Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hogyne Helmut, még mit nem 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fire Gailey! 😊 Fire Gailey! Fire Gailey, fire, fire, fire!!! 😀Helmut Zimmer
LOL 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Fire Gailey! 😊 Fire Gailey! Fire Gailey, fire, fire, fire!!! 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Borzasztó volt ez, mindkét oldalon. Kicsivel több, mint a félideig bírtam. A QB kérdés meg nagyon érdekes lesz így, hogy Fitzet hosszú időre a csapathoz kötöttük.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ez a csapat nem érdemli meg a szurkolóit. 😊
Nagy ötlet volt fitz szerződése, azöta dobott vagy 7-8 intet. Remek!
Persze mindez eltörpül a védelem mellett! 😕
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vékony sajnos tényleg ez a védelem. Én abban bízom, hogy az O összekapja magát, a Miaminek meg azért vannak gondjai a támadójátékkal, meg úgy a pontszerzéssel is. Ha az O jó formában lesz, akkor nyerünk. Ha nem, akkor szenvedés, ismét olyan 10 pont körül leszünk, onnantól meg a Miamin múlik, akik ugye az utolsó 2 meccsüket megnyerték...

Szoros győzelemben bízom! Erőt kell adjon a csapatnak, hogy kikapott a Jets, s el kéne tőlük lépni...
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
GAMEDAY!!!

Ma Miamiba látogatunk. Ahogy a beharangozóban Rajna is írta, pár hete ez a meccs még fix 2-es lett volna, most viszont aggódom, nem kicsit, nagyon. Hogy fogja összekapni magát a támadósor, és a sérülésektől gyötört védelem? Levitre kezd majd centerben Wood helyett, jó döntés volt Gaileytől, hogy a TC-ben adott snapeket centerből, talán így nem lesz olyan idegen számára ez a poszt. Hairston kezd majd LT-ben, ő erőállapot terén előrébb jár, mint Bell, aki questionable a mai meccsre. Kíváncsi vagyok, hogy az a támadófal, Rinehart-tal, Urbikkel, és Pears-szel kiegészülve mennyire lesz acélos, Freddy tud-e ugyanolyan jól játszani, mint az egész szezonban? Ahogy Helm is írta, Wood kiesésével szerintem túl sok középső futásra ne nagyon számítsunk. A védelemben ugye Wilson nem edzett egész héten, így ő kihagyja a mai meccset, helyette majd Scott kezd. K-Will kiesése után Dareus az egyszemélyes falunk, újoncként viszont ne várjuk el tőle azt, hogy majd ő nyeri meg nekünk a meccseket, főleg, hogy nem NT az ő igazi posztja... Nagyon aggódom emiatt a védelem miatt, mert mind a földön, mind a levegőben verhetőek vagyunk 😕

Bizonyára nem a védelmek fognak dominálni, de ha akarunk valamit ettől a szezontól még, akkor mindenképp nyerni kell South Beach-en!

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Jackson első helyen áll az AFC-nél a Pro Bowl-szavazáson! 😊Hungarian Bill
Valami konkrét állást mutató link létezik?JayB
Van, de csak az első 10-et mutatja összesítésben:

QB Aaron Rodgers, Packers 589,801
QB Tom Brady, Patriots 537,780
WR Calvin Johnson, Lions 487,547
RB Adrian Peterson, Vikings469,117
WR Wes Welker, Patriots 430,945
WR Greg Jennings, Packers 399,521
QB Drew Brees, Saints 396,436
RB Fred Jackson, Bills 384,771
WR Mike Wallace, Steelers 377,615
RB Matt Forte, Bears 348,880
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jackson első helyen áll az AFC-nél a Pro Bowl-szavazáson! 😊Hungarian Bill
Valami konkrét állást mutató link létezik?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Jackson első helyen áll az AFC-nél a Pro Bowl-szavazáson! 😊Hungarian Bill
Rendeltem is egy FredEx-es pólót. 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Jackson első helyen áll az AFC-nél a Pro Bowl-szavazáson! 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
csak hogy jó hírek is legyenek:

Kelsay,A.Williams,Hairston és talán Bell is visszatér a hétvégén!!

Williamset azért még megnézném McK helyett, hátha 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Wood ACL-tear, szezon vége... 😕 Óriási veszteség!

Sajnálom, pedig Pro Bowl-esélyes lett volna!Hungarian Bill
Ezzel valójában a csapat szezonjának is vége, Jackson mellett a legjobb támadó játékosunk Wood, és elévülhetetlen érdemei vannak Fred teljesítményében 😕 ACL Olinemannél amúgy is nagyon kínos!

A sérültek száma ismét átlépte a tolerálható mértéket. K Will kidőlt, nincs passrusherünk (és senki nem is nő fel a feladathoz), valójában nincs igazi 2. számú elkapónk (van 1 elkapónk, és 1 TE-nk), és az eddig gyönyörűen teljesítő O-line elvesztette a vezérét, Fitz elvesztette a varázserejét... nem mintha a playhívások működnének!
Hetek óta ordas zakók! 😕 😕
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Wood ACL-tear, szezon vége... 😕 Óriási veszteség!

Sajnálom, pedig Pro Bowl-esélyes lett volna!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
fiúk,
ha igazán fejlődni akartok, akkor nézzetek ki egy csapatot a csoportotokból, és cseréljétek el velük bárkire ezt a 19-es számú QB-killereteket 😉
tegnap mindhárom INT róla ment, oké, kellett hozzá az irányító is...slowmotion
Jones jónéhány csapatban 4-5. számú elkapó is neccesen lehetne... De hát nekünk ő a mélységi célpontunk 😕

Egy biztos: az öregnek ki kell találnia valamit, mert ezt az egydimenziós támadójátékot megfejtették a DC-k. Jöjjön Thigpen! 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
fiúk,
ha igazán fejlődni akartok, akkor nézzetek ki egy csapatot a csoportotokból, és cseréljétek el velük bárkire ezt a 19-es számú QB-killereteket 😉
tegnap mindhárom INT róla ment, oké, kellett hozzá az irányító is...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ha már Hox. Ők is faszok, de ott lesz csapat, mert Carroll tudatosan verte szét a házat alapig, és egy borzalmasan pőre csapatot épít, szerintem ma a Ravens is szembe fog nézni a ténnyel, hogy nagyon kemény gyerekek vannak Seattleben. Játszani még nem tudnak, de van stílusuk.

1. Kör OLB
2. Kör OLBHelmut Zimmer
A Hoxban igazad lett!

Azért írok, mert Justin Houston egyelőre nem akkora nagy szám. Sok munka van még vele. Mármint futás ellen is közepes, nem rossz. Nagyokat ütközik, de eltéved a zónában (bár javul). Pass rushnál azt látom, hogy nincsenek fegyverei. Speed rush megy, de ezt levédik és ennyi. Igazából keveset is van blitzen.
Én úgy vagyok vele harmadik kör, várunk. De azért nem vele lennétek előrébb jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
persze hogy itt ülünk, mi mást csinálnánk Vasárnap este 😛

elfogyott a depth a kezdőkkel haladtunk, innen nehéz lesz de még 2-3 meccs nyerhető, legalább az 50%-ot hozzuk már!!

Wood,Wilson,White a mai sérült lista idáig 😕

OLB,WR,CB need-ek vannakBillsFan
Inkább dogát javítottam... Jövő héten is ezt teszem. Chan és az én munkám között az a különbség, hogy az én csapatom fejlődik!!! 😊

Na jó nem bántom az öreget, nagyon vékony a réteg, amiből válogathat.
Kell még sok tehetség. Spillernek nincs helye az NFL ben
1 yard!!!

Fred ma is tolt 115 yardot,
Lynch meg a hox legjobbja.
Ha már Hox. Ők is faszok, de ott lesz csapat, mert Carroll tudatosan verte szét a házat alapig, és egy borzalmasan pőre csapatot épít, szerintem ma a Ravens is szembe fog nézni a ténnyel, hogy nagyon kemény gyerekek vannak Seattleben. Játszani még nem tudnak, de van stílusuk.
Mi merre tartunk?
Fitz szerződését nem kommenteltem, de nagyon nem éreztem reálisnak. Mindegy is

1. Kör OLB
2. Kör OLB
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
persze hogy itt ülünk, mi mást csinálnánk Vasárnap este 😛

elfogyott a depth a kezdőkkel haladtunk, innen nehéz lesz de még 2-3 meccs nyerhető, legalább az 50%-ot hozzuk már!!

Wood,Wilson,White a mai sérült lista idáig 😕

OLB,WR,CB need-ek vannak



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Szétestünk... 😕Vrijbloed
Sérültek!Sérültek!Sérültek!

Nagy ötlet volt Merrimanre bízni a passrusht.
Mégsem lett volna olyan szar Justin Houstont behúzni. ( megint qrvára igazunk volt Sporival :/ )
Sajnos Magnum ide, vagy oda LB tehetségondozás nyomába sem ér a receiver nevelésnek!

Mindegy is, marad a rejtőzködő életforma. Így is alig van élet a topicban, elemezni sincs mit. Miután kaptunk egy félidő alatt 350 yardot telibe leszarom még azt is, ha esetleg feltámadnánk! nagy story lenne, csak már unom a nagy storykat.Helmut Zimmer
Tudom. Houstont én is nagyon szerettem volna...

