Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Kyle Williams IR-re került, ójaj 😕

Leigazoltuk Raynert a sérült Lindell helyére, kérdéses, hogy Lindell IR-re kerül-e vállsérülése után.

Wangot pedig elküldtük.Hungarian Bill
Sajnos Kyle is megkapta a zsét, és vele is csak eggyel többen voltunk a pályán. 😕 Szerencse, hogy Dareus gyorsan megy át a 900 fontos zsákon, így a dáböl tím mellett a tébláboló Williamset is arrébb tudta tenni. Szerintem nem backupozunk, hanem Nose Dareus, Troup DE Edwards, Dareus, Carrington Heard, Spence meg megint OLB lesz
Non positionalban (ami olyn mintha 4-3 lenne)

Széle Edwards, Kelsay belső romboló brigád Dareus/ Carrington/Heard, másik széle Spence Dareus KelsayHelmut Zimmer
ittál valamit vagy csak siettél? 😉BillsFan
Mit nem értesz?
Amúgy ipadról írok, nem feltétlenül a magyar karakterkészletre van kihegyezve.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Kyle Williams IR-re került, ójaj 😕

Leigazoltuk Raynert a sérült Lindell helyére, kérdéses, hogy Lindell IR-re kerül-e vállsérülése után.

Wangot pedig elküldtük.Hungarian Bill
Sajnos Kyle is megkapta a zsét, és vele is csak eggyel többen voltunk a pályán. 😕 Szerencse, hogy Dareus gyorsan megy át a 900 fontos zsákon, így a dáböl tím mellett a tébláboló Williamset is arrébb tudta tenni. Szerintem nem backupozunk, hanem Nose Dareus, Troup DE Edwards, Dareus, Carrington Heard, Spence meg megint OLB lesz
Non positionalban (ami olyn mintha 4-3 lenne)
Széle Edwards, Kelsay belső romboló brigád Dareus/ Carrington/Heard, másik széle Spence Dareus KelsayHelmut Zimmer
ittál valamit vagy csak siettél? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Kyle Williams IR-re került, ójaj 😕

Leigazoltuk Raynert a sérült Lindell helyére, kérdéses, hogy Lindell IR-re kerül-e vállsérülése után.

Wangot pedig elküldtük.Hungarian Bill
Sajnos Kyle is megkapta a zsét, és vele is csak eggyel többen voltunk a pályán. 😕 Szerencse, hogy Dareus gyorsan megy át a 900 fontos zsákon, így a dáböl tím mellett a tébláboló Williamset is arrébb tudta tenni. Szerintem nem backupozunk, hanem Nose Dareus, Troup DE Edwards, Dareus, Carrington Heard, Spence meg megint OLB lesz
Non positionalban (ami olyn mintha 4-3 lenne)
Széle Edwards, Kelsay belső romboló brigád Dareus/ Carrington/Heard, másik széle Spence Dareus Kelsay
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Kyle Williams IR-re került, ójaj 😕

Leigazoltuk Raynert a sérült Lindell helyére, kérdéses, hogy Lindell IR-re kerül-e vállsérülése után.

Wangot pedig elküldtük.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én nem hiszek sem a csoportgyőzelemben, sem a poban, 8-8- nak örülnék. A többi az AFC Wetben nem reális 2 szezon után, egy teljesen elcseszett szituációból indulva!

Kell egy O playmaker, egy igazi 1. Körös, strici elkapó! Steviiie egyedül kevés, Chandler jó lesz, DE KELL egy másik állandó veszélyt jelentő játekos.

Borzalmasan utálom az új töketlen playhívást. Unalmas a Jackson slot, nem nyitjuk idén fel a pályát. Még mindig keves a pro style play, hova lettek a

Dareus öriási segítség, nagyon sokat dolgozik... Sokkal gyorsabban indul, mintb akárki a falban, folyamatosan double team van rajta. Shepp jobb, mint vártam, de coverben fejlődni kell. Williams meg épüljön fel, és jöjjön, McK takaodj, az NFL ből, Florence takarodj nickelbe!

