Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Köszi Jakehommer, hogy megelőztél, mert kb ugyanezt akartam írni. Smith abban különbözik a sok nyafogó WRtől hogy egy átlagos interjúban, teljesen normális sőt. Szerintem már volt linkelve, de aki még nem látta: http://www.youtube.com/watch?v=iuwmH6iCt0M
Amúgy meg Clausen-t kb 5 éves kora óta sztárként kezelik, már a középsuliban is ki volt nyalva neki a... Az hogy Steve mit mond neki meccs közben 100%ig felpörögve, azt szerintem pont lesz@rja.
Ami sokkal aggasztóbb Goodson erőltetése. Ez Foxéknál sokszor jelenti azt, hogy valaki menni fog. Na azt meg nem akarom, hogy ez után a gyenge szezon után (remélem a srácok rámcáfolnak) még plusszba a holtszezonban csinálunk valamit DeWill-el.

Enthroner #85
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Smith állítólag már mocskolódik Clausennel, a Hall pick után jól lebaszta Jimmyt és több labdát követelt.
Mondjuk utólag azt nyilatkozta, hogy semmi sem történt és csak a média fújta fel a dolgot, de én mondjuk elhiszem, Smitht ismerve.Stez
Ez tuti jót tesz egy elsőéves irányító lelkének.
Tudja ez a Smith,hogy kell segíteni a másikat.
Lassan ő is mehet a hivatalba és felveheti az Ochosmitty nevet.Bazzani
Köszönjük a knowlegeable hozzászólást 😂

Az összes klasszis WR primadonna belül, azt hiszik, hogy minden passzt el tudnak kapni és sok labdát akarnak. Ez kell is, ez hajtja őket. Ebbe belefér az, hogy a pályán felpörögve lebassza a QB-t tök mindegy, hogy kiről van szó. Clausen nem kisgyerek már, ha ezt nem tudja kezelni, akkor úgyse lesz belőle komoly QB.

Az sokkal nagyobb baj lenne, ha Smitty a pályán nem pörögne ezerrel és üvöltözne ha nem megy - magyarul leszarná. Nála nincs középút.

ÉS higgadtan sose mond faszságot.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Smith állítólag már mocskolódik Clausennel, a Hall pick után jól lebaszta Jimmyt és több labdát követelt.
Mondjuk utólag azt nyilatkozta, hogy semmi sem történt és csak a média fújta fel a dolgot, de én mondjuk elhiszem, Smitht ismerve.Stez
Ez tuti jót tesz egy elsőéves irányító lelkének.
Tudja ez a Smith,hogy kell segíteni a másikat.
Lassan ő is mehet a hivatalba és felveheti az Ochosmitty nevet.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Smith állítólag már mocskolódik Clausennel, a Hall pick után jól lebaszta Jimmyt és több labdát követelt.
Mondjuk utólag azt nyilatkozta, hogy semmi sem történt és csak a média fújta fel a dolgot, de én mondjuk elhiszem, Smitht ismerve.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jelenleg az érdekel leginkább, hogy Davidsont minél előbb takarítsuk el a csapattól. Worst. OC. ever.Jakehomer
Bocs de az nálunk volt és bizonyos Turnernek hívták...davemayer
Hát azért a 0-16os Jim Colletto sem kutya....

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Leonard cut. Ezek a tavalyi DT trade-ek nem igazán úgy sültek el, ahogy gondoltuk...

Perception is reality.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jelenleg az érdekel leginkább, hogy Davidsont minél előbb takarítsuk el a csapattól. Worst. OC. ever.Jakehomer
És Bruce "inside run, screen, screen, punt" Arians?tenorx
Cseréljünk! Visszasírnátok két hét alatt 😂

Jakehomer
Én például azt sem szeretném, ha távozna Arians. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lesz egyálltalán győzelem ebben az idényben ? 😕 😕 😕JUNIOR#46
Nagy vonalakban ugyanaz a gond, mint tavaly. Most legalább annyi mentségünk van, hogy a messze a miénk a liga legfiatalabb csapata, rengeteg a rookie starterünk. Arra számítok, hogy a tavalyihoz hasonlóan folyamatosan javulunk majd, aminek már látszódnak is jelei, csak az alagsor alól indultunk 😊

Bár idén ez nem playoff kaliber csapat, és elvben mindegy milyen mérleggel nem jutunk playoffba, de a győzelmek fontosak. Jimmynek már idén meg kell tanulnia megnyerni a meccseket. Mondjuk a Saints ellen el is kezdhetnénk 😀

Perception is reality.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Jelenleg az érdekel leginkább, hogy Davidsont minél előbb takarítsuk el a csapattól. Worst. OC. ever.Jakehomer
Bocs de az nálunk volt és bizonyos Turnernek hívták...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Lesz egyálltalán győzelem ebben az idényben ? 😕 😕 😕

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A korrektség kedvéért, ha már annyit fikáztam: Godfrey fantasztikusan játszott ma. Nemcsak a sok és szép tackle miatt, de coverageban sem volt elveszve állandóan, mint az első két héten.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jelenleg az érdekel leginkább, hogy Davidsont minél előbb takarítsuk el a csapattól. Worst. OC. ever.Jakehomer
És Bruce "inside run, screen, screen, punt" Arians?tenorx
Cseréljünk! Visszasírnátok két hét alatt 😂

Clausenban van kakaó. Hibázott, hibázott nagyokat is, de sok jó döntést hozott, tetszik, ahogy a szebben mozog, a passzai a statok ellenére nem pontatlanok általában, egyedül a hosszú passz suspect. Normális gameplannel, figyelmesebb playcallinggal ez egy elfogadható O is lehetne.

Stewart masszív csalódás, a fumblije volt a döntő. Pedig ott éppen feljövőben voltunk, összejött néhány jó play, elkezdett klikkelni az O.

DeAngelo 10 carry 64 yard, gratulálok, Jeff, jól átbasztad őket!

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jelenleg az érdekel leginkább, hogy Davidsont minél előbb takarítsuk el a csapattól. Worst. OC. ever.Jakehomer
És Bruce "inside run, screen, screen, punt" Arians?
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jelenleg az érdekel leginkább, hogy Davidsont minél előbb takarítsuk el a csapattól. Worst. OC. ever.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lassan megint kezdődik a Cowher-saga.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81acb9c3/article/cowher-on-return-to-sidelines-it-has-to-be-the-right-situation?module=HP_headlines


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Visszahoztuk Lloydot. Az utolsó puzzle darab is a helyére került 😂Jakehomer
Már csak a komplett D-t kéne visszahozni és nem lenne semmi baj 😀 😀 😀

Jake azért nem hiányzik szerintem senkinek sem túlságosan Clausenből meg majd csak lesz valami ha tud ebben a szezonban eleget pályán maradni...JUNIOR46
Biztos lehetsz benne, hogy Jake nagyon hiányzik. Nem az, ahogy a pickeket dobálta, hanem ahogy képes volt feltüzelni a csapatot - senki nincs az O-ban, aki ezt meg tudná csinálni. Leader nélkül nem csoda, hogy az első problémánál bedől az egész offense. Főleg egy fogyatékos OC-val. Azért nem véletlen az, hogy tavaly sokan még akkor is Jake mögött álltak, amikor tényleg totálisan vállalhatatlanul játszott.

Clausenben megvan a potenciál, hogy belépjen ebbe a szerepbe.Jakehomer
Én is erre gondoltam hogy a vezető szerep hiányzik csak Jake-től pickkekért senki nem volt oda...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Visszahoztuk Lloydot. Az utolsó puzzle darab is a helyére került 😂Jakehomer
Már csak a komplett D-t kéne visszahozni és nem lenne semmi baj 😀 😀 😀

Jake azért nem hiányzik szerintem senkinek sem túlságosan Clausenből meg majd csak lesz valami ha tud ebben a szezonban eleget pályán maradni...JUNIOR46
Biztos lehetsz benne, hogy Jake nagyon hiányzik. Nem az, ahogy a pickeket dobálta, hanem ahogy képes volt feltüzelni a csapatot - senki nincs az O-ban, aki ezt meg tudná csinálni. Leader nélkül nem csoda, hogy az első problémánál bedől az egész offense. Főleg egy fogyatékos OC-val. Azért nem véletlen az, hogy tavaly sokan még akkor is Jake mögött álltak, amikor tényleg totálisan vállalhatatlanul játszott.

Clausenben megvan a potenciál, hogy belépjen ebbe a szerepbe.

Perception is reality.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Érdekes kérdéseket feszegetnek a kinti fórumon, amivel egyetértek, hogy komoly leadership problémák vannak a labda mindkét oldalán. Beason oké, de a secondaryben nincs leader, Harris ilyen szempontból hiányzik és hát nyilvánvaló hogy Peppersre is felnézett mindenki.

