Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért fasza,hogy Megatron meg Suh a két pozitív példa, közben meg sehol nem vagyunk sajnos.
Az én tippem 1/1 Fairley. Megérzés indoklás nélkül.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
abban egyetertek veled h en sem feltetlen wrt huznek
csak mivel szerelmes vagyok belejuk ezert vagyok elfogult.
megatronnal is lathattuk h egy ilyen rookie wr is kepes eleg jo hatast gyakorolni a csapat jatekara.
de egy dt nem er 1/1et. suh volt a kivetel aki elso eveben borogatta az embereket ez azert nem mindennapos foleg h a dl egyaltalan nincs bajban max a dt depth
de azt meg nem feltetlen 1/1re szokas orvosolni.
eszerint a logika szerint egy 1/1 PPben kiegyezhetunk de en akkoris inkabb juliot huznam
hiaba kisebb need 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clausen mellett egyik elkapó sem nézne ki hosszútávú megoldásnak 😛 Szerintem egy normális irányítóval semmi baj nem lenne a Gettis-LaFell párossal.Newman
sot ha nem az nflben jatszananak akkor meg armanti is boven lehetne iranyito. okos.Fake
én nem láttam rossznak se Gettist,se LaFellt,mindketten korrekt rookie szezont zártak
szvsz egy WR nem lenne megoldás,mert nem az a legnagyobb hiányposzt
QB hiányposzt,de 1/1-et nem ér egyik se az idei classból
én Dareust hoznám,mert nincs normális DT a csapatban
vagy PP,mert a CB soruk sincs meg,ha jól tudom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Clausen mellett egyik elkapó sem nézne ki hosszútávú megoldásnak 😛 Szerintem egy normális irányítóval semmi baj nem lenne a Gettis-LaFell párossal.Newman
sot ha nem az nflben jatszananak akkor meg armanti is boven lehetne iranyito. okos.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clausen mellett egyik elkapó sem nézne ki hosszútávú megoldásnak 😛 Szerintem egy normális irányítóval semmi baj nem lenne a Gettis-LaFell párossal.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom minek nekünk WR... Szerintem a két újonc elég jó de ha már offense kell akkor az fal legyen...JUNIOR#46
Behugyoznék a röhögéstől ha OT lenne az 1/1.Bazzani
gross nem reg hosszabitott otahnak meg gondolom meg van legalabb 2 eve a rookie szerzodesebol.
pazar otlet lenne valoban foleg ebbol a classbol barkit kihuzni 1/1re.
junior : amugy azert mert pista vagy odebball vagy lassan hatterbehuzodik.
a helyere green v inkabb julio nagyon adna hiszen keves azert az olyan fiatal elkapo akik ennyire prototipikusak fizikailag mert eredmenyekben es jatekban is mar szornyek voltak egyetemi szinten es a teljesitmenyt konzisztensen tudtak hozni. lafell es gettis egyenlore nem ugy nez ki mintha hosszutavu megoldast jelentenenek. nyilvan a legjobb megoldas az lenne ha qbt lehetne huzni de olyan qb sok ember egybehangzo velemenye szerint az idei classban nincs. en a carolina helyeben 1/1re vagy PPt vagy a ket elkapo egyiket huznam aztan 3/1re johetne stanziowa. olvastam vhol rola egy eleg erdekes kimutatatast amit sztem elo is keresek majd mert hori lecidalna magat oromeben. ebben a tanulmanyfelesegben osszegezik az nfl elmult iranyitoit egyetemi karrier, fizikai parameterek es nagyjabol minden letezo informacio alapjan de sztem halal jo logikaval levezetve a dolgot. es ki lesz a joslat szerint ennek a classnak a legjobb qbja 10 ev mulva ? stanzi. es en megmondom oszinten latok is raciot a dologban. mert h o aztan vegig fejlodte az egyetemet az vitathatatlan es az sem h nem fog az elso nyomasra barna macit ereszteni a gatyaba. sztem a carolinanak meg pont erre van szuksege ezen a poszton. en is szerettem clausent es en sem vagyok hive a vergodesnek de sztem ez most olyan szitu amin nem szabad eveket ulni mert annyi ido alatt mar tobb jatekost kene hozni mint amennyi elfog menni.
ez a franchise meg nincs abban az allapotban jelenleg sztem h porig kelljen rombolni mindent h lehessen epitkezni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom minek nekünk WR... Szerintem a két újonc elég jó de ha már offense kell akkor az fal legyen...JUNIOR#46
Behugyoznék a röhögéstől ha OT lenne az 1/1.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Nem tudom minek nekünk WR... Szerintem a két újonc elég jó de ha már offense kell akkor az fal legyen...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
egy elkapó nem hiszem,hogy tudna akkora javulást hozni a támadósorba,hogy az feltünő legyen,bármekkora zseni is legyen AJ és JJ,pláne,ha Clausen hozza tavalyi fantasztikus formáját...

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.szaba
JJ jobban illene ideJJ
Nem kell a self-polír 😊 Amúgy a, tudjuk h jobbnak tartod; b, szerintem is jobb fit lenne.szaba
ha most teszem fel a Patriots-ról beszélnénk, akkor én is AJ Greent mondanám, szóval nem arról van szó jelen esetben, hogy melyik WR-t szeretem jobban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.szaba
JJ jobban illene ideJJ
Nem kell a self-polír 😊 Amúgy a, tudjuk h jobbnak tartod; b, szerintem is jobb fit lenne.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.szaba
JJ jobban illene ide


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Hát most nem. De pár hónapig ő volt a slágerpick mindenkinél. Aztán mindenhol egyértelmű Fairley, most meg Dareus/Gabbert váltakozva.
Nagyon durván lehet látni hogy mennyire hatnak egymásra.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Mondjuk, mert Clausen=rakás szar és gigabust. És jobb egy év után belátni, mint 5 évig kísérletezni vele (pl.: 49ers)?
Persze mondom ezt úgy, hogy csak egy meccsét láttam, valamint az összefoglalókat, szóval távol álljon tőlem az észosztás 😀

Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rivera járt mind a 3 fentebb említett QB pro-dayén mostanság, mindenkit agyba főbe dicsért, de Gabbert-től van elvileg legjobban lenyűgözve.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.tenorx
itt a lehetőség évekre tönkretenni a franchise-tHöri
Ezt nem fogom megérteni. Egy csomó kitünő védőjátékost lehetne húzni (vagy Green-t) 1/1-re, aki tényleg hatalmas erősítés lenne, miért akarnak akkor QB-t húzni ott, ráadásul a tavalyi draft első Panthers pickje is QB volt?....iktriad
új regime = új irányító. ettől még hülyeség mindezt 1/1-re meghúzni, de Riveráék biztos jobban tudják.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.tenorx
itt a lehetőség évekre tönkretenni a franchise-tHöri
Ezt nem fogom megérteni. Egy csomó kitünő védőjátékost lehetne húzni (vagy Green-t) 1/1-re, aki tényleg hatalmas erősítés lenne, miért akarnak akkor QB-t húzni ott, ráadásul a tavalyi draft első Panthers pickje is QB volt?....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.tenorx
itt a lehetőség évekre tönkretenni a franchise-t

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.Bazzani
Végre valaki tudott választ adni a kérdésemre hogy akkor jövőre ki lesz az 1/1

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.Bazzani
Azért az elég valószínűtlen, hogy több mint egy évig tartson a lockout.

A DT pick elsőre nem rossz, még ha sajnos jó esély is van a Newton pickre, de WR szerintem kizárt 3/1-nél. A többi oké.Jakehomer
szívem szerint nem is húztam volna WR-t,csak olyan sok helyen olvastam,hogy ez need...
remélem IRL sem lesz WR pick,csak a hátsó körökben 😊

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.Bazzani
Azért az elég valószínűtlen, hogy több mint egy évig tartson a lockout.

A DT pick elsőre nem rossz, még ha sajnos jó esély is van a Newton pickre, de WR szerintem kizárt 3/1-nél. A többi oké.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.