Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Állítólag Chud az atletikusabb, Lombardi a zsebirányítókat preferálja, ebbôl lehet Boyd, de akár Mettenberger is.Joey Tribbiani
Akkor Bortles a nyerő, ő atletikus zsebirányító 😊. TE-ként lett recruitolva, a college-ot WR-ként kezdő Tannehillhez hasonlító prospect. Nekem is nagy kedvencem. Jó kis zsebirányító lehet belőle, van esze a poszthoz és jó döntéseket hoz. Jön föl, mint a talajvíz, már egyesek a top15-be várják, az első picketeknél azért valószínűleg még bent lesz.
De Carr is nagyon jó lenne, egészen remek a vertikális passzjátékban, finom, pontos, erős keze van hozzá.
Ezen a meccsen 5-6 egészen remek 30+-os deep passzt ad:  www.youtube.com/watch?v=8yjH372Oc38
Illene Turner rendszerébe.

Remélem a kettőből az egyiket sikerül leakasztanotok. Csak ne Boyd vagy Hundley, két szerintem teljesen nfl inkompatibilis atléta QB jöjjön.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Így van, bár azért Hadent ( meg amúgy az egész csapatot ) megnézném most a meccs után.

Jövőre tekintve: Volt alkalmam a hétvégén ismételten megtekinteni garoppolot, igaz csak 1 negyed erejéig ( elég hamar eldöntötte a meccset) Letisztult dobómozdulat, nagyszerűen mozog a zsebben, a rakétái is pontosak. Ezelőtt még az NIU ellen láttam, igaz kikaptak, de az a 450 yard 6 TD 2 int még akkor is szép hogy a Huskies védelme elég homály. Ugyebár Romo és Payton rekordjait is megdöntötte már a sulin belül 😊
Húzzunk QB-t 1. körbe oké, de egy ilyen komoly sleeperre én a középső körökbe mindenképp rámennék. Főleg úgy, hogy az 1. kör is benne vanDrip
Garoppolo ha így folytatja örülhetünk ha bent lesz a második elsô körös pickünknél 😊 Állítólag Chud az atletikusabb, Lombardi a zsebirányítókat preferálja, ebbôl lehet Boyd, de akár Mettenberger is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Miért, mi változott ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünk

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
Köszönjük 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nehéz mit mondani az egyértelmű dolgokról. De Chudot azért megkérdezném mi az anyjáért ment kétpontosra... Ismét bebizonyosodott, mekkora hátulütője van a feleslegesen túlzottan agresszív playhívásnak.Soldados
Igen, én sem értettem. Felesleges kockázatvállalás. Az offseasonben remélem visszanézi az összes ehhez hasonló agresszív callt és kicsit visszavesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nehéz mit mondani az egyértelmű dolgokról. De Chudot azért megkérdezném mi az anyjáért ment kétpontosra... Ismét bebizonyosodott, mekkora hátulütője van a feleslegesen túlzottan agresszív playhívásnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dúrva ... Pedig már tényleg elhittem, hogy nyerünk. És most nem a Pats-t akarom szidni, inkább a bírókat. De inkább azt se teszemDrip
Én se szidok senkit, ez csak egy játék. Szerencsére nem a playoff/SB múlt ezen a kamu flagen. Van tartása a csapatnak, idegenben is. Jövőre zúzni fogunk, minden adott ehhez. A draftot viszont nem lehet elbénázni, a két első körös pickkel azonnal bevethető playmakereket kell húzni.

Go Browns !Joey Tribbiani
Így van, bár azért Hadent ( meg amúgy az egész csapatot ) megnézném most a meccs után.

Jövőre tekintve: Volt alkalmam a hétvégén ismételten megtekinteni garoppolot, igaz csak 1 negyed erejéig ( elég hamar eldöntötte a meccset) Letisztult dobómozdulat, nagyszerűen mozog a zsebben, a rakétái is pontosak. Ezelőtt még az NIU ellen láttam, igaz kikaptak, de az a 450 yard 6 TD 2 int még akkor is szép hogy a Huskies védelme elég homály. Ugyebár Romo és Payton rekordjait is megdöntötte már a sulin belül 😊
Húzzunk QB-t 1. körbe oké, de egy ilyen komoly sleeperre én a középső körökbe mindenképp rámennék. Főleg úgy, hogy az 1. kör is benne van

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dúrva ... Pedig már tényleg elhittem, hogy nyerünk. És most nem a Pats-t akarom szidni, inkább a bírókat. De inkább azt se teszemDrip
DPI vagy onside? DPI nélkül is lett volna még azért elég sok idő hátraWyatt
Persze, és lehet úgy is nyertek de akkor egy szavam nem lenne és azt mondanám, hogy tisztességesen nyertetek, mi voltunk a bénák vagy valami ilyesmi. Így azért kicsit keserű szájízzel kell, hogy gratuláljakDrip
Na, csak az érdekelt főleg, melyik. Hát igen, elhiszem, hogy ez így nem a legkellemesebb érzés... De hátha ezzel könnyebben találtok irányítót... 😊 (Campbell nem fog minden meccsen ellenünk játszani :/ )

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dúrva ... Pedig már tényleg elhittem, hogy nyerünk. És most nem a Pats-t akarom szidni, inkább a bírókat. De inkább azt se teszemDrip
DPI vagy onside? DPI nélkül is lett volna még azért elég sok idő hátraWyatt
Persze, és lehet úgy is nyertek de akkor egy szavam nem lenne és azt mondanám, hogy tisztességesen nyertetek, mi voltunk a bénák vagy valami ilyesmi. Így azért kicsit keserű szájízzel kell, hogy gratuláljak

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
csak h. legyen mit visszanézni, ha egyszer mi nyerünk így 😊


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Dawson berúgta volna! 😀 Nem tudom a szerződéskötésekkor majd mit tudnak ígérni az illetékesek? Fogadtunk egy eredeti indián átoklevevőt és már nincs átok a csapaton? Vagy építünk egy új stadiont máshol a városban mert most derült ki hogy a mostani egy régi indián temetőre épült, csak maradjatok? Mert ebben a csapatban igenis van ráció csak kellett nekik ez az év, hogy összeszokjanak. Jövőre sokkal jobbak leszünk.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Dúrva ... Pedig már tényleg elhittem, hogy nyerünk. És most nem a Pats-t akarom szidni, inkább a bírókat. De inkább azt se teszemDrip
Én se szidok senkit, ez csak egy játék. Szerencsére nem a playoff/SB múlt ezen a kamu flagen. Van tartása a csapatnak, idegenben is. Jövőre zúzni fogunk, minden adott ehhez. A draftot viszont nem lehet elbénázni, a két első körös pickkel azonnal bevethető playmakereket kell húzni.

Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Én kérek elnézést a flagért,megérdemeltétek volna a győzelmet.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dúrva ... Pedig már tényleg elhittem, hogy nyerünk. És most nem a Pats-t akarom szidni, inkább a bírókat. De inkább azt se teszemDrip
DPI vagy onside? DPI nélkül is lett volna még azért elég sok idő hátra

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dúrva ... Pedig már tényleg elhittem, hogy nyerünk. És most nem a Pats-t akarom szidni, inkább a bírókat. De inkább azt se teszem

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
részvétem nektek, Browns szurkereknek, senki sem érdemel így vereséget! :/

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Én mosom kezeim, amíg láttam, még simán vezettünk. 😊
Aztán láttam mi történt és komolyan mondom, meg sem rezzentem. Minden úgy történt csak, ahogy kell/szokott. Cleveland lose. 🏈

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gordon HoF
De nagyon nem szeretem, ha ellenetek játszunk 😛
De így is majdnem megfordították a végén, le a kalappal, marha jó ez a D

több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Sajnálom srácok azt a flag-et! Nagyon jók voltatok! További sok sikert!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
mit lehet erre mondani. Szánalmas.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Rosszabb hír, h. Desmond Bryant non-football illness listára került, tehát vége a szezonjának. Szívritmuszavara van, már a Bills elleni meccsen is előjött sajnos. Még a héten kés alá fekszik, jövőre 100%-os lesz.Joey Tribbiani
Ennek a problémának szerintem kellett, hogy nyoma legyen a szezon előtt is.. egyrészt.
Másrészt az a 100% vastagon kérdőjelesnek tűnik, azaz ezt inkább a hivatalos verziónak nevezném.
Ennél a valóság sokkal neccesebb.

Tanney.. én is sejtem, hogy a playbook nem ugrik bele a fejébe sitty-sutty, de ő van annyira
érdekes számomra, hogy reménykedjek még egy kicsit..Mingo
Sok mindenen nem válltoztatna ha játszana, ha csak nem adna 20td paszt szezon végéig, így is úgy is fogunk draftolni irányítót, az edzői stáb meg tudja/látja nagyjából mire lehet képes.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Campbell kezd a Pats ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964