Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Minden héttel egyre inkább megrendül a bizalmam a coaching staffben. Ha nagyon negatív akarok lenni ,azt mondanám, hogy Rivera szétbaszta azt az egy dolgot, ami tavaly működött (Defence), támadásban meg csak azért javultunk, mert Cam minden várakozást felülmúl.

A Falcons egy középszar csapat, pontosan tudtuk, hogy mit fognak csinálni, az ég világon semmi meglepőt nem húztak, de nem tudtunk mit kezdeni így se velük. Ez coaching hiba.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Számomra mindig a Falcons elleni meccsek az idény csúcspontjai. Ha őket verjük, az jóváteszi ezeket az elbaszott meccseket 😊

Bár nincs jó csapatuk idén, azért valószínűleg nehéz lesz, Turner így kicsit lelassulva is sok lesz a védelemnek, nyilvánvalóan ez a meccs kulcsa, limitálni kell a futójátékukat. Sajnos meglepne, ha ebben komolyabb sikereket érnénk el. Gonzalezre sincs igazán emberünk, gondolom rajta is Godfrey lesz, mindenesetre sok rövid, gyors passzt várhatunk - ugye Ice ice baby eleve el se lát 15 yardnál messzebbre, ráadásul CJ és Hardy szétszedi a Falcons OL-t, mire kibontakozna egy hosszabb passz lehetősége.

A Falcons D nem rossz, de nem hiszem, hogy ellenük ne jönne össze a szokásos 24-27 pont, Smittynek menni szokott ellenük, bár Hall már sajnos nincs 😂
A RZ-ban sem szabad leállni a futással, ahogy szoktuk, és hát a legfontosabb, hogy végre le kell szokni arról, hogy pontokat ajándékozunk az ellenfélnek.

Best case scenario: ha az elején megfogjuk a futásukat és sikerül elhúzni egy kicsit, akkor blowout is lehet belőle. Csak a győzelem az elfogadható eredmény. 12-4 here we come 😛

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Úgy tűnik az lesz a megoldás hogy szarul játszunk és győzünk mert ahogy elnézem máshogy nem megy...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Még nagyobb örömet okozna ha több győzelem lenne... Igaz még csak a szezon elején járunk...JUNIOR46
így igaz lehet még 12-4 😀 , nagyon örülnék, ha megtanulnánk nyerni, vagyis nem elveszíteni,mert a szezoon előtt nem voltak nagy elvárásaim, új irányító új edzők, új csapat, de most hogy látom hogy hogy játszunk, nem tudom lenyelni, hogy mindig elszúrjuk a végén, kivéve a Jax ellen, amikor meg baromi szarul játszottunk.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Még nagyobb örömet okozna ha több győzelem lenne... Igaz még csak a szezon elején járunk...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Hihehtelen szimpi idén ez a Panthers nekem!! Úgy alakult hogy az idei 5/4 meccseteket láttam, és mindegyik fantasztikus volt, nagyon jó játékkal. Sajnálom hogy ezzel is csak 1-4 van jelenleg, midnenesetre idén öröm nézni a Panthers meccseit.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Egyrészt el kell ismerni Rivera munkáját, mert a csapat jól van felkészítve, a Bears meccset leszámítva a game plannel se volt szerintem gond, nem véletlen, hogy mindig meccsben vagyunk, ez nagy pozitívum egy rookie HC-tól. De a meccs menedzselése egyszerűen siralmas, rossz döntések sora, az órával nem tud gazdálkodni, ráadásul ez az ő D-je, ami a végjátékokban sorra adja fel a TD-ket, ami elfogadhatatlan.Jakehomer
Szerintem ez a jobbik variáció, meccselésben könnyeb fejlődni, mint egy normális csapatot összerakni. Majd a 20. meccsén HC-ként már nem fog ilyen faszásgokat csinálni (legalábbis nagyon remélem).

Azt meg azért ne feledjük, hogy a D-ből kiesett a csapat erőssége, a két legjobb LB, az egyetlen veterán DT, és játszottunk a liga elitjébe tartozó offensekkel.

Plusz ott van a senkiházi Mare kihagyott PAT-ja, két ilyen idióta momentumon négy pontot buktunk.Jakehomer
Na erre viszont nagyon kivagyok, Kasay elküldése a legnagyobb hiba volt, mind szakmai, mind morális szempontból...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Nanee most nem játszott rosszul, az, hogy a végén elvették tőle azt az elkapást egy kis pech is volt. És tény, hogy ő tudja a legtöbbször üresre játszani magát, nem véletlenül dob rá annyit Cam. Ha mindig úgy játszana, mint tegnap, azt elfogadnám (ugye ott volt az a TD-t érő szép blokkja is DWill futásánál).

Egyrészt el kell ismerni Rivera munkáját, mert a csapat jól van felkészítve, a Bears meccset leszámítva a game plannel se volt szerintem gond, nem véletlen, hogy mindig meccsben vagyunk, ez nagy pozitívum egy rookie HC-tól. De a meccs menedzselése egyszerűen siralmas, rossz döntések sora, az órával nem tud gazdálkodni, ráadásul ez az ő D-je, ami a végjátékokban sorra adja fel a TD-ket, ami elfogadhatatlan.

Kint azon a 3rd & 2 hosszú passzon vannak kiakadva, ami után a Saints a győztes drive-ot vezette. Persze, értem én, hogy miért, tényleg ment a futás egész nap, de azt a playt így aludva rá egyet is megvédem. A Saints D telepakolta a boxot és egyedül hagyta Smitty Robinsonnal, szerintem no brainer döntés volt rá dobni. Smitty meg is verte simán, ha Cam dobása jó, az gyakorlatilag a győzelmet jelentette volna.

Időnként muszáj kockáztatni az ilyen meccseken és az egy jó matchup volt nekünk. Arról nem is beszélve, hogy semmi nem garantálja 1) hogy sikerült volna futással megcsinálni a 1st downt tele box ellen, 2) ha sikerült volna is, még elég messze voltunk a FG-tól, nem volt tuti a pontszerzés egyáltalán.

Én még mindig az időkérésen vagyok kiakadva. Mert mi van, ha 12-en voltunk a pályán? Szúrják ki a bírók, de ne MI állítsuk már meg a Saintsnek az órát, minden idők egy legnagyobb HC faszsága volt. Azt se értem egyébként, hogy 5 másodperccel a vége előtt mi a fenének kell bejönni a ST-nek, maradjon fent a D az FG-re, és akkor biztos nem lesznek 12-en a pályán, utoljára 10 éve blokkoltunk rúgást kb (ha nem számítjuk az elcsalt Dallas elleni blokkunkat).

Plusz ott van a senkiházi Mare kihagyott PAT-ja, két ilyen idióta momentumon négy pontot buktunk.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Sajnos nem láttam a meccset költözés miatt (az új kecóban még se net se TV 😕 ), de majdnem bejött a tippem.

Ahogy nézem szokásos formánakt hoztuk, mondjuk a statokat nézve, mosz azért nem olyan gáz a vereség, persze lett volna sansz nyerni... 😕

Idén összeáll az O, jövőre Beasonnal a D, és szérúgjuk mindenki seggét 😊
Rivera addig beletanul a HC szakmába, mert bár valóban faszkodik meccs közben, azért jó csapatot hozott össze, az egyetlen szépséghiba, hogy nem tudjuk behúzni a meccseket. Egyelőre. De eljön annak is az ideje.

De addig is könyörgöm, Legedut hagyjuk már és legyen LaFell a no2 WR. Köszönöm.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Kezd nagyon elegem lenni abból ,hogy mindig elbsszuk a meccset. Ami baromságot mi 5 meccs alatt összehoztunk azt Fox-al egy szezon alatt sem. (Ez enyhén túlzás tudom, de nagyon idegesítő) Jobban tartottam Cam-től szezon előtt de mint kiderült nem ő a leggyengébb láncszem . A kulcs playeket se sikerül mondjuk megoldanunk. Benntmarad egy időkérés , na meg az ajándék pontok az ellenfélnek....hihetetlen.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
A szokásos, megtaláltuk az utat a vereséghez.

Rivera kurva szar HC.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 012 — #neverpunt
A Saintset megverjük, itt hallottátok először 😊Jakehomer
és utoljára 😉

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Ha SD-ból erősítitek az ST-t az igencsak fail 😀empty taxi
A ST múlik legkevésbé a játékosok egyéni képességein.

Meriweathert 20 ezer dollárra büntették, jó lett volna, ha a bírók is látták volna azt a nyilvánvaló helmet to helmet hitet. A nem létező OPI-t persze észrevették.

A Saintset megverjük, itt hallottátok először 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Ha SD-ból erősítitek az ST-t az igencsak fail 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Amin feltétlenül javítani kéne, hogy 17. vagyunk szerzett pontokban, miközben a megtett yardokban 3. helyen állunk.

Rivera nyilatozta, hogy keresi az embereket, akik képesek megcsinálni a tackle-t a ST-ben. Gondolom ez a változtatások oka. Meglássuk. Mondjuk én qrva boldog lennék, ha Baker 40 yardos átlaggal kirúgná oldalt a labdákat. Nekem nem kell 50-60-yardos punt. Mare meg rúgja ki a stadionból, azért fizetünk neki ennyit. Ne minusz nyolcra, essen le a lelátón. Ja és ne hozzuk ki az endzone-ból, induljunk 20-ról, mostanság az előrehaladással nincs különösebb gondunk, azért a 2-3- yardért, amit nyerhetünk, nem éri meg kockáztatnunk (pláne hogy qrva szarok vagyunk ST szinten...)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
DE poszton is cseréltünk, Selvie elküldve, Antwan Applewhite, pardon The Antwan Applewhite leigazolva. Ex Charger OLB, ez mindent elmond. Eddig nem jött be a San Diegóból kirúgott emberek begyűjtése...

