Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Clausen rettenetes játszott: teljesen fogalmatlanul dobált, a könnyű TD passzt szánalmasan aluldobta, rosszul mozgott ki a zsebből, nem érezte a timingot, rossz snap, elbaszott handoff, minden volt, alig akadt jó megmozdulása. Ezzel együtt ha már ezt a szezont arra szánjuk, hogy megnézzük, mire lehet képes, akkor ezzel együtt kell élni és nem cserélgetni az irányítókat.

Most a szokásos dolgokról nem is írok inkább.

Perception is reality.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
At least two teams have called Carolina about the availability of RB DeAngelo Williams. Panthers told each one, They're not trading him.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mekkora szégyen lenne egy Duke játékos az aktív rosteren 😛 😀

Perception is reality.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Eron Riley a PS-be WR-nek.

Kiváló Duke alumni, csak ezért írom be. :rolleyes:

várom az aktiválását, ha ebbe a keretbe nem kerül be, akkor sehová.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bátor ember 😀

Perception is reality.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Elég nagy összegben fogadtam rátok, remélem nyertek 😊
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem lesz Cutler vasárnap, de nem hiszem, hogy ezen fog múlni. Collins amúgy sem egy garbage qb, de azon fog múlni ez is, hogy az Offense mit alkot - nem lesz egyszerű a Bears D ellen.

Perception is reality.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Sajnos (?) az, nem is kérdés. Jarretthez képest szinte bárki az.

Most olvasom, hogy Clowney ST-ben használható, wow, duplán megérte 😊

Ez a hétvége a Bears ellen elég pikáns lesz. Kíváncsi vagyok, Pepperst hogy fogadják... én booooznék 😛 😂
Kurvára nyerni kéne már egy meccset.Jakehomer
nem csak egyet 😐

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Nincs is ok letargiára, sok biztató jel volt a meccsen nálunk, az előzőekhez képest. Nálunk most ennek is örülni kell. 😊 Remélem nem átmeneti. Az eredmény reális volt ezen a meccsen, persze lelkileg sokat segített volna a későbbiekre, ha ez a sovány győzelem összejön.Gorro
Egy vereségnek nem lehet örülni. Period.

Jarrett cut. Erre mondják, hogy jobb később, mint soha. Megint elkapták ittas vezetéssel, ez volt a casus belliJakehomer
David Clowney került a helyére, egyértelmű upgrade😊Gyulus
ordas bust, egyszerűen nem értem mi történt vele a college évei óta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sajnos (?) az, nem is kérdés. Jarretthez képest szinte bárki az.

Most olvasom, hogy Clowney ST-ben használható, wow, duplán megérte 😊

Ez a hétvége a Bears ellen elég pikáns lesz. Kíváncsi vagyok, Pepperst hogy fogadják... én booooznék 😛 😂
Kurvára nyerni kéne már egy meccset.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nincs is ok letargiára, sok biztató jel volt a meccsen nálunk, az előzőekhez képest. Nálunk most ennek is örülni kell. 😊 Remélem nem átmeneti. Az eredmény reális volt ezen a meccsen, persze lelkileg sokat segített volna a későbbiekre, ha ez a sovány győzelem összejön.Gorro
Egy vereségnek nem lehet örülni. Period.

Jarrett cut. Erre mondják, hogy jobb később, mint soha. Megint elkapták ittas vezetéssel, ez volt a casus belliJakehomer
David Clowney került a helyére, egyértelmű upgrade😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Jarrett cut
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nincs is ok letargiára, sok biztató jel volt a meccsen nálunk, az előzőekhez képest. Nálunk most ennek is örülni kell. 😊 Remélem nem átmeneti. Az eredmény reális volt ezen a meccsen, persze lelkileg sokat segített volna a későbbiekre, ha ez a sovány győzelem összejön.Gorro
Egy vereségnek nem lehet örülni. Period.

Jarrett cut. Erre mondják, hogy jobb később, mint soha. Megint elkapták ittas vezetéssel, ez volt a casus belli

Perception is reality.
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Szerintem sem kell szomorkodnunk, javul a teljesítményünk, még ha ez az eredményességen nem is látszik meg.Jimmy-t jó volt betenni kezdőnek ,kezdi megszokni az NFL meccsek ritmusát, persze egy-egy rookie mistake mindig benne van.Ahhoz képest ahogy kezdtük a szezont kifejezetten sokat léptünk előre, ez az év a fiatalok beépítéséről szól és remélem ez lesz az utolsó éve egy két edzőnknek.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Nincs is ok letargiára, sok biztató jel volt a meccsen nálunk, az előzőekhez képest. Nálunk most ennek is örülni kell. 😊 Remélem nem átmeneti. Az eredmény reális volt ezen a meccsen, persze lelkileg sokat segített volna a későbbiekre, ha ez a sovány győzelem összejön.

