Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Sajnos ez van:  nflhistory.blog.hu/2013/06/13/lx_negybol_semmi
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is reménykedem benne, bár igazából, ha nálunk nem látom a következő 4-5 évben pályán, mert Brady ezen a szinten folytatja, akkor nem bánom majd 😊

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Nana, Tebow az teljesen várható volt, csak nem figyeled Sobrit három éve.

Btw, jöhet Kolb Mallettért, csak rakjatok hozzá egy 2014/1-et, és írjuk is alá 😀Wyatt
Nana. Az sok érte. De draft előtt egy 3. körrel karöltve adtam volna. Remélem azért valahol csak megkapja majd a lehetőséget, mert szerintem simán kezdő kaliber lenne. De remélem Manuel még jobb lesz. Az biztos, hogy szimpatikusabb választás mint Genyo. Remélem hosszú távon kifizetődő is lesz. De kell még ide valaki mindenképpen. Hirtelen most Mike Kafka neve ugrott be 😊 Van Eagles és Pats kötődése is, na meg Kolbot is le tudja nyomni 😛
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nana, Tebow az teljesen várható volt, csak nem figyeled Sobrit három éve.

Btw, jöhet Kolb Mallettért, csak rakjatok hozzá egy 2014/1-et, és írjuk is alá 😀

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Honnan tudod? Még a Bills és a Dolphins hiányzik a csoportból 😊Wyatt
Ja, hogy most ilyen túrát tart?
De van egy jó ötletem. Cseréljük el Kolbot is a Patsbe Ryan Mallettért 😀 Oda már úgyse kell 😛 Kolb meg ráadásul illik az új Belicsek filozófiába. Ami a váratlan, mások által értelmetlennek tartott dolgokra alapul 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Honnan tudod? Még a Bills és a Dolphins hiányzik a csoportból 😊

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Végülis úgy költöttünk rá egy 7. körös picket, hogy nem ha jól emlékszem, egy meccsen se volt aktív. Az pedig várható volt, hogyha EJ játéka nagyon tetszik majd a főnöknek, akkor a Kolb-TJ kettősből egyet kivág. És mivel Kolbot a szerződése miatt OTA-k után nem igazán lett volna kifizetődő kitenni, így maradt Jackson. Én mondjuk TC utánra tippeltem volna, de így legalább jófejek voltunk, van ideje még, hogy valahol megküzdjön egy roster-helyért.

Az meg egy másik lehetőség, hogy lehet valamit megláttak Jeff Tuelben, és ezért tettük ki nyugodt szívvel.Hungarian Bill
Na erre azért nem fogadnék. Valaki még jönni fog. Tebow már legalább tutira nem 😊
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Végülis úgy költöttünk rá egy 7. körös picket, hogy nem ha jól emlékszem, egy meccsen se volt aktív. Az pedig várható volt, hogyha EJ játéka nagyon tetszik majd a főnöknek, akkor a Kolb-TJ kettősből egyet kivág. És mivel Kolbot a szerződése miatt OTA-k után nem igazán lett volna kifizetődő kitenni, így maradt Jackson. Én mondjuk TC utánra tippeltem volna, de így legalább jófejek voltunk, van ideje még, hogy valahol megküzdjön egy roster-helyért.

Az meg egy másik lehetőség, hogy lehet valamit megláttak Jeff Tuelben, és ezért tettük ki nyugodt szívvel.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
QB Tarvaris Jackson released.
 www.buffalobills.com/news/article-2/QB-Tarvaris-Jackson-released-by-Bills/7eed3b5a-e000-4d38-86a3-4f944be3cc1b?campaign=tw_buf_articleulpianus
John Wawrow (AP-s Bills beatwriter) szerint azért, mert nagyon tetszett Marrone-nak a rookie minicampen Manuel és Kolb meg elég lesz stop-gap megoldásnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
QB Tarvaris Jackson released.
 www.buffalobills.com/news/article-2/QB-Tarvaris-Jackson-released-by-Bills/7eed3b5a-e000-4d38-86a3-4f944be3cc1b?campaign=tw_buf_article


