Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
kiváló :cool:

szeretek jó hírekre hazaérkezni!! 😊 tényleg mi adtunk valakinek ennyi lóvét? :rolleyes:

Kellene egy jó tapasztalt WR is FA-ről
1/10-re egy LT, a másodikban egy CB, és egész jól állunk 😛BillsFan
Sosem adtunk még egy szabadügynöknek se ennyi lóvét a franchise történetében. Sztem RW Jr. rossz gyógyszert vett be reggel 😊Hungarian Bill
Ezzel az igazolással már tényleg a Bills a második csapatom. A kérdésem annyi, hogy így visszaállva 4-3ra mennyire megfelelő ez az LB állomány?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
kiváló :cool:

szeretek jó hírekre hazaérkezni!! 😊 tényleg mi adtunk valakinek ennyi lóvét? :rolleyes:

Kellene egy jó tapasztalt WR is FA-ről
1/10-re egy LT, a másodikban egy CB, és egész jól állunk 😛BillsFan
Sosem adtunk még egy szabadügynöknek se ennyi lóvét a franchise történetében. Sztem RW Jr. rossz gyógyszert vett be reggel 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
kiváló :cool:

szeretek jó hírekre hazaérkezni!! 😊 tényleg mi adtunk valakinek ennyi lóvét? :rolleyes:

Kellene egy jó tapasztalt WR is FA-ről
1/10-re egy LT, a másodikban egy CB, és egész jól állunk 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hol van ilyenkor a jó öreg Helmut? 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
@AdamSchefter
Mario Williams' deal in Buffalo: six years, up to $100 million, including $50 million guaranteed.
Azéééééééééééééért az erős :oMarioAna
Szerintem megér még ennyit is.Hungarian Bill
Mondjuk T.Cole fele ennyiért írt most aláJanek
ha még nem írt volna alá, ő is többet kapna, ezek után. Egyébként nagyon tetszik ez a bolt. Öröm lesz nézni a Buffalot idén. Még egy jó draft kell és PO esélyes csapat lesz.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
@AdamSchefter
Mario Williams' deal in Buffalo: six years, up to $100 million, including $50 million guaranteed.
Azéééééééééééééért az erős :oMarioAna
Szerintem megér még ennyit is.Hungarian Bill
Mondjuk T.Cole fele ennyiért írt most alá

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
@AdamSchefter
Mario Williams' deal in Buffalo: six years, up to $100 million, including $50 million guaranteed.
Azéééééééééééééért az erős :oMarioAna
Szerintem megér még ennyit is.Hungarian Bill
Szerintem is. Az durván 8,5 milla garantált évente. Egy abszolút elit játékos a posztján, ráadásul még fiatal is. Gratulálok 😊

Do your job
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
@AdamSchefter
Mario Williams' deal in Buffalo: six years, up to $100 million, including $50 million guaranteed.
Azéééééééééééééért az erős :oMarioAna
Szerintem megér még ennyit is.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
50M garantáltat 16M\évet emlegetnek, de nem official...

4-3 front lesz nálatok jövőre ugye?

Mario Williams, Marcell Dareus, Kyle Williams, Chris Kelsay pofásan fest...Rolni
@AdamSchefter
Mario Williams' deal in Buffalo: six years, up to $100 million, including $50 million guaranteed.
Azéééééééééééééért az erős :o

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
50M garantáltat 16M\évet emlegetnek, de nem official...

4-3 front lesz nálatok jövőre ugye?

Mario Williams, Marcell Dareus, Kyle Williams, Chris Kelsay pofásan fest...Rolni
Még jolly-jokernek az első pár meccsre ott lehet Merriman, aztán úgyis megy IR-re.Hungarian Bill
Még LB kell és fasza D lesz.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
50M garantáltat 16M\évet emlegetnek, de nem official...

4-3 front lesz nálatok jövőre ugye?

Mario Williams, Marcell Dareus, Kyle Williams, Chris Kelsay pofásan fest...Rolni
Még jolly-jokernek az első pár meccsre ott lehet Merriman, aztán úgyis megy IR-re.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
50M garantáltat 16M\évet emlegetnek, de nem official...

4-3 front lesz nálatok jövőre ugye?

Mario Williams, Marcell Dareus, Kyle Williams, Chris Kelsay pofásan fest...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok,bár nem bántam volna ha mi húzzuk be,de így legalább nagy meccseket játszunk majd a csoportban.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Nehéz szülés volt, de csak összejött. Remélem, hogy sok örömünket leljük majd benne!

