Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Balatonon momentán 😊
Nekem ez a draft most kimaradt, majd a szezonban jövök.
Mi a tehetségre, és a potenciára szavaztunk.
Kikoról elég sokat tudnék mondani.
Kiko Reach? Kiko igazi Péter Caroll húzás, a szezon végére már sokkal jobb játékos lett, mint az első napokban. Ment ez a miért Kiko, miért nem Art Brown. Számomra a válasz egyszerű. Brown már mindent tud, amit ezen a szinten tudni lehet, kár, hogy nagyobb, erősebb, már nem lesz. Kiko viszont LB a steelers legjobb hgyományai szerint igazi acélpatkány. Kegyetlen, kíméletlen, kellően paraszt. Tehetsége elképesztő, de sok dolgot kell tanulnia.Konkrétumok.: nem olvas, nem nem jól olvas, hanem nem olvas, mert sokszor freak on a leash szerepet kapott, tehát a kötött játékrend szerint nem volt sok szabadsága, bármilyen furán is hangzik. Tudnotok kell,hogy Kellynél mindenkinek van egy szerepe, amelyet el kell játszania. Nem nagyon engedi, hogy az aprólékosan kitalált rendszer, és szerepkörök adta lehetőségeket, kvázi kompetenciákat bárki is túllépje. OU gyakorlatilag multi, ahol mindenkinek van szinte munkaköri leírása, és a hierarchia mindenkit megtanít a rendre. a játékosok nem is mernek lázadni a pályán. OU ról húzni egy picit mindig fekete doboz. rend van az öltözőben, és a pályán. De, hogy valakiben mi van azt csak tippelni lehet a legtöbb alkalommal ( Saban ugyanezt teszi, ő is a rendszerben hisz, ez a megközelítés tud nagyon sikeres lenni.) kiko képes döntést hozni, ha érzi a bizalmat, akkor jó is lesz!

Manuel pickről sokat elmond, hogy az ember, aki edzette Nassibot, és elég jól ismeri Genot is, bent hagyta mind a kettőt. El is indultak a lejtőn. Egyetemi edzők jobban hisznek a tehetségben, és az ösztönben, mint a kész produktban. Russel Wilson példa nagyon jó. Tehetség, és elképesztő hozzáállás a melóhoz, ennyi kell, nem több. Ez meg van emberünkben. Szerintem a TCben eldöntheti, hogy kezdő legyen, addig meg elég jó kis vetélytársai lesznek 😊 Jó lesz.

Mély ok pontszámai, na az a számszing tu ignór. Egyetemi csapatok mérhetetlenül jót szórakoznak rajta. Régen legalább felkészült!

Woodst remek húzásnak tartom.

Üdv.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Duke Williams S, Nevada
A poszt jó, az ember nem annyira. Másnak jobban örültem volna, de őt is bírom csak 6. körben jobban bírtam volna.
több mint 10 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ez mind szép a needek majdnem megvannak, de amikor tele a draft jó falemberekkel akkor mi hátul választunk , ha szar a QB felhozatal akkor 1. körben azt húzunk, csak én nem értem mi a f@sz van itt?
Goodwin-t inkább returnernek képzelem el , Woods kellett, Alonso-t nem ismerem még akármi is lehet , de EMBEREK nincs LG még mindig!!!

Helmut merre vagy? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A londoni olimpián távolugrásban 10. lett. 4.27-es 40 yardja volt, szóval egész fürgén szedi a lábait. De már van egy T.J. Graham, ezért nem értem ezt a picket.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A harmadik körös választottunk (és valószínűleg a mai napon az utolsó): Marquise Goodwin, WR, TexasHungarian Bill
Barrett Jones C/OG, vagy DaRick Rogers jobban bejött volna. Nemtom miért kell még egy törpe
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Goodwin egy rossz vicc ilyen hamar.

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A harmadik körös választottunk (és valószínűleg a mai napon az utolsó): Marquise Goodwin, WR, Texas
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Woods oké, de Alonso, amikor bent van még Brown? Érdekes.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kiko Alonso
Reach, de pl egy ilyen LB nagyon elfért ide. Szóval szvsz 1 év múlva nem reachként fogunk róla beszélni
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Jaja, egy jó WR elfér mindenképp! És nemsokára ismét húzunk majd 😊

Kiko Alonso ILB lett a választott, Oregonról.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Robert Woods WR, USC
nekem rohadtul tetszik. lehetett volna más posztra is de kellett ő
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na akkor ma OL aztán LB és egy WR vagy Safety. Ezt szeretném. Manuel pickel egyre jobban megbarátkozom. Nyerő típus a csávó. Hogy Marrone rendszerébe hogy illeszkedik azt meg majd valami okos megmondja. Én annyira nem ismerem még hogy mit is szeretne ő kialakítani.
több mint 10 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
hmmm érdekes választás,de ezen már meg sem lepődök.. még egy gunslinger?😊
2 .körben WR,LB,O-line is jó lenne 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azért nem kell mindjárt beledőlni a kardba.
Kolb azért jött, mert a MOSTANI drafton kiválasztott rookie QB nem lesz képes egyből működtetni az új, no-huddle elemekkel tarkított offense-t. (Sztem ezzel nagyjából el is dőlt, h nem Nassib lesz a választott.)
Kolb volt a legjobb elérhető, kezdő tapasztalattal rendelkező QB a piacon, akiért nem kellett tradelni. Az ára meg annyi amennyi. A Flynn meg a Smith üzlet után még bárki meglepődik?

