Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mert a Dallas meccs marha nagy papírforma volt.
Meg mindenki akit megverünk gyenge.
Ne essünk már át a ló túloldalára se.Bazzani
Dede, mindenki szar volt. Más magyarázat nem is lehet...MacPhisto
Logikus...
...és eljött az idő, irigyeink vannak! Persze tudom ez nem irigység józan gondolkodás. (Aha, persze!)
Én inkább kíváncsi vagyok az ESPN American mit mondanak majd a meccs előtti felvezetőben vasárnap este.

Miért érzem úgy, hogy páran nagyon várják, hogy kikapjon a csapatunk?Hegepapa
A nagyság átka. Telhetetlenek vagytok. Ha sajnáltak Benneteket, az volt a baj, ha vigasztaltak, hogy lesz ez jobb, milyen szimpatikus csapat, az volt a baj. Most meg az irigykedés nem tetszik. Nektek semmi se jó?! 😉
Alapítsátok meg a Meg nem értettek klubját! Rengeteg Pats fan fog csatlakozni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mert a Dallas meccs marha nagy papírforma volt.
Meg mindenki akit megverünk gyenge.
Ne essünk már át a ló túloldalára se.Bazzani
Dede, mindenki szar volt. Más magyarázat nem is lehet...MacPhisto
Logikus...
...és eljött az idő, irigyeink vannak! Persze tudom ez nem irigység józan gondolkodás. (Aha, persze!)
Én inkább kíváncsi vagyok az ESPN American mit mondanak majd a meccs előtti felvezetőben vasárnap este.

Miért érzem úgy, hogy páran nagyon várják, hogy kikapjon a csapatunk?Hegepapa
Megszokták,hogy ide gúnyolódni járnak.
eddig nem akartam,hogy porrá zúzzuk a 49ers,de most kedvet kaptam hozzá.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én speciel azt várom mikor zúzza péppé az ellen O lineját a KVB Suh Fairley Avril négyes.
De úgy durván ám.
Lesznek itt sikerek míg lesz Stafford.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Szép ez az 5-0 de max a Tampa elleni meccs nem volt papírforma és a komolyabb csapatok ellen ilyen első félidokkel kikaptatok simán.
Toca
Mert a Dallas meccs marha nagy papírforma volt.
Meg mindenki akit megverünk gyenge.
Ne essünk már át a ló túloldalára se.Bazzani
Dede, mindenki szar volt. Más magyarázat nem is lehet...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Amúgy király hogy végre 2 lúzer frencsájznak is lehet annyi öröme ebben a szezonban mint másoknak akik már únják is 😀petey
Fel ne zokogjak már a sikertelen 49ers hallatán...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép ez az 5-0 de max a Tampa elleni meccs nem volt papírforma és a komolyabb csapatok ellen ilyen első félidokkel kikaptatok simán.
Toca
Mert a Dallas meccs marha nagy papírforma volt.
Meg mindenki akit megverünk gyenge.
Ne essünk már át a ló túloldalára se.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez de vicces:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82309025/article/raiders-49ers-surge-in-rankings-after-big-week-5-victories

Erős túlzással sem vagyunk a 3. legerősebb csapat.Bazzani
A jelenlegi forma alapján sima top3 pedig.
Vagy tudsz mondani három csapatot, aki MA nagy valószínűséggel elverne titeket?
(És a PR ugye az írásakor fennálló erősorrendet hivatott tükrözni.)
Nem kell álszerénynek lenni, kurva jó most a Lions.
Persze, gondolom, nem akarod elpélecolni.
Pedig ha így nyomjátok tovább, bárkit megüthettek - a PO-ban is.
Hajrá.Sobri Jóska
GB, NO, BAL, NE tuti.
Sztem jobb csapat az Atlanta,Pittsburgh és a Chargers.
Egy szint a Bills,49ers,Giants és a Texans.

Top3 elég erősen túlzó.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 833 — Csodabogár
Szereintem korántsem olyan jó csapat mint sokan írják erre értettem a túlhypoltat. Ilyen power ranking 9-10.hely ugyan már... Mr.Bust meg kitudja meddig játszik normálisan. Jó a védelem az jó aláírom 😊
Toca
Mr."Bust" jó lesz. végre van hét(!!) év után egy olyan HC/OC aki tudja milyen pozíció a QB, és milyen rendszerben kell játszani.
Persze, gondolom majd egyből ráugranak egy rosszabbul sikerült meccs után, majd a Lionsra is, nem kérdés...

az hogy 9-10 hely PR-ben kinek is számít? 😊

Csak kíváncsiságból, szerinted miért nem vagyunk jók? 9ers topikban kifejtheted, ne offoljuk szét az Oroszlánokét.

Amúgy király hogy végre 2 lúzer frencsájznak is lehet annyi öröme ebben a szezonban mint másoknak akik már únják is 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Következő két meccsre leszek kiváncsi a tulhypolt SF és a mar életéért küzdő Falcons ellen ez lesz az igazi fokmérő meg a 12.héttől ami jön az brutális.
Toca
túlhypolt 49ers? Úristen...mégis ki? Nézd meg kivel van tele a média, 5-0-ás csapat.

A Lions TB ellen éppen behúzta, a Vikings ellen OT(A Vikings!!! ellen), Romo adott 14 pontot ingyen. Persze, 27-3, passzoljunk sokat...KC tele sérültekkel, kb nyernek 5 meccset talán, Bears ellen is csak Best és Megatron 2 nagy TD-jével mentetek biztosra.
Tuti, ellenünk is lesz CJ-nek pár nagy play, de ez lesz a legjobb D mostanáig amivel találkozni fogtok, és elég sok fegyverünk van hogy le legyetek foglalva. Nekünk Suh és Megatron épp elég lesz asszem...
(mielőtt jön valaki hogy arcoskodok, nem 😊)petey
Tudtam hogy erős lesz a túlhypolt szó 😀
Szereintem korántsem olyan jó csapat mint sokan írják erre értettem a túlhypoltat. Ilyen power ranking 9-10.hely ugyan már... Mr.Bust meg kitudja meddig játszik normálisan. Jó a védelem az jó aláírom 😊
Persze Harb zsenialitását nézve könnyen lehet hogy csak tévképeket látok és tényleg ilyen jó lett az SF ,jó lenne mert mégegy szimpi csapattal több a palyoffban 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 833 — Csodabogár
Következő két meccsre leszek kiváncsi a tulhypolt SF és a mar életéért küzdő Falcons ellen ez lesz az igazi fokmérő meg a 12.héttől ami jön az brutális.
Toca
túlhypolt 49ers? Úristen...mégis ki? Nézd meg kivel van tele a média, 5-0-ás csapat.

A Lions TB ellen éppen behúzta, a Vikings ellen OT(A Vikings!!! ellen), Romo adott 14 pontot ingyen. Persze, 27-3, passzoljunk sokat...KC tele sérültekkel, kb nyernek 5 meccset talán, Bears ellen is csak Best és Megatron 2 nagy TD-jével mentetek biztosra.
Tuti, ellenünk is lesz CJ-nek pár nagy play, de ez lesz a legjobb D mostanáig amivel találkozni fogtok, és elég sok fegyverünk van hogy le legyetek foglalva. Nekünk Suh és Megatron épp elég lesz asszem...
(mielőtt jön valaki hogy arcoskodok, nem 😊)

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Ez de vicces:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82309025/article/raiders-49ers-surge-in-rankings-after-big-week-5-victories

Erős túlzással sem vagyunk a 3. legerősebb csapat.Bazzani
A jelenlegi forma alapján sima top3 pedig.
Vagy tudsz mondani három csapatot, aki MA nagy valószínűséggel elverne titeket?
(És a PR ugye az írásakor fennálló erősorrendet hivatott tükrözni.)
Nem kell álszerénynek lenni, kurva jó most a Lions.
Persze, gondolom, nem akarod elpélecolni.
Pedig ha így nyomjátok tovább, bárkit megüthettek - a PO-ban is.
Hajrá.Sobri Jóska
GB, Saints, Ravens ,Pats , Charters őket tuti előrébb raknam.
Szép ez az 5-0 de max a Tampa elleni meccs nem volt papírforma és a komolyabb csapatok ellen ilyen első félidokkel kikaptatok simán.
Következő két meccsre leszek kiváncsi a tulhypolt SF és a mar életéért küzdő Falcons ellen ez lesz az igazi fokmérő meg a 12.héttől ami jön az brutális.
Mondjuk remelem meglepitek a GBt is 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Ez de vicces:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82309025/article/raiders-49ers-surge-in-rankings-after-big-week-5-victories

