Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 997 — Keep pounding
Gameday! 😊

Mojo nyilván szarrá fog futni minket, ez evidens.
De ettől még simán nyerhetünk.
Az is előfordulhat, hogy Gabbert is jó lesz, a backup,rookie,noname qb-k általában szétdobálnak minket 😊
De még ettől is nyerhetünk.
Az O-nak kell termelni yardokat mint eddig, azonban a rednzone-ban mindenképp hatékonyabbnak kell lenni.
Gyökér penaltykkal nem kéne megszivatni magunkat. Nem kéne szórni a labdákat, mint tyúk a töreket.
A D-nek pedig a sok engedett yard ellenére időnként nagy playeket csinálni, a láma TD-ket meg kerüljük el ha egy mód van rá. Mondjuk Pugh-gal a secondary-ben ez nem lesz egyszerű.

Ez az első meccs, amikor győzelmet várok, eddig csak örültem a jó játéknak. Remélem nem basznak ki velem a fiúk! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
MJD-től tartok, meg a saját hülyeségeinktől.

Kell a jó kezdés megint, hogy catchupot kelljen a Jaxnek játszania, ne kontrollálhassák az órát és akkor Gabbertet bele lehet kényszeríteni néhány nagyobb hibába.

A védelemből lehet, hogy Godfrey se játszhat, szóval azért ez érdekes lesz. Nem egyszerű meccs, elég jó az ellenfél védelme, de ha a Packers ellen tartottuk a lépést, akkor a Jax ellen is fogjuk.

Perception is reality.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis Carolinat is érintő hírecske:
Vasárnap rookie QB rangadó van kilátásban. 95+%, hogy Gabbert kezd a Panthers (és Newton) ellen vasárnap.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jason Phillips, LB claimelve lett. Davis meg már hivatalosan is IR listán van.Deny
Még egy érkező: Frank Kearse, védőfal játékos. Eddig Delfin PS-ben volt.
Reggie Wells, OG repült, hogy legyen helye.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jason Phillips, LB claimelve lett. Davis meg már hivatalosan is IR listán van.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon tetszik az ide Panthers en Newtont is nagyon kedveltem mar az egyetemen is. Mit ossze passzol, nem akarok hinni a szememnek! Gratula mindket eddigi meccsert, elvezet nezni, es hamarosan a gyozelem is meglesz szerintem.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Nagy csapás ez a csapatnak, de annál is nagyobb Davisnek. Nagyon sajnálom a fickót, nem ezt érdemelte.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Davis ACL, asszem neki ezzel ennyi volt... 😕

Két meccs alatt kihalt a LB sorunk....gabokocka
Twitteren be is jelentette a visszavonulását:S
mennyi a garantált fizuja?


szerk.: 7 milkás signing bonust kapott, ezzel csak beindítja a civil pályafutását
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 997 — Keep pounding
Davis ACL, asszem neki ezzel ennyi volt... 😕

Két meccs alatt kihalt a LB sorunk....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 997 — Keep pounding
Igen, LaFellt kihagytam. Két olyan elkapása volt, hogy no comment.
Illetve Charles Johnsont kell még megemlítsem mindenképp. A 3&1 stopja überkirály volt.
Amúgy amikor a redzone-ban az elején kaptunk egy holding penaltyt azt kire fújták? Elvileg Gross nevét mondták be, de ő rohadtul semmit sem csinált. Az meg azért nagyon nem mindegy, hogy 3 yardról, vagy 13-ról próbálkozol...

Rohadtul várom már a vasárnapot 😊
Nagyon tetszik a csapat a két zakó ellenére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azt lehetett tudni, hogy a tavalyi Panthers volt minden idők talán legjobb 1/1-es húzója, szóval a csapat magja nagyjából kész volt, épp csak egy irányító hiányzott.A Packers látványosan a nagy játékokra ment rá, mint 2 éve a Saints, kapták a yardokat rendesen, de amikor kellett labdákat szereztek.Lehet többet kellett volna futni és akkor talán még szorosabb lett volna a meccs, sőt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Ja és LaFellt muszáj megdicsérnem, nagyon kellemes meglepetés a srác, a TD elkapása bravúros volt, de amikor felé dob Cam, szinte mindig megcsinálja a playt, ráadásul tisztára is tudja játszani magát.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Bár most is minden esélyünk megvolt nyerni, ez a zakó vállalható, a GB jobb csapat, ami meg is mutatkozott abban, hogy ők nem követtek el olyan hatalmas baklövéseket, mint mi.

Camnek felemás meccse volt, két pickje is pocsék döntés eredménye, de könnyű elfelejteni, hogy rookie, mert annyira jól nyomja egyébként. Amit CM-mel művelt ezen, azért már majdnem sajnáltam a csókát, szerintem a bokája még mindig ott van leragadva valahol a BoA-ban 😀 A turnoverek közül Smitty fumble-ja bosszantott leginkább, épp kezdtük volna visszaszerezni a momentumot, amikor egy teljesen felesleges bravado miatt visszadta a labdát.

A RZ O valóban nem az igazi, ott a playcalling sem mindig tetszett, de az egyik alkalommal Cam két könnyű TD-passzt is elrontott, amikor meg a végén 3&1-nél nem dobta el a bootleg után, az meccsdöntő hibának bizonyult. Hogy mennyire nincs futójátékunk, az hihetetlen, nem hiszem, hogy a fal ennyire rossz, mert szerintem teljesen jól állták a sarat a Packers front ellen, a futók képességeivel sincs gond, valami a blokkolási sémákkal nem kerek.

A D megint benyalt két nagy playt, de a másodiknál már kockáztató üzemmódban voltunk szerintem, mindenesetre Captainnek az volt az egyetlen hibája, még Jenningsen is fantasztikusan védekezett, sokat volt rajta. A három safetys felállástól én is rosszul vagyok, Pugh egy ST játékos, és ez látszik is rajta. A DL sem volt jobb futás ellen, Starks előtt rendre megnyílt a pálya közepe, szerencsére Granttel megosztják a carryket, pedig klasszis különbség van kettejük között.

Mindezek ellenére azt mondom, hogy a D alakul. A két nagy playt leszámítva nagyon meg kellett küzdenie minden egyes yardért a Packersnek, egyáltalán nem volt könnyű dolguk, a két DE megint szépen dolgozott, Pugh nélkül a secondary is nagyot alkotott, Gamble tényleg egészen kiemelkedő volt az első két meccsen.

Rutintalanok vagyunk még sok szinten, az edzőket is ideértve, de baromi veszélyes csapatunk van már most. Meg kell tanulnunk nyerni (ez nem olyan egyszerű, pl a Saintsnek meg a Packersnek is eltartott pár évig), és akkor tényleg a csillagos ég a határ.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 997 — Keep pounding
A meccs nagy részében megint bőven felülmúltuk a várakozásokat, azonban a harmadik negyedbeli összeomlás a támadók részéről végzetes volt. Ha a redzone O-t összeraknánk, (esetleg sikerülne futni...) szinte bármire képesek lehetnénk már akár idén is. Egészen hihetlen a változás amin keresztül ment az offense. Tegnap a védelem is olyan volt, amilyennek szeretnénk látni, egy CB-re vagyunk sztem az igen jó védelemtől. Amikor nickelben Pugh feljön a pályára végünk van. Gamble előtt le a kalappal, amilyen szar volt a preseasonban, annyire összekapta most magát, a tackle Kuhnnal szemben pedig wow kategória volt.

Jövő héten győzni kell, mert azért a jó játékhoz már eredmény is társulhatna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hosszú estéje lesz Newtonnak, az egyszer biztos.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).Jakehomer
Nevezzük nevén a vizet, Clay Matthews 😊

szerk: Most látom csak hogy Szobi is pont ezt írta 😀
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Otahnak agyrázkódása volt a múlt heti meccsen, nem játszhat a GB ellen. Hihetetlen, hogy ez a csóka képtelen pályán maradni, így akármilyen jó játékos, összességében nem sokra megyünk vele.

Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).Jakehomer
Én nagyon kedvelem Otah-t, de amit írsz abban teljesen igazad van. Kis túlzással többet van az oldalvonal mellett, mint a pályán. Remélem most már nem szed be több sérülést!

Enthroner #85
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Otahnak agyrázkódása volt a múlt heti meccsen, nem játszhat a GB ellen. Hihetetlen, hogy ez a csóka képtelen pályán maradni, így akármilyen jó játékos, összességében nem sokra megyünk vele.

Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).Jakehomer
elég mély lesz az a víz CMIII-al szemben 😊

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Otahnak agyrázkódása volt a múlt heti meccsen, nem játszhat a GB ellen. Hihetetlen, hogy ez a csóka képtelen pályán maradni, így akármilyen jó játékos, összességében nem sokra megyünk vele.

Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Ron Fields DT, Reggie Well RG/RT.
Depth.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Srácok nem tudjátok hogy van e Panthers magyar fan klub???JUNIOR46
Kb mi vagyunk azok! 😀

Enthroner #85
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Srácok nem tudjátok hogy van e Panthers magyar fan klub???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megerősítette a Panthers a nyilvánvalót, Beason achilles szakadás, egész évre out.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 997 — Keep pounding
A nagy kép persze nem tragikus, mert biztatónak tűnik a jövő, de gyűlölöm a vereséget, pedig már hozzá vagyok szokva 😊 Csak más az, amikor egy szar csapattal szarul játszva kapunk ki, mint amikor mi adjuk át díszcsomagolásban a W-t az ellenfélnek.Jakehomer
Ki szereti? 😊 De ezt a meccset a 10. héten nyertük volna, ide a rozsdás bökőt! 😊

Egyébként sem vagyok túl nagy híve a folyamatos blitzelésnek, ahhoz extra jó secondary kell, amiben 1 on 1 tudják tartani a WR-eket a DB-k, nekünk ilyenünk nincs. Egyébként a Cards is ebbe a hibába futott be, azt hitte a DC-jük, hogy Camet zavarba hozza a folyamatos nyomással, de alaposan mellényúlt, Smitty hülyét csinált minden cornerükből, Cam meg megtalálta az üres elkapókat.

De rendben, legyünk agresszívebbek, hozott a konyhára pár jó playt, ám arra azért oda kéne figyelni, hogy kétszer ugyanabba a hibába ne essünk bele, márpedig a két hosszú TD hasonló volt a kiszámítható blitzek miatt. Persze hibázott a secondary is azoknál a playeknél, de olyan szépen nyomás alatt tudta tartani CJ és Hardy Kolbot, hogy nem kell minden 3rd and longnál all out blitzet tolni.Jakehomer
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Mondjuk Pugh szerelési kísérlete Doucet TD-jénél tragikomikus volt (egyáltalán mit keres a pályán?) Pláne hogy a két DE akkor nyomta össze a zsebet amikor akarta. Mondjuk bízom Riverában, csak nem hagyja teljes mértékben faszkodni McDermottot, nagyobb koponya ő annál (legalábbis remélem).

Az is igaz, hogy több drive-ból kellett volna pontokat szerezni. Nem volt népszerű Fox a 3rd down draw playekkel, de szerintem megnyertük volna a meccset, ha csak az egyik ilyen szituban ezt meghúzzuk és rúgunk utána FG-t (már ha Mare berúgja persze).Jakehomer
De ha Foxy van, Cam nem is passzol 400 yard felett 😊 Ettől amit írtál igaz. Egyébként én a végén is futottam volna egyet, bőven lett volna rá idő, és nem hiszem, hogy számítottak volna rá.

A futás elleni védelmünk nem volt jó egyáltalán, csak mivel nagyrészt vezettünk, még többet passzoltak, mint egyébként tették volna szerintem.Jakehomer
Az első drive után azt hittem, futnak ellenünk alsó hangon 200 yardot... Azért volt nullás futásuk bőven, persze nagyon messze volt a tökéletestől, de az általam várt meltdown elmaradt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
A nagy kép persze nem tragikus, mert biztatónak tűnik a jövő, de gyűlölöm a vereséget, pedig már hozzá vagyok szokva 😊 Csak más az, amikor egy szar csapattal szarul játszva kapunk ki, mint amikor mi adjuk át díszcsomagolásban a W-t az ellenfélnek.

Egyébként sem vagyok túl nagy híve a folyamatos blitzelésnek, ahhoz extra jó secondary kell, amiben 1 on 1 tudják tartani a WR-eket a DB-k, nekünk ilyenünk nincs. Egyébként a Cards is ebbe a hibába futott be, azt hitte a DC-jük, hogy Camet zavarba hozza a folyamatos nyomással, de alaposan mellényúlt, Smitty hülyét csinált minden cornerükből, Cam meg megtalálta az üres elkapókat.

De rendben, legyünk agresszívebbek, hozott a konyhára pár jó playt, ám arra azért oda kéne figyelni, hogy kétszer ugyanabba a hibába ne essünk bele, márpedig a két hosszú TD hasonló volt a kiszámítható blitzek miatt. Persze hibázott a secondary is azoknál a playeknél, de olyan szépen nyomás alatt tudta tartani CJ és Hardy Kolbot, hogy nem kell minden 3rd and longnál all out blitzet tolni.

Az is igaz, hogy több drive-ból kellett volna pontokat szerezni. Nem volt népszerű Fox a 3rd down draw playekkel, de szerintem megnyertük volna a meccset, ha csak az egyik ilyen szituban ezt meghúzzuk és rúgunk utána FG-t (már ha Mare berúgja persze).

A futás elleni védelmünk nem volt jó egyáltalán, csak mivel nagyrészt vezettünk, még többet passzoltak, mint egyébként tették volna szerintem.

Perception is reality.