekes választás, sokat nem tudok róla, bevallom őszintén. Valaki esetleg felhomályosítana minket, hogy mégis mire számítsunk?Hungarian Bill
Másik topikba írtam:

Ideális HC jelöltnek tartom. Még amikor hónapokkal ezelőtt elindult a 2013-as HC-k topik akkor írtam, hogy ő lehet a következp Schiano. Herm Edwards és Sean Payton alatt lett NFL tapasztalata* (beszédes, hogy Payton koordinátornak szerződtette, amint a Saintshez került). Pozíciós edző (OL/TE), koordinátor és vezetőedző is volt, tehát végigjárta a szamárlétrát, nem csak úgy belecsöppent a dolgok közepébe.

*szerk.: ezt azért tartom fontosnak, mert belülről láthatta, hogy két újonc vezetőedző, hogy birkózik meg a feladattal ill. a csapatépítéssel és hogyan jutnak már korán rájátszásba. Ezek után tudott saját csapatot irányítani, igaz csak egyetemen. Ha kinevezik egy NFL csapat élére, akkor valószínűsíthető, hogy nem zuhan össze a feladat súlya alatt és nem egy Jim Zorn kaliberű edző lesz a pályaszélén, akiről minden egyes pillanatban látszott, hogy szegénynek fogalma sincsen arról, hogy mit csinál.
A nagy kérdés, hogy milyen stábot tud összeszedni. Ha maradunk a Schiano példánál, neki ez átlagon felül sikerült tavaly. Amint lesznek koordinátorok, már lehet mire tippelni, hogy milyen irányba indul a támadó- és védőjáték. Támadóoldalon egyébként valami hasonlót kell elképzelni, mint amit a Bucs csinál a futójátékra alapozva, különösebb trükkök, rongyrázás nélkül. A Syracuse védelem meg különösen idén meglehetősen agresszív, blitz-központú volt.

szerk.: én azt hittem, hogy Lovie Smith lesz a befutó, de Marrone nagyon jó választásnak tűnik előzetesen.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Filed to ESPN: Doug Marrone has agreed to leave Syracuse and become the next head coach of the Buffalo Bills.Proxi
Sörrel nem is csúszott olyan nehezen.

A szezon végére kihúzta magát a szarból
 espn.go.com/blog/bigeast/post/_/id/33392/doug-marrones-job-security

biztos adtak volna neki új szerződést, de talán nem olyat, amit lekpézelt. Ezt nem vettem figyelembe, egy sapkám bánta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Érdekes választás, sokat nem tudok róla, bevallom őszintén. Valaki esetleg felhomályosítana minket, hogy mégis mire számítsunk?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nem rossz döntés. Most már csak a segédek kiválasztásán múlik nagyon sok.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt. füligjimmy
Azért ott sem megy minden olyan hamar. Reid 9 órát dumált a Chiefs vezetőkkel, Kelly meg 7 órát a Brownsal. Shawn84
Ne haragudj, de ez most hogy jön ide? Kelly jött ide, megmutatta magát, egyből tovább. Profi. Utána jött Smith, utána Marrone. Megeszem a kalapom sóval, paprikával, ha Marrone idejön, nem hülye derékba törni a karrierjét. Remélem mind a három okostojás körbekotkodácsolta a jelölteket. Jó az embernek látni, hogy milyen összetett a szervezet struktúrája.

Amúgy én vagyok a hülye, hogy azt hittem profin le tudják rendezni. Bár lehet nagyon baba volt minden, csak k***a amatőrnek tűnik. füligjimmy
Kezdheted 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Filed to ESPN: Doug Marrone has agreed to leave Syracuse and become the next head coach of the Buffalo Bills.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt. füligjimmy
Azért ott sem megy minden olyan hamar. Reid 9 órát dumált a Chiefs vezetőkkel, Kelly meg 7 órát a Brownsal. Shawn84
Ne haragudj, de ez most hogy jön ide? Kelly jött ide, megmutatta magát, egyből tovább. Profi. Utána jött Smith, utána Marrone. Megeszem a kalapom sóval, paprikával, ha Marrone idejön, nem hülye derékba törni a karrierjét. Remélem mind a három okostojás körbekotkodácsolta a jelölteket. Jó az embernek látni, hogy milyen összetett a szervezet struktúrája.füligjimmy
Az egyértelmű hogy nem érdeklődnek annyira a Bills iránt. Én Wisenhuntnak meg Love Smithnek adom a legtöbb esélyt jelenleg. Mindegyik előrelépés lenne. De előbbit jobbnak tartanám. Egyébként nem olyan szar ez a Bills keret, hogy rettegni kelljen tőle. Nem rosszabb mint a Browns vagy a Cards. Simán van benne lehetőség bármelyik felmerült ember számára. szvsz.Shawn84
Bizony van! Három éve egy teljesen rommá vert csapatunk volt, a Defense is csak secondary terén volt jó, a front-7 valami botrányos volt. QB és támadófalunk se nagyon volt, volt egy Lynch-Jackson tandemünk, de előbbi nem zárt valami jó szezont akkor, arról nem is beszélve, hogy többször is összeütközésbe került a törvénnyel. Egy edző számára akkor rémálom lett volna átvenni azt a Billst! Én úgy gondolom, hogyha a védelmet sikerülne összekapni, és hozni a draftról vagy FA-ról egy nagyon jó LB-t, Lovie ezzel a védelemmel csodákra lenne képes! Talán Urlachert is el tudná csábítani, és akkor meg is lenne a vezéregyéniség is, akire ez a D# régóta vár. Arról nem is beszélve, hogy valószínű hozná magával Gil Byrdöt is, szóval Jairus esélyei is nőnének a maradásra, nem hiszem, hogy nem szeretne a faterral dolgozni. Persze Lovie-hoz kellene egy megfelelő OC, pl egy Hue Jackson. Martzot nem hozza inkább magával, mert Chandlert és Spillert is levegőnek nézné. Persze QB-t is draftolni kéne.


Ma még meghallgatjuk McCoyt, aztán szerintem döntés következik. Én Whisenhuntra tippelek, mert Whaley elég jó kapcsolatot ápol vele, és Brandon is nagy fanja. Pedig jobban szeretném Smitht, vagy esetleg Kellyt...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt. füligjimmy
Azért ott sem megy minden olyan hamar. Reid 9 órát dumált a Chiefs vezetőkkel, Kelly meg 7 órát a Brownsal. Shawn84
Ne haragudj, de ez most hogy jön ide? Kelly jött ide, megmutatta magát, egyből tovább. Profi. Utána jött Smith, utána Marrone. Megeszem a kalapom sóval, paprikával, ha Marrone idejön, nem hülye derékba törni a karrierjét. Remélem mind a három okostojás körbekotkodácsolta a jelölteket. Jó az embernek látni, hogy milyen összetett a szervezet struktúrája.füligjimmy
Az egyértelmű hogy nem érdeklődnek annyira a Bills iránt. Én Wisenhuntnak meg Love Smithnek adom a legtöbb esélyt jelenleg. Mindegyik előrelépés lenne. De előbbit jobbnak tartanám. Egyébként nem olyan szar ez a Bills keret, hogy rettegni kelljen tőle. Nem rosszabb mint a Browns vagy a Cards. Simán van benne lehetőség bármelyik felmerült ember számára. szvsz.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt. füligjimmy
Azért ott sem megy minden olyan hamar. Reid 9 órát dumált a Chiefs vezetőkkel, Kelly meg 7 órát a Brownsal. Shawn84
Ne haragudj, de ez most hogy jön ide? Kelly jött ide, megmutatta magát, egyből tovább. Profi. Utána jött Smith, utána Marrone. Megeszem a kalapom sóval, paprikával, ha Marrone idejön, nem hülye derékba törni a karrierjét. Remélem mind a három okostojás körbekotkodácsolta a jelölteket. Jó az embernek látni, hogy milyen összetett a szervezet struktúrája.

Amúgy én vagyok a hülye, hogy azt hittem profin le tudják rendezni. Bár lehet nagyon baba volt minden, csak k***a amatőrnek tűnik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt. füligjimmy
Azért ott sem megy minden olyan hamar. Reid 9 órát dumált a Chiefs vezetőkkel, Kelly meg 7 órát a Brownsal.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Három jelölt egy nap alatt, az komoly lehetett. Kishazánkban egy komolyabb szakmai interjú minimum két, inkább három órás. NFL vezetőedzőt mondjuk biztos könnyebb találni, mint adatbázis fejlesztőt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Reid kiesett. Kelly jön interjúzni. Mellette még Smith vagy Wisenhunt lehet befutó szerintem. Horton marad Arizonában. biztosra veszem. Ja meg még Gruden is ott van 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Chip Kelly és Lovie Smith is interjúalanyok lesznek. A hétvégén pedig Denverbe megyünk McCoyhoz.Hungarian Bill
AZért elég jó neveket interjúvolunk meg. Olyan szar edzőt már csak nem fogunk hozni?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Chip Kelly és Lovie Smith is interjúalanyok lesznek. A hétvégén pedig Denverbe megyünk McCoyhoz.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Helmut örülj!
Whiz és Horton után Chip Kelly lesz a következő interjúalany.empty taxi
Én ennek nagyon nem örülök! Nem szeretnék beszélni róla! Mindegy igazolja a gyakot azt tőlem oda megy ahova akar, az NCAA sharp rendszerével, amivel még soha egy komoly védelmet sem vert meg!! Az a durva, hogy mindenki hihetetlen extázisban van, hogy hozza a "sebességalapú rendszerét"! Hát NFL-be rohadtul nem ezt fogja hozni! Mindegy is!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
na végre, zajlik az élet itt!

Whizz-nek én is örülnék,Hortont nem ismerem..BillsFan
steelcurtainrising.blogspot.hu/2011/03/dick-lebeau-coaching-tree.html?m=1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak