Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Lehet szörnyülködni 😊

QB: Moore/ Clausen/ Pike
RB: Williams/ Stewart/ Sutton/ Goodson
FB: Fiametta
TE: King/ Rosario/ Barnidge
WR: Smith/ Jarrett/ LaFell/ Edwards/ Gettis/ Martin
LT: Gross/ Williams
LG: Wharton
C: Kalil
RG: Bernadeau/ Duckworth
RT: Otah/ Schwartz


DE: Brayton/ Johnson/ Brown/ Hardy
DT: Leonard/ Johnson/ Landri/ Hayden/ Neblett
ROLB: Anderson/ Harris
MLB: Connor/ Senn
LOLB: Beason/ Williams/ Norwood
CB: Gamble/ Marshall/ Munnerlyn/ McClain/ Hudson
SS: Godfrey
FS: Martin/ Pugh

K: Kasay
KoS: Carter
P: Baker
LS: Jansen

IR
Hilee Taylor
Wallace Wright
Duke Robinson
C.J. Davis

PUP
Thomas Davis
Jeff Otah

Perception is reality.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hurney on Jarrett: The thing we wanted to see is Dwayne was the consistency and he's showed that.

Ja, konzisztensen szar

Perception is reality.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tank Tyler cut, na ezt nem láttam jönni. Irvin is, az kevésbé meglepő.

Eric Moore cut fuck. Őt valamelyik csapat biztos elviszi.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
The Charlotte Observer's Darin Gantt believes that the chances of RT Jeff Otah (knee scope) playing in Week 1 are "getting slim."
Gantt speculates that Geoff Schwartz will be forced to start at right tackle for "a week or two" to open the season, as Otah hasn't even been near the practice field in weeks. It's a big concern for Matt Moore and company, as the untested Schwartz would square off with Giants LE Justin Tuck in Week 1.

Mintha tavaly nem Schwartz játszott volna az utsó pár meccsen (köztük pont a Giants ellen). Hülyék ezek....gabokocka
Az mondjuk 100%, h a mostani Tuck meg a tavaly szezon végi között (sérüléssel játszott és amúgy is totál szét volt már esve a csapatunk, gyakorlatilag DC buktatás folyt) óriási különbség lesz, úgyh nagyon nehéz meccs elé néz, ebben igaza van Schwartznak.
Érdekes meccs lesz, mert a védelmetek számomra váratlanul jól teljesít, viszont nekünk meg a támadás az erősségünk jelenleg, míg a másik párharcban inkább gyengélkedünk mindketten.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Üdv! Hogyan mozgott Clausen eddig? Láttok benne fantáziát? Mostantól félszemem rajtatok lesz Jimmy miatt. 😊Proxi
én az első három meccsét megnéztem, tegnap nyilván nem.
a Ravens ellen jól mutatkozott be, bár az eső nem segítette a passzjátékot, a pick is ez miatt történt.
a Jets ellen már nem annyira ment neki, és ott is volt egy pickje mert kockáztatni kellett az utolsó percekben, hátrányban.
a 3. meccs már nem is tudom ki ellen volt, de ott Moore volt fent még a második félidőben is annyira keveset birtokolták a labdát.
tegnapit nem tudom.

mivel egy TD-t sem csinált, így fel sem merült, hogy kezdetni kéne. Dehát annyira fos WR osztaggal kellett volna villognia, hogy az leírhatatlan.Höri
Köszönöm Höri!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv! Hogyan mozgott Clausen eddig? Láttok benne fantáziát? Mostantól félszemem rajtatok lesz Jimmy miatt. 😊Proxi
én az első három meccsét megnéztem, tegnap nyilván nem.
a Ravens ellen jól mutatkozott be, bár az eső nem segítette a passzjátékot, a pick is ez miatt történt.
a Jets ellen már nem annyira ment neki, és ott is volt egy pickje mert kockáztatni kellett az utolsó percekben, hátrányban.
a 3. meccs már nem is tudom ki ellen volt, de ott Moore volt fent még a második félidőben is annyira keveset birtokolták a labdát.
tegnapit nem tudom.

mivel egy TD-t sem csinált, így fel sem merült, hogy kezdetni kéne. Dehát annyira fos WR osztaggal kellett volna villognia, hogy az leírhatatlan.

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Üdv! Hogyan mozgott Clausen eddig? Láttok benne fantáziát? Mostantól félszemem rajtatok lesz Jimmy miatt. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Azt hiszem ennek a meccsnek nem igazán volt értelme. Az újoncok játszhattak, meg akik amúgy sem kezdenek, ehhez mérten nem is volt olyan gyászos meccs. Akkor kezdődjön a szezon és lássunk minél több TD-t mert az hiányzik már.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A szezon végi meccs (amikor már semmi tétje nem volt) és a mostani között van különbség, de az untested azért erős túlzás, Schwartzban nekem is megvan a bizalmam. Bárcsak az elkapók közt is lennének ilyen backupok, még normális nr2 WR sincs. Ez lesz a legérdekesebb a cutoknál, mert ez a mostani csoport valami hihetetlenül gyenge, az ember visszasírja Cartert és Colbertet :rolleyes:

Perception is reality.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
The Charlotte Observer's Darin Gantt believes that the chances of RT Jeff Otah (knee scope) playing in Week 1 are "getting slim."
Gantt speculates that Geoff Schwartz will be forced to start at right tackle for "a week or two" to open the season, as Otah hasn't even been near the practice field in weeks. It's a big concern for Matt Moore and company, as the untested Schwartz would square off with Giants LE Justin Tuck in Week 1.

Mintha tavaly nem Schwartz játszott volna az utsó pár meccsen (köztük pont a Giants ellen). Hülyék ezek....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Wallace Wright és Hilee Tylor ment IR-re, előbbit sajnálom, ST-ben kellett volna, Hilee viszont úgy is felfoghatja, hogy megúszta a cutot.

Otahról nincsenek jó hírek, egyelőre úgy néz ki, az első egy-két hétre még nem lesz kész.

Perception is reality.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Végre nyertünk egy meccset 😊
Ha így halad a D akkor sack-ben nem lesz hiány 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hihetetlen, hogy most is ott tartunk, hogy a ST bármikor el tud nekünk bukni egy meccset, a punt returnöknél már az siker, ha nem veszítjük el a labdát. Nagyon kéne kukázni egy megbízható returnert.
Jakehomer
nem is értem mire gondoltál 😂gabokocka
Héj én a punt returnökről írtam 😀 A KR talán megoldódni látszik Goodsonnal, de a PR még mindig óriási kérdőjel.

Nehéz nem izgatottnak lenni a D preseason teljesítményét látva, 18 sack három meccsen... Kell is a jó pass rush, hogy könnyebb legyen a secondary dolga.

Nagyon nehéz lesz az 53-as rostert összerakni, van egy pár project játékos, akit nehéz kihagyni, de még nem érettek (nyilvánvalóan Edwardsra kell gondolni elsősorban), illetve vannak olyanok, akik sokat mutatnak, de elég telítettnek tűnik a posztjuk (Erick Moore nálam bent lenne...)

Perception is reality.
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Én is először láttam idén meccset, de mikor az első félidő végén redzone-ban elvesztettük a labdát mérgemben kikapcsoltam, kár volt a jelek szerint. Istenkirályul védekezünk nagyon tetszik ez a szisztéma és a srácoknak is fekszik, olyan nyomást gyakorlunk az irányítokra, hogy öröm nézni. A támadójátékunk miatt nem aggódom majd belejövünk a New York ellen, akkor lesz fontos úgyis. Matt eddig jó és Jimmy se rossz, bíztató ez a szezon előtt. Csak egy dolog miatt aggódom az pedig az ST, az valahogy mindig tartogat meglepetéseket. JA és üdv az új fórumon.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Aludtam egyet a meccsre, kezdek izgatott lenni a szezon miatt. Sok mindent alapból nem vártam ettől a megfiatalított csapattól, de a védelem eddig kiemelkedően teljesít, Hardy és Brown istenkirály, Meeks pedig úgy tűnik nagyon jól összerakta őket. Meglátjuk mi lesz éles meccsen, de azért egymás után két erős csapat támadósorát kapcsoltuk ki gyakorlatilag teljes mértékben, úgy, hogy a támadók még nem igazán tudták segíteni a védők munkáját azzal, hogy hosszú drive-okat vezettek volna. Ez picit aggasztó lehet, De Smitty, Stewart és Otah visszatérésével azért itt várható némi előrelépés, talán nem is kicsi. Most pedig végre a ST sem úgy nézett ki, mint egy rakás szerencsétlenség, Goodson TD-je pedig élményszámba ment 😊 Egyszóval nagyon várom a Giants elleni idénynyitót, jó volna ott folytatni ellenük, ahol tavaly abbahagytuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Hihetetlen, hogy most is ott tartunk, hogy a ST bármikor el tud nekünk bukni egy meccset, a punt returnöknél már az siker, ha nem veszítjük el a labdát. Nagyon kéne kukázni egy megbízható returnert.

Jakehomer
nem is értem mire gondoltál 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Na ha minden jól megy holnap látok is valamit végre a csapatból, hátha ez jó hatással lesz a srácokra 😊

Egyébként be kéne ruházni egy normális ST coachba, úgy tűnik Crossman seggberúgása nem hozta meg a kellő áttörést.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
szörnyű egy meccs volt a Jets-el... 😕JUNIOR#46
Voltak azért jó dolgok, Sanchezt 15 yard alatt tartottuk 😀

Hihetetlen, hogy most is ott tartunk, hogy a ST bármikor el tud nekünk bukni egy meccset, a punt returnöknél már az siker, ha nem veszítjük el a labdát. Nagyon kéne kukázni egy megbízható returnert.

Az O szokás szerint lassan áll össze, szezon elején az lesz a legfontosabb, hogy a futásokkal tudjuk tartani a labdát és ne mindig a védelem legyen pályán, aztán egy-egy big play mindig benne van Smittyben és a RB-ben is.

Perception is reality.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
szörnyű egy meccs volt a Jets-el... 😕

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
New Home of the Panthers 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Üdv! Csak, hogy kipróbáljam 😊

#KeepPounding
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-