Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Azért van a szezonban jó dolog is a csapatnál. PL. hpgy Alex Carrington idén 3 alkalommal is blokkolni tudta az aktuális ellenfél egy rúgását. Utoljára ilyet Bruce Smith tudott megcsinálni 1996-ban.Shawn84
Na igen, de Bruce Smith ezen kívül még sokmindent meg tudott csinálni! 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Újabb 10 évre béreljük a Ralph Wilson stadiont!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Azért van a szezonban jó dolog is a csapatnál. PL. hpgy Alex Carrington idén 3 alkalommal is blokkolni tudta az aktuális ellenfél egy rúgását. Utoljára ilyet Bruce Smith tudott megcsinálni 1996-ban.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltátok Kevin Elliottot. Nálunk volt WR, még ellenetek is játszott 3 hete, de nem hiszem hogy az egymás elleni meccsen tett ennyire jó benyomást rátok.
WRnek nem az igazi, de STben kiváló gunner!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Urbikkel hosszabbítottatok:  www.buffalobills.com/news/article-2/OL-Kraig-Urbik-inks-multi-year-extension/2f9b568a-dc42-4866-925e-b485f18610ee


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ennek mostmár edzőbuktató szaga van😛

remélem a maradék kettőt is bebukjuk, csak azt nem tudom hová draftoljunk embert 😊BillsFan
Vezetőedzői posztra 😀 😛Helmut Zimmer
Nem túl rég ugyanezt írtam. Első körben edzőt kell draftolni ide. 😀
De komolyan, addig nincs miről beszélni, amíg bárkit képes eltemetni a Bills.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ennek mostmár edzőbuktató szaga van😛

remélem a maradék kettőt is bebukjuk, csak azt nem tudom hová draftoljunk embert 😊BillsFan
Vezetőedzői posztra 😀 😛
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ennek mostmár edzőbuktató szaga van😛

remélem a maradék kettőt is bebukjuk, csak azt nem tudom hová draftoljunk embert 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Szánalmas, amit produkálunk! Az utóbbi évek legkönnyebbnek ígérkező sorsolásával is sikerül negatív szezont produkálni! Ha ezek után nem hullanak fejek, akkor soha!

Én Stevie és CJ helyében már most tradet követelnék, mert ez a csapat, ha minden ugyanígy marad, 1/1 várományos! Elsüllyedek szégyenemben, remélem, hogy azok is, akik felelősök mindezért!Hungarian Bill
A helyzetünk kilátástalan!
Milyen érdekes, BigPete ugyanabban az évben vette át a karmestei pálcát, mint Gailey! Egy totál szétzilált öreg társaságot vett át!Másodszor viszi a csapatot a PO-ba mert ott lesznek!). Neki is voltak rossz napjai, de hozott hatalmas döntéseket! S.Rice igazolás kivételével nem voltak sztár igazolásai, ő is kinevelte a maga Stevie-jeit! És Mindezt egy NFC Westben, ami a Rams kivételével végigverte a Patriotsot!

Sebaj jön dec. 21.! Mit is mondhatnék?
Ralph! Viszlát, és kösz a halakat. 😕 😕 😕 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szánalmas, amit produkálunk! Az utóbbi évek legkönnyebbnek ígérkező sorsolásával is sikerül negatív szezont produkálni! Ha ezek után nem hullanak fejek, akkor soha!

Én Stevie és CJ helyében már most tradet követelnék, mert ez a csapat, ha minden ugyanígy marad, 1/1 várományos! Elsüllyedek szégyenemben, remélem, hogy azok is, akik felelősök mindezért!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Salary cap szitu:  www.spotrac.com/nfl/buffalo-bills/cap-hit/

Én Byrd jövőjét jelenleg abszolút rendezetlennek látom. Ugyan szeretne maradni, de szerintem megvárja, hogy mi lesz itt a szitu. A faterja ugye a Bearsnél dolgozik, az is egy opció lehet szerintem számára. Meg hát a pénz sem utolsó, jelenleg nem tartom elképzelhetőnek, hogy a két legnagyobb nevű Free Agentünk (Byrd és Levitre) közül mindkettő nálunk maradna 😕 Ha választani kéne, én Jairust választanám.
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Cappel hogy álltok majd jövőre?
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
nálunk bármi megtörténhet...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Lehet hogy még korai, de mennyi esélyt adtok arra, hogy Jairus Byrd új csapatot keres jövőre?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Azt mondják, nem nagy szám az idei QB-class sajnos. Sokan Vicket prognosztizálják ide, a nagyon merészek pedig Riverst is szóba hozták a Nixszel való kapcsolat miatt.Hungarian Bill
Ezen már többször vitáztunk. Két szempont van.
1. Nincs Luck/RG3 szintű TOP 2 (bár halkan hozzáfűzöm, tavaly ilyenkor RG3 pont ott állt, ahol most Geno Smith (TOP 10), áprilisig felkúszott).
2. Ellenben tavaly mögöttük nem volt komoly prospect. Viszont most lesz 6-7 srác, aki más drafton első körös lenne, de így inkább 2.-3. körre csúszik a fele. (Vagy aki teheti és úgy érzi, ki sem jön.)

Egy érdekes megközelítés. Egyik Chiefs rajongó összesítette a 2012-2013-as QB prospecteket egy álombéli közös draftra:
 www.arrowheadpride.com/2012/12/13/3763434/an-honest-look-at-the-weak-qb-class

A sorrenddel nem értek egyet több helyen. De az alapelv nagyszerű és egyszerű. A tavalyi class sem volt erősebb, csak két névvel az élen.
Ehhez képest jó látni, hogy Wilson milyen sikeres. Mert a prospect lista is csak egy dolog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Let me say this: I think there's a time that in the era that you're in and the development of your team, there's a time when you can move up a round to take a quarterback," Nix said on WGR via the Buffalo News. "And I think the time's now for us.

"I mean, if a guy's there -- I keep saying that, and there'll be one out there -- if the guy's there, then I think we'll target -- as I've said before -- drafting a good quarterback. We need a good, young quarterback, and we're going to do our best to get him."

Ez jó hírnek számít? 😀Beki
Azt mondják, nem nagy szám az idei QB-class sajnos. Sokan Vicket prognosztizálják ide, a nagyon merészek pedig Riverst is szóba hozták a Nixszel való kapcsolat miatt.Hungarian Bill
Igazából a 2. körben is lesznek egész jó QB-k mint Tyler Wilson stb. kérdés mire gondolt a GM-etek. 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
"Let me say this: I think there's a time that in the era that you're in and the development of your team, there's a time when you can move up a round to take a quarterback," Nix said on WGR via the Buffalo News. "And I think the time's now for us.

"I mean, if a guy's there -- I keep saying that, and there'll be one out there -- if the guy's there, then I think we'll target -- as I've said before -- drafting a good quarterback. We need a good, young quarterback, and we're going to do our best to get him."

Ez jó hírnek számít? 😀Beki
Azt mondják, nem nagy szám az idei QB-class sajnos. Sokan Vicket prognosztizálják ide, a nagyon merészek pedig Riverst is szóba hozták a Nixszel való kapcsolat miatt.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"Let me say this: I think there's a time that in the era that you're in and the development of your team, there's a time when you can move up a round to take a quarterback," Nix said on WGR via the Buffalo News. "And I think the time's now for us.

"I mean, if a guy's there -- I keep saying that, and there'll be one out there -- if the guy's there, then I think we'll target -- as I've said before -- drafting a good quarterback. We need a good, young quarterback, and we're going to do our best to get him."

Ez jó hírnek számít? 😀
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A Seahawks elleni meccs félidejében fellép PSY a Gangnam Style című remekművével 😊 Egyéb pozitív hírt sajnos nem tudok a csapatunkról mondani, Freddy IR-re került, és merem remélni, hogy Gailey és Fitzpatrick napjai meg vannak számlálva!Hungarian Bill
Félidőben küldenék egy Chancellor blitz-et erre a PSY-ra, hagy érezze a törődést... 😛Medvepapa
Elvennéd a Bills-fanoktól az idei szezon fénypontját? Ne legyél már ennyire szívtelen velünk 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A Seahawks elleni meccs félidejében fellép PSY a Gangnam Style című remekművével 😊 Egyéb pozitív hírt sajnos nem tudok a csapatunkról mondani, Freddy IR-re került, és merem remélni, hogy Gailey és Fitzpatrick napjai meg vannak számlálva!Hungarian Bill
Félidőben küldenék egy Chancellor blitz-et erre a PSY-ra, hagy érezze a törődést... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
A Seahawks elleni meccs félidejében fellép PSY a Gangnam Style című remekművével 😊 Egyéb pozitív hírt sajnos nem tudok a csapatunkról mondani, Freddy IR-re került, és merem remélni, hogy Gailey és Fitzpatrick napjai meg vannak számlálva!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Fred Jackson torn MCL:  www.nationalfootballpost.com/Fred-Jacksons-season-may-be-over.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem fogja, mert nem akar többet fizetni a kelleténél! Szerintem marad jövőre is 😊
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
hát nemtom mi kell még hogy kirúgja...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Hali mindenkinek! Ássátok i magatokat a hóból, és válaszoljatok légyszi provokatív kérdésemre: Izgul itt még valaki egyáltalán a csapatért?Buffalo Bill
Izgulok persze!
Jövőre szívesen látnék egy jobb csapatot, főleg egy jobb edzői kart!

Hmm 3 éve DJ-t krakta meccs év közben RW Jr.
Szerintetek???