Erős túlzással sem vagyunk a 3. legerősebb csapat.Bazzani
A jelenlegi forma alapján sima top3 pedig.
Vagy tudsz mondani három csapatot, aki MA nagy valószínűséggel elverne titeket?
(És a PR ugye az írásakor fennálló erősorrendet hivatott tükrözni.)
Nem kell álszerénynek lenni, kurva jó most a Lions.
Persze, gondolom, nem akarod elpélecolni.
Pedig ha így nyomjátok tovább, bárkit megüthettek - a PO-ban is.
Hajrá.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez de vicces:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82309025/article/raiders-49ers-surge-in-rankings-after-big-week-5-victories

Erős túlzással sem vagyunk a 3. legerősebb csapat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De én a szurkolói hangulatot nagyon élveztem 😊topmodell
The Detroit Lions announced Wednesday that Sunday's game vs. the San Francisco 49ers has reached a sellout. It is the eight-straight home sellout for the Lions at Ford Field, and 10th in the past 11 games.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
és élőben még 10x olyan lehetett

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
És csak az első negyed egy órán át tartott. Ossz pont benne nulla.. Bunti 9 kb..
De én a szurkolói hangulatot nagyon élveztem 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Majd most nézem meg a meccs elejét (hála az órának :/ ) mindenesetre grat. 2-3 év okos építkezéssel, jó draftokkal, ügyes lépésekkel FA piacon egy abszolút PO szintű csapat emelkedett ki a 0-ból.tüsi91
Olvass vissza a saját topic-otokban, ezt írták Neked tegnap este:
Úristen Tüsi az első negyedet meg ne nézd😀 bármi mást,valovilágot,rex felügyelőt,teletubbiest csak azt ne,iszonyat,headshot tlg.anfernee
höri véleménye az eredménykövetőben:
Legszarabb negyed EVER ?Höri
több yard született büntetésből, mint játékból.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Majd most nézem meg a meccs elejét (hála az órának :/ ) mindenesetre grat. 2-3 év okos építkezéssel, jó draftokkal, ügyes lépésekkel FA piacon egy abszolút PO szintű csapat emelkedett ki a 0-ból.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.youtube.com/watch?v=Uhr5yLif5KQ&feature=player_embedded

A MNF intro. Nekem tetszett,de nekem minden tetszik ami Detroit. 😀Bazzani
Az azért több mint érdekes, hogy csak a hazai csapat szerepelt benne nem?proki
Alighanem (csak tipp) mindig a hazai csapatról lesz intro,gondolom mindig egy régi nagy játékos fog beszélni benne.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár érdekes hír:

-The attendance record for a Lions game at Ford Field was broken on Monday. The attendance was 67,861, which came up just a bit short of the overall Ford Field football attendance record that Super Bowl XL set (68,206).
-On Sunday, the Lions will try to start 6-0 for the first time since 1956 when they take on the 49ers. Interestingly enough, when the Lions started 6-0 in '56 their sixth win came against the 49ers.
-The Lions have scored the fourth-most points this season and have allowed the fourth-fewest points. They lead the NFL in point differential, coming in ahead of the 49ers, which are in second place.
-During Cris Carter's interview with Calvin Johnson that aired on Monday night, Carter said Johnson is "definitely one of the best wide receivers in the National Football League."
Johnson's nine touchdown receptions are the most by a player in his team's first five games since the merger, according to ESPN Stats & Info.
-Tony Scheffler suffered a concussion during Monday's game.

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
http://www.youtube.com/watch?v=Uhr5yLif5KQ&feature=player_embedded

A MNF intro. Nekem tetszett,de nekem minden tetszik ami Detroit. 😀Bazzani
Az azért több mint érdekes, hogy csak a hazai csapat szerepelt benne nem?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.youtube.com/watch?v=Uhr5yLif5KQ&feature=player_embedded

A MNF intro. Nekem tetszett,de nekem minden tetszik ami Detroit. 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
5-0 :cool: Kurva jók vagytok 😀 Mégiscsak igaza lesz a sok embernek, aki tavaly mondta, hogy csak egy Staffordnyi hiányzik ebből a csapatból.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Sztem a 49ers még verjük, de ha nem most az sem baj. HA bye-ra 7-1el tudnánk elmenni az több mint bíztató lenne a playoff a szempontjából.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
If you get rid of all the plays nullified by penalties, the Lions would had 31 combined sacks, hits and hurries on the day. The Bears managed two.

:cool:

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM