Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Mike Pettine lett a DC, több forrás is lehozta. Ez viszont szerintem nem rossz húzás, hogy sikerült elhozni a Jetstől.Hungarian Bill
Ezt én is támogatom. Tanulhatott Rob mestertől. Hackett OC-nek szerintem nem lesz olyan rossz húzás. Nem kell különlegeset várni tőle, de egy hatékony futásra alapuló támadó egységet össze tud rakni. Sztivi J.-vel meg tökéletes embere van elkapni. Bár még 1 valaki kéne.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Mike Pettine lett a DC, több forrás is lehozta. Ez viszont szerintem nem rossz húzás, hogy sikerült elhozni a Jetstől.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Doug Marrone brings Syracuse O.C. Nathaniel Hackett to BuffaloBazzani
Na akkor jöhet Nassib is!!!Newman
Ne idegelj már fel január derekán 😀 Akkor inkább maradjon Fitz.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Ez így annyira nem buli, azért én is arra számítottam, hogy nem egyetemről fogunk idehozni OC-t. Hátha idehozzuk Doogie Howsert is csapatorvosnak...
több mint 11 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Jobbra szímítottam, hogy egy egyetmi bagázs ideköltözik. Nem tudok sokat Nassibról, de egy nagy prospect vagy egy rutinos irányító (Alex Smith) jobban illene az építkezéshez.
Ráadásul a sorsolásunk kutya kemény jövőre. Lovie Smith egy fiatal OC-vel tetszett volna nekem.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Baromi jó, hogy egy olyan csávó kerül ide OC-pozícióba, aki a Bills történetének egyik legrosszabb támadásorának stábjában is dolgozott - Offensive quality control (2008-2009)... Végülis van NFL-tapasztalata, ez az egy év, csodás pedigré.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Doug Marrone brings Syracuse O.C. Nathaniel Hackett to BuffaloBazzani
Na akkor jöhet Nassib is!!!

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Doug Marrone brings Syracuse O.C. Nathaniel Hackett to Buffalo

több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.Hungarian Bill
De Pettine 3-4-es edző nem? Nehogy már megint visszaálljunk.Shawn84
igen de a Jets idén mégis sokat játszott 4 falemberrel, én úgy tudom..BillsFan
Igen, de alapból 3-4-es védelmet tolunk, de ebben a szezonban vegyes volt a def séma, de több 3-4-es play volt, mint 4-3.
Igazából nem tudom mennyire "rugalmasak" a DL embereitek h gyorsan elsajátítsák a másik sémát, de nálunk köszönhetően Wilkersonnak és Coplesnek nem jelentett gondot a dolog.Beki
Hát van egy Mario Williams, akire azért lehet alapozni 4 emberes falat!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.Hungarian Bill
De Pettine 3-4-es edző nem? Nehogy már megint visszaálljunk.Shawn84
igen de a Jets idén mégis sokat játszott 4 falemberrel, én úgy tudom..BillsFan
5-0(1)-3(5)-7-ben mert, hogy ők is nem pozíciós játékot játszanak, mint Gus Bradley rendszere!
Az idő lassan elmossa a 4-3-at, és a 3-4 et!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.Hungarian Bill
De Pettine 3-4-es edző nem? Nehogy már megint visszaálljunk.Shawn84
igen de a Jets idén mégis sokat játszott 4 falemberrel, én úgy tudom..BillsFan
Igen, de alapból 3-4-es védelmet tolunk, de ebben a szezonban vegyes volt a def séma, de több 3-4-es play volt, mint 4-3.
Igazából nem tudom mennyire "rugalmasak" a DL embereitek h gyorsan elsajátítsák a másik sémát, de nálunk köszönhetően Wilkersonnak és Coplesnek nem jelentett gondot a dolog.
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.Hungarian Bill
De Pettine 3-4-es edző nem? Nehogy már megint visszaálljunk.Shawn84
igen de a Jets idén mégis sokat játszott 4 falemberrel, én úgy tudom..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Pettine ma érkezik hozzánk...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.Hungarian Bill
De Pettine 3-4-es edző nem? Nehogy már megint visszaálljunk.Shawn84
azért már nincs olyan nagy hatalmas szakadék a 3-4 4-3 felállások között, illetve nagyon kevés csapat játszik, tradícionális védelmeket pl. a Jets is kb. 50%-ban, vagy akörül 4-3-at játszik, bizonyos helyzetekre, pl. plusz egy WR vagy tiszta passing down
szóval ez nem jelent semmit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.Hungarian Bill
De Pettine 3-4-es edző nem? Nehogy már megint visszaálljunk.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
A jacksonville-i Mel Tuckerrel is beszélgetni fogunk a DC-posztról a Jets DC Mike Pettine mellett.