6 évre írt alá, de a szerződés részleteit egyelőre még nem hozták nyilvánosságra.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
picsába, de legalább szimpatikus csapatba került. congrat
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mario aláírt, bejelentették

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Adam Schefter @AdamSchefter

And @mortreport reports the Bills will have a 1:30 press conference to announce the signing of Mario Williams.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A pass rusher draftot mindenesetre kihúzhatjuk a képzeletbeli listáról.Hungarian Bill
Én itt egy OL draftot jobbnak tartok első körben. másodikra úgyis marad még jó WR. Nem olyan jó ez a fal. 1 éve még nagy gáz volt meg minden, aztán jobbak voltak mint vártuk, most meg azért muszáj erősíteni.Shawn84
Azért azzal szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy az interior line top 10 a ligában. Wood a legjobb centerek egyikévé nőtte ki magát, nem véletlenül láttunk annyi eredményes belső futást Jacksontól tavaly. Amint Wood IR-re került, a fal elvesztette vezérét, összeomlott. Levitre is nagyon jó kis guard, és Urbikkal is jól jártunk mindenképpen. RT-ben Pears se hozott egyáltalán egy rossz idényt, jogos volt neki is a szerződéshosszabbítása. LT viszont kellene, nem hiszem, hogy Bellt sikerülne újraigazolni, Hairstonról pedig nem vagyok meggyőződve, hogy megoldás lenne, fősulin is RT-t játszott, idegen neki Fitz vakoldalát védeni.Hungarian Bill
A falakba mindíg kell ember. Sok ember. Ez a fal 1 éve még nagy szarnak számított. Közel sem biztos hogy idén is jó lesz, de ha lesérül valaki akkor is kell a minőségi utánpótlás. Egy több poszton bevethető játékos kéne mindenképpen.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
1/10-nél bőven lesz választási lehetőség.Shawn84
A pass rusher draftot mindenesetre kihúzhatjuk a képzeletbeli listáról.Hungarian Bill
Én itt egy OL draftot jobbnak tartok első körben. másodikra úgyis marad még jó WR. Nem olyan jó ez a fal. 1 éve még nagy gáz volt meg minden, aztán jobbak voltak mint vártuk, most meg azért muszáj erősíteni.Shawn84
Azért azzal szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy az interior line top 10 a ligában. Wood a legjobb centerek egyikévé nőtte ki magát, nem véletlenül láttunk annyi eredményes belső futást Jacksontól tavaly. Amint Wood IR-re került, a fal elvesztette vezérét, összeomlott. Levitre is nagyon jó kis guard, és Urbikkal is jól jártunk mindenképpen. RT-ben Pears se hozott egyáltalán egy rossz idényt, jogos volt neki is a szerződéshosszabbítása. LT viszont kellene, nem hiszem, hogy Bellt sikerülne újraigazolni, Hairstonról pedig nem vagyok meggyőződve, hogy megoldás lenne, fősulin is RT-t játszott, idegen neki Fitz vakoldalát védeni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azért ezt az elkapósort nem nevezném közel sem elitnek, Donald Jones fakezű, de sérülékeny, Nelson slotba ideális, Parrishtől szerintem megválunk úgyis. Esetleg Floyd draftolása lehet még opció.Hungarian Bill
1/10-nél bőven lesz választási lehetőség.Shawn84
A pass rusher draftot mindenesetre kihúzhatjuk a képzeletbeli listáról.Hungarian Bill
Én itt egy OL draftot jobbnak tartok első körben. másodikra úgyis marad még jó WR. Nem olyan jó ez a fal. 1 éve még nagy gáz volt meg minden, aztán jobbak voltak mint vártuk, most meg azért muszáj erősíteni.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Azért ezt az elkapósort nem nevezném közel sem elitnek, Donald Jones fakezű, de sérülékeny, Nelson slotba ideális, Parrishtől szerintem megválunk úgyis. Esetleg Floyd draftolása lehet még opció.Hungarian Bill
1/10-nél bőven lesz választási lehetőség.Shawn84
A pass rusher draftot mindenesetre kihúzhatjuk a képzeletbeli listáról.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azért ezt az elkapósort nem nevezném közel sem elitnek, Donald Jones fakezű, de sérülékeny, Nelson slotba ideális, Parrishtől szerintem megválunk úgyis. Esetleg Floyd draftolása lehet még opció.Hungarian Bill
1/10-nél bőven lesz választási lehetőség.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Azért ezt az elkapósort nem nevezném közel sem elitnek, Donald Jones fakezű, de sérülékeny, Nelson slotba ideális, Parrishtől szerintem megválunk úgyis. Esetleg Floyd draftolása lehet még opció.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Adam Schefter @AdamSchefter

Buffalo has met most of the conditions for a deal for Texans free agent LB Mario Williams and is "close to a deal." Answer "real soon."Shawn84
Most már ideje feltenni a pontot az i-re, mert két nagyobb nevű játékos igazolásáról volt szó. Még egy Manningham-kaliberű WR beleférne a büdzsébe szerintem.Hungarian Bill
Ő könnyen lehet hogy a 49erben köt ki. De szerintem nem is kell ő feltétlen ide. Egész jó kis elkapósor van már. még drafton esetleg lehet csinosítgatni. OL-be nem akarnak embert?
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Adam Schefter @AdamSchefter

Buffalo has met most of the conditions for a deal for Texans free agent LB Mario Williams and is "close to a deal." Answer "real soon."Shawn84
Most már ideje feltenni a pontot az i-re, mert két nagyobb nevű játékos igazolásáról volt szó. Még egy Manningham-kaliberű WR beleférne a büdzsébe szerintem.