NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...MacPhisto
????
A büntiszámok azért jelentnek valamit, atttól eltekintve, hogy mi egy ennyire szabálytalan csapat vagyunk.
Meccs közben még a raidernation jeles képviselői is(!!), bears, stb fanok is egyöntetűen leírták, a bírói elfogultságot. A Ti TD-ket ha nézted esetleg az ESPN adást elemezték hosszasan, szabáylmagyarázattal együtt és a vélemény inkomplett passz volt. De lényegtelen ezek, csak kicsit nevetséges, hogy ez itán a meccs után még a bírókra van szavatok.
Egyébként gratulálok az idei teljesítményért, és szorítok a továbbiakban Nektek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 897 — Csodabogár
Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...MacPhisto
?

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Schwartz szerint túl erősen szorította meg a Frisco HC a kezet.
Amennyire én értettem a magyarázatot ami a redzone tv összefoglalójában volt.
Azért ne vegyetek rá mérget 😊topmodell
Schwartz gratulált, erre Hairball pacsizott, hátbavágta és valamit beszólt neki. Utána mondták, nem ez az első ilyen esete. Cowher azt mondta hogy ő agyonvágta volna.

Én azért tippeltem meccs előtt losst, mert az 5-0-ás MNF olyan érzelmi csúcs, ahonnan ilyen rövid idő alatt ez a fiatal csapat nem szívja fel magát. Látszott is, gyengék voltunk. Ez a 49ers nem egy nagy szàm, jó a védelem oszt kész. Offenseben nagyon kevesek. Remélem playoffolunk velük, sanszuk nem lesz.MacPhisto
ja persze, beszólt. talán le is köpte. már megint megy a hangulatkeltés. fel volt pörögve, ilyen a faszi. értem én Schwarzot, járatta a száját meccs előtt, Suh is, erre kikaptak. saját magát járatta le ezzel.

nem tudom titeket hogy érintene ha CJ és Pettigrew nem lenne, nálunk az volt a helyzet, 2 kezdő WR kidőlt. meghallgatnám a véleményed a hazai pályáról is, bár nem szokásom a bírózás.

PO? oda el kell jutnotok nekünk is, nekünk is.petey
Biztos véletlenül kért akkor elnézést. Senki sem járatta a száját kivéve a suttyó Davist meccs után.

Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 557 — Apu ökölbeszorított keze
Igen szoros meccsen lett ez L

Amit láttam abban az fájt,hogy miért nem ment labda a végjátékban megatron felé?ennyire fogták?sajna nem látszik szinte soha a cb-ek munkája

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 897 — Csodabogár
Schwartz szerint túl erősen szorította meg a Frisco HC a kezet.
Amennyire én értettem a magyarázatot ami a redzone tv összefoglalójában volt.
Azért ne vegyetek rá mérget 😊topmodell
Schwartz gratulált, erre Hairball pacsizott, hátbavágta és valamit beszólt neki. Utána mondták, nem ez az első ilyen esete. Cowher azt mondta hogy ő agyonvágta volna.

Én azért tippeltem meccs előtt losst, mert az 5-0-ás MNF olyan érzelmi csúcs, ahonnan ilyen rövid idő alatt ez a fiatal csapat nem szívja fel magát. Látszott is, gyengék voltunk. Ez a 49ers nem egy nagy szàm, jó a védelem oszt kész. Offenseben nagyon kevesek. Remélem playoffolunk velük, sanszuk nem lesz.MacPhisto
ja persze, beszólt. talán le is köpte. már megint megy a hangulatkeltés. fel volt pörögve, ilyen a faszi. értem én Schwarzot, járatta a száját meccs előtt, Suh is, erre kikaptak. saját magát járatta le ezzel.

nem tudom titeket hogy érintene ha CJ és Pettigrew nem lenne, nálunk az volt a helyzet, 2 kezdő WR kidőlt. meghallgatnám a véleményed a hazai pályáról is, bár nem szokásom a bírózás.

PO? oda el kell jutnotok nekünk is, nekünk is.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Schwartz szerint túl erősen szorította meg a Frisco HC a kezet.
Amennyire én értettem a magyarázatot ami a redzone tv összefoglalójában volt.
Azért ne vegyetek rá mérget 😊topmodell
Schwartz gratulált, erre Hairball pacsizott, hátbavágta és valamit beszólt neki. Utána mondták, nem ez az első ilyen esete. Cowher azt mondta hogy ő agyonvágta volna.

Én azért tippeltem meccs előtt losst, mert az 5-0-ás MNF olyan érzelmi csúcs, ahonnan ilyen rövid idő alatt ez a fiatal csapat nem szívja fel magát. Látszott is, gyengék voltunk. Ez a 49ers nem egy nagy szàm, jó a védelem oszt kész. Offenseben nagyon kevesek. Remélem playoffolunk velük, sanszuk nem lesz.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Schwartz szerint túl erősen szorította meg a Frisco HC a kezet.
Amennyire én értettem a magyarázatot ami a redzone tv összefoglalójában volt.
Azért ne vegyetek rá mérget 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
NFC East-ben is bármi lehet még. Bears zakó kéne run AP run 😛
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért nem fogok könnyen elaludni. Nyerhető meccs volt.
10-0ra vetettünk és ha onnan nézzük a teljesítményt akkor tényleg nagyon fájó.
Most szurkolok az Afc csapatoknak az NFC ellen. Hátha a végen ez is számít. És persze a SAINTSnek is hogy meg nehezebb helyzetben legyen a TB (bár ez a meccs egyenlőre rosszul néz ki)
És persze a MIN is nyerhet a CHI Ellen.
Gondolom nekünk ez a forgatókönyv fekudne.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Schwartz min válhatott össze a végén a SF edzőjével ?!
Vagy kinek ugrált?!
Nem értem :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ez a SF. Dinah nyeri a csoportjat.
Ha POrol beszélünk ( és miért ne tennénk) a jövő heti meccs sokkal fontosabb.
Meg kell vernunk vasárnap otthon az Atlantat!
A Wild Cardra jó esélyünk van meg
Mindig. Eddig is hoztunk meglepetés gyozelmet. Fogunk is meg ebbn az évben.
Szeretnem ha 7-1el mennénk pihire, de 6-2 sem katasztrófa :-!
Ha szezon elott valaki 5-1 mond a 6. Hétre akkor pofán rohogom.
GO LIONS!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem is jó Meccs volt...
Nem kell a világvége hangulat.
Az offense nem muzsikált jól.
A D egész évben hozza magát.
Ok most is jók voltak.
Staff nem volt formában. De erős volt az ellenfél védelme.
Ráadásul ha jól számolom ez volt Staff 18. Meccse. 16 amit a pályán fejezett be.
Tehát most lenne túl az első szezonon.
Ilyen tapasztalan iranyitonal ertheto ha hibazik.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 897 — Csodabogár
derekas, férfias mérközés volt. ne őrjíts már meg ezzel a világvége hangulattal Bazzani, 1 vereség. a darabok a helyükön vannak, rá kell gyúrni az OL-re és menni fog továbbra is.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Elég fos volt a mai az tény, jövő héten Falcons ellen nagyon fontos meccs lesz ha PO-ról akarunk beszélni
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szégyen volt a mai meccs.
Remélem mindenki elgondolkodik alaposan a csapatnál,mert ezzel a trágya offense-el 5-11 lesz a vége.
Ja és jöhet kárörömködni aki akar.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
fuck you van 😕 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 557 — Apu ökölbeszorított keze
nincs is olyan messze az 😊

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Majd ha lesz olyan eredményünk ami feledteti.MacPhisto
pl,,?kishaszi
playoff szereplés ?😊gamerkr

Vagy ha egy másik csapat is null tizenhattal végez 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Three to sit out Week 6

Fri, 14 Oct 2011 13:44:45 -0700

Detroit Lions TE Tony Scheffler (concussion), LB Justin Durant (concussion) and SS Vincent Fuller (elbow) did not participate in practice Friday, Oct. 14, and have been ruled out for Week 6.

Azért kemény agyrázkódása lehetett Durantnek,ez már a harmadik meccs amit kihagy. Pedig Gore ellen nagyon kellett volna. Ha van eszük akkor Carpenter felé fognak futni, Forte is ott haladt a legtöbbet előre.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen a két riporter beszélt róla.
Nem vitték túlzásba (nem kértek elnézést érte :o 😀 ), inkább a csapatról beszéltek.
Azért kellőképpen Lions orientált volt sztem a közvetítés,hamár most voltunk először.Bazzani
Ricsi rettenet mennyi hülyeséget tud beszélni, de ugyan mi a túóért kért volna bocsánatot olyan dologért, amihez semmi köze???Mac: mikor írod át a 0-16-ot? Szerintem ideje lenne...kishaszi
Csak vicceltem. 😉Bazzani
sopatnak, anyám, stop.😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A meccs legelejét nem láttam, volt komment azzal kapcsolatban, akár a riportertől, akár a nézőktől, hogy első Lions meccs a sporttvben?MacPhisto
Igen a két riporter beszélt róla.
Nem vitték túlzásba (nem kértek elnézést érte :o 😀 ), inkább a csapatról beszéltek.
Azért kellőképpen Lions orientált volt sztem a közvetítés,hamár most voltunk először.Bazzani
Ricsi rettenet mennyi hülyeséget tud beszélni, de ugyan mi a túóért kért volna bocsánatot olyan dologért, amihez semmi köze???Mac: mikor írod át a 0-16-ot? Szerintem ideje lenne...kishaszi
Csak vicceltem. 😉

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Majd ha lesz olyan eredményünk ami feledteti.MacPhisto
pl,,?kishaszi
playoff szereplés ?😊gamerkr
Pl. mer azé ez az 5-0 nem véletlen, nyilván lesz még itt szopó is, de ránézésre sínen van a Lions szekere és jó irányba haladnak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Majd ha lesz olyan eredményünk ami feledteti.MacPhisto
pl,,?kishaszi
playoff szereplés ?😊gamerkr
Pl. mer azé ez az 5-0 nem véletlen, nyilván lesz még itt szopó is, de ránézésre sínen van a Lions szekere és jó irányba haladnak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mac: mikor írod át a 0-16-ot? Szerintem ideje lenne...kishaszi
Majd ha lesz olyan eredményünk ami feledteti.MacPhisto
pl,,?kishaszi
playoff szereplés ?😊

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mac: mikor írod át a 0-16-ot? Szerintem ideje lenne...kishaszi
Majd ha lesz olyan eredményünk ami feledteti.MacPhisto
pl,,?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."