Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 11 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
A hetvegi pats elleni rangadotol mit vartok?kepesek lesznek Williamsek kello nyomast helyezni Bradyre?vagy ha nem a secondarynk meg tud birkozni a feladattal?elso harom merkozesbol kiindulva,kivel v kikkel vagytok megelegedve mert kicsit tobbet nyujtanak es kikkel nem?en szemely szerint sokkal tobbet vartam a deftol,bar az okosak azt mondjak,eleg lesz decemberre formaba lendulni...de eleg lesz ez addig?most kovetkezik 5 kemeny meccs.szerintem sok mulik ezen a hetvegen!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
P Brian Moorman wasnt on the market long- signed with the Cowboys


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Moorman cut... Helyén Powell. Roppantul sajnálom, ő igazi Bill volt, egy emblematikus figurája ennek a franchise-nak! De hát sajnos neki is romlott a teljesítménye, a clevelandi puntjai is elég gyengére sikeredtek... Remélem, hogy máshol még nagyot tud domborítani, de én nagyon örültem volna neki, hogyha Billként vonult volna vissza 😕

Továbbá a Rams elleni december 9-i meccsen retro-mezben lépünk pályára, amit az 1965-ös AFL-szezonban viseltünk. Itt megtekinthető:

 www.buffalobills.com/news/article-3/Bills-unveil-throwback-jerseys/e7b5ddce-60f9-4b1d-b746-a3ef93070589Hungarian Bill
Marhára szeretem ezeket a retro mezeket! Még nagyobb élmény 1-1 meccs.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Moorman cut... Helyén Powell. Roppantul sajnálom, ő igazi Bill volt, egy emblematikus figurája ennek a franchise-nak! De hát sajnos neki is romlott a teljesítménye, a clevelandi puntjai is elég gyengére sikeredtek... Remélem, hogy máshol még nagyot tud domborítani, de én nagyon örültem volna neki, hogyha Billként vonult volna vissza 😕

Továbbá a Rams elleni december 9-i meccsen retro-mezben lépünk pályára, amit az 1965-ös AFL-szezonban viseltünk. Itt megtekinthető:

 www.buffalobills.com/news/article-3/Bills-unveil-throwback-jerseys/e7b5ddce-60f9-4b1d-b746-a3ef93070589
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Tim Graham írta twitteren, hogy elképzelhető, hogy Spiller játékra alkalmas állapotban lesz vasárnap, mert teljesen tudja mozgatni a vállát 😊 Szóval ha minden jól megy, akkor Freddyt és CJ-t is visszakapjuk majd hétvégére, kár, hogy egyikőjük sem lesz 100%-os valószínűleg, de így is örülhetünk 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
jövőhéten ki kezd Fred Jackson visszatér vagy Choice lesz a kezdő RB?ThundersNFL
Fred már elvileg szerdán vagy csütörtökön edz, nagy kérdőjel még, hogy játszani tud-e. Gailey azt mondta, hogy Choice is alkalmas a kezdő szerepre. Szerintem ő fog kezdeni, de ne vedd készpénznek, nagyon a hét elején járunk.
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
jövőhéten ki kezd Fred Jackson visszatér vagy Choice lesz a kezdő RB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nekem kicsit olyan a srác, mint aki elmegy egy házibuliba, aztán meglepődik, hogy ott dugni is szoktak.

Itt fognak felé dobálni, lehet, hogy egyetemen kevesebbet dobáltak felé, de addig tesztelni fogják az ellenfél irányítói, amíg egyelőre gyenge pontnak tűnik.Hungarian Bill
A megoldás az lehetne talán, hogy a snapeket felezné Mckelvinnel.Nickelbe nem tudnám elképzelni egyáltalán. viszont a meccs jó volt. A vége meg az eleje legalábbis. A sérülések sajnos megint bejöttek, és Fitz is jó kezdés után szar lett, de ha mindig ez lesz kit érdekel. | A Patriots az újabb vereség után biztos nekünk fog jönni. |
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nekem kicsit olyan a srác, mint aki elmegy egy házibuliba, aztán meglepődik, hogy ott dugni is szoktak.

Itt fognak felé dobálni, lehet, hogy egyetemen kevesebbet dobáltak felé, de addig tesztelni fogják az ellenfél irányítói, amíg egyelőre gyenge pontnak tűnik.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tökéletesen egyet tudok érteni Veletek! A Aaron-Szifon CB páros fogalmatlan! Fog itt még McKelvin kezdeni!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Fitznek van 8 TD-je, és 3 intje, ja meg a Fumble!
Akkor most elit???! QB 😊 😊 😊
Az az Oline meg az O playmakerek megérdemelnének egy rendes irányítót!

