Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Bekövetkezett az, amire számítottunk már az offseason kezdete óta; Buddy Nix feláll a GM székéből, és Special Assistant lesz a jövőben. Utódjáról még nem született döntés, de Whaleyvel nem véletlenül hosszabbítottunk, úgyhogy 99,9%-ra taksálom, hogy Doug Whaley az új GM-ünk!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Stevie Johnson, Da'Rick Rogers kettős nem lesz semmi
Meg a pályán se 😛Wyatt
+Robert WoodsShawn84
Ohh, el is felejtettem utána visszalesni, úgyhogy nézzétek el, hogy ennyivel később 😀
Woods csak nem lesz ilyen agysebész 😛

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Az Offseasonban eddig 33 játékos érkezett:

Player Pos. 2012 team Acquired via

EJ Manuel QB Florida State 2013 NFL Draft - Round 1
Kevin Kolb QB Cardinals Free agent
Jeff Tuel QB Washington State Undrafted free agent
Kendall Gaskins RB Richmond Undrafted free agent
Drew Smith RB Albany Undrafted free agent
Frank Summers FB N/A Free agent
Robert Woods WR USC 2013 NFL Draft - Round 2
Marquise Goodwin WR Texas 2013 NFL Draft - Round 3
Da'Rick Rogers WR Tennessee Tech Undrafted free agent
Brandon Kaufman WR Eastern Washington Undrafted free agent
Kevin Norrell WR Stony Brook Undrafted free agent
Chris Gragg TE Arkansas 2013 NFL Draft - Round 7
Zack Chibane OG Syracuse Undrafted free agent
Ryan Turnley C Pittsburgh Undrafted free agent
Alan Branch DL Seahawks Free agent
Izaan Cross DL Georgia Tech Undrafted free agent
Aaron Tipoti DL California Undrafted free agent
Manny Lawson OLB Bengals Free agent
Jerry Hughes OLB Colts Trade with Indianapolis
Kourtnei Brown OLB N/A Free agent
Jamie Blatnick OLB N/A Free agent
Keith Pough OLB Howard Undrafted free agent
Kiko Alonso ILB Oregon 2013 NFL Draft - Round 2
Marcus Dowtin ILB Eagles Waiver claim
Nickell Robey CB USC Undrafted free agent
Vernon Kearney CB Lane Undrafted free agent
Jumal Rolle CB Catawba Undrafted free agent
Kip Edwards CB Missouri Undrafted free agent
Duke Williams S Nevada 2013 NFL Draft - Round 4
Jonathan Meeks S Clemson 2013 NFL Draft - Round 5
Jordan Dangerfield S Towson Undrafted free agent
Dustin Hopkins K Florida State 2013 NFL Draft - Round 6
Brian Stahovich P N/A Free agent
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.Hungarian Bill
ez egy érdekes csere volt, igazából nem is tudom most hová tenni 😀Newman
Ez vazze micsoda már megint... 4-3-ba Hughes, aki max. 3-4 OLB-ként mutatott bármit is, ami legalább nyomokban NFL-játékosra emlékeztetett...somoskovig
Igazából még 3-4-es OLB-ként sem mutatott semmi különöset, ami mondjuk elegendő ahhoz, hogy kezdő lehessen.
Grigson ismét ügyesen megszabadult egy tehertől, amit még Polian hagyott itt.Stez
Tudom hogy isteni faszik vannak indián anna policeba, de ez kölcsönös előnyökkel járhat kompenzáció pikkszenzáció formájába, de még lehet jerryt verik három hónapig hátha megtudják mitűvót ojan kitűnőhúzás. Viszont négertnégerér ez nem kolcos húzás, ez hamis! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Az egyik UDFA WRetekről, Brandon Kaufmannról annyit, ha egészséges tud maradni, nagy potenciál van benne. Tavaly NCAA rekordot döntött, általában húzóembere volt (ha épp nem volt sérült) az FCS powerhousenak számító Eastern Washingtonban (1× FCSt nyertek, 2× elődöntősök voltak az utóbbi 3 évben). 6' 5 magas, ideális redzone célpont.
Csak egészségesnek kéne maradnia, na ez nem nagyon ment neki collegeban (sanszosan azért is jött ki a draftra, mert végig tudta játszani az idényt tavaly).iktriad
Ez mind igaz, csak a negatívumokat hagytad ki. Figyeltem a srácot még draft előtt. A méretén kívül szinte semmi pozitívum nincs benne, kb. egy szimpla redzone célpontról beszélünk. A védőket nem tudja lerázni, route-okat szarul futja, ráadásul lassú is...szóval jelenleg kb. csak arra jó, hogy a két méterével és az iszonyat hozzú kezeivel elkapja a labdát az endzone-on belül. Persze, ha nagyon megdolgozzák, még normális WR is lehet belőle.FearTomi
