Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...Black_Adder
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!Zsoca
Ez is egy megközelítés.
Tehát Te azt mondod,hogy innentől húzzuk be fülünket-farkunkat ha csinálunk egy 7-8 győzelmes szezont? Örüljünk annak,ha a legjobb elkapónknak közelébe sem dobunk a legfontosabb drive-ban? Nevessünk azon,hogy az OLine évek óta nem képes megvédeni az irányítót? Esetleg attól legyen jó kedvem,hogy a leghosszabb futásunk 2yard?
A semleges nézők nevettek én sírtam a botrányos playhívásokon.

És igen is,én SB-t várok minden évben. 😀
Amúgy egy PO-t szeretnék nagyon,és marhára bosszant,hogy nyerhető meccseket bukunk el balfaszkodások miatt.

Továbbra is tartom,hogy Fairley helyett Amukamara-t kellett volna drafton húzni. Azt is,hogy Titus Young nagyon gyenge egyelőre és kurva nagy edzői hiba erőltetni. Be kell rakni Stovallt vagy bárkit és hagyni a kicsit tanulni.

Tudom néha túlreagálom a dolgokat,de akkor senki nem jött ide amikor egyesek SB-ról meg Top3 csapatról beszéltek. Nekik miért nem mondjátok,hogy ez túlzás meg héhahó?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀tenorx
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.Bazzani
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!Zsoca
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀tenorx
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.Bazzani
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀tenorx
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért 2 meccs után megállapítani Fairley-ről, hogy bust...Amadeus91
Ötödszörre is elmagyarázom,hogy nem bust hanem melléfogás.
Jó lesz Fairley csak nem volt rá szükség.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
egy szar meccsen azért nyerünk mi, mert kevésbé voltunk szarok mint ti + tény, hogy a zebrák is velünk voltak. nemtudom h sikerült 5 győzelemmel kezdenetek, de nagy gratula miatta 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Terv szerint haladunk, ez papírforma L volt. Broncost ütjük.MacPhisto
Vigyáz nehogy utolérjen titeket a Tebow magic 😀
Futás erőltetését továbbra sem értem ,már ellenünk sem ment . 1 year wonder ha ti jól futtok vagy egy elég szar ellenfél.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Azért 2 meccs után megállapítani Fairley-ről, hogy bust...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem csodálom, én néhol már a gépet ütöttem a sok Lions balfaszkodás láttán és a röhejes flagek miatt.
A Lions playcalling egy vicc volt, de Stafford is eléggé gányul dobált. Legalább kétszer dobott csak Megatron felé szarul, amiből sima TD lehetett volna, de legrosszabb esetben sima hosszú elkapás. Titust is párszor túldobta, Pettigrewt is. Ezek mellé Titus balfaszkodott még sokszor, Burleson alapból egy szerencsétlenség, a futójáték meg kritikán aluli, és folyton erőltette a Lions.
A védelem meg hú, remek kezdés után igazi Colts féle misstackle hegyek, folyamatosan, egyértelmű szituációkban is, kulcs pillanatokban. Ezt megfűszerezte pár eléggé vicces flag is a Falcons javára, úgyhogy összességében teljesen érthető az egész hozzáállás. Teljesen szétesett a csapat és főleg az edzői stáb.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Terv szerint haladunk, ez papírforma L volt. Broncost ütjük.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó,hogy nem most kezdődött a szezon,mert aggódnék a 0-16 miatt.
Rájátszásba nem jutunk az hótziher.
Ezzel a játékkal és főleg playhívással sajnos nem vagyunk több mint egy gyenge középcsapat.
Titus Young az utóbbi évek legnagyobb melléfogása a drafton,csomagban Fairleyvel.
Örüljön aki nem látta.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions

RB Jahvid Best (Concussion) - Out

WR Rashied Davis (Foot) - Doubtful

TE Tony Scheffler (Concussion) - Probable

OT Gosder Cherilus (Knee) - Probable

DE Willie Young (Calf) - Questionable

LB Justin Durant (Concussion) - Probable

LB Doug Hogue (Hamstring) - Probable

CB Aaron Berry (Groin) - Questionable

CB Eric Wright (Illness) - Probable

CB Chris Houston (Back) - Probable

S Vincent Fuller (Elbow) - Doubtful

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Nem fantasy miatt kérdem 😊

azt már nem figyelem annyira.Viszont arra is jó a fantasy,hogy sok játékost figyelsz egyénileg is még ha nem is szurkolsz épp annak a csapatnak.(bár én ugye a lionst figyelem mert most divat lett)

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Durant kezdeni fog vagy marad Carpenter? nagyon nem mindegy szvszJanek
Figyi,tudom,hogy fontos dolog ez a fantasy,de sztem teljesen kár ezt minden héten megkérdezni.
Egyrészt úgysem tudjuk a választ,másrészt a meccsig semmi sem biztos.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Durant kezdeni fog vagy marad Carpenter? nagyon nem mindegy szvsz

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Másik topikból idézek:

Srácok ki ez az Eldra Buckley (RB)?
Tőletek jött hozzánk,de én esküszöm,hogy soha nem hallottam róla... :/Bazzani
Jó spec. team player. Nálunk nem sokat játszott előző években RB-ként Shady mellett. Sok cutbacket nem fog csinálni, hanem egyenesen bele a résbe (nem baj ha van ott valaki), amolyan kisebb termetű powerback lenne.
Talán 3rd down backnek is alkalmas lehet, mivel nálunk nemigen maradhat meg a rosteren 2 évig olyan RB aki nem tud passz blokkolni/elkapni.BleedingGreen
Pont ilyen RB nem kell nekünk. 😀

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bizzunk bene jól sikerült Harrison műtéte, és teljesen felépül. Szoritunk neki!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyéb hírek:

Lions | Corey Williams has weight down

Fri, 21 Oct 2011 23:04:16 -0700

Detroit Lions defensive coordinator Gunther Cunningham said Friday, Oct. 21, that DL Corey Williams has his weight down to 318 pounds. "(Williams) his down to about 318 (pounds) right now and that's about as light as he's probably been in a hundred years," Cunningham said.
----------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jerome Harrison undergoing surgery

Fri, 21 Oct 2011 12:10:19 -0700

Detroit Lions RB Jerome Harrison (head) was scheduled to undergo surgery Friday, Oct. 21, on his brain tumor. Head coach Jim Schwartz said he expects Harrison to address his health situation at some point.

---------------------------------------------------------------------

Lions | Jerome Harrison placed on NFI list

Fri, 21 Oct 2011 08:27:40 -0700

The Detroit Lions have placed RB Jerome Harrison on the Reserve Non-Football Injury list.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jött két új játékos,egyik egyelőre csak próbán van:

Lions | Eldra Buckley signed

Fri, 21 Oct 2011 08:30:52 -0700

The Detroit Lions have signed free-agent RB Eldra Buckley (Eagles). Terms of the deal were not disclosed.

Profile:
http://www.nfl.com/player/eldrabuckley/2495567/profile


Lions | Don Carey tries out

Fri, 21 Oct 2011 23:03:31 -0700

Free-agent S Don Carey (Jaguars) tried out for the Detroit Lions Friday, Oct. 21.

Profile:
http://www.nfl.com/player/doncarey/2507793/profile

Nem fogja egyik sem megváltani a világot.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
RB temető bazmeg.MacPhisto
Az.
Amúgy nagyjából mindegy,hogy ki fut,mert az OLine egyszerűen nem tud normális lyukat nyitni a futáshoz. Egy szar UDFA játékos is tudja hozni a Best által futott 2-3 yardokat.
Igazából az elkapásai fognak hiányozni,mert abban kurva jó volt.

Jó hír amúgy,hogy Durant és Sheffler is edzett.

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Harrisonnak gyógyulást!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
hardcore...milyen drillek vannak nállatok RB-knek?Géppuskatűz szögesdrót,őrkutyák?😊anfernee
azért ez már tényleg kezd kicsit sok lenni....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
hardcore...milyen drillek vannak nállatok RB-knek?Géppuskatűz szögesdrót,őrkutyák?😊

"Do or Do not. There is no try."