Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ha minden igaz, Jake kezd majd ellenünk. A hét meccse 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1710

NFC South heti körkép - sajnos most egy olyan koncepció volt, amibe a Panthers nem nagyon illett, de jövő héten kárpótlás lesz 😊 Addig is a divízió szempontjából érdekes lehet.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Panthers add QB Keith Null to practice squad and S Gerald Alexander to active roster, waive WR Devin Thomas and put LB Sean Ware on IR.deny79
Gerald jó arc; (twitteren meg hiperaktiv...); örülök hogy idekerült- bár nem tőle kerül kli a kátyúból a Panthers szekere.
Null volt nálunk is P squados; de nem tudott megragadni; ami nem biztos hogy jó előjel...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Panthers add QB Keith Null to practice squad and S Gerald Alexander to active roster, waive WR Devin Thomas and put LB Sean Ware on IR.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az OL jó. Lesz.
Egy normális QB előtt ezt a falat a legjobbak között fogják emlegetni, egy RG kell és megvagyunk.

Ez 70%-ban (azért ennyit írok, mert Schwartz azért már sokat játszott tavaly is) ugyanaz a fal, amelyik mögött NFL rekordot döntött tavaly Stew és DeAngelo. Jó pass protectiont meg nehéz ilyen irányítókkal és főleg ilyen inkompetens OC-vel összehozni, aki olyan playeket hív a nyilvánvaló blitzeknél, aminek 5-6 másodperc kell a kibontakozására. Davidsont nem lehet eléggé fikázni ezért az idei szánalomért.

Clausen nem teljesen reménytelen eset, de nagyon messze van attól, hogy nyugodt szívvel a kezébe adjam a csapatot. És ha van esélyed Luckra, akkor nem fogsz Clausennel évekig szenvedni...

Perception is reality.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)Newman
ülj le, egyes 😛
Otah, Davis, Connor, DeWill, Stewart IR

DT kell legjobban szerintem. Fairley 1/1 tetszeneHöri
QB kell a legjobban, not even close.
Persze nem bánnám a DT 1/1-et se, ha jönne Manning FA-n 😛Jakehomer
és Jimmy?mondjuk annyira súlytalan volt eddig,hogy el is felejtettem,hogy itt van,adnék neki egy évet,hátha csinál is valami értelmeset
ofal kuka,pass protection szar,run blockról nem is beszélve,de az idei draft nagyon kulák ebből a szempontból,úgyhogy marad a d-fal,fairley meg egy állat

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)Newman
ülj le, egyes 😛
Otah, Davis, Connor, DeWill, Stewart IR

DT kell legjobban szerintem. Fairley 1/1 tetszeneHöri
QB kell a legjobban, not even close.
Persze nem bánnám a DT 1/1-et se, ha jönne Manning FA-n 😛Jakehomer
QB draft esetén legyen Clausen trade, különben berágok a csapatra 😛

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)Newman
ülj le, egyes 😛
Otah, Davis, Connor, DeWill, Stewart IR

DT kell legjobban szerintem. Fairley 1/1 tetszeneHöri
QB kell a legjobban, not even close.
Persze nem bánnám a DT 1/1-et se, ha jönne Manning FA-n 😛

Perception is reality.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)Newman
ülj le, egyes 😛
Otah, Davis, Connor, DeWill, Stewart IR

DT kell legjobban szerintem. Fairley 1/1 tetszeneHöri
Green 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)Newman
ülj le, egyes 😛
Otah, Davis, Connor, DeWill, Stewart IR

DT kell legjobban szerintem. Fairley 1/1 tetszeneHöri
csutkára QB-t húznák,ja,hogy itt van Clausen (el is felejtettem 😛),akkor tényleg nem kell QB,1 évet még kaphata fiú,de nem többet
OL class idén tényleg ergya (ha normális lenne,akkor azt húznék először),kabbe höri 😛,igazad van,Fairley kő

