NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Nincs sok időm az elemezgetésre, de így a szezon felénél azért érdemes kicsit megnézni, hogy is állunk.

Az Offense jobb, mint gondoltuk, de azért az nem váratlan, hogy a tavalyi impotencia után let egy erős támadósorunk. Minden poszton vannak klasszis játékosok, Chudzinski sémája pedig nálunk is nagyon jól működik, Cam mellett ő volt a legnagyobb upgrade a holtszezonban. Amibe még bele lehet kötni az a sok turnover, Cam csinált néhány újonc hibát, benne van a pakliban, nincs okunk azt gondolni, hogy nem növi majd ki ezeket, már szezon közben is sokat javult e téren. Sok a büntetés, ez gond, főleg azért, mert a false startok jó részét a TE-k meg a WR-ek követik el, amiről nem is tudom, mit gondoljak. Aztán ott vannak a holdingok és az OPI-k, ezeket elég szigorúan fújják ellenünk, Shockey tudna mesélni, de ez van, ezek sem kinőhetetlen hibák.

Mélyebb gond, hogy vezetéssel szarul játszunk. Chudz playcallingja visszaesik, amint az ellenfél kezd kiismerni minket, elkezdjük Camet futtatni 3rd&short szitukban, amire minden D fel van már készülve. Itt is volt azért javulás, a Vikes ellen végül is megcsináltuk a drive-ot a végén, amire szükségünk volt, a Skinst meg domináltuk a második félidőben. Meglátjuk, hogy alakul a szezon második fele, erre azért mindenképp érdemes lesz odafigyelni (kicsit hozzászoktam, hogy ha Foxnál megvolt a vezetés a második félidőben, akkor nagyon jó eséllyel nyertünk is).

És akkor a D. Nyilvánvaló, hogy sok gond van a D-vel, de kicsit belegondolva, Fox alatt teljesítettek felül tavaly, merthogy elég alacsony a talent level. Beason kiesésével Gamble az egyetlen 1. körös játékos, ő is late 1st round volt (ahogy Beason is). Összehasonlításként az O tele van első körben választott játékosokkal (Cam, DWill, Stew, Gross, Otah, Shockey, Olsen). Szóval azzal kell főzni, ami van, és ez a szezon elején nagyon nem ment, de látszik javulás, viszont az nem fér bele, hogy folyamatosan short fielden kelljen védekezni - a Vikes az első két támadása a mi 25 yardunkról indult kb. A két DE nagyon jó (Hardy mondjuk futás ellen kicsit gyanús), Applewhite is bevált, a secondary sem rossz, igaz, kevés labdát szereznek. A legnagyobb gond az LB sorral van, folyamatosan pozíción kívül vannak, rossz szögekben próbálnak szerelni, lassúak, Anderson az egyetlen, akivel elégedettek lehetünk. Nyilván a két rookie DT sem segít a futás elleni védekezésben, de egyre inkább úgy látom, hogy a szélső futások okozzák a nagyobb problémákat, középen javulunk.

A ST-ről csak jót vagy semmit, szóval semmit.Jakehomer
Az offense egyértelműen hatalmasat lépett előre, és ezt nem lehet csak Cam számlájára írni, persze nélküle a fasorban sem lennénk. Olsen és Shockey megszerzése egyértelműen nagy húzás volt, az első pár foprdulót leszámítva a futás is összeállt, meccsenként stabilan hozzuk a 150 futott yardot, úgy hogy mellette a passzokat erőltetjük elsősorban. Ami hosszútávon érdekes kérdés lehet, ki lesz Smitty után a no1 WR-ünk, mert nincs erre alkalmas ember a keretben, és vallljuk meg, Smmitynek jó esetben 2-3 komoly éve lehet még.
Ha úgy alakul az idei draft, simán vinném Blackmoont, ha még bennlesz, amikor mi jövünk.

A D olyan amilyen, javulnak folyamatosan, az például kifejezetten pozitív meglepetés volt, hogy AP-t elég jól kontrolláltuk, az más kérdés, hogy a passzok után hozta azokat a yardokat, amiket földön elvettünk tőle. A két rookie DT egyre inkább kezd belerázódni, McClain gyorsabban fejlődik, jobb képességű is mint Fua, egy monstre NT, mint anno Kemo nagyon jól jönne. A LB-sor védelémben annyit el lehet mondani, hogy a két legjobb ember két hét után az IR-en landolt, így nem meglepő, hogy Andersonon kívül a többiek szarok, elvégre cserék, vagy még azok se lettek volna optimális esetben. A secondary jobb a vártnál, hál Istennek Pugh is egyre kevesebbet van a pályán, és ide még Hogan érkezésével kis upgrade is várható.