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.vassadi
remember of the time, mitsta, Urbik Kraig. Ki veszve volt bizonyos Fostér nevű alaktól, özé vévre került, pancserizmus, pancserizmus, pancserizmus. Nyugi, a Leguán jó 😉 csak nálunk úgyláccik nem bírják a fehíreket......sutianap
Lehet, hogy anno Kugler OL coach mellett beépített játékos-közvetítőnek (szigorúan Pittsburgh->Buffalo irányban) is szerződött hozzánk a Bills-ből 😊
Urbik mellett Keith Williams-t és Chris Scottot is ő draftolta.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a sok behemót road grader falembernek hogy fog ízleni az up tempo O.Robilluma
azér Jonatán Scottot csakelhozta, Pittsbörgbe, aKuglibácsi 😉 hogy ezeket a dolgait valszeg csak a másvilágon fogja tudni kompenzálni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.vassadi
remember of the time, mitsta, Urbik Kraig. Ki veszve volt bizonyos Fostér nevű alaktól, özé vévre került, pancserizmus, pancserizmus, pancserizmus. Nyugi, a Leguán jó 😉 csak nálunk úgyláccik nem bírják a fehíreket......sutianap
Lehet, hogy anno Kugler OL coach mellett beépített játékos-közvetítőnek (szigorúan Pittsburgh->Buffalo irányban) is szerződött hozzánk a Bills-ből 😊
Urbik mellett Keith Williams-t és Chris Scottot is ő draftolta.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a sok behemót road grader falembernek hogy fog ízleni az up tempo O.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.vassadi
remember of the time, mitsta, Urbik Kraig. Ki veszve volt bizonyos Fostér nevű alaktól, özé vévre került, pancserizmus, pancserizmus, pancserizmus. Nyugi, a Leguán jó 😉 csak nálunk úgyláccik nem bírják a fehíreket......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.

A Training Camp pedig július 28-án kezdődik majd Pittsfordban, a St. John Fisher fősulin, tehát a szokásos helyen.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Jim Kellynek csontrákja van, mely az állkapocs-csontjában jelentkezett. Szerencsére nem terjedt tovább, így a gyógyulásra igen jó esélye van az orvosok szerint!

Mielőbbi gyógyulást a Bills történetének legjobb irányítója számára!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Bills coach Doug Marrone plans to use C.J. Spiller in all situations this season.
That includes goal-line and short-yardage situations. "My philosophy's always been if someone starts off and they're running well, keep feeding them the ball," Marrone said. Marrone's M.O. is in stark contrast to former coach Chan Gailey's, who routinely took his best player off the field in critical situations because he didn't view Spiller as a power back. The Bills are going to feed Spiller early and often this season, putting him in position to be a top-five fantasy back.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Az új támadóegység
Shawn84
nehogy botladozó játék legyen abból a cipőfűzőből

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Az új támadóegység
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
BuffaloBills.com reports that TE Scott Chandler (ACL surgery) is likely to be a participant in practice right from the start of training camp.
Chandler tore his ACL in Week 16 last season, and it's five months to the day since he underwent surgery. On Thursday, following the team's OTA practice, Chandler was on the field running routes and catching passes. The soon-to-be 29-year-old says he "feels good," and thinks it's "realistic" to be ready for camp. We're skeptical, but it certainly sounds like Chandler might be ready for Week 1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Áll a bál Super Mario körül:  pro32.ap.org/article/bills-de-williams-says-texts-taken-out-contextempty taxi
A média is picit felfújta ezt a dolgot, offseason van mondjuk... A tegnapi sajtótájékoztatón csak ilyen jellegű kérdésekkel bombázták, de jól kezelte a helyzetet.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Áll a bál Super Mario körül:  pro32.ap.org/article/bills-de-williams-says-texts-taken-out-context


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azért könnyű dolga nem lesz, rögtön egy elégedetlen Byrd-öt kéne meggyőznie egy hosszú távú szerződésről, vagy arról, hogy jobb lesz, ha aláírja a taget. Aztán Levitre távozásával a LG poszt sem kristálytiszta, és nem igazán van depth sem.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Bekövetkezett az, amire számítottunk már az offseason kezdete óta; Buddy Nix feláll a GM székéből, és Special Assistant lesz a jövőben. Utódjáról még nem született döntés, de Whaleyvel nem véletlenül hosszabbítottunk, úgyhogy 99,9%-ra taksálom, hogy Doug Whaley az új GM-ünk!Hungarian Bill
You win!
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/bills/2013/05/15/doug-whaley-to-be-named-bills-general-manager-buddy-nix/2160955/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bills UDFA Da'Rick Rogers beat coverage for TDs of 65 and 80 yards from Kolb and Manuel in Monday's practice
 www.buffalobills.com/news/article-2/OTA-Practice-Notes---Day-1/da40c8fa-7e2e-4dc4-9bf0-a9e38c4051fe