#KeepPounding
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Persze volt szerencsénk is, nagy mákunk egyszer. De a Saints nem játszott jól, és bármilyen vicces, 1-3-ról még menthető lett volna a szezon, az egész csapat fokozatosan javul, egyre kevesebb hülyeséget csinálunk, de eggyel még mindig többet mint szabadna.

De így az első három vereség után, ahogy azokon szerencsétlenkedtünk, ez egy kegyelemdöfés volt.

Perception is reality.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem azért volt elkaphatatlan, mert túl hosszú volt, hanem mert benne volt a WR a duplában és nem fért volna hozzá a labdához.

Amúgy nem értem mi ez a nagy letargia, ahhoz hogy nyerjetek, olyan mákok sorozata kellett volna, amilyeneket egy hete az Atlanta halmozott. Így is volt szerencsétek, az se mondható el, hogy a bírók befújták volna a hazai pályát, ez ennyire volt most elég.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mérhetetlenül el vagyok keseredve, a D a lelkét is kijátszotta (ha nincs az a hogy mondjam, nem egyértelmű PI, talán TD-t sem kapunk)Jakehomer
még te bírózol? 😊
teljesen egyértelmű PI volt, csak nagyjából teljesen felesleges isatapapa
Hát ez az, gyanús, hogy elkaphatatlan labda volt, olyankor meg nincs PI. Akkor esett már el a WR, amikor látta, hogy esélye sincs. De mindegy, nem ez volt a lényeg, hanem hogy egyetlen ilyen momentumon múlt, hogy nem visztek TD-t. Bár meccs közben sokszor frusztráló volt, de működött a bend dont break.

Perception is reality.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Mérhetetlenül el vagyok keseredve, a D a lelkét is kijátszotta (ha nincs az a hogy mondjam, nem egyértelmű PI, talán TD-t sem kapunk)Jakehomer
még te bírózol? 😊
teljesen egyértelmű PI volt, csak nagyjából teljesen felesleges is

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mérhetetlenül el vagyok keseredve, a D a lelkét is kijátszotta (ha nincs az a hogy mondjam, nem egyértelmű PI, talán TD-t sem kapunk). Erre egy ST brainfarttal adunk ajándékba három pontot, meg DeAngelo FG távon belül elkezd hősködni, amikor már nincs időkérésünk és TD-t akar futni, hát ez kész.

Davidsont meg kell dicsérnem: ha csak ilyen hülye lett volna mindig, mint ma, akkor több győzelmünk lenne.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én meg már azt hittem tényleg elküldik 😐JUNIOR#46
Van esély rá, hogy nem hosszabbítunk szerződést vele, vannak is trade pletykák. Nehéz döntés, mert egy RB-nek általában nem szerencsés hosszú, nagy szerződést adni már abban a korban sem, amiben DWill van. Egyszerűen egy futót a legkönnyebb pótolni, és ők használódnak el a leghamarabb. Márpedig pont lejár a szerződése és nagyszerű a depthünk mögötte.

A mai faszsága miatt azt mondom, cseréljük 😛 egy jóféle 2ndért felőlem mehet.

Perception is reality.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Én meg már azt hittem tényleg elküldik 😐

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Egy szóval sem mondtam hogy jó lenne. De a nem túl távoli múltban Foster, és Davis is így járt. Ők voltak az első számúak, aztán hirtelen kevesebb carryt kaptak és következő évben már máshol is játszottak. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy azt hiszem mindkét futó esetében szerződés lejárás miatt kellet búcsút inteni.
Nagyon remélem, hogy nem emiatt van az hogy viszonylag kevés carryt kap. Mondjuk az is igaz hogy Stew még kevesebbet. Mindegy ez csak egy felvetés és nagyon remélem hogy semmi alapja nincs.

Enthroner #85
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Na azt meg nem akarom, hogy ez után a gyenge szezon után (remélem a srácok rámcáfolnak) még plusszba a holtszezonban csinálunk valamit DeWill-el.Ent85
Nem biztos hogy várni kell a holtszezonig...atapapa
Segítsetek ki de én nem értem hogy mi jó lenne benne ha elküldenék DeWill-t?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Na azt meg nem akarom, hogy ez után a gyenge szezon után (remélem a srácok rámcáfolnak) még plusszba a holtszezonban csinálunk valamit DeWill-el.Ent85
Nem biztos hogy várni kell a holtszezonig...