Na Marrone nem szarozik, eddig eléggé jó nevekkel ülünk le beszélgetni.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szurkolok nektek, remélem mi is jól választunk 😉Joey Tribbiani
Már jól választottatok azzal, hogy Kelly ismét Özsenben van!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Szurkolok nektek, remélem mi is jól választunk 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
5. It's hard to imagine a coach saying he was "excited" more than Marrone in a single press conference. He talked about loving Western New York a lot. He should be a popular hire with the locals. Later in a radio interview, Marrone called the Jets "that other team downstate."

Ahhoz képest, hogy első NFL-edzői állását a Jetsnél kapta meg, eléggé szereti őket 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
I will not be calling plays, but everything will go through me" Plans to be on headset with O/D/Specs coaches

Igazi manager 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504


Doug Marrone: "Today I am experiencing another dream come true"
Why Buffalo?
Doug Marrone: "I feel this town. We're going to be proud of this organization."Shawn84
Naja, az ürge WNY-i, meg is utáltak kicsit minket a Syracuse-drukkerek, hogy elvittük az edzőjüket. Nem hiszem, hogy onnan a jövőben sokkal többen fognak Bills-meccsre járni, sőt... 😊

Annyival egy kicsit nehezebb dolga van, mint anno Gaileynek volt, hogy a játékoskeret adott ahhoz, hogy azonnal eredményt érjen el, nem lehet többé a "rebuilding" szó mögé bújni, és ezt a szurkolók is tudják, és elvárják. Örülök, hogy egy olyan college-edzőt hoztunk ide, akinek azért már van NFL-tapasztalata, és ahogy DoM is írta, végigjárta a szamárlétrát. Most már csak a stáb kiválasztásán múlik minden, egy tökös DC-t hozhatna magával, mondjuk azt, akivel az egyetemen is dolgozott, úgy hallottam, hogy Shafer alapsémája eléggé agresszív, és sikeres is, legalábbis az egyetemen az volt. Ráadásul 4-3-as szaki 😊

Szerk.: Shafer ki is esett, mert Marrone olyat akar DC-nak hozni, akinek NFL-tapasztalata is van.Hungarian Bill
Ami valljuk be nem rossz hír azért.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480


Doug Marrone: "Today I am experiencing another dream come true"
Why Buffalo?
Doug Marrone: "I feel this town. We're going to be proud of this organization."Shawn84
Naja, az ürge WNY-i, meg is utáltak kicsit minket a Syracuse-drukkerek, hogy elvittük az edzőjüket. Nem hiszem, hogy onnan a jövőben sokkal többen fognak Bills-meccsre járni, sőt... 😊

Annyival egy kicsit nehezebb dolga van, mint anno Gaileynek volt, hogy a játékoskeret adott ahhoz, hogy azonnal eredményt érjen el, nem lehet többé a "rebuilding" szó mögé bújni, és ezt a szurkolók is tudják, és elvárják. Örülök, hogy egy olyan college-edzőt hoztunk ide, akinek azért már van NFL-tapasztalata, és ahogy DoM is írta, végigjárta a szamárlétrát. Most már csak a stáb kiválasztásán múlik minden, egy tökös DC-t hozhatna magával, mondjuk azt, akivel az egyetemen is dolgozott, úgy hallottam, hogy Shafer alapsémája eléggé agresszív, és sikeres is, legalábbis az egyetemen az volt. Ráadásul 4-3-as szaki 😊

Szerk.: Shafer ki is esett, mert Marrone olyat akar DC-nak hozni, akinek NFL-tapasztalata is van.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504


