Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
szvsz: ha Blackmon bent lesz (bent lehet), akkor no brainer, ha nem akkor BPA D-be. Az a baj, hogy a védelem nálatok közel teljesen hatástalan, és hiába van elit O, az ilyen adok-kapok shootoutokon is az dönt, hogy melyik védelem tud fellépni először és hatékony lenni. Lásd most is: a második félidőre úgy jött ki a Saints D, hogy akkor elég volt, és elég is lett. Más kérdés, hogy néha teljesen fura playhívások vannak a labda mindkét oldalán.Gyurma Pappa
Azért ha bármelyik védelemből kiveszel 6 kezdőt, nem csoda ha ultraszar lesz. Nálunk tegnap ez volt a helyzet. Sőt volt olyan poszt, ahol a bakcup backupja játszott. Persze ettől még nem kell ekkora fost kirakni a pályára, de jövőre lesz olyan játékos, nem is egy, aki nemhogy a kezdőben, az 53-as rosteren nem lesz ott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
szvsz: ha Blackmon bent lesz (bent lehet), akkor no brainer, ha nem akkor BPA D-be. Az a baj, hogy a védelem nálatok közel teljesen hatástalan, és hiába van elit O, az ilyen adok-kapok shootoutokon is az dönt, hogy melyik védelem tud fellépni először és hatékony lenni. Lásd most is: a második félidőre úgy jött ki a Saints D, hogy akkor elég volt, és elég is lett. Más kérdés, hogy néha teljesen fura playhívások vannak a labda mindkét oldalán.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Ja kell kicker, punter és returner, de ezeket írni sem kell 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Az idei évben nekünk nem a mérleg lesz a fontos, hanem hogy a fiatal játékosok sokat fejlődjenek és megmutassák, hogy egy-két éven belül komoly tényezők lehetnek. Ez simán előfordulhat 5-11-es mérleg mellett, akkor én már elégedett lennék. Ráadásul ez Riverának is tanulóév, ezt se feledjük. Ettől függetlenül jó volna minél több szoros meccset játszani, és ezeket jó százalékban megnyerni, ez is egyfajta értékmérője lehet majd a csapatnak. Szóval nehéz megfogalmazni mit is várok 😊

De sztem nem leszünk utolsók a csoportban, ez az NFC South, itt nagy fejreállások szoktak lenni, ebből most történesen mi jönnénk ki jól.gabokocka
Szezon előtt írtam az elvárásaimról. Valami hasonlóval kiegyeztem volna szezon előtt, első évnek sztem egyáltalán nem rossz az amit produkáltunk, két meccs volt, ahol nem volt esélyünk nyerni, ebből egyik a tegnapi, ZS defense-zel a pályán. Innen lehet tovább építkezni, mondjuk egy pozitív szezon esetén azt tudnám mondani előreléptünk.

Legfontosabb feladat a védelem versenyképessé tétele, 4-5 kezdő kaliberű ember mindenképp kell. D-Line-ba kell upgrade, középre mindenképp, de egy elit passrusher is elférne CJ mellé, mert Hardy nem rossz, de elbírnánk még egy olyan embert, aki minden playyben ott van a QB nyakán. Esetleg Coples a draftról, de tőle félek picit, olyan bust érzésem van vele kapcsolatban. LB sorban újratervezés, Anderson és Beason lenne az alap amire lehet építeni, persze ha Beast 100%-osan tér vissza sérüléséből, Senn bizonyította, hogy lehet rá számítani, de azért én inkább jó backupként számítanék rá. Davist sztem visszahozzuk kb szaréhugyé egy cut után vagy nagyon átalakítjuk a szerződését, de vele komolyan számolni 3 ACL-szakadás után nem lehet. Ha meg véletlenül egészséges tud maradni, hurrá, pozitívum, de én úgy gondolom nélküle kell gondolkozni. Teáht ide is kéne egy OLB, mondjuk második körben Zach Brown, hogy a Tar Heels-nél maradjunk, őt biztosabb biztosabb érzem, mint Coplest. A secondary tegnap megmutatta mire képes, Gamble mellé kell egy starter CB, Godfrey mellé meg egy másik safety, mert Martin tragédia, többször megmutatta idén, hogy nem megoldás. Tehát kéne DE, DT, OLB, CB, S.

