Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Buffalo has placed CB Terrence McGee and OT Erik Pears on Injured Reserve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minden egyes rohadt nap beírom a googlebe, hogy Ralph Wilson Sells Buffalo Bills/ selling the team, és semmi! Semmi értelmeset nem dob a gép! MIÉRT NEM KÉPES AZ AZ AGYHALOTT ELADNI A CSAPATOT???!!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Azok a régi szépidők, amikor nem tudtunk TD-t csinálni. Na ennyit Gaileyről a támadó fenoménről! Jó fej csapat a Texans, nem hiába vagyok egyre nagyobb fanjuk, nem aláztak meg minket! Az eredmény nem mond el mindent arról, hogy mennyire nem voltunk képben!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Fitz elfumblizza megint a végén, nem is tudom, miért nézek még mindig Bills-meccseket, nem tudom egész egyszerűen, miben reménykedem vasárnap esténként, amikor sokkal tartalmasabban is eltölthetném az estém, mégis ilyen idióta vagyok. Persze a HC állása biztonságban, Nix maajd draftol egy franchise QB-t, és szerinte a védelem a szar. Ami mondjuk igaz is, csak most a támadók is azok voltak.

Újra sötét időszak elé nézünk...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Elolvastam a beharangozót, le vagyunk írva. Akár el se utazzunk, bár Houstonban biztos jobb az idő. Azt nem értem, ha ennyire nyilvánvaló, hogy sok pénzt dobáltunk ki az ablakon, akkor miért nem történik semmi? Avagy minek kell történnie ahhoz, hogy legyen végre egy jó irányítónk, a védelemhez felnőtt edző, és egy tökös vezetőedző, akinek a tarsolyában van néhány meglepetés?Buffalo Bill
Halálesetnek?
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Elolvastam a beharangozót, le vagyunk írva. Akár el se utazzunk, bár Houstonban biztos jobb az idő. Azt nem értem, ha ennyire nyilvánvaló, hogy sok pénzt dobáltunk ki az ablakon, akkor miért nem történik semmi? Avagy minek kell történnie ahhoz, hogy legyen végre egy jó irányítónk, a védelemhez felnőtt edző, és egy tökös vezetőedző, akinek a tarsolyában van néhány meglepetés?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Chip nem jön, és ... nálam nagyobb tisztelője nincs! Kb a bokájáig se érek, és ha én sejtem, akkor ő valószínűleg tudja, hogy az a nagy O csoda, amit az NCAA-ben még el tud adni (majd ha leveri a top SEC D-ket, akkor), az az NFL számottevően gyorsabb védelmeivel szemben valószínűleg már nem működiik... 😕
Kelly O built for NCAA!
Én azt hiszem év végén end of another era! Örülnék Gus Bradleynek, bár ő annyira még nem érett, és kérdés, hogy Pete Carroll zsenije nélkül mire megy! Falcons OC szintén eladó sorban lesz!

De én mégis úgy gondolom, hogy belülről érkezik az előléptetés, és a két legesélyesebb HC jelölt Joe D'Alessandris, és meg is érdemelné, minden edzőnk közül ő végezte a legjobb munkát!Helmut Zimmer
Majd jön Andy Reid, ha nálunk netán leégne 😛 De azért várjunk még ezzel.

Tegnap Bills Yearbookokat néztem. Az 1990-91-92-t. Azért valahogy sokkal nagyobb elszántságot lehetett látni azokon a játékosokon és Levyn.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Chip nem jön, és ... nálam nagyobb tisztelője nincs! Kb a bokájáig se érek, és ha én sejtem, akkor ő valószínűleg tudja, hogy az a nagy O csoda, amit az NCAA-ben még el tud adni (majd ha leveri a top SEC D-ket, akkor), az az NFL számottevően gyorsabb védelmeivel szemben valószínűleg már nem működiik... 😕
Kelly O built for NCAA!
Én azt hiszem év végén end of another era! Örülnék Gus Bradleynek, bár ő annyira még nem érett, és kérdés, hogy Pete Carroll zsenije nélkül mire megy! Falcons OC szintén eladó sorban lesz!

De én mégis úgy gondolom, hogy belülről érkezik az előléptetés, és a két legesélyesebb HC jelölt Joe D'Alessandris, és meg is érdemelné, minden edzőnk közül ő végezte a legjobb munkát!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Elvégezték Marión a beavatkozást, jövő héten már edzhet.Hungarian Bill
Sok vizet nem zavar.

Edzőt szerintem az egyetemen lehet komolyabban nézegetni. Már ha lesz egyáltalán váltás.
Irányítók között lesz választék, főleg ha elöl draftol a csapat. De mivel Fitznek szép szerződése van ugye, (tudja tököm miért) ezért első körös Qb csak akkor várható ha új rezsim kezdődik. Én mindenképpen egy offense gurut hoznék egyébként. Chip Kellyt szerintem idén már meg lehet győzni, de én azért Art Brilest szívesen megnézném Buffaloban.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Elvégezték Marión a beavatkozást, jövő héten már edzhet.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p1sryojgrhohymukjlge
Buffalo Bills' Mario Williams undergoes wrist surgery
Defensive end Mario Williams has just 3.5 sacks this season after signing a lucrative free-agent contract with the Buffalo Bills. A wrist injury might be the reason for the slow start.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sztem szarnak bele!
Az a baj hogy elsőkörös edzőket nem fogunk megfizetni és visszaérkeztünk a régi problémához...

Fitz meg vitz 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000081721/article/ryan-fitzpatrick-seeks-consistency-for-buffalo-bills
BillsFan
Szarnak bele!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xjqmitrn4teym2vtrcur
Chris Kelsay calls out Buffalo Bills teammates on effort
On Mondays, players often accuse each other of quitting. They usually aren't on the same team, but Buffalo Bills defensive end Chris Kelsay apparently is fed up with the team's season.


Dareus számomra érthetetlen! Hol van az a mondás, hogy sírni fognak azok, akik átugrották!?
Mr. Nagyszáj!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
T Jaxnek a hoxban az életben nem vol olyan pass protja, illetve elkapói, mint amilyenek a Billsben vannak!
Nem jó TJax (ezt nálam senki sem tudja jobban), de nem csinál nagy hibákat. Eldobálgat 200 yardokat és 1 TD-t Ennyi, nem több!
Whaley for GM, Gus Bradley for HC! Azt hiszem a védelmet megoldaná! Atyavilág mit épített Seattleben!!!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Persze, az egyértelmű, hogy hosszabb távra T-Jax se megfelelő opció. De mivel a szezont lassan lehúzhatjuk a WC-n, ismerve Gailey divízión belüli mérlegét, valamint idegenbeli mérlegét, mi vesztenivalónk lenne azzal, ha bedobjuk T-Jaxet? Gondolom a playbookot már azóta sikerült megtanulnia, hétközben kapná Fitzpatrickkal egyenlő arányban a kezdőkkel a snapeket, aztán hadd szóljon. De ez a meccs még mindig úgy gondolom, hogy a védelmen ment el. Tavaly jól jöttünk ki a pontzuhatagos meccsekből, de erre nem lehet mindig alapozni.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Igen. T-Jax addig tűnik jó opciónak, míg el nem kezded fixen játszatni. Én láttam Viking mezben is, azóta is. Felejtő a srác. Nem basztatásból mert lassan tök mindegy, de ezt a szezont biztos nem ő fogja megmenteni, valamint csapatot építeni rá horrorisztikus gondolat.
De ez sztem nem is valós forgatókönyv. Ha Gailey akkor Fitz, ezt látjuk. Ha pedig Gailey repül, T-Jax is repül. Vagy legalábbis nem lesz starter QB. Szal ő csak QB megoldásnak látszó srác.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+1 annyiban nem értek egyet, hogy Fitz megint a legfontosabb pillanatban volt szar!Helmut Zimmer
Én is ezt mondtam azzal, hogy gallyra vágta a meccsünket, de az eddigi legjobb meccse most volt a szezonban, ültek a passzai. Ő nem tud 10 yardnál messzebb megfelelő pontossággal dobni, ez van, ebből kell főzni. Tarvaris tud, de őt meg jegeljük, és Gailey inkább együtt szenved hősi halált Fitzpatrick-kel, mintsem berakja T-Jaxet.Hungarian Bill
mondjuk én T-Jaxtől is már agyvérzést kapok 😀
alig várom, hogy jöjjön egy új rezsim (lehetőleg normális) és egy új irányító 😊

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
+1 annyiban nem értek egyet, hogy Fitz megint a legfontosabb pillanatban volt szar!Helmut Zimmer
Én is ezt mondtam azzal, hogy gallyra vágta a meccsünket, de az eddigi legjobb meccse most volt a szezonban, ültek a passzai. Ő nem tud 10 yardnál messzebb megfelelő pontossággal dobni, ez van, ebből kell főzni. Tarvaris tud, de őt meg jegeljük, és Gailey inkább együtt szenved hősi halált Fitzpatrick-kel, mintsem berakja T-Jaxet.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Megengedni meg tudnánk, anno Shanahannak is csillagászati összeget adtunk volna (amennyit valójában nem ér mondjuk), egész egyszerűen csak Washington érdekesebb volt számára, meg az asszony számára is. Nem tudom, hogy ha Whaley lenne a GM, tudna-e jó edzőt idehozni, de én úgy gondolom, hogy igen. Normális QB-val és edzői stábbal akár 5-2-vel is állhatnánk...
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Sztem szarnak bele!
Az a baj hogy elsőkörös edzőket nem fogunk megfizetni és visszaérkeztünk a régi problémához...

Fitz meg vitz 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zske4zn9trli0tdpwiyb
Ryan Fitzpatrick seeks consistency for Buffalo Bills
Ryan Fitzpatrick doesn't have terrible numbers, but he has had some terrible games. The Buffalo Bills need their quarterback to be more consistent if they hope to stay atop the AFC East.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Csóri Fitz végre elfogadható teljesítményt nyújtott, persze a pick az ő hibája volt, és gallyra vágta a meccsünket, de itt azon el kéne gondolkodni, hogy ennyi pontot felteszünk a táblára, és mégis elveszítjük a meccset, ez mindenképp a Defense hibája, még akkoris, ha valamit sikerült hangolni rajtuk a félidőben, de ez édeskevés volt. Wannstedtet persze nem fogjuk kirúgni, mert Gailey nagy haverja, a fejedzőnk meg Nixé, úgyhogy itt komplett FO-váltást vizionálok szezon végén. Akárki akármit mond, ez a védelem a Top10-ben lehetne, ha megfelelő koordinátora lenne, így meg nevetség tárgyai vagyunk, alig volt nyomás Hasselbecken, CJ2K-t meg feltámasztjuk.

Nem tudom, örüljek-e a bye weeknek, annak mindenképp örülök, hogy nem kell jövő vasárnap leülni a gép elé, és az aktuális szenvedésünket nézni.Hungarian Bill
+1 annyiban nem értek egyet, hogy Fitz megint a legfontosabb pillanatban volt szar!
Döbbenetesen gyenge ez a D, akárkiből zsenit csinálnak.A liga legnagyobb Misstackle művészei! A két kezdő S, és Kyle Will kiemelkedő, Barnett elfogadható, a többi meg... vagy eleve rossz, vagy csak szarnak bele!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Csóri Fitz végre elfogadható teljesítményt nyújtott, persze a pick az ő hibája volt, és gallyra vágta a meccsünket, de itt azon el kéne gondolkodni, hogy ennyi pontot felteszünk a táblára, és mégis elveszítjük a meccset, ez mindenképp a Defense hibája, még akkoris, ha valamit sikerült hangolni rajtuk a félidőben, de ez édeskevés volt. Wannstedtet persze nem fogjuk kirúgni, mert Gailey nagy haverja, a fejedzőnk meg Nixé, úgyhogy itt komplett FO-váltást vizionálok szezon végén. Akárki akármit mond, ez a védelem a Top10-ben lehetne, ha megfelelő koordinátora lenne, így meg nevetség tárgyai vagyunk, alig volt nyomás Hasselbecken, CJ2K-t meg feltámasztjuk.

Nem tudom, örüljek-e a bye weeknek, annak mindenképp örülök, hogy nem kell jövő vasárnap leülni a gép elé, és az aktuális szenvedésünket nézni.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Azt hiszem, vége a szezonunknak. Beszélgessünk a draftról!Hungarian Bill
Draftolni kellene egy király első körös edzőt!ulpianus
Azt behúznánk előletek 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt hiszem, vége a szezonunknak. Beszélgessünk a draftról!Hungarian Bill
Draftolni kellene egy király első körös edzőt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Azt hiszem, vége a szezonunknak. Beszélgessünk a draftról!