Doug Marrone: "Today I am experiencing another dream come true"
Why Buffalo?
Doug Marrone: "I feel this town. We're going to be proud of this organization."
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ez volt a legolcsóbb választás vszeg 😊

kiváncsi vagyok kiket hoz ide...BillsFan
Eeeegen, abba mondjuk nem gondoltam bele, hogy a Big East lélegeztetőgépen van (ott sikerült a 4. helyen végezni), és a jelenlegi fizetésének a duplája is kb 3 millió lehet. Én amúgy nem vagyok tőle lenyűgözve, mélyről hozta fel a narancsokat, de ide nem egy egyetemi válságmenedzser kell. Lovie összekapta volna a védelmet, futtatja a labdát vakulásig, de semmit nem tudott volna kezdeni az irányítószituval. Wizi valszeg 5 millió körül kért. füligjimmy
..és ugyanúgy nem lett volna képes rendszert építeni, mint a maciknál!Helmut Zimmer
Ezt miből gondolod? Tényleg érdekelnének a meglátásaid ezzel kapcsolatban.Hungarian Bill
Based on 10-6 record and not making playoffs, I believe that puts the Bears in line for the 20th pick in the NFL Draft.

Ha Loviet nem basszák ki legalább Tice repüljönDelete
Ha marad Lovie, marad Tice. És akkor inkább adjanak ennek a fosnak még egy évet, hátha kicsit összeáll, akkor még lehet szar. Senki nem jön ide, Bates keze alatt Cutler egyenesen visszafejlődött. Nem mintha a múltkori kirándulása akkora sikersztori lett volna. füligjimmy
Ennyire csak nem gyökerek hogy megtartsák...Delete
Igazából én értelmét se látom Tice kirúgásának. Halálkomolyan nem. Dolgozzon tovább ezen a playbookon, például tegyen bele 5 yardos passzjátékokat. Végre magára talált a támadófal. A szezon második felére magára talált Forte is. Jövőre Jeffery is belelendül. Még Webb ellen se fújtak faultot két meccse. És a legfontosabb: kire cseréled le?füligjimmy
TomKábelre!!!
Jimmy nem lehet évente OC-t cserélni, lásd Frisco! Hiteltelenné lészen a program!


Nem a 10-6 ért jár a kipaterolás, hanem a 3-5-ös második félidőért! meg azért, mert tényleg, szinte évente változik az OC, a playbook, a rendszer!
Ez válság,ez zsákutca, ahogy van! Én csípem a csapatot, mert van stílusa, de tévelygés van, szóval nem is toporgás, már a labda támadó oldalát illetően! Más tekintetben viszont kb. ugyanaz a helyzet, mint Gruden utolsó évében! Winning team, no playoff! És van egy rendszer, aminek a közepén trónol egy faszi, aki az egészet átlátja, manageli egy adott nem rossz, de nem is kiemelkedő szinten! Ezzel PO-ba jutni nem lehet, és ami rosszabb, rajta kívül valszeg mindenki kezében összzeomlana a rendszer! Előbb utóbb vérezni kell, ha nem most, akkor jövőre, mert ez fenntarthatatlan. Rólatok is lehet tudni, hogy csoporton belül csodákra is képesek vagytok, de jön egy "ismeretlen" -nem csoportbeli- csapat komolyabb ütőerővel, és habár hősiesen, de kikaptok!
Szerintem, most van az, hogy egy egykor remek, és SB kaliber csapat használható elemeire (ezek távolról sem romok) még el lehet kezdeni felépíteni egy új csapatot, és szépen 2-3 év alatt visszamászni a div élére!

Vannak jó alapok! Javul az O Line, a D-ben vannak kifejezetten remek csapategységek! Irányítótok van! O Playmakeretek van! D playmakerek vannak!
A rendszer, na az nem klappol, szerintem ezért kell mennie a házi bácsinak, vagy!

Én így látom, mint rendszermániás!

üdv, és fel a fejjel!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
ez volt a legolcsóbb választás vszeg 😊

kiváncsi vagyok kiket hoz ide...BillsFan
Eeeegen, abba mondjuk nem gondoltam bele, hogy a Big East lélegeztetőgépen van (ott sikerült a 4. helyen végezni), és a jelenlegi fizetésének a duplája is kb 3 millió lehet. Én amúgy nem vagyok tőle lenyűgözve, mélyről hozta fel a narancsokat, de ide nem egy egyetemi válságmenedzser kell. Lovie összekapta volna a védelmet, futtatja a labdát vakulásig, de semmit nem tudott volna kezdeni az irányítószituval. Wizi valszeg 5 millió körül kért. füligjimmy
..és ugyanúgy nem lett volna képes rendszert építeni, mint a maciknál!Helmut Zimmer
Ezt miből gondolod? Tényleg érdekelnének a meglátásaid ezzel kapcsolatban.