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jermale Hines, S --> claim
Rookie srác, 3 meccsen volt inaktív Rams mezben, majd waivelve lett múlt héten, Colts felszedte, de még MNF előtt el is küldték.

Rajta kívül van egy PS változás is: Kion Wilson, LB in; Kendrick Burney, CB out.
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Jön a Saints, kiszopunk 31-27-re mondjuk...gabokocka
Nah és végre nem kell a linkekkel baszakodni....ESPN America minket ad a hétvégén....😊


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valaki magyarázza már meg nekem, hogy miért veszít a Panthers, ha Cam így tud dobni, és miért nyer akkor, ha bűn gyenge?Tény, hogy Smith csinál belőle ekkora császárt, de akkor is.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Hát nehéz mit mondani...
Egyfelől Cam, Smitty, az O úgy nagyjából egésézben minden képzeletet felülmúl.
A D bár futás ellen penetráns, azért mindig összekapja magát, és látszik hogy nem elképzelés nélküli a brigád.
A ST Crossman legrosszabb napjain is túltesz, két meccset adtak oda az ellenfélnek...

Igen az egyértelmű, hogy normális futójátékot is kéne hívni a redzoneban, abből esetleg playactiont, elvégre van két qrva jó TE-ünk. Ami még a bajunk, hogy nagyon ritka, hogy egyszerre klikkeljen minden, amikor az O tesz pontot a táblára, a D tuti betlizik, ha labdát szerzünk, vagy jön egy fontos stop, utána tuti a 3&out. Ha meg ugye közbe van ST play is tuti az égés.

Próbálok pozitív maradni, de ez a tegnapi eléggé fájt. Ritka szar ez a Bears....

Jön a Saints, kiszopunk 31-27-re mondjuk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Shockey állítólag elég nehezen viselte azt az elvett TD-t (tényleg elég szemét fújás volt, ahogy egész meccsen lejtett a pálya, de mondjuk ugyanez volt a Soldier Fielden a 2005-ös playoffban is, akkor felül tudtunk ezen viszonylag könnyen emelkedni).

Nem örülök neki, hogy erről meg Cam FU-járól szólnak a hírek, ahelyett, hogy azt kérdezgetnék az újságírók Riverától, hogy mi az oka annak, hogy csak 18 carryt kapott a két futónk, akik ennyiből is összehoztak 134 yardot. Magyarul annak ellenére nem futottunk, hogy szoros volt a meccs és még kurva jól is ment. A RZ-ban szinte egész meccsen nem hívott Chudz futó playt.

Nyerni kéne megtanulni, nem dobni a RZ-ban, mert baromira nem tetszik, hogy az kezd körvonalazódni, hogy lesz egy jó, de lúzer csapat Charlotte-ban.

A ST sosem volt még ilyen szar, pedig Fox alatt is voltak siralmas dolgaink, de idén két meccs elment már rajtuk.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gorro Carolina Panthers 1 426 — Törzsvendég
Nekem "szerencsére" behalt a 3. negyedben minden stream, így maradt a gamecenter. Smitty állat volt 😊 Futás nélkül azért nehéz lesz nyerni😕 Olyan kevés hiányzik a győzelemhez, (nem a jó játékhoz😀), szoros eredményeink voltak.
Nem láttam, így nem tudom, hogy nem volt más lehetőség vagy miért Nanee-nak mentek a végén a fontos play-ek?

#KeepPounding
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Sajnos találtam hozzá linket az este de jobb lett volna ha nem keresgetem...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
A rush D ugyanolyan szar, mint volt a preseasonben, eddig senki nem kötelezte el magát ellenünk a futásra, most ez megtörtént, ott az eredménye. Ennek ellenére meg kellett volna nyerni a meccset, mert összességében jobbak voltunk. De amikor a ST peewee szinten játszik, amikor az OC-d olyan fasz, hogy egy két down alatt se tud visszajutni FG-távba,amikor ehhez max 4-5 yard kéne, és amikor a HC-d ezerszer nagyobb rookie hibákat követ el, mint az irányítód, úgy nehéz.

Kezdem unni az ilyen vereségeket. 3-1-gyel kéne állnunk, fasz kivan.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Gyere az eredménykövető topicba....😊

http://88.80.11.29


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."