A támadókhoz nekem egy igazi playmaker WR és egy elit OT kell, és furcsán fog hangzani de sztem ez nagyobb prioritás lehet, mint a védelem hiányosságainak pótlása. Akármilyen jó a védelmed, az elit támadósorok szétkapják mint floki a lábtörlőt, meg lehet nézni a Packerst, nem 10-7-re nyernek, hanem 45-41-re. Véleményem szerint a fent említett két játékos megszerzésével elit offensünk lehet, utána pedig foltozhatnánk kényünk kedvünk szerint a védelmet. Tehát ha mondjuk Blackmon elérhető lenne, vinni kéne. Naanee azért hiányzott tegnap, Smitty és Lafell tudott csak elkapást felmutatni az elkapók közül, Gettis jó volt az előző szezonban, benne bízhatunk, Olsennel és Shockeyval (akit mindenképp igazoljunk újra) szinte teljes arzenál állna Newton rendelkezésére. A falba pedig mindneképp kell a vérfrissítés, Otah ugyanaz, mint Davis, nem tud egészséges maradni, hiába jó, nem számolhatunk vele hosszútávon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
A védelmünk 0, nem több, ezt így nem lehet felvállalni. Még a közép szar szintet sem éri el a legtöbb D játékosunk. Eddig is tudtuk hogy gyengék, de ez most nagyon kijött. Most jön hogy PS def volt fent, erre csak annyit, hogy pl a D line CJ-n kívül űber fos akkor is ha az idény eleji starterek nézzük.
Az O tartotta magát helyenként jól játszott (az első félidőben), de látszott nekik is elment a kedvük. Egy drive-ban nem vittek pontot mindössze a szentek, ez mindent elmond.
De sebaj csak előre nézni, lehet agyalni, hogy kiket húzzunk, és hogy hogyan emeljük legalább 1 szinttel a Defünket.

Enthroner #85
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Megmérettettünk, kevesek voltunk.
Egy félidőn keresztül voltunk meccsben, utána kijött minden gyengeségünk.
Ha minden jól megy asszem a nyolcadik pick lesz a mienk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Connor ugyebár FA lesz a szezon után és szeretne olyan helyre kerülni, ahol kezdőként számolnak vele. Én bírom a csávót, de sztem ha így van menjen isten hírével. 3-4-be talán jobban illene, kevésbé jönnek ki a hiányosságai

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Payton nyilatkozata alapján nem pihentet a Saints, ennek örülök, többet ér nekünk egy jó csapattól való vereség, mint egy tartalékos gárda elleni siker. Kíváncsi vagyok menni fog-e a futás olyan szinten, ahogy az elmúlt meccseken, ez azért a Saintsnek is jó teszt lesz, ha a mi futásunkat megfogják, Gore-ék sem jelenthetnek majd gondot nekik. Mondjuk a védelmünktől sokat nem várok ilyen felforgatott állapotban, ha 30 pont körül tudunk maradni teljesen jó 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Smitty és Kalil megy a Hawaiira, Newton első tartalék. Tekintettel arra, hogy igen sanszos hogy Brees/Rodgers megy a Superbowlba, ő is ott lehet. Gross és DeWill tartalék még. Gamble megérdemelte volna még, de hát ekkora ótvar D-ből nehéz odakerülni.

Mindenestre grat nekik!gabokocka
Grosst megint bevitte a neve, érthetetlen egyébként. Szerintem mindent elmond Gross idei teljesítményéről, hogy nem éreztük meg a hiányát, amikor nem játszott.

Gamble-nek viszont ott lett volna a helye, Revishez mérhető idényt csinált.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Sikerült megtekinteni a meccset, kellemes időtöltés volt 😊

Kezdem azt érezni, hogy nem volt hülyeség DeWillt megtartani. Futott yardokban harmadikak vagyunk, úgy, hogy a szezon elején alig futottunk. Az oké, hogy annyit nem ér, mint amit adtunk neki, de máshova meg elmehetett volna többért, így meg kellett fizetni. Mondjuk amikor Stew és DeWill egyszerre van fenn, majd Cam is futást imitál (vagy fut is) nem lennék az ellenfél helyében. Elképesztően jól megy az option, mindkét futónak jó keze is van, D legyen a talpán aki meg tudja fogni. Ráadásul passzjáték is életveszélyes, LaFell meccsről meccsre fejlődik, Smitty még mindig elit, nem látszik rajta a kor, Legatron sem rossz, a két TE is tökéletesen illik Chudzinski sémájába. A playhívás Chud részéről legtöbbször tökéletes, nagyon ötletes screeneket hívunk, jól megtervezett futásokat, nem véletlenül lett top5 a támadósor a szezon végére mind pontszámban, mind yardban.

