Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Szerintem jól jártatok Riveraval. Én ugyanis annak a híve vagyok, hogy csapatépítésnél először a védelmet kell rendbe rakni. Arra meg ő tökéletes lesz.Sebii
Mikor mi az eredményesebb. Anno Atlantában Mike Smith-Dimitroff uralom első évében érkezett a csapathoz Ryan és Baker majd a későbbi draftokon kezdtek el komolyabban a védelemmel foglalkozni. Persze hozzáteszem h Smith is védelmi szakember.empty taxi
Nem azt írtam, hogy az a jobb, ha védelemmel kezdik,hanem, hogy én a védelem rendbetételének híve vagyok először.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Szerintem jól jártatok Riveraval. Én ugyanis annak a híve vagyok, hogy csapatépítésnél először a védelmet kell rendbe rakni. Arra meg ő tökéletes lesz.Sebii
Mikor mi az eredményesebb. Anno Atlantában Mike Smith-Dimitroff uralom első évében érkezett a csapathoz Ryan és Baker majd a későbbi draftokon kezdtek el komolyabban a védelemmel foglalkozni. Persze hozzáteszem h Smith is védelmi szakember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Szerintem jól jártatok Riveraval. Én ugyanis annak a híve vagyok, hogy csapatépítésnél először a védelmet kell rendbe rakni. Arra meg ő tökéletes lesz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meg is lehet békélni Riveraval,már csak a szerződése részleteit kell kidolgozni,ha hoz egy jó OC-t,akkor ráncba lehet szedni a csapatot.

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Annyit azért el kell mondanunk, hogy a def-hez nagyon ért....
Fox-ot nem lebecsülve, nálam elég nagy fegyvertény Rivera-tól, hogy két különböző stílusú defense-zel is kifejezetten komolyat alkotott...
Jól jártok vele...Bear
Sztem is jobb mint Fox. Fox nem nagy edző szvsz.szaba
Aha, azért nem kapott még sehol lehetőséget, ha olyan kurva jó lenne, gyanús, hogy már lecsaptak volna rá.

Fox valóban nem nagy edző (akkor több winning seasonje lenne), de az idein kívül - ami pedig bevallottan dobott év volt a FO-tól - mindig versenyképes csapatot tett a pályára, amit nem sok edző mondhat el magáról a ligában.

Mondjuk ha hoz valami értelmes OC-t Rivera, akkor rögtön megnyer magának 😊Jakehomer
Valóban azért nem lehet kurva jó edző, mert még sehol nem volt HC? Érdekes érvelés, de te tudod....mindenesetre én nem igazán értek veled egyet....

Akkor mindenben támogatlak Jake, ha Ron Turner lesz OC.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát én eddig OC-nek Chudzinskit (ass HC meg TE coach volt nálunk, tanult Norvtól sztem ezt-azt) meg Turner tesóját hallottam, mit jelölt. Sztem szurkoljatok, h ne legyen Ron Turner az OC 😀
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Annyit azért el kell mondanunk, hogy a def-hez nagyon ért....
Fox-ot nem lebecsülve, nálam elég nagy fegyvertény Rivera-tól, hogy két különböző stílusú defense-zel is kifejezetten komolyat alkotott...
Jól jártok vele...Bear
Sztem is jobb mint Fox. Fox nem nagy edző szvsz.szaba
Aha, azért nem kapott még sehol lehetőséget, ha olyan kurva jó lenne, gyanús, hogy már lecsaptak volna rá.

Fox valóban nem nagy edző (akkor több winning seasonje lenne), de az idein kívül - ami pedig bevallottan dobott év volt a FO-tól - mindig versenyképes csapatot tett a pályára, amit nem sok edző mondhat el magáról a ligában.

Mondjuk ha hoz valami értelmes OC-t Rivera, akkor rögtön megnyer magának 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.signonsandiego.com/news/2011/jan/10/rivera-interviewing-panthers-today/

Akkor nagyjából jól érzem én is.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Annyit azért el kell mondanunk, hogy a def-hez nagyon ért....
Fox-ot nem lebecsülve, nálam elég nagy fegyvertény Rivera-tól, hogy két különböző stílusú defense-zel is kifejezetten komolyat alkotott...
Jól jártok vele...Bear
Sztem is jobb mint Fox. Fox nem nagy edző szvsz.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Annyit azért el kell mondanunk, hogy a def-hez nagyon ért....
Fox-ot nem lebecsülve, nálam elég nagy fegyvertény Rivera-tól, hogy két különböző stílusú defense-zel is kifejezetten komolyat alkotott...
Jól jártok vele...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
lol Fox itt a fórumon nagyon underrated.

Carolina now calling other candidiates who interviewed that they are going another direction and mentioned how well ron did.

Perception is reality.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rivera visszatér egy 2. interjúraHöri
csodás...empty taxi
Én sem érzem upgrade-nek Foxhoz képest, de legalább nem Fewell.Jakehomer
Sztem rohadt nagy upgrade lesz Foxhoz képest 😛 Főleg, ha össze tud hívni egy normális stábot 😛 Adok neki egy hetet, hogy aláírjon.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Rivera visszatér egy 2. interjúraHöri
csodás...empty taxi
Én sem érzem upgrade-nek Foxhoz képest, de legalább nem Fewell.

Perception is reality.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Rivera visszatér egy 2. interjúraHöri
csodás...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rivera visszatér egy 2. interjúra

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
van vmi info Manuskyról? őt is meginterjúvoltátok HC-nak

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Dareus, Bowers, Fairley vagy AJ Green lesz szerintem. Jimmy meg marad kezdő.Höri
én is őket mondanám,de Bowers ne legyen,kell az a sör 😛
Mallett miatt se sírnék mondjuk,ha kijön 😊Newman
Bowers kisebb kockázattal járna, mint Fairley, elvégre utóbbinak 1 domináns éve volt, míg Da'Quan karrierje hibátlanul fel volt építve. Viszont Everette Brown miatt én meglepőnek gondolnék egy újabb első körös DE húzást.Höri
egyetértek,a Charlie Johnson/Everette Brown-Greg Hardy DE duó(/trió) elég kell,hogy legyen,én középre húznék valakit,mert ott nem túl rózsás a helyzet,hogy finom legyek.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dareus, Bowers, Fairley vagy AJ Green lesz szerintem. Jimmy meg marad kezdő.Höri
én is őket mondanám,de Bowers ne legyen,kell az a sör 😛
Mallett miatt se sírnék mondjuk,ha kijön 😊Newman
Bowers kisebb kockázattal járna, mint Fairley, elvégre utóbbinak 1 domináns éve volt, míg Da'Quan karrierje hibátlanul fel volt építve. Viszont Everette Brown miatt én meglepőnek gondolnék egy újabb első körös DE húzást.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Dareus, Bowers, Fairley vagy AJ Green lesz szerintem. Jimmy meg marad kezdő.Höri
én is őket mondanám,de Bowers ne legyen,kell az a sör 😛
Mallett miatt se sírnék mondjuk,ha kijön 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dareus, Bowers, Fairley vagy AJ Green lesz szerintem. Jimmy meg marad kezdő.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kétségtelen, hogy érdekesebb lesz így a draft 😊 Letrade nehezebb lesz.

Newton mint worst case scenario elég félelmetes.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Luck marad collegeban. Sokba fog ez fájni nekiJakehomer
ez mondjuk nem kis szopás,én mondjuk még Mallettel is megbékélnék

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
ti meg kereshettek új 1/1-t.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Luck marad collegeban. Sokba fog ez fájni neki

Perception is reality.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
köszi-köszi-köszi

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75