Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Akkor amíg Best esetleg nem tud játszani akkor ki lesz a kezdő a RB?ThundersNFL
Szerintem Morris.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Akkor amíg Best esetleg nem tud játszani akkor ki lesz a kezdő a RB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Jay Glazer: Lions are working a trade for Ronnie Brown with Philly, sending them Jerome Harrison and a 7th round pick.

Szerk.: Létre is jött a deal.vassadi
Szar, de legalább olcsó. Jó trade 😀MacPhisto
Harrisonért mit adtatok ?semmit ha jól emlékszem

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon elméleti minden, de ugye tavaly láttuk, hogy mi történt, amikor a csoportgyőztesnek esélye lett volna kiejteni az ellenfelét és végül nem jött össze 😊

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A szezon vegkimeneteleben érdekes hogy az uccso meccsen ahol pont a Packers-el játszunk, egyáltalán fontos lesz e meg nekik az a meccs. Játszik e Rodgers vagy akarjak e a gyozelmet. Mert 14-1el vagy 13-2vel (amire jó esély van) simán NFC első szmu kiemeltek lesznek.
Tudom az uccso 3 meccs zakó lenne erő ítélet alapján. De ha a torony magas előny van a Packersnel, nehezen lesznek motivalhatoak. Mi 8-7 vagy 9-6nal igen csak kielezve játszanánk 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kiváncsi vagyok mennyi lehetőséget kap.
Mert ugye nem szokasunk futni.
Pláne ha Best felepul. De szinte ingyen volt!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jay Glazer: Lions are working a trade for Ronnie Brown with Philly, sending them Jerome Harrison and a 7th round pick.

Szerk.: Létre is jött a deal.vassadi
Szar, de legalább olcsó. Jó trade 😀MacPhisto
szerintem nagyon jól jártok vele. sajnos

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Itt látszik is, ahogy éppen semmit nem mond :rolleyes: : http://www.youtube.com/watch?v=o9OQOPIXLas csak épp Schwartz arcába belemond valamit, amitől megőrül. Biztos megkérdezte, hogy te mit vettél Karácsonyra a gyereknek és ettől Schwartz bevadult 😂 mert egészen eddig a pillanatig meglehetős nyugiban ügetnek egymás mellett.
MacPhisto
szerintem ez az egész eset erősen túl van reagálva (Amerika ugye)
(azért csak ennyit idéztem, mert nem akartam az egészet)

ezen a videón szerintem nem az látszik, amit írsz. ha megnézed, már a videó elején sem éppen békésen sétálgatnak, Schwartzot már azelőtt lökdösik el onnan, hogy Harbaugh elmondaná, amit mond (ami persze nyilván nem kedves, ebben én is biztos vagyok). ettől persze előtte mondhatott olyasmit, de a videó elején már megy neki Schwartz.

szerintem a helyzet borzasztó egyszerű, csak túl van dramatizálva: adott két (egyébként kiváló) elég "temperamentumos" edző. egyikük legyőzött egy nyeretlen csapatot, másikuk elvesztette a veretlenségét. igen komoly érzelmi töltet mindkét oldalon, egyiküket nyilvánvalóan sérti a másik magatartása (aki egyébként valamit esetleg oda is szól), és kész a botrány. nem hinném, hogy több történt. de én is borzasztó kíváncsi lennék az igazságraSzobi22
Ez a videó tényleg nem jó, nem az elejétől mutatja. Ez talán jobb: http://www.youtube.com/watch?v=RzhzVNYgr_I&feature=related
A hátonveregetés közben mond valami rövidet Harbaugh, Schwartz értetlenkedik (What?), Harbaugh futás, távolodás közben megismétli (jobbra, mintegy Schwartz felé fordítja a fejét), s ekkor pöccen be Schwartz.
Nekem az egész testbeszédből az jön le, hogy Harbaugh van sokkal inkább felpörögve és beszólt, Schwartz egy rövid kézfogásra ment, a hitetlenkedése és a felháborodása őszintének tűnik. Amikor utoléri, akkor is elsőre kérdez, Harbaugh válasza után akar nekimenni. Az én variációm:
H: Szoptatok!
S: Micsoda?!
H: Jól hallottad, szoptatok!
Futás után
S: Hogy a faszba képzeled, ilyet mondani?
H: Akkor is szoptatok! (Esetleg: Legközelebb is szopni fogtok!)

Az egész tényleg fel van fújva.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
hé hé hé ronnie brown 😀 nem tudom miért de nekem már dolhpinsos marad 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Jay Glazer: Lions are working a trade for Ronnie Brown with Philly, sending them Jerome Harrison and a 7th round pick.

Szerk.: Létre is jött a deal.vassadi
Szar, de legalább olcsó. Jó trade 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Jay Glazer: Lions are working a trade for Ronnie Brown with Philly, sending them Jerome Harrison and a 7th round pick.

Szerk.: Létre is jött a deal.vassadi
akkor most a Lions a dream teamHöri
Ahhoz még Vince Youngot is el kellett volna hozniuk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jay Glazer: Lions are working a trade for Ronnie Brown with Philly, sending them Jerome Harrison and a 7th round pick.

Szerk.: Létre is jött a deal.vassadi
akkor most a Lions a dream team

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem mindenki jól járt ezzel.

Ronnie nálunk múltkori hülyesége óta nem futna már, Harrisont ismerjük, harmadik RB-nek jó lesz, hetedik kör nem nagy ár, ennyivel meg legalább jobb Ronnie, aki azért még nem szar, nálatok jó lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Jay Glazer: Lions are working a trade for Ronnie Brown with Philly, sending them Jerome Harrison and a 7th round pick.

Szerk.: Létre is jött a deal.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
jólvan Mac, higgadj le.
utoljára, tudom milyen Harbaugh, mindenáron nyerni akar. tudoom a Pete Carrol féle cuccot is. nem tudom mit akart számonkérni Schwarz mikor ment utána, lökdöste a könyökével és valóban, akkor mondta neki JH: Get the fuck out of my face.
előtte ha figyeled a száját, semmi...egyik vesztett, másik nyert egy felhypolt meccsen.

false start, igazad van, nem oszt nem szoroz, de! mikor a szabályos formációban, szabályosan motionban levő TE-nkre rámozdul a védő, akkor az miért nekünk false start? és még ebből volt 2.
Mike Carey rémes vezetőbíró. rátok is befújt egy horse collart, nálunk meg egy unn. roughnesst. az eredménykövetőben mindenki wtf? volt..az utolsó TD-nk az volt, a labda rég átment a vonalon, mikor a térde lent volt Walkernak. tisztán látszik. ellenben Burleson TD-je nem volt az a szabálykönyv szerint, de az ilyet meg kell adni.

kíváncsi vagy még valamire? új hét új ellenfeletek van.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Itt látszik is, ahogy éppen semmit nem mond :rolleyes: : http://www.youtube.com/watch?v=o9OQOPIXLas csak épp Schwartz arcába belemond valamit, amitől megőrül. Biztos megkérdezte, hogy te mit vettél Karácsonyra a gyereknek és ettől Schwartz bevadult 😂 mert egészen eddig a pillanatig meglehetős nyugiban ügetnek egymás mellett.
MacPhisto
szerintem ez az egész eset erősen túl van reagálva (Amerika ugye)
(azért csak ennyit idéztem, mert nem akartam az egészet)

ezen a videón szerintem nem az látszik, amit írsz. ha megnézed, már a videó elején sem éppen békésen sétálgatnak, Schwartzot már azelőtt lökdösik el onnan, hogy Harbaugh elmondaná, amit mond (ami persze nyilván nem kedves, ebben én is biztos vagyok). ettől persze előtte mondhatott olyasmit, de a videó elején már megy neki Schwartz.

szerintem a helyzet borzasztó egyszerű, csak túl van dramatizálva: adott két (egyébként kiváló) elég "temperamentumos" edző. egyikük legyőzött egy nyeretlen csapatot, másikuk elvesztette a veretlenségét. igen komoly érzelmi töltet mindkét oldalon, egyiküket nyilvánvalóan sérti a másik magatartása (aki egyébként valamit esetleg oda is szól), és kész a botrány. nem hinném, hogy több történt. de én is borzasztó kíváncsi lennék az igazságra

és még mielőtt akárki megvádolna, nem röhögni meg kárörvendeni járok ide. hiszitek vagy sem, szimpatikus a Lions.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
nem_mondott_semmit. Schwarz azt mondja félrelökte a kezét, de semmmi ilyesmi nem történt. az meg elég nevetséges hogy futott 40 yardot Harbaugh után és pofázott.petey
Hát persze, nem mondott semmit. Te tudod, mert ott voltál. Plusz azt is tudod, mit mondott Schwartz, mert nem ezt mondta.

"I went to congratulate Coach Harbaugh and got shoved out of the way," Schwartz said. "And then I didn't expect an obscenity at that point, so it was a surprise to me at the end of the game."

Nézd meg a videót.
http://www.youtube.com/watch?v=8zp1Q0MZE9Y
Harbaugh jön, ünnepel mint az állat, kézfogás. Nem történik semmi!!! Elfut. VÁGÁS. (Erre írtam, hogy nem teljes a felvétel.) Innen már csak a dulakodás látszik. Ebből az következik, hogy KURVÁRA nem a kézfogás miatt durrant el Schwartz agya, hanem valami miatt, ami azt követte. Mi lehetett még egy beugatáson kívül, találgassunk!!!
Itt látszik is, ahogy éppen semmit nem mond :rolleyes: : http://www.youtube.com/watch?v=o9OQOPIXLas csak épp Schwartz arcába belemond valamit, amitől megőrül. Biztos megkérdezte, hogy te mit vettél Karácsonyra a gyereknek és ettől Schwartz bevadult 😂 mert egészen eddig a pillanatig meglehetős nyugiban ügetnek egymás mellett.

de tényleg, szegény JS, most nem motherfuckerezhetett mint a Vikings meccs után, vagy ugathat be a bíróknak. tényleg megértem. itt egy 49ers cut hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=vavE_hhZa6s&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9CEJvkUeBYw
petey
A Niners fórumon a kis aranyásó barátaid nem vették elő Svarc harmadikos bizijét ahol hármas volt magatartásból? ezeken a videókon hol található, hogy az ellenfél edzőjének beszól? Hogy jön ez ide? Beszól a bírónak, mert az nem jön rá, hogy vége a meccsnek. "Tanuld meg a kibaszott szabályokat." Hú, a bírók szentek és sérthetetlenek, kivéve ha a Ninersre fújnak mindent eldöntő false startot, mert akkor köcsögök. LMAO. Azt nem vették elő ezen a nyilván színvonalas helyen, ahonnan az érveidet gyűjtötted, hogy Harbaughnak korábban volt már meccs utáni összezördülése más edzőkkel? USC meccs, vagy a Chiefs meccs? ezekre miért nem linkelsz irreleváns jútyúb klippek helyett?

Harbaugh is ünnepelhetett meg mutogathatta a hasát, ezekkel nem is volt gondja senkinek, azzal sokkal inkább, hogy valamilyen sérelmet törlesztve beugatott. (Egy cikkben azt írták, Schwartz a meccs alatt beszólt neki a bedobott, de szabályok szerint lehetetlen challengere, hogy learn the rules.)

false startok: egy csomónál nem mi ugrottunk először, de ránk dobták a zászlót pl. petey
Persze, beszélgessünk az 5 yardos büntikről, ne a mindent eldöntő TD-ről, ahol véleményes esetben a javatokra döntöttek az elfogult bírók. LOL.

tovább nem kívánok vele foglalkozni hogy mi vanpetey
Ja igen, te már elmondtad amit gondolsz, most fogd be a füled, nem hallom amit mondtok, láláláláláláláláláláláááá! Óvoda. Ez egy fórum, azt hittem azért írsz ide, mert mások véleménye érdekel. Ha rosszul gondoltam, akkor inkább írj blogot.

de nem érdekel, fogadd el a vereséget.petey
Azt nekem nagyon nehéz, még nem gyakoroltam idáig eleget. Vannak ugye csapatok, akiknek hitbizománya a siker, meg ilyen felkapaszkodott csapatocskák, mint a Lions, akiknek az ellenfelei duplanullák. Bár az igaz, hogy mi játszunk az NFC legnehezebb csoportjában, ti meg a legkönnyebben, meg nem nekünk lesz négy meccsünk az ütős Rams-Cards párossal, de a mi pofánk nagy - nyilvánvalóan...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Egy kis felüdülés.

http://vimeo.com/30652368
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z2L4T3dZyVs#!

