Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
hahaha 😊 gratulálok az elsöprő győzelemhez! 😊
ami egyre jobban irritál az a "tebowizmus". haggyatok már. semmit nem mutatott. ellenünk is 3 negyeden keresztül mintha nem is létezett volna, aztán egy negyedik negyddel visszalopta magát a fanok szívébe. már ez nem tetszett. most meg a meccs elején az ejtőerönyösök vagy kik... no nam baj. pár játékosotok kicsúfolta 😀

tebowizmus... bradyzmusról vagy manningizmusról miért nem beszélünk? holott ők nem hogy tele, de túl is pakolták azt az asztalt. idejön egy egyetemen sztár qb aki az nfl-ben még nem rakaott le semmit - csak a labdát hajintotta a pályán kívülre - erre tebowizmus.

majd ha tud is játszani akkor majd elismerek valamit, és hogy tebowizmus... azt meg majd évek múlva - amennyiben nagyon jól játszik

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MacPhisto
Melyik volt ez az állat? nem látni a számot. 😀 😀JayB
TullochHurka
Azért Scheffler TD örömét is érdemes megnézni,sztem az is ilyen akart lenni,csak nem csinálta végig.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
MacPhisto
Melyik volt ez az állat? nem látni a számot. 😀 😀JayB
Tulloch
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Alázás !! 😊 térdre gecik modern amerikai foci ahogy Hamvai PG mondaná 😀kaka178
Itt inkább arról volt szó, hogy a Tebowing-ot akarta kifigurázni...

Ezzel csak az a bajom, hogy azt nem Tebow találta ki, tehát ha őt célozta ezzel, akkor mellélőtt, mert csak a szurkolókat sértette meg vele.............StormST
Hát talán nem kellett volna az egekig felszopni a srácot, mielőtt egyáltalán pályára lépett volna. Kár, hogy hat hét múlva mennek a mackók, addigra már nem lesz vicces.füligjimmy
Az tényleg nem lesz vicces. Mármint amit a Crybaby kapni fog. Úgyis régen látta a denveri gyepet, most majd Von és Doom megmutatja neki párszor... 😛

Sorry az OFF-ért... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
MacPhisto
Melyik volt ez az állat? nem látni a számot. 😀 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MacPhisto
Óriási. 😀
Már a meccsen jót röhögtem rajta.

Ez megveri a Burlesontól látott Lebron féle ünneplést Clevelandben. 😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
MacPhisto
Alázás !! 😊 térdre gecik modern amerikai foci ahogy Hamvai PG mondaná 😀kaka178
Itt inkább arról volt szó, hogy a Tebowing-ot akarta kifigurázni...

Ezzel csak az a bajom, hogy azt nem Tebow találta ki, tehát ha őt célozta ezzel, akkor mellélőtt, mert csak a szurkolókat sértette meg vele.............StormST
Hát talán nem kellett volna az egekig felszopni a srácot, mielőtt egyáltalán pályára lépett volna. Kár, hogy hat hét múlva mennek a mackók, addigra már nem lesz vicces.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
MacPhisto
Alázás !! 😊 térdre gecik modern amerikai foci ahogy Hamvai PG mondaná 😀kaka178
Itt inkább arról volt szó, hogy a Tebowing-ot akarta kifigurázni...

Ezzel csak az a bajom, hogy azt nem Tebow találta ki, tehát ha őt célozta ezzel, akkor mellélőtt, mert csak a szurkolókat sértette meg vele.............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
MacPhisto
Alázás !! 😊 térdre gecik modern amerikai foci ahogy Hamvai PG mondaná 😀
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk nem szar, hanem nincs is. De oké, cseréljünk... 😀apeszos
Nálatok WR sincs, ami azt illeti, jah meg QB 😊Stez
És OC sincs, hogy korrektek legyünk. Azért a WR-ek miatt vitáznék, ha nem lenne itt off, mert vannak, csak nem, vagy alig küldik fel őket...apeszos
jó, úgy értettem, hogy azért egyik sem egy Megatron 😊
Gaffney sem rossz abszolút, vele nagyon jól jártatok, Moss meg ha nem sérült, szintén jó.. de hát QB nélkül nem egyszerű az egész, és még futójáték sincs, ami némileg levehetné a terhet a QB válláról.. így elég necces.. no de off vége

a szezon után FA-n nem ártana nézni jó OL-t, brutálisan jó lehetne ez a csapat egy picit jobb fallal, valamint ugyebár nem ilyen fasz playcallinggal

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Attól,hogy nálatok is szar az OLine még jöhet hozzánk erősítés nem? 😀Bazzani
Nálunk nem szar, hanem nincs is. De oké, cseréljünk... 😀apeszos
Nálatok WR sincs, ami azt illeti, jah meg QB 😊Stez
És OC sincs, hogy korrektek legyünk. Azért a WR-ek miatt vitáznék, ha nem lenne itt off, mert vannak, csak nem, vagy alig küldik fel őket...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ide?! Akkor mit szóljak én? 😛apeszos
Attól,hogy nálatok is szar az OLine még jöhet hozzánk erősítés nem? 😀Bazzani
Nálunk nem szar, hanem nincs is. De oké, cseréljünk... 😀apeszos
Nálatok WR sincs, ami azt illeti, jah meg QB 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ide?! Akkor mit szóljak én? 😛apeszos
Attól,hogy nálatok is szar az OLine még jöhet hozzánk erősítés nem? 😀Bazzani
Nálunk nem szar, hanem nincs is. De oké, cseréljünk... 😀apeszos
Cserél a nyavalya. 😀
Írtam PM-et,tetszeni fog.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a vicc, hogy ha nem szórakozna az O playcall ennyit, simán veszélyben lehetne Moss 23 TD-s szezonja, brutális Megatron.. De azért kéne ide az OL upgrade még.Stez
Ide?! Akkor mit szóljak én? 😛apeszos
Attól,hogy nálatok is szar az OLine még jöhet hozzánk erősítés nem? 😀Bazzani
Nálunk nem szar, hanem nincs is. De oké, cseréljünk... 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Grat a Lions-nak, ezen az estén sokkal jobbak voltatok nálunk...

Megatron nagyon jó, bár ha nálunk okosabbak az edzők, akkor azért más lett volna a helyzet, mert Champ-en csak egy elkapást tudott csinálni egy-az-egyben, azt is csak akkor, amikor a DL beugrott és Stafford minden mindegy alapon passzolhatott... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a vicc, hogy ha nem szórakozna az O playcall ennyit, simán veszélyben lehetne Moss 23 TD-s szezonja, brutális Megatron.. De azért kéne ide az OL upgrade még.Stez
Ide?! Akkor mit szóljak én? 😛apeszos
Attól,hogy nálatok is szar az OLine még jöhet hozzánk erősítés nem? 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a vicc, hogy ha nem szórakozna az O playcall ennyit, simán veszélyben lehetne Moss 23 TD-s szezonja, brutális Megatron.. De azért kéne ide az OL upgrade még.Stez
Ide?! Akkor mit szóljak én? 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a vicc, hogy ha nem szórakozna az O playcall ennyit, simán veszélyben lehetne Moss 23 TD-s szezonja, brutális Megatron.. De azért kéne ide az OL upgrade még.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a faszért törölgetitek a hozzászolásaimat?hörgőke?kaka178
Azért, amit az előbb írtam neked. Vagy megpróbálsz kulturáltabban, indulatok és indulatkeltés nélkül írni, hanyagolva a másoknak való beszólogatást és személyeskedést, vagy sajnos eleget teszünk több felhasználó kérésének, akik a fórumról való kitiltásodat kérték viselkedésed miatt.gsn
pFF AZ igen komám keményen megmondtad. na mind1 részemről a vita lezárva szaros gyerekekkel nem vitatkozom. És jobbomat nyújtóm feléd.És hogy ON is legyek

Ezt és a Pats meccset néztem streamen de ebbe csak bele bele pillantgattam.Gyerekek nekem ez a Stafford Megatron duo. A Brady Moss duora emlékeztett parádéskaka178
Van egy olyan érzésem,hogy a kutya nem kíváncsi a véleményedre.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Denvernek amúgy is minden csapatát a földbe kell gázolni, megalázni, férfiakat kardélre hányni, a szüzeket megerőszakolni és elhurcolni, stb.

Aztán Filipet kiterítjük egy nejlonra, mint Kadhafit 😀😀😀MacPhisto
Na ez megvolt, 6-2, tartjuk a tervet.MacPhisto
Jó lenne ha avége is a te terveid szerint alakulna.
Most épüljenek fel a sérültek és szedjük szét a maci OLinet Cutlerestől mindenestől.Bazzani
Azt nem lesz nehéz 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te mindenkit elkönyvelsz híg fosnak, aki idejön, szóval lényegtelen a véleményed 😛

tavaly all-pro 2. csapatos volt, 80+ kezdő meccsel a háta mögött. tele vagytok ilyen DB-kkel gondolom.Höri
Mi a faszért törölgetitek a hozzászolásaimat?hörgőke?kaka178
Azért, amit az előbb írtam neked. Vagy megpróbálsz kulturáltabban, indulatok és indulatkeltés nélkül írni, hanyagolva a másoknak való beszólogatást és személyeskedést, vagy sajnos eleget teszünk több felhasználó kérésének, akik a fórumról való kitiltásodat kérték viselkedésed miatt.gsn
pFF AZ igen komám keményen megmondtad. na mind1 részemről a vita lezárva szaros gyerekekkel nem vitatkozom. És jobbomat nyújtóm feléd.És hogy ON is legyek

Ezt és a Pats meccset néztem streamen de ebbe csak bele bele pillantgattam.Gyerekek nekem ez a Stafford Megatron duo. A Brady Moss duora emlékeztett parádés
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Denvernek amúgy is minden csapatát a földbe kell gázolni, megalázni, férfiakat kardélre hányni, a szüzeket megerőszakolni és elhurcolni, stb.

Aztán Filipet kiterítjük egy nejlonra, mint Kadhafit 😀😀😀MacPhisto
Na ez megvolt, 6-2, tartjuk a tervet.MacPhisto
Jó lenne ha avége is a te terveid szerint alakulna.
Most épüljenek fel a sérültek és szedjük szét a maci OLinet Cutlerestől mindenestől.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ez tipikusan az a meccs volt amikor az ellenfél nagyban segített abban,hogy ilyen símán nyerjünk. Most jön két hét pihenés,aztán irány Mackóland. Ott sok minden eldőlhet.

Azoknak akik szeretik az ilyesmit:

November 4, 2007 Denver Broncos W 44-7

Ez volt a legutóbbi egymás elleni meccsünk.
És 6-2 lett vele a mérlegünk.
Vicces.

7-9lett a vége...

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Denvernek amúgy is minden csapatát a földbe kell gázolni, megalázni, férfiakat kardélre hányni, a szüzeket megerőszakolni és elhurcolni, stb.

Aztán Filipet kiterítjük egy nejlonra, mint Kadhafit 😀😀😀MacPhisto
Na ez megvolt, 6-2, tartjuk a tervet.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM