Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bills announced that they released veteran DE/OLB Mark Anderson.Shawn84
Signed 4-yr, $19.5M contract on 3/21/12. Earned $7.9M for 1 sack last season. Add in $100k w/o bonus, Anderson gets an even $8M out of the Bills. Will count $1.6M against '13 cap and $3M against '14 cap.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Bills announced that they released veteran DE/OLB Mark Anderson.

Bills also placed OT Chris Hairston on active/PUP.
És még el sem kezdték igazán a munkát.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Byrd-del nem sikerült megegyezni egy hosszabb távú szerződésről. Több lehetőségünk van:

-aláírja a taget, játszik egy évet, aztán a regular season után megpróbálunk hosszú távú szerződést kötni vele
-aláírja a taget, aztán trade
-nem írja alá a taget, hanem kihagy egy évet.

Weddle, illetve Goldson-féle pénzt kér, ez önmagában nem probléma, mert baromi jó játékos, de nem vagyok benne biztos, hogy egy FS-re kéne ennyit áldoznunk akkor, amikor jövőre többek között Wood-dal, és Spillerrel kéne hosszabb távra megegyeznünk... Nehéz ez, na.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Nagyon fain! 😊Hungarian Bill
Kár, hogy nem lehet egyszerre több kedvenc csapatot beállítani. 😀
(de tényleg király 😊 )Newman
Igen, legyen másodlagos preferencia is! Szabadságot Kanadának!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Nagyon fain! 😊Hungarian Bill
Kár, hogy nem lehet egyszerre több kedvenc csapatot beállítani. 😀
(de tényleg király 😊 )

több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Nagyon fain! 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ma 50 éves a liga valaha volt egyik legjobb defensive endje, Bruce Smith. Isten éltesse!
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Az utolsó draftolt játékosunk is aláírt, EJ Manuel!

A minicamp a héten zajlott le, a defense nem kicsit dominálta az offenset. Volt olyan drive, ahol sorozatban 4 sacket is bemutattak! Remélhetőleg ez a védelem végre fog meccseket is nyerni a csapatnak majd. Már csak Byrd-öt kéne újraszerződtetni, de róla semmi hír, természetesen ő nem volt a héten a minicampen.
több mint 10 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Utolsó kettőt már élőben néztem. Azóta is felfordul a gyomrom a Dallas szó hallatán...
Mondjuk a menetelést jó volt megélni.

Hajrá kicsi bölények!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Sajnos ez van:  nflhistory.blog.hu/2013/06/13/lx_negybol_semmi
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is reménykedem benne, bár igazából, ha nálunk nem látom a következő 4-5 évben pályán, mert Brady ezen a szinten folytatja, akkor nem bánom majd 😊

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nana, Tebow az teljesen várható volt, csak nem figyeled Sobrit három éve.

Btw, jöhet Kolb Mallettért, csak rakjatok hozzá egy 2014/1-et, és írjuk is alá 😀Wyatt
Nana. Az sok érte. De draft előtt egy 3. körrel karöltve adtam volna. Remélem azért valahol csak megkapja majd a lehetőséget, mert szerintem simán kezdő kaliber lenne. De remélem Manuel még jobb lesz. Az biztos, hogy szimpatikusabb választás mint Genyo. Remélem hosszú távon kifizetődő is lesz. De kell még ide valaki mindenképpen. Hirtelen most Mike Kafka neve ugrott be 😊 Van Eagles és Pats kötődése is, na meg Kolbot is le tudja nyomni 😛
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nana, Tebow az teljesen várható volt, csak nem figyeled Sobrit három éve.

Btw, jöhet Kolb Mallettért, csak rakjatok hozzá egy 2014/1-et, és írjuk is alá 😀

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Honnan tudod? Még a Bills és a Dolphins hiányzik a csoportból 😊Wyatt
Ja, hogy most ilyen túrát tart?
De van egy jó ötletem. Cseréljük el Kolbot is a Patsbe Ryan Mallettért 😀 Oda már úgyse kell 😛 Kolb meg ráadásul illik az új Belicsek filozófiába. Ami a váratlan, mások által értelmetlennek tartott dolgokra alapul 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Honnan tudod? Még a Bills és a Dolphins hiányzik a csoportból 😊

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Végülis úgy költöttünk rá egy 7. körös picket, hogy nem ha jól emlékszem, egy meccsen se volt aktív. Az pedig várható volt, hogyha EJ játéka nagyon tetszik majd a főnöknek, akkor a Kolb-TJ kettősből egyet kivág. És mivel Kolbot a szerződése miatt OTA-k után nem igazán lett volna kifizetődő kitenni, így maradt Jackson. Én mondjuk TC utánra tippeltem volna, de így legalább jófejek voltunk, van ideje még, hogy valahol megküzdjön egy roster-helyért.

