Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintem ez érdekesebb számotokra mint a szokásos Packers story.

 mobile.twitter.com/fieldyates/status/1216699102886551554

WTF??? Kinevezed a liga egyik legszarabb DB sorának az edzőjét 0 tapasztalat nélkül DC-nek? Jó lépésnek tűnik... Ja lehet mégse 😊
Tomcsik
Dave Birkett‏ @davebirkett · 11m11 minutes ago

More Patricia on Undlin & the Eagles' secondary b4 Lions-Eagles. "I think those guys are just trying to understand the techniques that they’re teaching. Cory Undlin, who actually coaches the secondary, is a good friend of mine and I know he’s got those guys working really hard."

Szokásos. Csak a haverok. Azért a 3. szezonban ideje lett volna kiengedni a D-t a kezéből és tényleg HC-ként funkcionálni, de így, h. egy nulla kilométeres DC jött 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem ez érdekesebb számotokra mint a szokásos Packers story.

 mobile.twitter.com/fieldyates/status/1216699102886551554

WTF??? Kinevezed a liga egyik legszarabb DB sorának az edzőjét 0 tapasztalat nélkül DC-nek? Jó lépésnek tűnik... Ja lehet mégse 😊

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nahát bazmeg, egyszer az életben véletlenül a GB javára tévedtek a bírók.
Ja várj
MacPhisto
Off:
Értem én h rivális meg a történelem, de a Hollister fumble smafu? Az kevésbé magyarázható, mint a Graham féle first down (ahol rossz helyen volt a sárga vonal a képen).
Borbinho
Hagyd.
Ebben a topicban az a siker ha el lehet sütni ezt minden hétfőn.
alatriste
Nem, ez a sztenderd. Minden kibaszott héten. “Additional footage.”

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nahát bazmeg, egyszer az életben véletlenül a GB javára tévedtek a bírók.
Ja várj
MacPhisto
Off:
Értem én h rivális meg a történelem, de a Hollister fumble smafu? Az kevésbé magyarázható, mint a Graham féle first down (ahol rossz helyen volt a sárga vonal a képen).
Borbinho
Hagyd.
Ebben a topicban az a siker ha el lehet sütni ezt minden hétfőn.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nahát bazmeg, egyszer az életben véletlenül a GB javára tévedtek a bírók.
Ja várj
MacPhisto
Off:
Értem én h rivális meg a történelem, de a Hollister fumble smafu? Az kevésbé magyarázható, mint a Graham féle first down (ahol rossz helyen volt a sárga vonal a képen).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nahát bazmeg, egyszer az életben véletlenül a GB javára tévedtek a bírók.
Ja várj

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ja, meg azt, hogy utólag könnyű okosnak lenni...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre mondják, hohy telitalálat 😊 😕
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/RG2WRLD/status/1216445678014148608/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felmerült az Eaglesnél Jim Caldwell, mint OC - mit gondoltok róla, mint szakemberről?

Tudom, hogy a fő gond a kommunikációval (testbeszéd, motiváció, nem túl meggyőző sajttájok) és a game management-tel volt.

Ha ezeket levesszük, mi a véleményetek róla? Nálunk nem kéne döntéseket hoznia, playeket hívnia vagy kiállni főemberként a média elé.
Hulkeinstein
Életében nem tudott egy normális futójátékot összerakni.
Viszont a játékosok kedvelik.
Egyelőre úgy néz ki, hogy nálunk felülteljesített a kerettel.
De szerintem nem lesz ő már OC sehol.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek Patricia meg Quinn nézik a playoffot és rájönnek hogy kell a nyomás a QB-n vagy egymás seggében van a fejük?
MacPhisto
Úgy bárki tud nyerni.
Mi úgy akarunk, hogy az ellen irányítója nyugodtan fickándozik a zsebben.

Amúgy Quinn mindig túlkompenzál.
Tavalyelőtt gyenge volt a TE játék erre érkezett a posztra 3 új ember.
Én most azt várom, hogy FA-n jön egy nagyobb név a védőfalba + a drafton az első (+több későbbi) körben is erre áldozzuk a picket.

Amúgy van egy varázsa, hogy Patricia mellett Vrabel volt a másik jelöltünk...

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Szerintetek Patricia meg Quinn nézik a playoffot és rájönnek hogy kell a nyomás a QB-n vagy egymás seggében van a fejük?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/JimNagy_SB/status/1216016382200025089/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/1216027822554304512/photo/1

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Felmerült az Eaglesnél Jim Caldwell, mint OC - mit gondoltok róla, mint szakemberről?

Tudom, hogy a fő gond a kommunikációval (testbeszéd, motiváció, nem túl meggyőző sajttájok) és a game management-tel volt.

Ha ezeket levesszük, mi a véleményetek róla? Nálunk nem kéne döntéseket hoznia, playeket hívnia vagy kiállni főemberként a média elé.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/RyanFieldABC/status/1215345361465815040/photo/1

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?
Matthew99
Vagy Derrick Brown.
A'Shawn FA és kb egy jó csere, Daniels minden 3.meccsen bevethető, Hand a teljes szezont kihagyta, Snack meg állítólag vissza akar vonulni.
Brownról néztem videókat, nem egy Donald vagy Suh de nagyon jó játékos.
Persze Okudah is lehet célpont, Wagner kivágása esetén valamelyik OT, esetleg ha beleszeretünk akkor Jeudy.
Bazzani
Brown vagy Jeudy csak csússzon le 1/9-ig (sanszosan egyik se fog). 😊
A'Shawn-t te visszahoznád? Milyennek látod a most lezárult szezonját?
iktriad
Ahhoz képest, hogy van vagy 40 éves nem is volt rossz. 😀
Viccet félretéve egy olcsóbb kezdő/drága csere pénzért megtartanám.
Egyedül nem csinál neked csodát de kiemelkedő társ(ak) mellett nem félnék kezdőbe rakni sem.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?
Matthew99
Vagy Derrick Brown.
A'Shawn FA és kb egy jó csere, Daniels minden 3.meccsen bevethető, Hand a teljes szezont kihagyta, Snack meg állítólag vissza akar vonulni.
Brownról néztem videókat, nem egy Donald vagy Suh de nagyon jó játékos.
Persze Okudah is lehet célpont, Wagner kivágása esetén valamelyik OT, esetleg ha beleszeretünk akkor Jeudy.
Bazzani
Brown vagy Jeudy csak csússzon le 1/9-ig (sanszosan egyik se fog). 😊
A'Shawn-t te visszahoznád? Milyennek látod a most lezárult szezonját?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?
Matthew99
Vagy Derrick Brown.
A'Shawn FA és kb egy jó csere, Daniels minden 3.meccsen bevethető, Hand a teljes szezont kihagyta, Snack meg állítólag vissza akar vonulni.
Brownról néztem videókat, nem egy Donald vagy Suh de nagyon jó játékos.
Persze Okudah is lehet célpont, Wagner kivágása esetén valamelyik OT, esetleg ha beleszeretünk akkor Jeudy.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Herbertet be fogja próbálni valaki igen hamar.
Bazzani
Szerintem ő nem éri meg a magas picket. Aki látta a meccseit az látja hogy nem Nfl ready. A pac12 ben lehet hogy király volt, de amint jött egy erős védelem, Georgia most pl, egyből nem ment neki.
kapitnono
Plusz az Oregon O-fala NCAA szinten kb olyan mint a Cowboysé az NFL-ben. Sanszosan egy sokkal rosszabb fal mögött kéne brillíroznia majd.



1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?
Matthew99
Ha jön ajánlat, akkor igen. Ha nem, akkor talán Okudah.
iktriad
Okudah Slay nem lenne gyenge
kapitnono
Igen ezért is mondtam őt, nem semmi duó lenne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?
Matthew99
Ha jön ajánlat, akkor igen. Ha nem, akkor talán Okudah.
iktriad
Okudah Slay nem lenne gyenge


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Én nem látom, hogy Burrowon kívül van még franchise QB matéria ezen a drafton.
iktriad
Szerintem Herbertet be fogja próbálni valaki igen hamar.
Bazzani
Szerintem ő nem éri meg a magas picket. Aki látta a meccseit az látja hogy nem Nfl ready. A pac12 ben lehet hogy király volt, de amint jött egy erős védelem, Georgia most pl, egyből nem ment neki.


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?
Matthew99
Ha jön ajánlat, akkor igen. Ha nem, akkor talán Okudah.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Nem.
Teljesen egészséges lesz a szezonra. Hozni fogunk (Quinn mondta) egy veterán backup QB-t akire nem sajnáljuk majd a pénzt.
Meg marad Blough harmadiknak.
Ha szarok leszünk akkor a 2021es (QB-ban erősnek tűnő) drafton lehet majd erről beszélni.
Bazzani
Akkor letrade?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/3-ra érdemes lenne Stafford utódját húzni?
Matthew99
Én nem látom, hogy Burrowon kívül van még franchise QB matéria ezen a drafton.
iktriad
Szerintem Herbertet be fogja próbálni valaki igen hamar.
Bazzani
Persze, meg Tuát is, ha kijön, ettől függetlenül én mindkettőtől erősen ódzkodnék azok alapján, amit láttam belőlük. (Plusz Tua egy derék sérülésre van az örökös IR-től már most.)