Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Pettine-el már készült egy interjú is a hivatalos oldalon. Szerintem nála jó kezekben lesz a védelem, a Jets-fanok is sajnálták, hogy elment. Azt mondta, hogy nem leszünk se 3-4-es, se 4-3-as csapat, egy agresszív védelmet próbál majd itt is kialakítani, csak úgy, mint Jerseyben. Kíváncsi vagyok, lesz-e esetleg valaki, akit hoz magával.Hungarian Bill
Agresszívra számíthattok, rengeteg blitz-el.Beki
Az a kedvencem 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pettine-el már készült egy interjú is a hivatalos oldalon. Szerintem nála jó kezekben lesz a védelem, a Jets-fanok is sajnálták, hogy elment. Azt mondta, hogy nem leszünk se 3-4-es, se 4-3-as csapat, egy agresszív védelmet próbál majd itt is kialakítani, csak úgy, mint Jerseyben. Kíváncsi vagyok, lesz-e esetleg valaki, akit hoz magával.Hungarian Bill
Agresszívra számíthattok, rengeteg blitz-el.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Pettine-el már készült egy interjú is a hivatalos oldalon. Szerintem nála jó kezekben lesz a védelem, a Jets-fanok is sajnálták, hogy elment. Azt mondta, hogy nem leszünk se 3-4-es, se 4-3-as csapat, egy agresszív védelmet próbál majd itt is kialakítani, csak úgy, mint Jerseyben. Kíváncsi vagyok, lesz-e esetleg valaki, akit hoz magával.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Bills announced Nathaniel Hackett as offensive coordinator and Mike Pettine as defensive coordinator.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az a baj ezzel, hogy ezt a "K-Gun" dolgot pont abban az időszakban erőltettük, amikor Hackett itt dolgozott.Hungarian Bill
De ez a "modernizált" változata 😊.
Én amúgy nem vagyok a híve annak, h beskatulyázzak valakit az alapján, h korábban kinek a keze alatt dolgozott és milyen rendszert futtattak ott. Először a Syracuse-nál derülhetett ki, hogy Ő milyen rendszert futtat és a Big Eastben működött ez az O, ott pedig nincsenek azért olyan rossz védelmek.
Ez a srác fiatal, és elég tehetséges ahhoz, h OC lehetett 31 évesen egy Syracuse-ban, miután 2 nfl csapatnál volt OQC, előtte meg a Stanfordnál volt offensive assistant meg minden egyéb 3 évig. A Cardinalnál a most már 7 éve a Western Michigan HC-ja, Bill Cubit volt az OC-a, aki egy igen jó O-t működtet egy ideje, utána pedig a neves QB coach, Walt Harris lett a HC és OC "fölötte". Nem idióták vették körül folyamatosan.
Persze mondanom se kell, hogy besültünk vele Trent Edwards-szal együtt. Ezért vagyok szkeptikus, mert jelenleg nem látok olyan irányítót, aki ezt a rendszert tudná futtatni.Hungarian Bill
A hangsúly a "jelenleg"-en kell, hogy legyen 😊. Vannak ebben a mostani QB class-ban remek QB-k, de ahogy Helmut is írta, lehet, hogy a 3. körben fog ilyen érkezni (pl a kedvencem, Zac Dysert).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Baromi jó, hogy egy olyan csávó kerül ide OC-pozícióba, aki a Bills történetének egyik legrosszabb támadásorának stábjában is dolgozott - Offensive quality control (2008-2009)Hungarian Bill
És ezzel az offensive quality control munkakörrel az akkori offense-ért felelős edzői stábban rangban/szerepkörben vajon hol helyezkedett el 28 évesen?
Egy esélyt kapjon már legalább.

Nassibot meg inkább ne. Az Orange-be jó volt, ide jobb kell.Robilluma
Az a baj ezzel, hogy ezt a "K-Gun" dolgot pont abban az időszakban erőltettük, amikor Hackett itt dolgozott. Persze mondanom se kell, hogy besültünk vele Trent Edwards-szal együtt. Ezért vagyok szkeptikus, mert jelenleg nem látok olyan irányítót, aki ezt a rendszert tudná futtatni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nassib megy a Senior Bowlra, szóval ott is meg lehet tekinteni. Igaz még a draftig változhatnak az erőviszonyok, de úgy olvasom, hogy Nassibot 8.-ként elhozni reach lenne. Egyelőre persze. Viszont azt se hiszem, hogy még egy elsőkörös cetlit dobunk ebbe a védelembe, szóval jelenleg mindenképp a támadóoldalra várom az első húzást. Bár járnánk már ott... 😊Hungarian Bill
Ha QB akkor Tyler Wilson az ember.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Nassib megy a Senior Bowlra, szóval ott is meg lehet tekinteni. Igaz még a draftig változhatnak az erőviszonyok, de úgy olvasom, hogy Nassibot 8.-ként elhozni reach lenne. Egyelőre persze. Viszont azt se hiszem, hogy még egy elsőkörös cetlit dobunk ebbe a védelembe, szóval jelenleg mindenképp a támadóoldalra várom az első húzást. Bár járnánk már ott... 😊
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
New Bills OC Nathaniel Hackett ran a fast-paced, no-huddle offense as Syracuse's offensive coordinator in 2012.
The offense is a modernized variation of the old Bills "K-Gun" attack, which was quarterbacked by Jim Kelly. Syracuse's 2012 offense ranked first in the Big East in total yards, third in points, third in rushing, and second in passing. "You've got to constantly move, move, move," Syracuse LT Justin Pugh described. "If you go out there and you’re able to get the (defense) going nonstop, just going at them, going at them, it's going to wear them down."
Justin Pugh a maga 300 font alatti súlyával és atletikus felépítésével könnyen beszél. Glenn és Hairston száját sztem elhagyta pár k...d 😊. Irány a futópad.
Mindenesetre a Pats ellen ez alapfelfogásnak jó lesz a nehézkes DT-k és LB-k ellen.
Baromi jó, hogy egy olyan csávó kerül ide OC-pozícióba, aki a Bills történetének egyik legrosszabb támadásorának stábjában is dolgozott - Offensive quality control (2008-2009)Hungarian Bill
És ezzel az offensive quality control munkakörrel az akkori offense-ért felelős edzői stábban rangban/szerepkörben vajon hol helyezkedett el 28 évesen?
Egy esélyt kapjon már legalább.

Nassibot meg inkább ne. Az Orange-be jó volt, ide jobb kell.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Doug Marrone brings Syracuse O.C. Nathaniel Hackett to BuffaloBazzani
Na akkor jöhet Nassib is!!!Newman
Ne idegelj már fel január derekán 😀 Akkor inkább maradjon Fitz. Shawn84
Nem tudom, én szeretem Nassib játékát, legalább neki nem kéne betanítani a rendszert. 😀
Btw, Spiller mellé amúgy is elég lenne egy game manager, de szvsz Nassib ennél is többre lehet képes.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Don't be surprised if DL Mike DeVito, OLB Calvin Pace and S Eric Smith are Buffalo Bills next season. #nyjBeki
Hát én azért meglepődnék, de nem bánnám 😀Shawn84
DeVito FA lesz, míg Pace és Smith cut áldozatai lesznek a cap helyzet javításának érdekében, szóval nem elképzelhetetlen. 😊
több mint 11 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
közben látom, megvan a DC-nk: Mike Pettine

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xnfqp7byzf8nn3ll4ifo
Mike Pettine reportedly hired by Buffalo Bills
The Buffalo Bills have raided their rivals downstate to fill their defensive coordinator position, snagging Mike Pettine fresh off the unemployment line.


ez lehet nem is rossz....
több mint 11 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Én innen Magyarorságról kibicként két utat látok.
Mindkét esetben kiindulás egy jó D. ehhez Lovie jó lett volna. Támadáshoz egy fiatal OC-vel a két út:
1. Futni, futni, futni Spillerrel, ehhez egy Alex Smith jó lenne, ha kellene Johnsonnak tudna dobni vagy jobb esetben egy-két másik célpontnak. Fitz többször ilyenkor megremegett, mentek az intek, Smith vigyázz a labdára.
2. hozni egy fiatal franchise QB-t (Geno, Barkley, Cousin ....), felforgatni mindent, és rászabni a teljes playbookot.

A kiindulópontot, a jó D-t, nem látom. Igenis jó a kiinduló rosterünk, meg kell tartani a szabadügynökeinket, kell egy jó célpont, és a védelmet összerántani. D-hez igazából csak egy szellemi vezér, egy jó DC kellene, mert van bennük potenciál.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Don't be surprised if DL Mike DeVito, OLB Calvin Pace and S Eric Smith are Buffalo Bills next season. #nyjBeki
Hát én azért meglepődnék, de nem bánnám 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Don't be surprised if DL Mike DeVito, OLB Calvin Pace and S Eric Smith are Buffalo Bills next season. #nyj
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ti már láttátok a Második nekifutásra c. filmet?  port.hu/masodik_nekifutasra_second_string/pls/fi/films.film_page?i_topic_id=2&i_film_id=64614&i_city_id=-1&i_county_id=-1
Vélemények esetleg? Shawn84
Én láttam, bár régen! Nekem tetszett a film, emlékszem, hogy többször is megnéztem. Engem egy kicsit Kurt Warner történetére emlékeztet.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ti már láttátok a Második nekifutásra c. filmet?  port.hu/masodik_nekifutasra_second_string/pls/fi/films.film_page?i_topic_id=2&i_film_id=64614&i_city_id=-1&i_county_id=-1
Vélemények esetleg?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
More changes for the Jets. Assistant DBs coach Jim O'Neil will join Mike Pettine as a member of his Bills' staff, per source. #nyjBeki
Bár Revist is ilyen egyszerűen el tudnánk hozni tőletek... 😀Hungarian Bill
Pár évi 1. kör és done deal. 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jobbra szímítottam, hogy egy egyetmi bagázs ideköltözik. Nem tudok sokat Nassibról, de egy nagy prospect vagy egy rutinos irányító (Alex Smith) jobban illene az építkezéshez.
Ráadásul a sorsolásunk kutya kemény jövőre. Lovie Smith egy fiatal OC-vel tetszett volna nekem.fodoroli
Ja, csak a baj van az ilyen Hárbókkal, meg PítKerrolokkal!Helmut Zimmer
Legyen igazad és itt kelljen mea culpáznom...
Jövőre vagy playoff lesz vagy az elején választhatunk a drafton...fodoroli
Amit állítottam, abban egy gramm igazság nincs, hiszen mind a két "egyetemi bagázs" (a niners coordinátorai meg de pláne), elképesztően komoly értéket teremtett az NFC westben.

Lovie lejárt lemez,

Alex Smith már nem lesz franchise játékos (soha nem is volt), köré csapatot már nem célszerű építeni, persze nagyon nem kell, mert a csapat valójában felépült, tele van jó játékosokkal, az isteni szikra hiányzik!
Nassibot nem húztuk be, lehet nem is fogjuk!
Nem tudom mit értesz "nagy prospect" alatt, de Russel Wilson 3. körös prospect volt! Ma sokak szerint ő az ORoY!!!
több mint 11 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Jobbra szímítottam, hogy egy egyetmi bagázs ideköltözik. Nem tudok sokat Nassibról, de egy nagy prospect vagy egy rutinos irányító (Alex Smith) jobban illene az építkezéshez.
Ráadásul a sorsolásunk kutya kemény jövőre. Lovie Smith egy fiatal OC-vel tetszett volna nekem.fodoroli
Ja, csak a baj van az ilyen Hárbókkal, meg PítKerrolokkal!Helmut Zimmer
Legyen igazad és itt kelljen mea culpáznom...
Jövőre vagy playoff lesz vagy az elején választhatunk a drafton...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jobbra szímítottam, hogy egy egyetmi bagázs ideköltözik. Nem tudok sokat Nassibról, de egy nagy prospect vagy egy rutinos irányító (Alex Smith) jobban illene az építkezéshez.
Ráadásul a sorsolásunk kutya kemény jövőre. Lovie Smith egy fiatal OC-vel tetszett volna nekem.fodoroli
Ja, csak a baj van az ilyen Hárbókkal, meg PítKerrolokkal!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
More changes for the Jets. Assistant DBs coach Jim O'Neil will join Mike Pettine as a member of his Bills' staff, per source. #nyjBeki
Bár Revist is ilyen egyszerűen el tudnánk hozni tőletek... 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
More changes for the Jets. Assistant DBs coach Jim O'Neil will join Mike Pettine as a member of his Bills' staff, per source. #nyj
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Mike Pettine lett a DC, több forrás is lehozta. Ez viszont szerintem nem rossz húzás, hogy sikerült elhozni a Jetstől.Hungarian Bill
Ezt én is támogatom. Tanulhatott Rob mestertől. Hackett OC-nek szerintem nem lesz olyan rossz húzás. Nem kell különlegeset várni tőle, de egy hatékony futásra alapuló támadó egységet össze tud rakni. Sztivi J.-vel meg tökéletes embere van elkapni. Bár még 1 valaki kéne.Shawn84
Akarod mondani, Rex mestertől 😊Hungarian Bill
jaja. Bocs. Csak épp az előbb olvastam Rob kirúgásáról, és benne maradt a fejembe.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Mike Pettine lett a DC, több forrás is lehozta. Ez viszont szerintem nem rossz húzás, hogy sikerült elhozni a Jetstől.Hungarian Bill
Ezt én is támogatom. Tanulhatott Rob mestertől. Hackett OC-nek szerintem nem lesz olyan rossz húzás. Nem kell különlegeset várni tőle, de egy hatékony futásra alapuló támadó egységet össze tud rakni. Sztivi J.-vel meg tökéletes embere van elkapni. Bár még 1 valaki kéne.Shawn84
Akarod mondani, Rex mestertől 😊

Egyébként a védelmei ligaelitbe tartoztak az utóbbi években. A 20. legkevesebb pontot engedő csapat voltak, de ne tévesszen meg senkit, mivel Sanchez rendre volt olyan kedves, és a saját térfelén adogatta el a labdákat.

Egy agresszív sémát várok mindenképpen, de remélem, hogy nem leszünk tiszta 3-4-es csapat, mert nincs meg hozzá az emberanyagunk, és ezt egy offseason alatt nem lehet pótolni.