Üdv
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
jó ez a JETS DEF de ma szerencsénk sem volt, a D viszont megérdemli a dícséretet!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez sajnos nagyon egyértelmű meccs volt, az offense nagyon megragadt most, voltak valóban momentumok, de ez összességében kevés volt, reménykedem egy jobb folytatásban. 😊

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Sajna ebből a mai napi turnover-parádéból nem mi jöttünk ki győztesen. Valami nem működik olajozottan a támadósornál, ez már megfigyelhető meccsek óta, mint írtam a múlt heti Washington elleni meccsel se voltam elégedett abból a szempontból. Ez egy elkerülhető vereség lett volna, ha megragadjuk a momentumokat, de hát nem kell ezen keseregni, ez van... A védelem előtt le a kalappal, ameddig lehetett, meccsben tartottak minket, a 4th down stop után meg úgyis eldőlt már a meccs.

5-3-al állunk, csoporton belül 1-1, szurkoljunk a "szomszédoknak", hogy ne lógjon meg a Pats!

Most 3 idegenbeli meccs következik, sokminden eldőlhet a szezon szempontjából, kettőt legalább hozni kellene!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na ennyit a nagy álmokról!
elképesztően rossz volt az O!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Owned, és még azt se írtam le jól 😂 Hiába na, meg kell maradni a Fitznél 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Mekkora lesz, amikor Maybin sackeli Fitzegeraldot 😀Wyatt
Fitzpatricket
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mekkora lesz, amikor Maybin sackeli Fitzegeraldot 😀

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
GAMEDAY!!!

Érkezik a Jets. Ez egy újabb csoportmeccs, ami valószínűleg nüanszokon fog múlni. Tegnap megnéztem a meccshez kapcsolódó videókat az nfl.com-on, és Kurt Warner mondta azt, hogy ez a meccs nekünk egyáltalán nem kötelező, ha becsúszik egy L, attól még jók lehetünk a későbbiekben, mert így is túlteljesítettük az elvárásokat. Én nem annyira értek vele ebben egyet, ha akarunk valamit, akkor a csoportellenfeleket mindenképpen le kéne győzni! Donald Jones ma már elvileg játszani fog, így Spillert nem fogjuk annyira WR-ként használni. A védőfalon nem lesz változtatás, mivel K-Willt jövő héten röntgenezik, és az IR is sanszos, Dareusnak be kell rendezkedni az NT-posztra, amit nagyon jól megoldott a múlt héten! A támadófalba pedig visszatérhet Hairston LT-nek! Szóval épülgetnek szerencsére a sérültjeink, és remélhetőleg a visszatérőkkel kiegészülve sikerül a második csoportellenfelünket is megverni!

A fehér mezünkben játszunk majd, a hazai meccs ellenére 😊

Úgyhogy este minden Bills-fan a képernyőre!!! Én csak a Bayern-meccs után kapcsolódom be 😊

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Stevie Halloween alkalmából beöltözött Chan Gaileynek 😊

http://nflbills.files.wordpress.com/2011/10/stevie-as-chan1.jpg
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Donald Jones visszatérhet a hétvégén, valamint Hairston játékára is van sansz, Bellre még várni kell. De legalább Levitre visszatérhet LG-be. Egyébként meglepett, hogy mennyire megállta a helyét Orakpo ellen, nagyon jó kis játékos lett Ő! Cortez faszányos munkát végzett ezzel a fallal, le a kalappal előtte!

Már most várom a Jets elleni meccset, csak nehogy pofáraesés legyen belőle...!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
némá.... egy shutoutra elökerült Helm is! 😉BillsFan
Nem igazán, 😛 csak gondoltam válaszolok... Ha már HB kérdezett. 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Na, 5-2 😊 2006 után ismét lehoztunk 0-ra egy meccset, ez mindenképp erőt adhat a védelemnek, valamint a 2 pick, és a 9 sack is 😊 Offense oldalon is voltak felvillanások, bár az őszintét megvallva én többet vártam volna, mindegy, a lényeg, hogy sikerült nyerni, és a Pats is vesztésre áll, ha minden igaz, visszavesszük a vezetést a csoportban. Jövő héten a Jets jön, az lényegesen keményebb meccs lesz, de végre hazatérünk az Orchard Parkba, ez a torontói hangulat valami hihetetlen nyomasztó és ratyi volt. Merem remélni, hogy nem fogják meghosszabbítani jövőre azt a szerződést!