Sec nem jó még mindig, de az LB sor javul! vannak bíztató elemek!Helmut Zimmer
Azért mondtam, hogy ha NAGYON statvadászok vagyunk 😊 Abban egyetértünk, hogy nem vele fog sajnos a frencsájz playoffba jutni.

Nekem Gilmore kisebb csalódás, én többet vártam tőle, még akkoris, hogy rookie, meg csak 3 meccs ment el eddig a szezonból. Mondjuk jammelni, na azt tud 😊Hungarian Bill
Én is. Be is húztam fantasyban, de csak a múlt héten nyújtott értékelhetőt. Ma is csak 1 szerelése volt.
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
nekem a CB-kel van bajom a safety-k csinálják a dolgukat..
Az O-Line előtt le a kalappal, Choice majdnem futott 100 yardot még így is😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egyébként Gailey a post-game showban azt mondta, hogy Spiller sérülése nem komoly, de valószínűleg jövő héten nem fog játszani. 😕
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Fitznek van 8 TD-je, és 3 intje, ja meg a Fumble!
Akkor most elit???! QB 😊 😊 😊
Az az Oline meg az O playmakerek megérdemelnének egy rendes irányítót!

Sec nem jó még mindig, de az LB sor javul! vannak bíztató elemek!Helmut Zimmer
Azért mondtam, hogy ha NAGYON statvadászok vagyunk 😊 Abban egyetértünk, hogy nem vele fog sajnos a frencsájz playoffba jutni.

Nekem Gilmore kisebb csalódás, én többet vártam tőle, még akkoris, hogy rookie, meg csak 3 meccs ment el eddig a szezonból. Mondjuk jammelni, na azt tud 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Fitznek van 8 TD-je, és 3 intje, ja meg a Fumble!
Akkor most elit???! QB 😊 😊 😊
Az az Oline meg az O playmakerek megérdemelnének egy rendes irányítót!

Sec nem jó még mindig, de az LB sor javul! vannak bíztató elemek!
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem tudom, hogy az irányítónkkal mi lett, de még pontatlanabb, mint volt. Mondjuk ha nagyon statvadászok vagyunk, így is kiosztott 3 TD-passzt és 200 yard felett dobott, de ebben az offenseben (főleg ilyen aránylag jó elkapóbrigád és fal mellett) ez nagyon-nagyon kevés. Spillernek holnap lesz MRI, a bal válla sérült meg, remélhetőleg nem lesz komolyabb baja, jövő héten nagyon kellene a New England ellen! A védelemnek viszont örülök, voltak ugyan kihagyások, de amikor nagyon kellett, akkor hozták magukat! Végre jött a nyomás is, zacsik is voltak. Mario még mindig nem feltétlen bizonyította, hogy megéri a 100 millát, de tegyük hozzá, hogy folyamatosan kettőzték, sőt, néha triplázták is! Nem lesznek valami hatalmas statjai, de K-Will, Dareus, és Anderson előtt így megnyílhat majd az út jövő héten Brady felé 😊 Nehéz meccs lesz a jövő heti, nem mi vagyunk az esélyesek, de a közönség merem remélni, hogy belehajszol minket egy győzelembe! Nagyon kéne, mert most elég durva meccsek jönnek...

Jobbulást Spillernek, a fiúknak meg gratula!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jó! A bills egy nem rossz csapat! Vannak gyenge csapategységek, de nem dráma, mivel a két fraont nagyon stabil! (hány csapat mondhatja ezt el????!!!
De amíg egy olyan rakás szar irányít, mint Ryan Fitzpatrick, addig hitetlen lesz ez a brigád!
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Köszönöm! Ismét tanultam valamit!
A Barnákat pedig le kell verni, mint a cöveket!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kivételesen élőben tudom nézni a meccset, a Browns ellen meg már játszott az Eagles így képben is vagyok. Azt kell mondjam, hogy a Bills győzelem semmiképp sem a kötelező kategória most szerintem. meglepően jó a Cleveland, a Dl meg nagyon állat. Weedent kell elbizonytalanítania Dareuséknak és akkor sok problémát megtakaríthat magának a csapat. Fitz remélem jó napot fog ki, mert ha ő is 4 intit dob mint legutóbb Vick a barnák ellen, akkor nem a Buffalo nyer.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Teljesen más: mi a külömbség a FS és a SS játéka között?Buffalo Bill
Szia,