Itt a Schwartz féle kézszorítás.Bazzani
Ebből pont a lényeg maradt ki, ez egy amolyan 49ers cut.MacPhisto
Úristen, nálad ez már komoly. nem_mondott_semmit. Schwarz azt mondja félrelökte a kezét, de semmmi ilyesmi nem történt. az meg elég nevetséges hogy futott 40 yardot Harbaugh után és pofázott.

de tényleg, szegény JS, most nem motherfuckerezhetett mint a Vikings meccs után, vagy ugathat be a bíróknak. tényleg megértem. itt egy 49ers cut hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=vavE_hhZa6s&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9CEJvkUeBYw

false startok: egy csomónál nem mi ugrottunk először, de ránk dobták a zászlót pl. de nem érdekel, fogadd el a vereséget.

tovább nem kívánok vele foglalkozni hogy mi van. sok sikert a továbbiakra.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sportcápa77
Amelyik csapat nem tud levédeni egy 4. és 5. WR-t meg egy alig lihegő QB-t az bármelyik nap megérdemel egy nagy L betűt. A Cowboysnál aznap csak a 49ers volt szarabb. 😉gyeek
senki nem állította az ellenkezőjétSzobi22
Köszönöm Cpt Obvious, de az én mondandóm nem a tény közlésben merült ki. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani írta:
Tippelnék:
(Ha Stafford egészséges marad akkor😊


1 @ Tampa Bay L
2 Kansas City W
3 @ Minnesota W
4 @ Dallas L
5 Chicago W
6 San Francisco W
7 Atlanta L
8 @ Denver W
9 bye
10 @ Chicago W
11 Carolina W
12 Green Bay L
13 @ New Orleans L
14 Minnesota W
15 @ Oakland W
16 San Diego L
17 @ Green Bay L


9-7
(Talán a Chargers ellen lehet még W akkor 10-6)
PO nem lesz.


Ez volt a szezon előtti jóslatom, egyelőre egy meccsel jobbak vagyunk mint vártam.

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Asszem ezzel pápá PO.Bazzani
ez a mondat azért durva, nem hiszem hogy megérdemli a Lions hogy leírd őket az első L után.davemayer
Eredménykövetőben volt,itt válaszolok rá.
Nem a csapatot írom le,hanem helyén próbálom kezelni az erőnket.
Az előbb már leírtam,hogy miért fog nagyon hiányozni ez a W.
DE NE LEGYEN IGAZAM!Bazzani
Sztem is sötéten látod a dolgokat, ez a tipp amit leírtál a legrosszabb eshetőség,ennél jobbak lesztek...azért ha év elején azt mondja vki h a 6-0tól pár másodpercre vagytok...simán lehet ebből playoff

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z2L4T3dZyVs#!

Itt a Schwartz féle kézszorítás.Bazzani
Ebből pont a lényeg maradt ki, ez egy amolyan 49ers cut.MacPhisto
így adták le tvben egy az egybenSzobi22
Tudom, de közben elvették a képet. Láttam olyat, ami végig mutatja, csak most már nem tudom, hol.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Asszem ezzel pápá PO.Bazzani
ez a mondat azért durva, nem hiszem hogy megérdemli a Lions hogy leírd őket az első L után.davemayer
Eredménykövetőben volt,itt válaszolok rá.
Nem a csapatot írom le,hanem helyén próbálom kezelni az erőnket.
Az előbb már leírtam,hogy miért fog nagyon hiányozni ez a W.
DE NE LEGYEN IGAZAM!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem például ez a Cowboys semmivel nem gyengébb, mint a három beírt, szal még ők is jók lehetnek oda, de ettől függetlenül egy 9-10 siker simán meglehetWyatt
Kérdés,hogy egy 9-7 elég lehet e a PO-ra.
Főleg,hogy alighanem a Falconsnak és a Saintsnek is adunk egy W-t.
Én nagyon szeretném,de nem reális.