A ST egyetlen pozitívuma, hogy egymást követő két meccsen történt olyan, hogy a punterturnert belevertük a földbe minusz yardért, asszem mindkétszer Kapitány volt az elkövető. Mást én sem tudnék említeni, ami bíztató volna.

Továbbra is vallom, hogy bíztató a játékunk, bárkivel fogadok bármibe, hogy jövőre meglesz a 10 győzelem, és komoly pénzt tennék arra, hogy a csoport élén fogunk végezni. Hosszú távon nagyon jók leszünk, Brees se lesz fiatalabb, most fog szerződést hosszabbítani vele a Saints, abba ne menjünk bele nélküle hova jutnának. a Bucs fiatal és tehetséges csapat, de sztem Newton azért más kaliber lesz, mint Freeman, és ez meg fogja haátrozni a következő évtizedben a divizó sorsát 😊 A Falcons nekem idén negatív meglepetés, sokkal erősebbnek gondltam őket, idén meg nem fognak sokat erősödni a drafton, mivel a fél székházat odaadták Julioért. Száz szónak is egy a vége, a most következő offseasonnak igen nagy jelentősége lesz, jó volna nem elgyökérkedni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Nincs sok időm az elemezgetésre, de így a szezon felénél azért érdemes kicsit megnézni, hogy is állunk.

Az Offense jobb, mint gondoltuk, de azért az nem váratlan, hogy a tavalyi impotencia után let egy erős támadósorunk. Minden poszton vannak klasszis játékosok, Chudzinski sémája pedig nálunk is nagyon jól működik, Cam mellett ő volt a legnagyobb upgrade a holtszezonban. Amibe még bele lehet kötni az a sok turnover, Cam csinált néhány újonc hibát, benne van a pakliban, nincs okunk azt gondolni, hogy nem növi majd ki ezeket, már szezon közben is sokat javult e téren. Sok a büntetés, ez gond, főleg azért, mert a false startok jó részét a TE-k meg a WR-ek követik el, amiről nem is tudom, mit gondoljak. Aztán ott vannak a holdingok és az OPI-k, ezeket elég szigorúan fújják ellenünk, Shockey tudna mesélni, de ez van, ezek sem kinőhetetlen hibák.

Mélyebb gond, hogy vezetéssel szarul játszunk. Chudz playcallingja visszaesik, amint az ellenfél kezd kiismerni minket, elkezdjük Camet futtatni 3rd&short szitukban, amire minden D fel van már készülve. Itt is volt azért javulás, a Vikes ellen végül is megcsináltuk a drive-ot a végén, amire szükségünk volt, a Skinst meg domináltuk a második félidőben. Meglátjuk, hogy alakul a szezon második fele, erre azért mindenképp érdemes lesz odafigyelni (kicsit hozzászoktam, hogy ha Foxnál megvolt a vezetés a második félidőben, akkor nagyon jó eséllyel nyertünk is).

És akkor a D. Nyilvánvaló, hogy sok gond van a D-vel, de kicsit belegondolva, Fox alatt teljesítettek felül tavaly, merthogy elég alacsony a talent level. Beason kiesésével Gamble az egyetlen 1. körös játékos, ő is late 1st round volt (ahogy Beason is). Összehasonlításként az O tele van első körben választott játékosokkal (Cam, DWill, Stew, Gross, Otah, Shockey, Olsen). Szóval azzal kell főzni, ami van, és ez a szezon elején nagyon nem ment, de látszik javulás, viszont az nem fér bele, hogy folyamatosan short fielden kelljen védekezni - a Vikes az első két támadása a mi 25 yardunkról indult kb. A két DE nagyon jó (Hardy mondjuk futás ellen kicsit gyanús), Applewhite is bevált, a secondary sem rossz, igaz, kevés labdát szereznek. A legnagyobb gond az LB sorral van, folyamatosan pozíción kívül vannak, rossz szögekben próbálnak szerelni, lassúak, Anderson az egyetlen, akivel elégedettek lehetünk. Nyilván a két rookie DT sem segít a futás elleni védekezésben, de egyre inkább úgy látom, hogy a szélső futások okozzák a nagyobb problémákat, középen javulunk.