A védelem is alakul, mondjuk ezen a meccsen minden a kezünkre játszott. Butler egész jó volt, mindig ott volt az elkapó nyakán, Nelson is egyértelműen jobb, mint Pugh, mondjuk párszor ő is lecsúszott az emberekről, de első meccsnek egyáltalán nem volt rossz. De DT továbbra is kell, volt olyan package, amikor a négy DE volt fenn egyszerre 3rd&longnál. Mondjuk ez belefér, de csak szükség volna egy olyan emberre középen, aki futás ellen és siettetésben is jól muzsikál. Kell egy jó veteránt hozni, akitől a fiatalok és az innen onnan kukázottak tanulhatnak. Nem tudom Edwards milyen mert ugye őt még nem láttuk, úgyhogy amondó vagyok, ne ő legyen ez a játékos, hanem ruházzunk be valakibe a holtszezonban.

Rivera is javul, pl tetszett nála, hogy a félidő végén mezőnygólt rúgtunk, kellett a biztos 3 pont, akkor még nagyon nem volt biztos a vezetés.

Tetszik, hogy kezd összeállni a csapat, fiatalok, igen tehetségesek, sokoldalúak vagyunk és a jó szezonzárásnak köszönhető megfelelő önbizalommal néhány poszton megerősödve playoff aspiránsként vághatnánk neki a következő szezonnak. A lényeg, hogy ne gondoljuk azt magunkról, hogy qrva jó vagyunk, alázatosan építkezzünk tovább, fejlődjünk lépésről lépésre, meglátjuk ez mire lesz elég. Könnyedén lehet nagyokat bukni, a Tampa a tavalyi 10-6 után lesz idén 4-12, intő jel lehet ez számunkra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Smitty és Kalil megy a Hawaiira, Newton első tartalék. Tekintettel arra, hogy igen sanszos hogy Brees/Rodgers megy a Superbowlba, ő is ott lehet. Gross és DeWill tartalék még. Gamble megérdemelte volna még, de hát ekkora ótvar D-ből nehéz odakerülni.

Mindenestre grat nekik!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Boldog karácsonyt Párducok

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
Remélhetőleg legalább az első félidő szoros lesz a Niners meccsen, nekünk szükségünk lenne arra, hogy a Saints odategye magát, még akkor is, ha nagyon odapofoznának (amit azért nem hiszek 😛 ). Kapjunk csak tiszta képet arról, mit tudunk a jó csapatok ellen, régen játszottunk már olyannal.Jakehomer
Játékstílusban Newton >> Ryan, már hogy ellenünk, úgy általában Camnek azért továbbra is csak egy rookie. Azért szeretném én is, hogy legyen hajtás, mert kíváncsi vagyok, hogy mit tudunk Cam ellen.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Remélhetőleg legalább az első félidő szoros lesz a Niners meccsen, nekünk szükségünk lenne arra, hogy a Saints odategye magát, még akkor is, ha nagyon odapofoznának (amit azért nem hiszek 😛 ). Kapjunk csak tiszta képet arról, mit tudunk a jó csapatok ellen, régen játszottunk már olyannal.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
Nagyon nehéz döntés előtt van a Saints most: a Rams ugye megvert minket otthon, és a franc tudja, mi motiválja őket vagy mi sem (szerintem egyébként Bradford karrierjének annyi a Ramsnél, lehet hogy egy W jó tenne a következő szerződésének, nem tudom), és hogy akarnak-e nyerni. A 9ers annyira nem volt meggyőző a Hawks ellen sem (meggyőződésem, hogy az a meccs egészen más, ha a Lions nem vezet annyira az első félidőben), és szerintem nem fogjuk (legalábbis az első félidőben biztos nem) feladni a meccset.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
A 49ers-nek vernie kell a RAms-et idegenben a 2. seed-ért, ha az nem lesz meg a Saints pedig győz akkor ők a 2. -ak, szerintem éles meccs lesz az!Alabama Niners
Persze, majd pont a Rams veri el a Friscót, az esélye a nulla felé konvergál, ezt tudják New Orleansban is.
Mondjuk így legalább lesz esély győzelemmel befejezni a szezont, mert azért az látható volt hajnalban, hogy a Saintst jelenleg egy-két csapaton kívül más még megszorongatni sem tudja, ha komolyan odateszik magukat.gabokocka
Ámen!
😉zemanla
Nekünk 1x már sikerült 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sajnálom, hogy nyert a Frisco, így a Saints magasról tojni fog a jövő heti meccsünkre. Jó lett volna egy éles csörtét vívni velük, még ha el is vernek minket, azért a B csapatukat majd illene ütni.gabokocka
A 49ers-nek vernie kell a RAms-et idegenben a 2. seed-ért, ha az nem lesz meg a Saints pedig győz akkor ők a 2. -ak, szerintem éles meccs lesz az!Alabama Niners
Persze, majd pont a Rams veri el a Friscót, az esélye a nulla felé konvergál, ezt tudják New Orleansban is.
Mondjuk így legalább lesz esély győzelemmel befejezni a szezont, mert azért az látható volt hajnalban, hogy a Saintst jelenleg egy-két csapaton kívül más még megszorongatni sem tudja, ha komolyan odateszik magukat.gabokocka
Ámen!
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Sajnálom, hogy nyert a Frisco, így a Saints magasról tojni fog a jövő heti meccsünkre. Jó lett volna egy éles csörtét vívni velük, még ha el is vernek minket, azért a B csapatukat majd illene ütni.gabokocka
A 49ers-nek vernie kell a RAms-et idegenben a 2. seed-ért, ha az nem lesz meg a Saints pedig győz akkor ők a 2. -ak, szerintem éles meccs lesz az!Alabama Niners
Persze, majd pont a Rams veri el a Friscót, az esélye a nulla felé konvergál, ezt tudják New Orleansban is.
Mondjuk így legalább lesz esély győzelemmel befejezni a szezont, mert azért az látható volt hajnalban, hogy a Saintst jelenleg egy-két csapaton kívül más még megszorongatni sem tudja, ha komolyan odateszik magukat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sajnálom, hogy nyert a Frisco, így a Saints magasról tojni fog a jövő heti meccsünkre. Jó lett volna egy éles csörtét vívni velük, még ha el is vernek minket, azért a B csapatukat majd illene ütni.gabokocka
A 49ers-nek vernie kell a RAms-et idegenben a 2. seed-ért, ha az nem lesz meg a Saints pedig győz akkor ők a 2. -ak, szerintem éles meccs lesz az!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8256e201/article/panthers-owner-richardson-lauds-play-of-qb-newton?module=HP11_headline_stack