Offenseben még rosszabb a helyzet, egy darab leader nincs. Smitty nem az. Jake egyénisége nagyon hiányzik, a játékát hozza Moore 😊 Moose-é is. Minden téren Clausenben van a reményünk, mondjuk egy beképzelt seggfej nem ideális vezető (Smittyvel is ez a baj).

Perception is reality.
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Tényleg igaz hogy jobb volt a secondary most mint a múlt héten, de ha nem Freeman dobál ellenünk csúnya lehetett volna. Nem egyszer karikázták be az amerikai szakértők is hogy olyan üresen voltak a WRek mintha ők nem is erre a rendezvényre jöttek volna csak valaki ott felejtette őket. Jó példa erre az egyik 3 and long-os benyalásunk, ahol nemes egyszerűséggel ott hagytuk az elkapót aki a túl oldalról kocogott át olyan 30 yard-os mélységbe ráadásul Godfrey el is szált mint a győzelmi zászló, a mák az volt hogy a csávó nem bírt benn maradni a pályán, de a passz az ugye complete lett. De ez csak az egyik ilyen hibánk volt és lehetett volna több is. Most meg jön Carson Palmer és egy-két "nímand WR" na ez szép feladat lesz. Fel kell rázni a csapatot a passz ellen, mert amúgy a def-ünk tényleg nagy erősség lehet főleg hogy a 4. legfiatalabb társaság.
Jimmy-t meg majd meglátjuk, nem kell túl vizionálni, még csak rookie, de ha hozza azt, amit a most a meccs végén, vagyis hogy megpasszolja a tutikat, már jók lehetünk.

Enthroner #85
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Secondary=0, ami azért probléma. Moore tényleg nagyon gyengén játszik, de azt se felejtsük el hogy nagyon gyenge az elkapó gárdánk. Liga egyik leggyengébbje szerintem simán. Steve és kész. Ez így tényleg karcsú lesz. Amúgy a D kitett magáért, annak ellenére hogy 3 & longra nyaltunk be pár 1st down-t, de képesek lennének meccseket nyerni ha az off. fele ennyit ügyetlenkedne.Ent85
Tényleg az - évek óta egyébként. Sokszor van, hogy nincs üresen senki, ami miatt akárki a QB, olyan fantasztikus dolgokra nem számíthatunk. De Moore annyira gyatra döntéshozó, hogy nem tudom elképzelni, hogy ő valaha kezdő QB lesz a ligában.

A secondary most sokkal jobb volt, mint a múltkor, nyilván ehhez kellett az ellenfél is. Ami pass TD-ket kaptunk, azok most nem coverage gondokból adódtak, az elsőnél Hardy egyszerűen nem váltott ki az emberére, rookie mistake benne van. A másiknál meg Benny Hill show szintű bénázást folyt tackling címén két playnél egymás után.

Szerintem már tegnap egyértelmű volt, hogy ez innentől Clausen csapata, az O jól reagált arra, hogy ő volt a pályán, valami megmozdult. Hibáztunk akkor is, Clausen maga is többször nyilvánvalóan, de legalább valami kis életjelet adott a csapat.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Carolina Panthers head coach John Fox has named second-round quarterback Jimmy Clausen the starter for the team's Week 3 home game against the Cincinnati Bengals, reports Darin Gantt of the Charlotte Observer.

több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Secondary=0, ami azért probléma. Moore tényleg nagyon gyengén játszik, de azt se felejtsük el hogy nagyon gyenge az elkapó gárdánk. Liga egyik leggyengébbje szerintem simán. Steve és kész. Ez így tényleg karcsú lesz. Amúgy a D kitett magáért, annak ellenére hogy 3 & longra nyaltunk be pár 1st down-t, de képesek lennének meccseket nyerni ha az off. fele ennyit ügyetlenkedne.

Enthroner #85
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Moore számára nincs lehetetlen, képes volt Jake tavalyi produkcióját megismételni. Óriási csalódás a srác, ennél sokkal jobb, de hát choker, akkor choker. Az O balfaszkodásához persze sok minden más is hozzájárult, de ő volt a legnagyobb baj.

A D megint csinált hihetetlen butaságokat, de az is látszik, hogy nagyon sok fantázia van ebben a unitban.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki linket a mostani meccshez?Mao
http://www.myp2pforum.eu/threads/45230-Streaming-2010-NFL-Week-2p3t1
Köszönöm!