A ST-ről csak jót vagy semmit, szóval semmit.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Azzal biztatom magam, hogy minden ilyen gyökér mód elvesztett meccset 1000-szer visszanézet Rivera a srácokkal, ami jó szar érzés, és elég motiváció, hogy ne kövessük el újra ugyanazokat a faszságokat.
gabokocka
Biztos, hogy minden play szarrá van elemezve, végül is ez az edzők munkája 😊

Bizonyos téren van is fejlődés, persze ennyi idő alatt nem lehet csodát várni, de ami igazán zavaró, hogy pl a büntetésekkel elképesztő hátrányba hozzuk magunkat. Nem mondom, van amikor "muszáj" szabálytalankodni, meg persze vannak olyan flagek, amik akármikor benne vannak a játékban, de túl sok felesleges hülyeséget csinálunk még mindig. Ezt tetézzük a nemlétező ST-mel, és máris érthető, hogy miért kell nekünk sokkal több yardot megtenni a pontokért, mint átlagban a csapatoknak.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Hogan már edz a csapattal, Rivera dönt majd róla a közlejövőben, hogy felkerül-e az 53-as rosterre, vagy megy IR-re. Szívesen látnám, legalább a ST-en dobhatna valamit. Return staokban qrva szarok vagyunk (mily meglepő 😊 ), igazából nem hibáztatnám a visszahordókat, hiszen semmilyen utat nem nyit nekik a csapat, de ők is annyira szarok, hogy csak na.... Katasztrófa ez a csapatrész. Offseasonben be kell ruházni egy olya koordinátorba, aki más helyen már évek óta sikereket ér el, nem pedig próbálkozni segg fogalmatlan emberekkel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
2289 -- Total number of passing yards for Carolina last season in an entire 16-game season.

2393 -- Total number of passing yards for Cam Newton through eight games this season.

Komoly stat....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Azzal biztatom magam, hogy minden ilyen gyökér mód elvesztett meccset 1000-szer visszanézet Rivera a srácokkal, ami jó szar érzés, és elég motiváció, hogy ne kövessük el újra ugyanazokat a faszságokat.
Nyilvánvaló, hogy nem arra megyünk, hogy minél előbb húzzunk a drafton, sikerült ezt minden szándékosság nélkül elérni 😊
A byeweek alatt össze lehet szedni magunkat, és kihozni az idény végére az általam várt 6-10-es mérleget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
A három egymást követő 3 and out nagyon tanulságos, két incomplete passz volt benne, abból az egyik egy ordas nagy drop (igaz, a full backtól, de azt neki is el kellett volna tudnia kapni), és nulla passz ment Smith felé. Túl korán dicsértem a playcallingot, pedig tényleg tökéletes volt 21-14-ig. A blame game-ben Grosst is előkelő helyen kell megemlíteni, Allen csicskája volt egész meccsen.

A D felemás meccset hozott le, alapvetően szerintem nem lehet rájuk panasz, háromszor is nagyon short fieldet kaptak, ebből csinált két TD-t a Vikes, ezért nem hibáztatom őket. Ugyanakkor 3rd&longoknál pocsék volt a coverage, és hát Gamble borzalmas missed tackle-je momentum killer volt a győztes Vikes drive elején (eszembe jut, ahogy a kétszer akkora Kuhnt megfogta az 1 yardon, ez a tackle ahhoz képest egy gyerekjáték volt).

Ami a tankinget illeti, még ha egy front office esetleg akar is (mondjuk a tavalyi Panthers jó példa erre), az edzők és a játékosok egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, ők a megélhetésükkel játszanak. Arról nem is beszélve, hogy a "tradicionális" jó csapatok folyton hátul draftolnak, és az se garancia semmire, ha van öt egymást követő top 5 picked (max arra, hogy kurva szar a franchise).

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Nem Mare miatt kaptunk ki, ez igaz, ő csak az utolsó volt a sorban, aki nagyot hibázott. De. Ez a második 30 körüli FG idén, amit elkúrt és volt egy kihagyott PAT-ja is - ez így összességében egy 20 milliós kickertől elfogadhatatlan. Nem mintha meglepő lenne, aki rendelkezik némi foci tudással, azt már a szerződtetés pillanatában elkapta a hányinger.

Perception is reality.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Ez a téma nem új. SENKI nem megy 1/1re! Esetleg ha utolsó meccsen áll a dolog, totál kiszoptad a szezont, és ketten vagytok 1/1, neked NAGYON kell valaki és ők nyertek. Akkor el tudom képzelni. De egyébként, főleg szezon elején nem teszem tönkre a rookie QBmat ,csak hogy húzzak gy másikat (aki majd jól tönkreteszek, rámegyek egy WRre, akit majd jól megszopatok és úgy rúgnak ki, hogy az UFLbe nem igazolnak le segédalhelyettes edzőnek sem. És mehetek fodrásznak.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Én semmiképpen nem pocskondiáznám szeretett csapatunkat. Nekem az fura ha berettyószörcsögi harcibékák ellen játszanánk akkor is szoros meccs lenne, de ha a super bowl győztes ellen akkor is. Mare kihagyta, előfordul (amúgy erről Cam véleménye: “Anyone who thinks this game came down to the last possession is a fool.”) és őszintén bár nagyon mérges voltam tudtam, hogy igazából nem oszt nem szoroz, a PO idén valószínűsíthető hogy amúgy sem lenne meg. De erről jutott viszont eszembe. Egyszer egy nagyon kedves barátommal beszéltem, hogy mi a véleménye arról, hogy adott egy csapat ami valami miatt biztosan nem juthat oda a POhoz, akkor rá megy-e az 1/1-re. Most persze konkrétan a Coltsra gondolok, de hogy mi is már szinte olyan érzésem van hogy direkt top10 picket akarunk. Ennyi hibát nehéz megmagyarázni, de biztos ez csak a tanulóéve és még balszerencsénk is van.

Enthroner #85
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Nem igazán értettem, de valahogy nem volt kihegyezve kellőképpen a csapat, végig ezt éreztem.
Ami a Skins ellen a sok hiba ellenére megvolt, az most nagyon nem.
Pedig összességében sok jó dolgot csináltunk, A futást egy drive-ot leszámítva a vártnál sokkal jobban fogtuk, Ponderhez is odaértünk jó párszor, Cam 3 TD passz, az első féidőben fontos 3rd downok sorozatát csináltuk meg.
Csak éppen amikor tehettünk volna egy nagy lépést afelé, hogy földbe döngöljük az ellenfelet, inkább mindig kihúztuk őket a szarból.
Kb háromszor került úgy hozzánk a labda, hogy ha pontot csinálunk, két labdabirtoklásnyi előnyünk lehet, 3&out lett mindig...
A félidő végén ráadásul ez úgy volt meg, hogy a másodikat mi kezdjük, turnover és TD...
A védelem is annyi gyökér 3rd & longot szopott be, hogy azt borzasztó volt nézni.
Gamble is, akinek eddig qrva jó szezonja van, egy sima tackle kellett volna a döglődő Harvinon a Minny 15 yardján. hogy jó helyről győztes drive-ot vezessünk, elbassza, FG-t szopunk, kikapunk.
És az idegesít, hogy képességek alapján már idén is simán PO-ban lehetnénk, ha nem gyökérkedünk, erre idióta mód basszuk el meccsek tömkelegét. Ha csak a ez a meccs, meg a Cards megvan, 4-4. 5-3-mal áll a Saints...
Mare meg tényleg takarodjon, draftoljunk egy roberto carlos lábú kickert, aki mindig TB-et rúg, különben meg menjünk neki 4-re FG távon is, az úgyis jól megy camnek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
A szomorú igazság az, hogy egy szánalmas lúzer bagázs vagyunk.

Smitty is elmehet a kurva anyjába a teljesen értelmetlen izmozásával, megvolt a 1st down már, amikor nyomta a szabálytalan blokkot. Lett volna három dobásunk TD-t csinálni, és ahogy Cam játszott, nagyon jók lettek volna az esélyeink. Persze a 31 yardos FG-t be kell rúgni, de Mare képességeit ismerjük, egyáltalán nem lepődtem meg, hogy elbaszta.

Hurney dugjon fel magának valami éles, hosszú tárgyat, egy ilyen a bohóc miatt kirakni Kasayt, egyszerűen nevetséges.

Mindent megteszünk, hogy visszafogjuk Camet, túl jó szerencsétlen 😛

Perception is reality.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 220 — Tyrone Creek
Kasay-t vissza!!!JUNIOR46
ugyanúgy elbaszta ő is a Rams ellen a rúgást.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Kasay-t vissza!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
cut mare, most azonnal.....

egyébként valahogy az egész második félidőben azt éreztem, hogy nem vagyunk 100%-an felpörögve a meccsre.gabokocka

az utolsó driveot leszámítva nem is voltunk.......

mare meg no comment...idén ez a második meccs ami rajta megy el...(bears)


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
cut mare, most azonnal.....

egyébként valahogy az egész második félidőben azt éreztem, hogy nem vagyunk 100%-an felpörögve a meccsre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Gorro Carolina Panthers 1 418 — Törzsvendég
Jerry Richardson Tribute:

http://www.panthers.com/media-vault/videos/Jerry-Richardson-Tribute/8ad37589-38a8-4922-a841-47ca98f70582

#KeepPounding
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Butler újszülött kislányán szívműtétet kellett végrehajtani, emiatt nem biztos hogy fog tudni játszani vasárnap.

Kegyetlen dolgokat tud művelni az élet....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Cam már most elit.

Nyilván nem kell a legjobb D e mellé az Offense mellé, de egy játékos nem tud csodát tenni, Beason akármennyire is hiányzik. Vele is szarul ment a D-nek az első héten, pedig akkor kaptunk a legharmatosabb ellenfelet (az a vereség a legfájóbb, ott konkrétan semmi köze nem volt a Cardsnak ahhoz a meccshez, nem is nagyon lesz nekik győzelmük azon kívül).

AP-nek 150 yard alsó hangon is tuti, Hightower is átmasírozott rajtunk, ő meg egy kicsit jobb nála. Szóval már csak emiatt sem lesz egyszerű dolgunk, ami viszont tetszik, hogy a Minny secondary egészen mókás dolgokat produkál, Pugh simán beférne oda, ez mindent elmond 😀Jakehomer
Azért az, hogy elit, egyelőre nekem még erős (Brady, Manning, Brees és Rodgers ez a kategória nálam), de hamarosan csatlakozhat hozzájuk, ha így folytatja.

Furcsa, de azt hiszem kezdhetünk hozzászokni, hogy pontzuhatagos meccseket játszunk. A Cards meccset én is nagyon sajnálom, mert ott egy igen fos csapat ellen bohóckodtuk el a győzelmet, nem erős ellenfél ellen, mint néhány másik alkalommal. Mondjuk az első meccs volt, csonka offseasonnal teljesen új szisztémával, sztem ma már hoznánk azt a csörtét.

Beason pedig hoz akkor upgrade-et a védelemnek, amire szükségünk lesz. Két nagyon jó DE, ütős LB sor egy igazi vezérrel alkalmas lesz a szükséges nagy playek megcsinálására. Pláne, hogy idén meglepően nem totál fogalmatlan a secondary (a Butler pickup jó döntés volt, Gamble is magára talált, Captain is jól muzsikál)

A 2-5 ellenére nagyon bíztató a jövőnk, sokkal derűlátóbb vagyok, mint a szezon előtt voltam. És röhögjetek ki, de én még az idei szezont se temetném, két hozhatónak tűnő hazai meccs (MIN, TEN), amik persze rohadt nehezek lesznek, de mégis meg kéne nyerni, mert 4-5-tel már ott lihegnénk a többiek nyakán.

3-5 here we come 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Sajnos élőben nem láttam, de micsoda meccs volt, nagyon tetszett a játékunk, különösen Cam-é és Smitty-é remélem ezt jövőre is folytatni fogják, mert liga elit párost alkotnak. Nagyon várom én is a jövő évet, na azért nem fogok bánkódni ha idén is csinálunk még szép dolgokat és aratunk szép győzelmeket. A következő állomás lehet a Vikes, sőt remélem nem csak feltételes módban lesz ez, mert jobb csapanak tartom magunkat, az elfogultságomat leszámítva is. AP szétfut minket az szinte biztos, arra leszek kíváncsi ,milyen fogócskát fog bemutatni nekünk Cam és Jared Allen.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Cam már most elit.

Nyilván nem kell a legjobb D e mellé az Offense mellé, de egy játékos nem tud csodát tenni, Beason akármennyire is hiányzik. Vele is szarul ment a D-nek az első héten, pedig akkor kaptunk a legharmatosabb ellenfelet (az a vereség a legfájóbb, ott konkrétan semmi köze nem volt a Cardsnak ahhoz a meccshez, nem is nagyon lesz nekik győzelmük azon kívül).

AP-nek 150 yard alsó hangon is tuti, Hightower is átmasírozott rajtunk, ő meg egy kicsit jobb nála. Szóval már csak emiatt sem lesz egyszerű dolgunk, ami viszont tetszik, hogy a Minny secondary egészen mókás dolgokat produkál, Pugh simán beférne oda, ez mindent elmond 😀

Perception is reality.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Most, hogy erős offenseünk lesz (de jó ezt leírni 😊 ) más jellegű D is megteszi majd.

Nem kell ide Steelers szintű védelem, elég ha megnézzük, hogy az elit irányítóval megáldott csapatok (hiszem, hogy Cam közéjük tartozik majd nagyon hamar) milyen védelemmel rendelkeznek. Nem tartják 10 pont alatt/környékén az ellent, de amikor nagyon kell labdát szereznek, megcsinálják azt a turnovert/stopot, ami nagyon fontos a győzelemhez. Ehhez hatalmas segítség lesz Beason, én már nagyon várom a jövő évi csapatot. Ő egymaga képes lehet erre a szintre repíteni a védelmünket. És ezért írtam korábban, hogy inkább használnám az offense tökéletesítésére az első körös pickünket, hogy a jó egységünk még tökéletesebb legyen, mint a védelem javítására, ahol nem látnánk akkora hasznát egy jó újoncnak.

Nézegettem a tegnapi győzelem után a hátralevő sorsolásunkat, maradjunk annyiban nem láttam olyan meccset, amitől tartanék. Persze ez akkor igaz, ha nem kreténkedünk jó szokásunkhoz híven. Első körben Peterson lábát kell betonba önteni 😊

3-5 here we come

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Cam érdemeit nem kisebbítve!!!, de ritka nagy szerencséje, hogy van egy Steve Smith a Panthersben, akiben még lehet 3-4 jó évaztec
Vagy Steve Smith szerencséje, hogy Cam dobál neki 😊 Az előző két évben, amikor az irányítójáték a közepesnél gyengébb, illetve a nemlétező között mozgott, Smitty se sokat segített a csapaton.

Érdemes kicsit elemezgetni az O játékát - a D olyan, amilyen, ők nem fognak nekünk meccset nyerni, max abban bízhatunk, hogy nem is vesztik el (a ST-ről ne is beszéljünk, óriási hendikep, hogy ilyen szarok).

Jó jel, hogy a Skins ellen idén először végre 20-nál több carryt kaptak a futóink (a Jax ellen pont húszat, az összes többi meccsen ennél kevesebbet), ráadásul a RZ-ban is bátran futottunk, ami meggyőződésem, hogy az eddigi kudarcaink egyik legfőbb oka, rengeteg pontot benne hagytunk a meccsekben. A futás nemcsak azért fontos, mert jók vagyunk benne - még szép, eddig erre voltunk építve -, hanem mert terhet vesz le Cam válláról, akit kicsit túlhasználtunk néhány meccsen, és ez a hatékonyság rovására ment.

A yardokkal a Jax elleni monszunballon kívül nem volt gond egyik meccsen se, de háromszor is húsznál több yardot kellett megtennünk egy pontért, ami katasztrofális mutató, és legalább annyira edzői hibák eredménye, mint rosszul végrehajtott playeké.

Szerintem csalóka stat, hogy amikor nem csináltunk turnovert, nyertünk, amikor igen, akkor kikaptunk. Ez az Offense turnover prone, de egyébként sem várható el egyetlen csapattól sem, hogy minden meccsét lehozza vesztett labda nélkül. Azokon a meccseken, amikor egy turnoverünk volt (Cards, Bears, Saints), minden esélyünk megvolt a győzelemre, de különböző módon elcsesztük őket.

Elég valószínű, hogy nemcsak idén, hanem még egy jó ideig (főleg ha Rivera komolyan gondolja a 3-4-et, ami reális veszély) az fogja meghatározni a sorsunkat, hogy az O mennyire hatékony. Ehhez úgy kell játszani, mint a Skins ellen, ne mindent Camnek kelljen csinálnia, merjünk/akarjunk futni, a RZ-ba se váljunk egydimenzióssá, és pakoljunk minél több támadásból pontokat a táblára.

Perception is reality.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Cam érdemeit nem kisebbítve!!!, de ritka nagy szerencséje, hogy van egy Steve Smith a Panthersben, akiben még lehet 3-4 jó év

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Gorro Carolina Panthers 1 418 — Törzsvendég
A 2. meccs, amit élőben nem láttam, és mind a kettőt megnyertük 😕 vagy 😊 Azóta megnéztem, Cam egy állat volt tényleg, Smitty forever!!!

#KeepPounding