Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Lehet valóra válik a letrade-álmom, a Rams fel akar menni 1/8-ra Austinért.Hungarian Bill
Akkor azért 1/22 jön többek között
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Lehet valóra válik a letrade-álmom, a Rams fel akar menni 1/8-ra Austinért.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Kicsivel több, mint egy óra, és kezdetét veszi az idei draft. Kinek örülnétek?

Én speciel annak, ha egy letradet követően sikerülne kiválasztani az ideális irányítót, akire régóta szüksége van ennek a csapatnak. Kérdés, hogy ebben a QB-classban van-e olyan irányító, akiből a jövő Jim Kelly-je lehet...Hungarian Bill
Pár helyes letradenek örülnék és az egyik top G-nak, majd a 2.körből feltrade pár helyet és egy QB.
Vagy trade-ek nélkül, egy QB, G duónak az első két körben. (de inkább az első verziót látnám szívesen 😊 )
Az egyre több helyen top10-es picként kezelt Tavon Austinnak viszont nem csak az Eaglesben nem örülnék, hanem itt sem.Newman
Én akkor igen, ha a 2. körben a Barkley, Wilson, Nassib trió valamelyikét húznák Marroneék.Shawn84
Egyszerűen Marrone-nál nincs értelme egy ilyen jellegű playmakernek, nem erre épül az általa preferált offense. Chip Kellynél még érthető lenne a húzás, de itt szerintem nem.Newman
Mondasz valamit. Stevi kell, mert nr 1 alap nála is, mellé gyors kisebb Wr. De mondok egy Marquess Wilsont, aki 4. körben nagyon jó lehetne.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kicsivel több, mint egy óra, és kezdetét veszi az idei draft. Kinek örülnétek?

Én speciel annak, ha egy letradet követően sikerülne kiválasztani az ideális irányítót, akire régóta szüksége van ennek a csapatnak. Kérdés, hogy ebben a QB-classban van-e olyan irányító, akiből a jövő Jim Kelly-je lehet...Hungarian Bill
Pár helyes letradenek örülnék és az egyik top G-nak, majd a 2.körből feltrade pár helyet és egy QB.
Vagy trade-ek nélkül, egy QB, G duónak az első két körben. (de inkább az első verziót látnám szívesen 😊 )
Az egyre több helyen top10-es picként kezelt Tavon Austinnak viszont nem csak az Eaglesben nem örülnék, hanem itt sem.Newman
Én akkor igen, ha a 2. körben a Barkley, Wilson, Nassib trió valamelyikét húznák Marroneék.Shawn84
Egyszerűen Marrone-nál nincs értelme egy ilyen jellegű playmakernek, nem erre épül az általa preferált offense. Chip Kellynél még érthető lenne a húzás, de itt szerintem nem.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Kicsivel több, mint egy óra, és kezdetét veszi az idei draft. Kinek örülnétek?

Én speciel annak, ha egy letradet követően sikerülne kiválasztani az ideális irányítót, akire régóta szüksége van ennek a csapatnak. Kérdés, hogy ebben a QB-classban van-e olyan irányító, akiből a jövő Jim Kelly-je lehet...Hungarian Bill
Pár helyes letradenek örülnék és az egyik top G-nak, majd a 2.körből feltrade pár helyet és egy QB.
Vagy trade-ek nélkül, egy QB, G duónak az első két körben. (de inkább az első verziót látnám szívesen 😊 )
Az egyre több helyen top10-es picként kezelt Tavon Austinnak viszont nem csak az Eaglesben nem örülnék, hanem itt sem.Newman
Én akkor igen, ha a 2. körben a Barkley, Wilson, Nassib trió valamelyikét húznák Marroneék.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kicsivel több, mint egy óra, és kezdetét veszi az idei draft. Kinek örülnétek?

Én speciel annak, ha egy letradet követően sikerülne kiválasztani az ideális irányítót, akire régóta szüksége van ennek a csapatnak. Kérdés, hogy ebben a QB-classban van-e olyan irányító, akiből a jövő Jim Kelly-je lehet...Hungarian Bill
Pár helyes letradenek örülnék és az egyik top G-nak, majd a 2.körből feltrade pár helyet és egy QB.
Vagy trade-ek nélkül, egy QB, G duónak az első két körben. (de inkább az első verziót látnám szívesen 😊 )
Az egyre több helyen top10-es picként kezelt Tavon Austinnak viszont nem csak az Eaglesben nem örülnék, hanem itt sem.

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kicsivel több, mint egy óra, és kezdetét veszi az idei draft. Kinek örülnétek?

Én speciel annak, ha egy letradet követően sikerülne kiválasztani az ideális irányítót, akire régóta szüksége van ennek a csapatnak. Kérdés, hogy ebben a QB-classban van-e olyan irányító, akiből a jövő Jim Kelly-je lehet...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Dansby vizitál nálatok. Örülnék ha megállapodnátok mert kurva jó játékos, ismeri a csoportot is, és pl a Phins ellen biztos motivált lenne azután a blind side hit után amit kapott a csapattól.briareos
Nagyon elférne az tény.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2p
Teams that have made calls about moving back in draft include PHIL, DET, CLEV, BUFF, MIA. Doing what they should.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
Dansby vizitál nálatok. Örülnék ha megállapodnátok mert kurva jó játékos, ismeri a csoportot is, és pl a Phins ellen biztos motivált lenne azután a blind side hit után amit kapott a csapattól.

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kérem szépen, megvan a sorsolás. Nehezebb ellenfelet aligha kaptunk volna kezdésnek, öröm az ürömben, hogy a Patriotsot hazai pályán fogadjuk majd szeptember 8-án. Egyetlen primetime-meccsünk, Thursday Night Football keretében a Browns elleni idegenbeli meccs lesz, amely október 4-én, pénteken, hajnal 2:25-kor kerül majd megrendezésre. Na de lássuk a teljes menetrendet:

Szeptember 8., vasárnap, 19:00: Patriots
Szeptember 15., vasárnap, 19:00: Panthers
Szeptember 22., vasárnap, 22:25: @ Jets
Szeptember 29., vasárnap, 19:00: Ravens
Október 4., péntek, 2:25: @ Browns
Október 13., vasárnap, 19:00: Bengals
Október 20., vasárnap, 19:00: @ Dolphins
Október 27., vasárnap, 18:00: @ Saints
November 3., vasárnap, 19:00: Chiefs
November 10., vasárnap, 19:00: @ Steelers
November 17., vasárnap, 19:00: Jets
BYE WEEK
December 1., vasárnap, 22:05: Falcons (Torontoban)
December 8., vasárnap, 19:00: @ Buccaneers
December 15., vasárnap, 19:00: @ Jaguars
December 22., vasárnap, 19:00: Dolphins
December 29., vasárnap, 19:00: @ Patriots

Igazából annak örülök, hogy az első négy meccsünkből hármat otthon játszunk. Ott sok minden eldőlhet, egy jó rajt nagyon kellene! Kicsit furcsa nekem, hogy gyakorlatilag sorozatban két meccset otthon, aztán két meccset idegenben játszunk. Ez egyáltalán nem egy könnyű sorsolás, bár ezt már akkor tudtuk, mikor kiderültek az ellenfelek személyei erre a szezonra. Nem akarok most végső mérleget tippelni, ezt meghagyom a bátrabb vállalkozóknak, de én bízom a csapatban, és abban, hogy ha idén nem is lesz playoff, de legalább egy 8-8-at el tudunk érni!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Ők voltak ma Buffaloban:
QB Matt Barkley
LB Dion Jordan
LB Alec Ogletree
WR Da’Rick Rogers
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Ez nem is sok pár SB győzelemért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most már hivatalos: érkezik Kolb, 2 évre 13 millió dollárért.Hungarian Bill
Mármint két év, 6,1 misi, amiből 1 millió garantált 😊 6,9 millió dollár érhető el teljesítményösztönzőkkel. /via gsn


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000158191/article/kevin-kolb-here-to-win-a-super-bowl-for-buffalo-bills

"I'm here to win a Super Bowl," Kolb said.Amadeus91
Fő az önbizalom 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 960
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nyacgygrksjmclcko8dq
Kevin Kolb 'here to win a Super Bowl' for Buffalo Bills
Kevin Kolb officially was introduced by the Buffalo Bills on Monday. He didn't waste any time laying out his lofty aspirations for his time in Orchard Park.


"I'm here to win a Super Bowl," Kolb said.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Most már hivatalos: érkezik Kolb, 2 évre 13 millió dollárért.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Kovács Genyót 3-szor verte meg Marrone egyetemen. Nem vagyok benne biztos, hogy őt választjuk, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán választunk 1/8-ra. Én egyre inkább hajlok egy letrade felé...Hungarian Bill
Pickekre szükség lenne az tény. Pl guardot nem biztos hogy húznék 1/8-ra, de azért Genyót meggondolnám. Nálam így nézne ki:
1: QB
2: guard
3: LB
4: S
5:WR
többi meg ahogy éppen Marrone kedve tartja
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kovács Genyót 3-szor verte meg Marrone egyetemen. Nem vagyok benne biztos, hogy őt választjuk, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán választunk 1/8-ra. Én egyre inkább hajlok egy letrade felé...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nálatok ki lesz az idei első körös?
Shawn84
Kovács Genyó! 😊 (ha lecsúszik 1/8-ig, de szerintem nem fog)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Ma is volt egy kis pofavizit Buffaloban. Ők jöttek körbenézni meg smúzolni: QB Tyler Bray, WR Justin Hunter, WR Zach Rogers, TE Michael Rivera
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Nálatok ki lesz az idei első körös?
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 news.cnet.com/8301-17852_3-57577976-71/nfl-star-tweets-north-korea-should-bomb-new-england/

Neharagudjatok, de ezt azt hiszem muszáj elolvasni.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Előszezon-menetrend

Augusztus 8-11.: @ Colts
Aug. 15-19.: Vikings
Aug 22-25.: @ Redskins
Aug 29-30.: Lions
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
A héten eddig ők látogattak Buffaloba:

April 2
QB E.J. Manuel, Florida State
SS Cooper Taylor, Richmond
FS Malcolm Bronson, McNeese State
April 3
QB Mike Glennon, NC State
LB Jamie Collins, Southern Miss.
SS Jonathan Meeks, Clemson
WR Russell Shepard, LSU
April 4
QB Geno Smith, West Virginia
WR Ryan Swope, Texas A&M
S Kenny Vaccaro, Texas
LB Kevin Minter, LSU