Az meg egy másik lehetőség, hogy lehet valamit megláttak Jeff Tuelben, és ezért tettük ki nyugodt szívvel.Hungarian Bill
Na erre azért nem fogadnék. Valaki még jönni fog. Tebow már legalább tutira nem 😊
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Végülis úgy költöttünk rá egy 7. körös picket, hogy nem ha jól emlékszem, egy meccsen se volt aktív. Az pedig várható volt, hogyha EJ játéka nagyon tetszik majd a főnöknek, akkor a Kolb-TJ kettősből egyet kivág. És mivel Kolbot a szerződése miatt OTA-k után nem igazán lett volna kifizetődő kitenni, így maradt Jackson. Én mondjuk TC utánra tippeltem volna, de így legalább jófejek voltunk, van ideje még, hogy valahol megküzdjön egy roster-helyért.

Az meg egy másik lehetőség, hogy lehet valamit megláttak Jeff Tuelben, és ezért tettük ki nyugodt szívvel.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
QB Tarvaris Jackson released.
 www.buffalobills.com/news/article-2/QB-Tarvaris-Jackson-released-by-Bills/7eed3b5a-e000-4d38-86a3-4f944be3cc1b?campaign=tw_buf_articleulpianus
John Wawrow (AP-s Bills beatwriter) szerint azért, mert nagyon tetszett Marrone-nak a rookie minicampen Manuel és Kolb meg elég lesz stop-gap megoldásnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
QB Tarvaris Jackson released.
 www.buffalobills.com/news/article-2/QB-Tarvaris-Jackson-released-by-Bills/7eed3b5a-e000-4d38-86a3-4f944be3cc1b?campaign=tw_buf_article


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.vassadi
remember of the time, mitsta, Urbik Kraig. Ki veszve volt bizonyos Fostér nevű alaktól, özé vévre került, pancserizmus, pancserizmus, pancserizmus. Nyugi, a Leguán jó 😉 csak nálunk úgyláccik nem bírják a fehíreket......sutianap
Lehet, hogy anno Kugler OL coach mellett beépített játékos-közvetítőnek (szigorúan Pittsburgh->Buffalo irányban) is szerződött hozzánk a Bills-ből 😊
Urbik mellett Keith Williams-t és Chris Scottot is ő draftolta.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a sok behemót road grader falembernek hogy fog ízleni az up tempo O.Robilluma
azér Jonatán Scottot csakelhozta, Pittsbörgbe, aKuglibácsi 😉 hogy ezeket a dolgait valszeg csak a másvilágon fogja tudni kompenzálni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.vassadi
remember of the time, mitsta, Urbik Kraig. Ki veszve volt bizonyos Fostér nevű alaktól, özé vévre került, pancserizmus, pancserizmus, pancserizmus. Nyugi, a Leguán jó 😉 csak nálunk úgyláccik nem bírják a fehíreket......sutianap
Lehet, hogy anno Kugler OL coach mellett beépített játékos-közvetítőnek (szigorúan Pittsburgh->Buffalo irányban) is szerződött hozzánk a Bills-ből 😊
Urbik mellett Keith Williams-t és Chris Scottot is ő draftolta.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a sok behemót road grader falembernek hogy fog ízleni az up tempo O.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.vassadi
remember of the time, mitsta, Urbik Kraig. Ki veszve volt bizonyos Fostér nevű alaktól, özé vévre került, pancserizmus, pancserizmus, pancserizmus. Nyugi, a Leguán jó 😉 csak nálunk úgyláccik nem bírják a fehíreket......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.Hungarian Bill
Hát... Nálunk ha centerbe kellett beállnia, nem volt rossz, guardként viszont kiábrándító. Wood mögött lehet egy korrekt backup C, de kezdő helyet én nem bíznék rá, főleg nem OG-ben.
több mint 10 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Doug Legursky, korábbi Steeler C/G érkezett hozzánk. Valószínű nálunk a LG posztért fog harcolni, és nincsenek rossz esélyei egyáltalán.

A Training Camp pedig július 28-án kezdődik majd Pittsfordban, a St. John Fisher fősulin, tehát a szokásos helyen.