A Strong, illetve Free elnevezés egyrészt utal a két oldal, illetve részben ennek következtében a szerepkörök differenciálódására! A TE tradicionlis OLine erős oldalán történő felbukkanása miatt egy a rá figyelő fizikálisabb játékos állt fel, míg a legtöbb rendszerben társa a FS szabadon ( 😊 nem teljesen, hanem séma szerint) választhatta meg, hogy kit kettőz! Ebből következően az SS/ FS szerepköre is eltér a legtöbb rendszerben. A nagyon elméleti modellt persze felülírták az O játék fejlődési stádiumai, amelyeket persze követett a D játék! Azt hiszem Earl Thomas, és Kam Chancellor brutális párosa képviseli ma is a legmarkánsabban az eltérést. Mind a ketten playmakerek, de míg Earl szervezi a játékot, és besegít a 2-ős emberfogásokba, illetve zónázik (valójában talán az egyetlen a Hoxban, aki ténylleg tud is), addigg Bum Bum Kam arra van tenyésztve, hogy Vernon Davist is lezúzza, ha kell (LB-knek sem nagyon sikerül). Aki látta a vasárnapi meccset, az láthatta, hogy egy Witten szintű klasszis TE-nek is hamar elmegy a kedve a játéktól, ha minden egyes elkapás után egy egykori cirkáló súlyú egyetemi bajnok üti meg, nagyon, de nagyon! A mi rendszerünkben nincs ekkora különbség, de nem csak azért, mert ha kell, akkor Byrd tud szerelni, illetve Wilson jó labdavadász, hanem relatíve mind a ketten remekül olvasnak, és viszonylag szabadabban lehet rájuk játékot hívni, és bizony cserélgetik a feladatokat!

Cover 2 rendszerben a különbség kevésbé kontúros, hiszen egyrészt a séma gap/lik felügyelete eleve eltér a hagyományosabb rendszerekétől, másrészt alapértelmezett zónavédekezésből indulnak a transzformációk (emberfogás, blitzek. Így a szerepkörök is módosultak!

üdv
H
több mint 11 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
itt elég jól le van írva:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/5d537030dd7e7ab63d0949cb9d1a9582.jpg
Posztok, pozíciók az amerikai futballban | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Ha valamit akarunk idén ma nyerni kell!!!
Ha nem a saját csoportunkban játszunk, akkor szokott sikerülni 😊

GO BILLS!!
Teljesen más: mi a külömbség a FS és a SS játéka között?Buffalo Bill



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 11 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Teljesen más: mi a külömbség a FS és a SS játéka között?
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Megint egy olyan meccs következik ma este 7-től, amin talán mi vagyunk az esélyesebbek egy hajszállal, ezek nem szoktak nekünk túlságosan feküdni. A Browns otthonába látogatunk. Mondjuk a Barnákat rég vertük már meg, volt emlékezetes MNF-meccs, meg az emlékezetes 6-3, amit Joey-val már felelevenítettünk 😀 Ugye Jauron a DC-jük, és ugyanazt a sémát alkalmazza gyakorlatilag náluk, mint nálunk, alulméretezett LB-sor (ez mondjuk Spillernek nem hátrány), talán a secondary gyengébb, mint nálunk volt, főleg úgy, hogy Haden nem játszik majd, mert eltiltását tölti. A DL nem rossz, de a mi támadófalunk is egyaránt jól blokkol futásnál és passznál is (legtöbb futott yard+0 sack). Ha Fitz most sem passzol végre pontosan, akkor nem tudom mikor fog. A támadóikra oda kell figyelni, főleg Richardsonra, aki Lynch-hez hasonló felépítésű fejjel a falnak megyek típus, kicsivel jobban találja meg a lyukakat. A Browns támadófala se rossz, viszont ha a DL a tavalyihoz hasonló játékot produkálja, akkor gond nem lehet. Múlt héten sikerült visszaszerezni a hitem, hogy ez a védőfal az egyik legjobb lehet a ligában szezon végére 😊 A secondaryben Byrd játéka kérdéses, ha nem tudja vállalni a játékot, Wilson mehet FS-be, és Searcy lesz SS. Nem várok annyira pontgazdag meccset, ha ha 6-3 nem is lesz, de szerintem mindkét csapat 20 pont alatt fog majd szerezni. Remélhetőleg újabb győzelmet ünnepelünk majd.

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ez nagyon így van, de eddig mindig a szezon vége felé találkoztunk, amikor már ennek a két csapatnak mind1 volt 😊

Joey Tribbiani
Volt egy emlékezetes 6-3-as Browns-győzelemmel végződött meccs is, még 3 évvel ezelőtt, akkor szezon elején találkoztunk. Huh, de rossz meccs volt 😀Hungarian Bill
Jajj, a világ szégyene volt az a meccs, asszem Anderson vmi. 20-as QB-ratinggel zárt és így is nyertünk 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ez nagyon így van, de eddig mindig a szezon vége felé találkoztunk, amikor már ennek a két csapatnak mind1 volt 😊

Joey Tribbiani
Volt egy emlékezetes 6-3-as Browns-győzelemmel végződött meccs is, még 3 évvel ezelőtt, akkor szezon elején találkoztunk. Huh, de rossz meccs volt 😀