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)Newman
ülj le, egyes 😛
Otah, Davis, Connor, DeWill, Stewart IR

DT kell legjobban szerintem. Fairley 1/1 tetszene

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnálom nagyon a csapatot,mert sokkal többre hivatott szvsz,csak ugye kéne (normális) irányító (Lesz lehetőség a drafton szerezni egyet,esetleg trade során)

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Istenem! Miért óóóóóóóóóóóóóóóó miért??? 😐 😐 😐JUNIOR#46
Nem tök mindegy, melyik QB szenved majd? Ha lehetne, visszalépnénk legszívesebben szerintem 😀

Na kicsit utánaolvastam azért, hogy mi motiválta Foxot, az újságírók gyakorlatilag egyöntetűen azt mondják, hogy ezzel képletesen bemutatott Richardsonnak, amiért idén ezt a rostert kapta tőle. Nem minden alap nélküli a feltételezés.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Újabb IR, DeAngelo Williams...
Clausen nem edzettdeny79
Az gáz, hogy 2, max 3 hét múlva visszajöhetett volna, de Fox azt mondta, hogy kellett a rosterhely? Végülis a legjobb játékosuk...Döme
Még csak nem is top 3. De amúgy jogos az észrevétel, nyilván hasznát vettük volna még.

A lépést kétféleképp is lehet interpretálni: lehet egy jel arra nézve, hogy a jövőben nem számítunk rá, vagy épp ellenkezőleg, kímélni akarjuk egy dobott szezonban.

Perception is reality.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Istenem! Miért óóóóóóóóóóóóóóóó miért??? 😐 😐 😐

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vmit mindenesetre tudhat, hogy soha senki nem látta játszani 8 év alatt é mégsem kopott ki a ligából. 😀 😀Soldados
azért ez nem véletlen.
gondolod Sorginak vagy Painternek még lenne csapata ha be kellett volna álniuk?

St.Pierre a Boston Collegera járt, és 2 évig volt Tim Hasselbeck cseréje, aki most espn elemző 😊
Hát azért egy Ravens D ellen én sem biztos hogy odavetnék egy Tony Pike-ot..Döme
JMR kéne

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az eddigi posztja az volt, hogy hivatásos playbook tartó.

Nem tudom, mit tud ez az ember, hogy 8 éve van a ligában és ezalatt 5 passzkísérletet kapott, de véletlenül sem kopott ki a ligából. 😀

A Steeler- és Cards-évekre emlékzem, mindig ott állt a partvonalon, legtöbbször a HC mellett és sokszor tényleg fogott vmi playbookszerűséget. 😂 Vmit mindenesetre tudhat, hogy soha senki nem látta játszani 8 év alatt é mégsem kopott ki a ligából. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnámadam8
ezek megőrültekHöri
Megnéztem,hogy ki ez a St. Pierre,azt hittem,hogy hülye vagyok azért nem emlékszek rá.
Hát nem is volt miért emlékezni.
Valóban ésszerűbb lenne egy rookie-t játszatni mint őt.Bazzani
Hát azért egy Ravens D ellen én sem biztos hogy odavetnék egy Tony Pike-ot..
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnámadam8
ezek megőrültekHöri
Megnéztem,hogy ki ez a St. Pierre,azt hittem,hogy hülye vagyok azért nem emlékszek rá.
Hát nem is volt miért emlékezni.
Valóban ésszerűbb lenne egy rookie-t játszatni mint őt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnámadam8
ezek megőrültek

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnám

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DeWillel mi lesz? Kíváncsi vagyok, egy ilyen év után kap-e új szerződést.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Újabb IR, DeAngelo Williams...
Clausen nem edzettdeny79
Az gáz, hogy 2, max 3 hét múlva visszajöhetett volna, de Fox azt mondta, hogy kellett a rosterhely? Végülis a legjobb játékosuk...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb IR, DeAngelo Williams...
Clausen nem edzett
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Panthers promote QB Brian St. Pierre from the practice squad and waive RB Andre Brown.