Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mike Shula lett az új QB edző, eddig Jaguars-nál volt ugyanez.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
köszi szépen!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Valaki segít? 😀 Az akar lenni hogy Billy Volek jön???JUNIOR#46
Kijelenteni nem lehet de esélyes ez alapján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Valaki segít? 😀 Az akar lenni hogy Billy Volek jön???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
The Gaston Gazette's Steve Reed speculates that free agent QB Billy Volek could be an option for the Panthers in 2011.
Both of the primary newspapers covering the team believe the Panthers will bring in a veteran QB as a fallback option to Jimmy Clausen. Volek makes sense because he worked with new offensive coordinator Rob Chudzinski in San Diego the past two years. While the 35-year-old is no team's idea of a QB solution, he's at least capable of moving an offense down the field. We can't say the same for Clausen.

Érdekes...
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azért az nem a legjobb jel, hogy McDermott, aki megkapta a kulcsot a Jim Johnson D-hez, két év után már repült is. Meg az idei Eagles RZ D... Szóval egyelőre nem vagyok elájulva, de mondjuk abból a szempontból konzekvens igazolás, hogy agresszívabb D-t akar Rivera. Meeks is maradt egyébként DB coachként.

Az új OC viszont jónak tűnik az eddigi munkái alapján, persze Davidsont nem lesz nehéz felülmúlni.

Megvan az új ST kordinátor is Brian Murphy személyében, aki a Vikesnál volt. Hááááát nem tudom.

Perception is reality.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.deny79
Hát és itt se rossz ember kezei alá került...fog tudni tanulni az biztos...Rolni
Aki ugye maga is Jim Johnson keze alatt tanult LB coachként.
A választása sem véletlen: együtt dolgozatak McDermott-tal Jim Johnson stábjában a 2000-es évek elején.


több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.deny79
Hát és itt se rossz ember kezei alá került...fog tudni tanulni az biztos...Rolni
Az pozitívum olyan szempontból is, hogy Rivera nem ilyen HC/DC kombóként képzeli el első komoly vezetőedzői állását.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rob Chudinski lesz az oc.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.deny79
Hát és itt se rossz ember kezei alá került...fog tudni tanulni az biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Skipper (RB coach) megy, nagyon rossz hír. Baker (DL) mellett a legjobb pozíciós edzőnk volt.

Meeks viszont marad a védelemben, de még bizonytalan, milyen pozícióban - sec coachot mondanak az okosok.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.Fighting
Nem tuti az annyira 😊szaba
Szerintem meglepetés lenne egy első kör. Második kör eleje-közepe a realitás jelenleg. Egy jó combine megdobhatja.Fighting
ahhoz fel kéne tradelni.

nincs a Panthers-nek 2. köre a kiváló Armanti Edwards miatt.

több mint 13 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.Fighting
Nem tuti az annyira 😊szaba
Szerintem meglepetés lenne egy első kör. Második kör eleje-közepe a realitás jelenleg. Egy jó combine megdobhatja.

Play like a champion today
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.Fighting
Nem tuti az annyira 😊
több mint 13 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.

Play like a champion today
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Rotoworld írta, hogy Garrett lehet, hogy elcseréli Bennett-et.

Gates nem atom blokkoló, de nincs rászorulva. De ha kell, odaáll és megcsinálja. Nem Witten-szinten, de mondjuk nem kérdés, hogy ki a no1 TE jelenleg a ligában.szaba
Persze hogy nincs Witten az. Amúgy tavaly is volt róla szó hogy elcseréljük Marty B-t. Lehetséges h Garrett nem akarja megtartani nem valami jól blokkol, inkább csak elkapó a kosaras múlt miatt is.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rotoworld írta, hogy Garrett lehet, hogy elcseréli Bennett-et.

Gates nem atom blokkoló, de nincs rászorulva. De ha kell, odaáll és megcsinálja. Nem Witten-szinten, de mondjuk nem kérdés, hogy ki a no1 TE jelenleg a ligában.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Chargers assistant head coach/TEs Rob Chudzinski is reportedly the leading candidate to take over as Panthers' offensive coordinator under new coach Ron Rivera.
Chud is also scheduled to interview for the same position with the Dolphins, though his friendship with Rivera may give the Panthers the edge. Chudzinki appeared to be a rising head-coaching candidate when he coordinated the Browns offense back in 2007, but the bloom came off the rose when Derek Anderson came back down to earth in 2008.

Ehhez máris jön egy másik:
New coach Ron Rivera suggested the Panthers will target a do-it-all tight end in free agency or the draft this offseason.
Rivera noted that Jeff King, Dante Rosario, and Gary Barnidge "each have a quality of their own," but he's used to seeing Antonio Gates every day in practice. "If there is a guy out there whether through the draft or free agency or on our roster that can become that guy that does it all of the time we have to find him," said Rivera.

Hát igen, a jót könnyű megszokni 😛
És akkor még azt hozzátenném, hogy állítólag Martrellus Bennett mozdítható lesz Dallasból. Szerintem óriási lehetőségek vannak benne, nem lepne meg, ha rámozdulna a Panszersz.szaba
És ezt hol hallottad?Tökéletes fit nekünk Witten mögé és Phillips elé/mellé,és ezzel meg van a 3 TE nem hiszem hogy megbontjuk ezt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jah mert Gates atom módon blokkol....Delonso_
Jaja. Rosario és Barnidge teljesen jó elkapó TE-k, scheme kérdése az egész. Persze lehet upgradelni a posztot, de sokadlagos kérdés

Perception is reality.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah mert Gates atom módon blokkol....
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Köszi szépen!
Habár én nem szeretném a Rosario nem lenne... Szerintem elég jó kis TE lehetene belőle...JUNIOR#46
Attól hogy hoztok valakit még ott maradhat Rosario no. 2 TE-nek.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Köszi szépen!
Habár én nem szeretném a Rosario nem lenne... Szerintem elég jó kis TE lehetene belőle...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tévedtem a webfordítás nagyon nem tudja megoldani 😀JUNIOR#46
Röviden:
1. rész: Rob Chudzinski a legnagyobb esélyes az offensive coordinator poszt betöltésére. Eddig nálunk (volt) a tight endek edzője, és Norv Turner főedző segítője.
2. rész: Ron Rivera szeretne egy olyan tight endet használni a csapatnál, aki képes ellátni a pozíció minden megkövetelését, elsősorban biztos célpontot szeretne a - vélhetően - fiatal írányítójának. Jeff King, Dante Rosario és Gary Barnidge közül egyik sem kifejezetten komplex játékos, vannak erősségeik (King - blokkolás, Rosario - elkapás, Barnidge - nemtudom), de ő egy olyan tight endet szeretne, akinek a stílusa Gateshez hasonló. És akár a szabadügynökök között, akár a draft alatt szeretne ilyen játékost szerezni.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Tévedtem a webfordítás nagyon nem tudja megoldani 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75