Szép volt fiúk, így tovább! 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
némá.... egy shutoutra elökerült Helm is! 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Most, hogy két hétig nem látjuk szeretett csapatunk, összedobok én is egy kérdőívet. Természetesen minél többen válaszolnak rá, annál jobb:

1. Elégedett vagy-e a jelenlegi 4-2-es mérleggel?
2. A hátralévő sorsolásunk ismeretében alkalmasnak tartod-e a csapatot a rájátszás elérésére?
3. Rábíznád-e Fitzpatrickra hosszabb távon ezt a franchise-t?
4. Melyik a jobb? A labdavadász, de egyébként sok yardot nyelő, vagy a konstansan elfogadható teljesítményt nyújtó, kevés labdát szerző, de kevés yardot nyelő D#?
5. Milyen divízión belüli mérleget tippelsz a csapatnak?
6. Fred Jackson Pro-Bowler lesz-e?
7. Lesz-e primetime-meccsünk idén az alapszakaszban? Csak két lehetőség van, a San Diego elleni idegenbeli meccs, vagy az alapszakasz zárása New Englandben.Hungarian Bill
1. Igen
2. Nem
3. NEM
4. ???
5. 3-3 4-2 akár
6. Igen
7. Igen
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
1. igen, természetesen :-.)
2. Inkább igen, mint nem. 😛
3. Igen
4. 2-es.
5. 3-3
6. Alap.
7. Ajánlom. 😛
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Most, hogy két hétig nem látjuk szeretett csapatunk, összedobok én is egy kérdőívet. Természetesen minél többen válaszolnak rá, annál jobb:

1. Elégedett vagy-e a jelenlegi 4-2-es mérleggel?
2. A hátralévő sorsolásunk ismeretében alkalmasnak tartod-e a csapatot a rájátszás elérésére?
3. Rábíznád-e Fitzpatrickra hosszabb távon ezt a franchise-t?
4. Melyik a jobb? A labdavadász, de egyébként sok yardot nyelő, vagy a konstansan elfogadható teljesítményt nyújtó, kevés labdát szerző, de kevés yardot nyelő D#?
5. Milyen divízión belüli mérleget tippelsz a csapatnak?
6. Fred Jackson Pro-Bowler lesz-e?
7. Lesz-e primetime-meccsünk idén az alapszakaszban? Csak két lehetőség van, a San Diego elleni idegenbeli meccs, vagy az alapszakasz zárása New Englandben.Hungarian Bill
majdnem kimaradt 😊

1. igen
2. talán 😊
3. igen
4. a 2. opció
5. 4-2 remélem meglesz
6. ha így folytatja igen
7. igen a látványos foci miatt :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
GAMEDAY!!!

Hosszú idő után ismét a 10 órás meccs-sávban játszunk (azaz ezúttal 21:05-kor, USA-ban jövő héten van az óraállítás), a Redskins látogat hozzánk, azaz Torontóba. A vendégeknél főleg a támadó oldalon elég sok a hiányzó, ahogy a beharangozóban is olvashattuk, és reméljük, hogy Beck se váltja meg a világot. Nálunk ugye támadóoldalon se Bell, se Hairston, Levitre visszatér a fősulis posztjára, remélhetőleg sikerül majd tartania Orakpót. A védelemtől végre egy jó meccset várok, igazából minden adott ahhoz, hogy megállítsuk a Washington támadósorát, mivel gyakorlatilag a három legjobb játékosuk nem játszik a támadó-oldalon. Remélhetőleg a Merriman helyén kezdő Moats tud nyomást gyakorolni párszor Beck-re. Kelsay felépült, így valószínűleg ő lesz a másik oldali OLB. Sajnos K-Willről nem tudni semmit, egyelőre kivárunk azzal, hogy IR-re tegyük-e, annyi biztos, hogy nem játszik most.

Mindenképp nyerhető meccs a mai, és meg is kéne ahhoz nyerni, hogy továbbra is versenyben maradjunk a rájátszásért!

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
6 évre 59 millió, ebből 24 millió garantált. Elég nagy számok, de remélhetőleg Fitz továbbra is jó teljesítménnyel fog majd előrukkolni!Hungarian Bill
2 éve még biztos volt nálatok a QB draft, most ez a kérdés legalább hosszú időre letudva. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
6 évre 59 millió, ebből 24 millió garantált. Elég nagy számok, de remélhetőleg Fitz továbbra is jó teljesítménnyel fog majd előrukkolni!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Fitzpatrickkel szerződést hosszabbít a csapat.