Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez nem is sok pár SB győzelemért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most már hivatalos: érkezik Kolb, 2 évre 13 millió dollárért.Hungarian Bill
Mármint két év, 6,1 misi, amiből 1 millió garantált 😊 6,9 millió dollár érhető el teljesítményösztönzőkkel. /via gsn


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000158191/article/kevin-kolb-here-to-win-a-super-bowl-for-buffalo-bills

"I'm here to win a Super Bowl," Kolb said.Amadeus91
Fő az önbizalom 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nyacgygrksjmclcko8dq
Kevin Kolb 'here to win a Super Bowl' for Buffalo Bills
Kevin Kolb officially was introduced by the Buffalo Bills on Monday. He didn't waste any time laying out his lofty aspirations for his time in Orchard Park.


"I'm here to win a Super Bowl," Kolb said.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Most már hivatalos: érkezik Kolb, 2 évre 13 millió dollárért.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kovács Genyót 3-szor verte meg Marrone egyetemen. Nem vagyok benne biztos, hogy őt választjuk, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán választunk 1/8-ra. Én egyre inkább hajlok egy letrade felé...Hungarian Bill
Pickekre szükség lenne az tény. Pl guardot nem biztos hogy húznék 1/8-ra, de azért Genyót meggondolnám. Nálam így nézne ki:
1: QB
2: guard
3: LB
4: S
5:WR
többi meg ahogy éppen Marrone kedve tartja
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Kovács Genyót 3-szor verte meg Marrone egyetemen. Nem vagyok benne biztos, hogy őt választjuk, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán választunk 1/8-ra. Én egyre inkább hajlok egy letrade felé...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nálatok ki lesz az idei első körös?
Shawn84
Kovács Genyó! 😊 (ha lecsúszik 1/8-ig, de szerintem nem fog)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ma is volt egy kis pofavizit Buffaloban. Ők jöttek körbenézni meg smúzolni: QB Tyler Bray, WR Justin Hunter, WR Zach Rogers, TE Michael Rivera
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nálatok ki lesz az idei első körös?
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 news.cnet.com/8301-17852_3-57577976-71/nfl-star-tweets-north-korea-should-bomb-new-england/

Neharagudjatok, de ezt azt hiszem muszáj elolvasni.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Előszezon-menetrend

Augusztus 8-11.: @ Colts
Aug. 15-19.: Vikings
Aug 22-25.: @ Redskins
Aug 29-30.: Lions
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A héten eddig ők látogattak Buffaloba:

April 2
QB E.J. Manuel, Florida State
SS Cooper Taylor, Richmond
FS Malcolm Bronson, McNeese State
April 3
QB Mike Glennon, NC State
LB Jamie Collins, Southern Miss.
SS Jonathan Meeks, Clemson
WR Russell Shepard, LSU
April 4
QB Geno Smith, West Virginia
WR Ryan Swope, Texas A&M
S Kenny Vaccaro, Texas
LB Kevin Minter, LSU
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Újabb látogatók a csapatnál: Ryan Swoope, Landry Jones és Jamie Collins
Swoope nem is lenne rossz Stevie mellé
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Pettine védelmébe jó kis NT-alapanyag, bár ez inkább depth-igazolás. Spencer Larsen FB is érkezik majd vizitre.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Branch 1 éves 3 millió dolláros szerződést kapott.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 1p
Free agent DT Alan Branch is visiting the Bills today. Sounds like Buffalo is pretty interested in getting something done
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én vittem a Billst a mock draft játékban, ezt sikerült összehozni:

1/8: Chance Warmack, OG (Alabama)
2/10: Matt Barkley, QB (USC)
3/9: Markus Wheaton, WR (Oregon State)
4/8 Jon Bostic, ILB (Florida)
5/10 Travis Kelce, TE (Cincinnati)
6/9 Rontez Miles, S (California-PA)

Egyedül a Bostic-pick nem nagyon tetszik, de kiment a Nico-Kiko páros akiket kinéztem, így ő lett belőle.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azért nem kell mindjárt beledőlni a kardba.
Kolb azért jött, mert a MOSTANI drafton kiválasztott rookie QB nem lesz képes egyből működtetni az új, no-huddle elemekkel tarkított offense-t. (Sztem ezzel nagyjából el is dőlt, h nem Nassib lesz a választott.)
Kolb volt a legjobb elérhető, kezdő tapasztalattal rendelkező QB a piacon, akiért nem kellett tradelni. Az ára meg annyi amennyi. A Flynn meg a Smith üzlet után még bárki meglepődik?

Amúgy a helyzet kísértetiesen hasonlít a Seahawks tavaly ilyenkori állapotára 😊.
Irányító poszton itt van egy Tarvaris + frissen igazolt Kolb + egy vélhetően draftolt QB, ott volt Tarvaris+ frissen igazolt Flynn + a draftolt Wilson. Mindkét helyen jó RB corps, hiányos elkapógárda és egy elég jó futásblokkoló fal.
Remélem jön majd EJ Manuel, akit option QBnek tartanak, pedig remek keze van, sztem jó pass-first QB lehet belőle és ezenkívül igazi melós mentalitású, értelmes QB, mint Wilson. Ki tudná talán szorítani Kolbot.
Remélem lehet 2x ugyanabba a folyóba lépni 😊. Amihez persze szükség van egy jó rookie QBra, jókora adag Carroll-féle tökösségre és egy működőképes támadó rendszerre.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Hát ez elég erősen fejbevágott... Nem vagyok ugyan Kolb ellen, az ürge előtt sosem volt egy normális támadófal. Nem látok bele a FO terveibe, de vagy az idei QB-class elég ergya, hogy még egy Kolb is jobb náluk, és inkább jövőre draftolunk egy QB-t (ahogy hallom, a jövő évi QB-felhozatal mérföldekkel jobb lehet az ideinél), vagy pedig idén draftolunk QB-t, de az nem lesz azonnal kezdő. A két év 13 milla mindenesetre valószínűsíti, hogy Kolb kezdőnek jött.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pedig úgy reménykedtem, hogy elindul valami.
Erre Kolb aki.... Vicc.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
aztakúrva hát ez kicsit felizgatott idegileg remélem csak backup lesz
Annyi a need mint a pelyva. És tuti biztos vagyok benne hogy draftolnak QB-t. De kell LB, safety se ártana, OL is gyengült, WR stb. Ezt mind draftról nem lehet összerakni jó minőségben. Még ha annyira bíznak Marrone ismereteiben is. De azért reménykedem, hogy sikerül egy jó draft classt összehozni. 4-5 győzelem így is összejöhet talán. De nem igazán értem miért csak és egyedül a draftra alapoznak. Igaz van még a piacon 1-2 értelmesebb játékos, akiket talán kivárással olcsóbban lehet megszerezni, na de akkor is.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kurva életbe, mégis mi a faszt csinál ez a csapat? Már bocsánat...de ez kiverte a biztosítékot erősen.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kolb ügynöke a legjobb a szakmában. :cool:
2 évre 13 milla! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem tom minek kell még egy Fitzpatrick szintű QB, remélem bagóért igazolták le...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!