Nem tudom. Nagy feltámadásokat csináltunk az elmúlt 1 évben, de én is beérném egy nyugodtabb szezonnal, na nem úgy, hogy 67- kör után eldől, hogy utolsók leszünk a csoportban. 5-4 lesz, az még mindig jó, csak a tendencia azt sejteti, hogy negatív mérleg lesz ebből. Tudom, most pesszimista vagyok, de ezt érzem.Vrijbloed
Azt kell mondjam, én is... Egész egyszerűen nem látom a fényt az alagút végén. Fitz talán túl hamar kapta meg azt a nagy szerződést, még azért várni lehetett volna ezzel. Persze, az elkapók is szarban hagyják néha, de botrányos, amit az utóbbi időben csinál. Pass rush továbbra is semmi, Wood kiesése óriási érvágás lesz, mert arra mérget vehetünk, hogy nem fog a jövő héten még visszatérni.

Most jött el az a pillanat, amikor úgy gondolom, hogy kipukkantunk, és a Patriots-drukkereknek van igaza abban, hogy mi már megnyertük a magunk Super Bowl-ját, megvertük őket, és szétesés lesz ebből.

Mérhetetlenül csalódott vagyok, de persze úgyis itt fogok ülni jövő héten is a gép előtt.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szétestünk... 😕Vrijbloed
Sérültek!Sérültek!Sérültek!

Nagy ötlet volt Merrimanre bízni a passrusht.
Mégsem lett volna olyan szar Justin Houstont behúzni. ( megint qrvára igazunk volt Sporival :/ )
Sajnos Magnum ide, vagy oda LB tehetségondozás nyomába sem ér a receiver nevelésnek!

Mindegy is, marad a rejtőzködő életforma. Így is alig van élet a topicban, elemezni sincs mit. Miután kaptunk egy félidő alatt 350 yardot telibe leszarom még azt is, ha esetleg feltámadnánk! nagy story lenne, csak már unom a nagy storykat.Helmut Zimmer
Tudom. Houstont én is nagyon szerettem volna...

Nem tudom. Nagy feltámadásokat csináltunk az elmúlt 1 évben, de én is beérném egy nyugodtabb szezonnal, na nem úgy, hogy 67- kör után eldől, hogy utolsók leszünk a csoportban. 5-4 lesz, az még mindig jó, csak a tendencia azt sejteti, hogy negatív mérleg lesz ebből. Tudom, most pesszimista vagyok, de ezt érzem.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szétestünk... 😕Vrijbloed
Sérültek!Sérültek!Sérültek!

Nagy ötlet volt Merrimanre bízni a passrusht.
Mégsem lett volna olyan szar Justin Houstont behúzni. ( megint qrvára igazunk volt Sporival :/ )
Sajnos Magnum ide, vagy oda LB tehetségondozás nyomába sem ér a receiver nevelésnek!

Mindegy is, marad a rejtőzködő életforma. Így is alig van élet a topicban, elemezni sincs mit. Miután kaptunk egy félidő alatt 350 yardot telibe leszarom még azt is, ha esetleg feltámadnánk! nagy story lenne, csak már unom a nagy storykat.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szétestünk... 😕
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Remek helyen fogunk draftolni idén is!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Gameday!

Arlingtonba látogatunk ma, a Dallas ellenfeleként. Ellenfelünk érzésem szerint jobb, mint amilyen a mérlege, Garrett egész jól összekapta ezt a támadósort, főleg a futás terén javultak sokat. Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy a mi Offensünk talpra tud-e állni a múlt heti gyengécske játék után. A futás elleni védekezése a Dallasnak kissé visszaesett, az előző két meccs után ligaelső helyről estek vissza a 10. helyre, remélhetőleg Jacksont se fogják tudni megfogni. Merem remélni, hogy a passzjáték is klappolni fog, Stevie ugyan beteg volt a héten, de probable mára. Lindell se játszik ma, remélhetőleg Raynernek csak majd az XP-ket kell bevagdosnia, abból lehetőleg minél többet 😊

Vannak ennek a meccsnek pikantériái:

Gailey ugye HC-ként dolgozott Dallasban (Homecoming Part 1)
Jackson arlingtoni srác, és nagyon fogadkozik, hogy most megmutatja (Homecoming Part 2)
Nelson barátnője pedig a Cowboysnál cheerleader, és David megígérte, hogyha TD-t szerez, és az asszony ott lesz a közelben, akkor készül majd valami meglepetéssel, persze kellemetlen helyzetbe se akarja hozni.
Barnett pedig írta twitteren, hogy mikor legutóbb arlingtonban járt, akkor nagy dolgok történtek (SB Win a Green Bay-jel)

Nagyon meg kéne nyernünk ezt a meccset, igenis végre jussunk PO-közelbe!

LET'S GO BUFFALO! :cool: