NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Viszont Gamble még mindig szarul van, azért a Munnerlyn Butler CB sor odaverne 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
R.J. Stanford will play in nickel packages on Sunday rather than Jordan Pugh, coach Ron Rivera said.

Máris javultak az esélyeink 😊 Mondjuk RJ se egy ász.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Gorro Carolina Panthers 1 418 — Törzsvendég
Newton named Rookie of the Month

http://www.panthers.com/news/article-2/Newton-named-Rookie-of-the-Month/e92e794a-b2f5-4683-a9f6-5046f4039f12

#KeepPounding
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Ami a Bears elleni meccset illeti, szerintem ez a D lesz a legkomolyabb teszt Camnek. Nem azért, mert ez a legjobb, hanem mert ilyet még nem látott, bár a Jax is hasonlót játszik, de ott a körülmények tényleg döntően meghatározták a játékot a meccs nagy részében.

A Tampa 2 ellen nagyon pontosan kell dobni a zónákba a labdát, ez tűnik egyelőre Cam talán legnagyobb hiányosságának, szóval most nem várok tőle olyan nagy meccset, de az is igaz, hogy azért a Bears secondary Tillmant leszámítva nem olyan acélos, szóval nem kell nagyon félni, de biztosan fog olyan dolgokat látni, amit még nem, eddig elég jól reagált ezekre a helyzetekre, meglátjuk, most mi lesz.

A D-től szerintem megkapjuk a szokásos jó játékot, Hardy és CJ dominálhatja a Bears OL-t, a lényeg, hogy Fortét limitáljuk, és akkor akár beleférhet a szokásos benyalt gagyi TD is, ami mindig bennünk van.

Szoros meccs lesz, ahogy az eddigiek is azok voltak, ugyanaz a recept, mint a Jax ellen (amit nem sikerült megvalósítani persze). Előnyt szerezni, kontrollálni az órát, minél több passzra kényszeríteni a Bearst és sackelni Cutlert 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Amúgy szerintetek DeWill mitől akkora fos, mint amekkora? Nagyon nem megy neki, pedig nem hiszem, hogy rosszabb futó lett, mint korábban volt. Lehet jót tenne neki (a csapatnak mindenképp 😊 ) ha Stewart kerülne előtérbe egy darabig.

Vasárnap megyünk a macikhoz érdekes meccs lesz. Nem is tudom mit várjak. Nyerjünk 😊gabokocka
DeWill számomra is rejtély...nem tudom mitől lett ilyen(tavalyi sérülés)....olyan mint a kivert répa......😊....de valahogy a futásunk is elég gyenge úgy kompletten.
Nem lehet, hogy a csapatok Cam miatt jobban készülnek a futásra!?

Vasárnap érdekes lesz...ha első két fordulós teljesítmény lesz, szerintem nem lehet gond.....Nekem a macik nem tüntek egyáltalán acélosnak a hétvégén...olyan fantáziátlan volt az offensünk...de a secondary se volt valami jó........szerintem 50-50....én bizakodó vagyok....😊


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
This is how all the non-Cam Newton rookie quarterbacks play.

Ezen a mondaton behaltam 😊

Úgy tűnik Godfrey és Gamble is bevethető lesz Chicagóban, ez mindenképp jó hír.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Amúgy szerintetek DeWill mitől akkora fos, mint amekkora? Nagyon nem megy neki, pedig nem hiszem, hogy rosszabb futó lett, mint korábban volt. Lehet jót tenne neki (a csapatnak mindenképp 😊 ) ha Stewart kerülne előtérbe egy darabig.
gabokocka
Pedig úgy tűnik, hogy rosszabb futó lett. Legalábbis nem nagyon tud alkalmazkodni az új blokkolási sémához, még akkor is, ha az nem is tűnik túl jónak jelenleg, nem bízik abban, hogy van hole, ahol lennie kéne, nem tör be ezekbe a résekbe olyan határozottan és gyorsan, mint régebben, sokat hezitál, táncol a backfielden. Lehet, hogy a sebességéből is vesztett, végül elég sokat volt sérült, de nem hiszem, hogy ez lenne a legnagyobb gond.

Stewnak is sok a no gaines futása, a fal se blokkol jól, de ha van hely, ő megtalálja. Ami feltűnő, hogy a passzjátékba is Stewt vonjuk be sokkal többet, pedig alapvetően épp fordítva gondolná az ember hatékonyabbnak.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Newton nagyon gyorsan fejlődik, technikailag és fejben is. Amit ulpianus leírt róla, az úgy is van, annyit tennék hozzá, hogy szerintem még mindig elég sokat dob hátsó lábról, meg néha rá van fixálva az első elkapójára (aka Smittyre 😊 ), illetve sokszor inkább be kéne nyelnie a sacket, mint az utolsó pillanatban reménytelen dobásokra vállalkozni (a Packers ellen dobott is egy ilyen picket, a Jax ellen megúsztuk).

Tény, hogy pontatlanul dobott tegnap, de szerintem ez nem technikai hiba, inkább kicsit bizonytalannak láttam, olyan sémákat dobott be a Jax, amiket még nem látott élesben, és túldobta a zónákat, ahova be kellett volna dobnia a labdát. De amikor kellett, akkor jó döntéseket hozott, és megcsinálta a TD-drive-ot, amikor nagyon kellett.

Ami szerintem hülyeség, hogy megpróbáljuk futtatni néha, mármint ezek a felrajzolt futó playek, amikre semmi szükség, jobb irányító ő ennél. Az más kérdés, hogy scramble-ből szerintem fusson néha egyet-egyet, mert az nagyon hatékony, de ennyi.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
IR-en van, de most hogy jött Hangman amúgy is nehezen férne oda sztem a kezdőbe.

Amúgy szerintetek DeWill mitől akkora fos, mint amekkora? Nagyon nem megy neki, pedig nem hiszem, hogy rosszabb futó lett, mint korábban volt. Lehet jót tenne neki (a csapatnak mindenképp 😊 ) ha Stewart kerülne előtérbe egy darabig.

Vasárnap megyünk a macikhoz érdekes meccs lesz. Nem is tudom mit várjak. Nyerjünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem gondoltam volna, de Cam eddig nagyon jól tolja... Grat hozzá, én tuti nem mertem volna behúzni 1/1re (de most rámcáfol).
Más: Geoff Schwartzzal mi van? Lesérült, vagy csak szar?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Azért Cam az eső előtt is jóval pontatlanabb volt, mint az elmúlt két meccsen. Ettől függetlenül jóval felülmúlja a várakozásaimat a játéka.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Newton sztem jó volt. A körülmények ugye olyanok voltak, amilyenek. Szétázott a pálya, ez van. Ellenben igen jó kis Field pozíciókat kapott cserébe.

Newton nagyon szépen fejlődik. Nemtom mennyit eddz, de a dobómozdulata egyre jobb. Egy videón láttam, ahol elemezték, hogy nem lóbálja a labdát, mint sok nem ex pro style rookie. (Tebowval hasonlították össze. Aki nem a melle előtt tartja a labdát két kézzel, hanem lógatja, míg célpontot keres. Egy pass rusher azonnal kiüti a kezéből, amint eléri).

Nem karból dob, hanem a válla + csípője szinkronban mozog. Azért még kóvályog néha a labda, de elég pontos. Egyre kevesebbet kóvályog (már amit én tőle egyetemen láttam). A dobóerő továbbra is megvan.
Lábmunkája nem épp csodás, de a dropokat egyre jobban lépi, csak utána nem tetszik mindig. Jól áll bele a dobásba, csak előtte a lábmunka nem elég folyamatos, ahogy én meg tudom ítélni.

Azt kellene még megszoknia, hogy a zsebben kell maradni, jó az. Már látni ,hogy bízik a társakban, de még mindig szívesebben ront ki a zsebből a snap után. Érzi a zsebet, és tuti mondják neki az edzők ezt naponta, igyekszik. Más kérdés, hogy nagyon jól mozog zseben kívül.

De ami nekem különösen tetszik, hogy higgadt. Ha a meccs nem megy jól, akkor is játssza tovább, amit mondtak neki. Ha nagyon nagy nyomás alá kerül (ezt külön szoktam nézni újoncoknál) akkor is képes úgy checkdownt dobni, hogy el is találja a célpontot.

Az, hogy nem tud még megállás nélkül minden egyes negyedben stabil jó játékot, az rookie hiba sztem. Majd beáll, ha a stílusát kialakították. Neki és a csapatnak is, addig ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Grat a winhez először is! Az lenne a kérdésem h mi a helyzet nálatok futóügyben? Bírom DeAngelot is de Stewart egyetem óta nagy kedvencem, mindig örülök ha jól megy neki. Eddig a futás csapatszinten elmarad a korábbi évektől ha jól láttam? Elkapás meg jobb (screenek v checkdownok futóknál nm tudom). Ha vki kifejti mire lehet számítani, Newton érkezésével mi lesz a stílusa az O-toknak azt megköszönöm és szívesen olvasom😊


több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Gamble agyrázkódás. A második félidőben már Butler nyomta helyette végig fel se tűnt, mivel a Jax nem nagyon akart passzolni.
Azért az bíztató a jövőre nézve, hogy bár igen fos volt Cam az elejétől kezdve, ennek ellenére a végén megcsinálta a TD-t, ami kellett a győzelemhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Newton is gyengébb volt...Brady 4 int dobott.......Nembánnám ha mindig hasonlót nyújtanának...😀


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Newton az első félidőben pocsék volt......de összeségébe véve...látszott rajta hogy akar, küzd.....össze is szedte magát a végére.......
Ma a D 90%-ban jó volt............O: Stew....meg Olsen a TD miatt.....


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Egy levente TD-t azért ma is benyelt a D a nem létező Jax offense ellen.

Ugly W is W, ez a lényeg. A szimpatikus vesztes szerepe már kezdett unalmas lenni.

Perception is reality.
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Nem tudom hogy örüljek e vagy nem....megvan az első győzelem...de ilyen játékkal....egy ilyen csapat ellen.....eddig bizakodóbb voltam...erre egy győzelem bizonytalanít el......nah de lehet ez egy ilyen nap volt....nyögvenyelősen hoztuk a meccset.....nem kell magyarázni......nézzünk inkább előre....van hova fejlődni...😊


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Whez. Tehát ha Newton remek szívtok, ha Newton pocsék nyertek. Megvan a nyerő recept.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Toronymagasan a legszarabb teljesítmény, toronymagasan a legszarabb ellenfél, de győzelem.
Azt meg ugye nem kell megmagyarázni 😊

Egyébként szánalmas volt 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Elég necces volt de legalább megvan az első győzelem...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
szántsák fel az egészet a g..ibe

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 219 — Tyrone Creek
van ám eredménykövető topik is.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Hát ez csúnya TD volt...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
😀 safety 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75