Amúgy a helyzet kísértetiesen hasonlít a Seahawks tavaly ilyenkori állapotára 😊.
Irányító poszton itt van egy Tarvaris + frissen igazolt Kolb + egy vélhetően draftolt QB, ott volt Tarvaris+ frissen igazolt Flynn + a draftolt Wilson. Mindkét helyen jó RB corps, hiányos elkapógárda és egy elég jó futásblokkoló fal.
Remélem jön majd EJ Manuel, akit option QBnek tartanak, pedig remek keze van, sztem jó pass-first QB lehet belőle és ezenkívül igazi melós mentalitású, értelmes QB, mint Wilson. Ki tudná talán szorítani Kolbot.
Remélem lehet 2x ugyanabba a folyóba lépni 😊. Amihez persze szükség van egy jó rookie QBra, jókora adag Carroll-féle tökösségre és egy működőképes támadó rendszerre.Robilluma
Kjó pick!!! Plusz a letrade. Már most A+ a draft.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szerintem nem sokkal rosszabb, mint Geno, viszont nagyobb benne az upside.
1 év padozás után szvsz nagy király lehet belőle, kérdés, hogy Kolb kibírja-e 1 évig. 😀Newman
Azt hiszem, hogy Robilluma (ha nem, akkor bocs) hasonlította Manuelt Russell Wilsonhoz, mivel ugyanolyan értelmes srác, és a work ethic se megkérdőjelezhető nála (Geno-nál már voltak ezzel kapcsolatban kételyek). Ha már TC után sikerülne a kezdő pozíció kiharcolnia magának, azzal már előrébb lennénk vele kapcsolatban.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem nem sokkal rosszabb, mint Geno, viszont nagyobb benne az upside.
1 év padozás után szvsz nagy király lehet belőle, kérdés, hogy Kolb kibírja-e 1 évig. 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
E.J. Manuel lett a befutó!Hungarian Bill
Meglássuk. Nem rossz, de...
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
E.J. Manuel lett a befutó!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Bejött. Trade RamselShawn84
Eddig jók vagyunk. Most már szinte biztos, hogy QB jön!

A 8. és a 71. pickért cserébe kaptuk a Ramstől a 16., 46., 78., illetve 222. pickeket.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Bejött. Trade Ramsel
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Warmakk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Lehet valóra válik a letrade-álmom, a Rams fel akar menni 1/8-ra Austinért.Hungarian Bill
Akkor azért 1/22 jön többek közöttShawn84
Meg jöhetne egy 1/16 is, bár ez már kicsit irreális lenne. 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Lehet valóra válik a letrade-álmom, a Rams fel akar menni 1/8-ra Austinért.Hungarian Bill
Akkor azért 1/22 jön többek között
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Lehet valóra válik a letrade-álmom, a Rams fel akar menni 1/8-ra Austinért.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kicsivel több, mint egy óra, és kezdetét veszi az idei draft. Kinek örülnétek?

Én speciel annak, ha egy letradet követően sikerülne kiválasztani az ideális irányítót, akire régóta szüksége van ennek a csapatnak. Kérdés, hogy ebben a QB-classban van-e olyan irányító, akiből a jövő Jim Kelly-je lehet...Hungarian Bill
Pár helyes letradenek örülnék és az egyik top G-nak, majd a 2.körből feltrade pár helyet és egy QB.
Vagy trade-ek nélkül, egy QB, G duónak az első két körben. (de inkább az első verziót látnám szívesen 😊 )
Az egyre több helyen top10-es picként kezelt Tavon Austinnak viszont nem csak az Eaglesben nem örülnék, hanem itt sem.Newman
Én akkor igen, ha a 2. körben a Barkley, Wilson, Nassib trió valamelyikét húznák Marroneék.Shawn84
Egyszerűen Marrone-nál nincs értelme egy ilyen jellegű playmakernek, nem erre épül az általa preferált offense. Chip Kellynél még érthető lenne a húzás, de itt szerintem nem.Newman
Mondasz valamit. Stevi kell, mert nr 1 alap nála is, mellé gyors kisebb Wr. De mondok egy Marquess Wilsont, aki 4. körben nagyon jó lehetne.