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
RT @NFLhistory: #Panthers' Cam Newton is 2nd player in NFL history with 20+ pass TDs & 10+ rush TDs (Kordell Stewart - '97)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Today marked 1st time in NFL history in which 2 different QBs threw 90+ yard TD pass (Newton,EManning)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Sajnálom, hogy nyert a Frisco, így a Saints magasról tojni fog a jövő heti meccsünkre. Jó lett volna egy éles csörtét vívni velük, még ha el is vernek minket, azért a B csapatukat majd illene ütni.gabokocka
Én se örülök ennek a győzelmi szériának, mert így a 3. körös pickünk, ami az Olsen trade miatt van hátrébb kerül 😀.

Az Offense brutál kis egység, hova húznátok a defensebe? Beason visszatérése sokat lendíthet és egy jó drafttal bőven PO esélyes gárdát lehet összetákolni.tüsi91
Már korábban tárgyaltuk, nem biztos, hogy a D-be kell húzni.
Most azon az állásponton vagyok, WR, OL, OLB, CB, DL posztok közül az elérhető legjobb játékost kell vinni. Mondjuk Senn produkciója miatt lehet az OLB nem is annyira fontos.
Egyébként bár még nem láttam a meccset, de Nelson kezdett Pugh helyett, fogott is egy picket 😊 Kíváncsi vagyok hogy mozgott, mondjuk Pugh nem tette magasra a lécet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sajnálom, hogy nyert a Frisco, így a Saints magasról tojni fog a jövő heti meccsünkre. Jó lett volna egy éles csörtét vívni velük, még ha el is vernek minket, azért a B csapatukat majd illene ütni.gabokocka
Én se örülök ennek a győzelmi szériának, mert így a 3. körös pickünk, ami az Olsen trade miatt van hátrébb kerül 😀.

Az Offense brutál kis egység, hova húznátok a defensebe? Beason visszatérése sokat lendíthet és egy jó drafttal bőven PO esélyes gárdát lehet összetákolni.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Sajnálom, hogy nyert a Frisco, így a Saints magasról tojni fog a jövő heti meccsünkre. Jó lett volna egy éles csörtét vívni velük, még ha el is vernek minket, azért a B csapatukat majd illene ütni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.