HA ezt meccseken is hozni tudja, az már nem rossz egy UDFAtól.iktriad
Persze, nem azt mondtam, hogy szar WR, hanem azt, hogy ha rajta múlna, nem jutna el a csapat az endzone-ig, szóval azért nem építenék rá. Viszont tény és való, ha redzone-ban van a csapat, onnantól kezdve bevethető és jó pár pontot szerezhet a csapatnak.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyik UDFA WRetekről, Brandon Kaufmannról annyit, ha egészséges tud maradni, nagy potenciál van benne. Tavaly NCAA rekordot döntött, általában húzóembere volt (ha épp nem volt sérült) az FCS powerhousenak számító Eastern Washingtonban (1× FCSt nyertek, 2× elődöntősök voltak az utóbbi 3 évben). 6' 5 magas, ideális redzone célpont.
Csak egészségesnek kéne maradnia, na ez nem nagyon ment neki collegeban (sanszosan azért is jött ki a draftra, mert végig tudta játszani az idényt tavaly).iktriad
Ez mind igaz, csak a negatívumokat hagytad ki. Figyeltem a srácot még draft előtt. A méretén kívül szinte semmi pozitívum nincs benne, kb. egy szimpla redzone célpontról beszélünk. A védőket nem tudja lerázni, route-okat szarul futja, ráadásul lassú is...szóval jelenleg kb. csak arra jó, hogy a két méterével és az iszonyat hozzú kezeivel elkapja a labdát az endzone-on belül. Persze, ha nagyon megdolgozzák, még normális WR is lehet belőle.FearTomi
HA ezt meccseken is hozni tudja, az már nem rossz egy UDFAtól.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Az egyik UDFA WRetekről, Brandon Kaufmannról annyit, ha egészséges tud maradni, nagy potenciál van benne. Tavaly NCAA rekordot döntött, általában húzóembere volt (ha épp nem volt sérült) az FCS powerhousenak számító Eastern Washingtonban (1× FCSt nyertek, 2× elődöntősök voltak az utóbbi 3 évben). 6' 5 magas, ideális redzone célpont.
Csak egészségesnek kéne maradnia, na ez nem nagyon ment neki collegeban (sanszosan azért is jött ki a draftra, mert végig tudta játszani az idényt tavaly).iktriad
Ez mind igaz, csak a negatívumokat hagytad ki. Figyeltem a srácot még draft előtt. A méretén kívül szinte semmi pozitívum nincs benne, kb. egy szimpla redzone célpontról beszélünk. A védőket nem tudja lerázni, route-okat szarul futja, ráadásul lassú is...szóval jelenleg kb. csak arra jó, hogy a két méterével és az iszonyat hozzú kezeivel elkapja a labdát az endzone-on belül. Persze, ha nagyon megdolgozzák, még normális WR is lehet belőle.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.Hungarian Bill
ez egy érdekes csere volt, igazából nem is tudom most hová tenni 😀Newman
Ez vazze micsoda már megint... 4-3-ba Hughes, aki max. 3-4 OLB-ként mutatott bármit is, ami legalább nyomokban NFL-játékosra emlékeztetett...somoskovig
Igazából még 3-4-es OLB-ként sem mutatott semmi különöset, ami mondjuk elegendő ahhoz, hogy kezdő lehessen.
Grigson ismét ügyesen megszabadult egy tehertől, amit még Polian hagyott itt.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyik UDFA WRetekről, Brandon Kaufmannról annyit, ha egészséges tud maradni, nagy potenciál van benne. Tavaly NCAA rekordot döntött, általában húzóembere volt (ha épp nem volt sérült) az FCS powerhousenak számító Eastern Washingtonban (1× FCSt nyertek, 2× elődöntősök voltak az utóbbi 3 évben). 6' 5 magas, ideális redzone célpont.
Csak egészségesnek kéne maradnia, na ez nem nagyon ment neki collegeban (sanszosan azért is jött ki a draftra, mert végig tudta játszani az idényt tavaly).
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.Hungarian Bill
ez egy érdekes csere volt, igazából nem is tudom most hová tenni 😀Newman
Ez vazze micsoda már megint... 4-3-ba Hughes, aki max. 3-4 OLB-ként mutatott bármit is, ami legalább nyomokban NFL-játékosra emlékeztetett...somoskovig
Most valahogy úgy érzem magam, hogy a szart fosra cseréltük, jobban nem tudom kifejezni magam. 😀

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
16 db UDFA-val egyeztünk meg, a névsor:

 www.buffalobills.com/news/article-2/Bills-agree-to-terms-with-16-undrafteds/a7b86e14-07bb-439a-bb1b-04404852fbcd
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.Hungarian Bill
ez egy érdekes csere volt, igazából nem is tudom most hová tenni 😀Newman
Ez vazze micsoda már megint... 4-3-ba Hughes, aki max. 3-4 OLB-ként mutatott bármit is, ami legalább nyomokban NFL-játékosra emlékeztetett...

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.Hungarian Bill
ez egy érdekes csere volt, igazából nem is tudom most hová tenni 😀

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.Hungarian Bill
ajjó, márcsak G kell meg OT


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sheppardot a Coltshoz cseréltük Jerry Hughes-ra.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egy összefoglaló a draft classról:  www.buffalobills.com/news/article-2/2013-Buffalo-Bills-Draft-Class/01183453-32f1-4b55-a6ee-9d09f0905aa4
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Összességében nekem tetszik a draft, bár a 3. körtől azért el tudtam volna képzelni más sorrendet is a posztoknál, illetve más neveket is. Mindent egybevetve jó lesz ez. Kicsit féltem, hogy Marrone nem fog jól húzni, de szerencsére nem így történt. Az OG draftot nagyon hiányolom én is, de úgy érzem jön ide még egy FA. Nem lepne meg ha Brandon Moore lenne az. Az UDFA Hopkins, Robey és Tuel igazolás meg különösen tetszik.

E.J. Manuel:
jó választás. Ha kell ki tud mozogni a szebből, egész jól passzol, igaz a pontossága még nem az igazi. Nyerő típus, és a morálja is nagyon rendben van.

Robert Woods:
az egyik kedvencem. Nagyon jó helyre került. Én az egyik legjobb elkapónak tartom őt, és Stevie Johnson másik oldalán elképesztőt tud alkotni majd, ha jól jön a laszti. Ő lehet az új Andre Reed.

Kiko Alonsot:
reachnek mondják ilyen korán, de én meg azt, hogy kellett ide egy ilyen játékos. Lehet hogy Arhtur Brown jobb még, lehet hogy voltak még jobbak ezen a poszton. De egy ilyen suttyó, mindenre elszánt állat olyan szinten kellett ebbe D#-be hogy az hihetetlen.

Marquise Goodwin:
Na ő nem igazán tetszik. Nem magával a játékossal van bajom, hanem, hogy minek kellett még egy fürge törpe? T.J Graham szerintem megfelelő arra amire tartjuk. Egyel későbbi körben mondjuk Quinton Patton vagy Kenny Stills jobban tetszett volna.

Duke Williams:
Senior Bowlon tetszett a mozgása. Nem gondolom rossz választásnak, bár itt is volt még papíron jobb játékos erre a posztra. 2 év alatt kinőheti magát kezdővé is simán.

Jonathan Meeks:
Nem gondolom, hogy pont CB-re lett volna szükség, és főleg hogy éppen rá. Támadó falba kellett volna húzni itt. Majd Newman mesél róla, én meg nézek úgyis meccset. Nem jön be ez a pick.

Dustin Hopkins (Andy Dalton eltitkolt öccse):
A posztján végül is az egyik legjobb. Ilyen későn meg belefér. Szintén mást húztam volna.

Chris Gragg:
Róla már említettem, hogy a kedvenc TE-em volt a classból. Nagyon bírom, a stílusát. Sajnálatos, hogy ilyen sérülékeny. Ha netán egészséges tud maradni, akkor nagy steal. Ilyen hátul bőven érdemes volt megpróbálni.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kíváncsi vagyok, mások hogy értékelik a draftunkat, de összességében véve én elégedett vagyok vele. Ahogy az várható volt, húztunk DB-ket is, a kicker mondjuk kicsit meglepő, de a Hopkins All-American volt 2012-ben. Jó kis csata lesz azon a poszton is TC-ben 😊

Annak is örülök továbbá, hogy jelentősen felgyorsult az elkapógárdánk, és pluszban adtunk ehhez a sorhoz még egy biztos kezű TE-t is. Egyedül Levitre pótlásáról nem gondoskodtunk sajnos 😕 A védelemmel eddig se volt baj, szerintem kócsing-probléma miatt nem tudta azt a potenciált nyújtani, ami benne van. Remélhetőleg Pettine kihozza Marioékból a maxot.

Várjuk hát a szezont!Hungarian Bill
Én speciel nagyon hiányolom az OL húzás elmaradását. Én amikor a draft előtt voltunk úgy gondoltam, ez kell, hogy legyen az első számú célpont a Bills-nek. Utána szinte csak QB figyelésekről, edzés látogatásokról stb. írtak, és akkor már világos volt számomra, hogy QB húzás lesz itt első körben. Manuel-t jó választásnak tartom (mindenképpen jobb mint ha Geno jött volna). 2011-es évére emlékszem, jól nyomta, tavaly már kevesebb figyelmet szenteltem neki. De azóta javult a pontossága, atletikus és mobilis. Meg fogunk szenvedni ellene a csoportmeccseken. De hát nekünk azért van egy elég jó védelmünk. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
na úgy néz ki akkor UDFA LG-k jöttek, Chibane és Turnley is használható ott..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Kíváncsi vagyok, mások hogy értékelik a draftunkat, de összességében véve én elégedett vagyok vele. Ahogy az várható volt, húztunk DB-ket is, a kicker mondjuk kicsit meglepő, de a Hopkins All-American volt 2012-ben. Jó kis csata lesz azon a poszton is TC-ben 😊

Annak is örülök továbbá, hogy jelentősen felgyorsult az elkapógárdánk, és pluszban adtunk ehhez a sorhoz még egy biztos kezű TE-t is. Egyedül Levitre pótlásáról nem gondoskodtunk sajnos 😕 A védelemmel eddig se volt baj, szerintem kócsing-probléma miatt nem tudta azt a potenciált nyújtani, ami benne van. Remélhetőleg Pettine kihozza Marioékból a maxot.

Várjuk hát a szezont!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon jó játékosokat húzgáltatok. EJM, Kiko, Woods, Rogers. Alakul 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egyelőre ők az UDFA-k:
Drew Smith, RB, Albany
Brandon Kaufman, WR, Eastern Washington
Ryan Turnley, C, Pittsburgh
Keith Pugh, LB, Howard
Jeff Tuel, QB, Washington State
Da’rick Rogers, WR, Tennessee Tech
Jordan Dangerfield, FS, Towson
Nickell Robey, CB, USC
Zach Chibane, OG, Syracuse
Jumal Rolle, CB, Catawba
Kendall Gaskins, RB/FB, Richmond
Vernon Kearney, CB, Lane
Aaron Tipoti, DL, Cal
Kevin Norrell, WR, Stony Brook
Izaan Cross, DE, Georgia Tech

Robey nickellnek jó lehet, Tuel még akit ismerek. Ő még a rostert is megélheti akár, de PS-be mindenképp helyet kaphat. Rogersről már volt szó. A Draftnak ezen a pontján már nagy steal 😀 Tipoti meg Cal DT szóval annyira csak nem szar.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azért a Stevie Johnson, Da'Rick Rogers kettős nem lesz semmi
Meg a pályán se 😛Wyatt
+Robert Woods
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Stevie Johnson, Da'Rick Rogers kettős nem lesz semmi
Meg a pályán se 😛

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Da'Rick Rogers a fedélzeten, benne minden meg van, hogy no1.WR legyen, csak egy idióta.
Meeksről holnap leírom a véleményem (meg a többiekről is) , sok jóra mondjuk ne számítsatok, neki még, ha UDFA-ként megragadt volna valahol, az is hízelgő. 😀