Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd 2-3 év múlva, az első háromtól szerintem még sok jót láthattok majd, és majd revidiálhatod az álláspontodat 😊 Tényeg, hogy egyelőre egyik sem tett hozzá túl sokat, ami kellemetlen, de még ez a szezon is hosszú, nem, hogy a következő pár év, ami alapján végleg le lehetne írni őket

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6 meccs után ne írd már le az egész draft classt.tenorx
Nem leírom,csak beismerem,hogy Mac-nek volt igaza a Fairley pickel kapcsolatban. LeShoure tulajdonképpen kuka. Titus a legreménytelibb. Hogue-t hagyjuk,Cool meg IR.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.Bazzani
Szvsz a pillanatnyi helyzet (formák, eredmények stb.) a Falcons, Bears, Saints, Raiders négyesből akár kettőt (hármat??) is elhozhattok. A South csapatok eléggé inkozisztensek eddig, a Bears OL-je pedig még mindig jó matchup számotokra, a Raiders sem verhetetlen kategória, nem nyerhetnek zseniális ST play-ekkel folyamatosan. (A Hálaadáskori GB meccset se mondanám előre sima libának. A Chargers-en meg kiigazodni egy Nobel-díjat minimum megér.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én nem szeretnék a bírókkal foglalkozni mert nem lehet rajta úgysem változtatni sem ide sem oda.

Először is szeretném megkövetni magam egy dologban. Az pedig az idei draft milyensége. Sajnos be kell ismernem,hogy ez egy elcseszett draft class. Persze ennyi idő után nehéz megítélni,de én most megtenném. A Fairley pick szükségtelen,hoztunk egy sérülékeny DT-t aki eddig egy playben sem tudta megmutatni azt,hogy miért van itt. Hoztunk egy futót,ami jó döntés volt,de alighanem soha nem tudjuk majd használni. Jött Titus,akinek bár voltak felvillanásai,de nem fogja megváltani a világot. Jött egy használhatatlan spec teamer LB és egy OT akiből ezer év múlva lehet valami. Ez eddig nem látszódott ennyire,mert a csapat teljesítménye elnyomta,de ezen a meccsen nagyon kiugró volt a jó pickek hiánya.

Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.Bazzani
6 meccs után ne írd már le az egész draft classt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
derekas, férfias mérközés volt. ne őrjíts már meg ezzel a világvége hangulattal Bazzani, 1 vereség. a darabok a helyükön vannak, rá kell gyúrni az OL-re és menni fog továbbra is.petey
A darabok a helyükön vannak.
Idén nem lesz PO a kegyetlen erős schedule miatt.
Aztán lejár Tulloch és Avril szerződése,Megatronról nem is beszélve.
Az OLine-ból Petermant azonnal ki kéne baszni,Backus és Raiola öreg,Cherilus meg egész életében project marad.
Nem vagyok temetői hangulatban,csak itt volt a lehetőség a kezünkben,gyakorlatilag a PO kapujába kerülhettünk volna erre elbalfaszkodjuk.
Mindig jövőre.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bestnek agyrázkódása van :/MacPhisto
Nem a 30 futott yard fog hiányozni, ha kihagy mecset hanem a 70 elkapott yard.topmodell
Kedden van trade deadline.
Én most basznám ki Harrisont meg Morrist és hoznák helyettük valakit.
Bestből meg WR-t kell faragni.
Jobb mint Titus.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sportcápa77
Amelyik csapat nem tud levédeni egy 4. és 5. WR-t meg egy alig lihegő QB-t az bármelyik nap megérdemel egy nagy L betűt. A Cowboysnál aznap csak a 49ers volt szarabb. 😉gyeek
senki nem állította az ellenkezőjét

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem szeretnék a bírókkal foglalkozni mert nem lehet rajta úgysem változtatni sem ide sem oda.

Először is szeretném megkövetni magam egy dologban. Az pedig az idei draft milyensége. Sajnos be kell ismernem,hogy ez egy elcseszett draft class. Persze ennyi idő után nehéz megítélni,de én most megtenném. A Fairley pick szükségtelen,hoztunk egy sérülékeny DT-t aki eddig egy playben sem tudta megmutatni azt,hogy miért van itt. Hoztunk egy futót,ami jó döntés volt,de alighanem soha nem tudjuk majd használni. Jött Titus,akinek bár voltak felvillanásai,de nem fogja megváltani a világot. Jött egy használhatatlan spec teamer LB és egy OT akiből ezer év múlva lehet valami. Ez eddig nem látszódott ennyire,mert a csapat teljesítménye elnyomta,de ezen a meccsen nagyon kiugró volt a jó pickek hiánya.

Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sportcápa77
Amelyik csapat nem tud levédeni egy 4. és 5. WR-t meg egy alig lihegő QB-t az bármelyik nap megérdemel egy nagy L betűt. A Cowboysnál aznap csak a 49ers volt szarabb. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sportcápa77
Azért ezt a Cowboyst sem kéne annyira leírni 😛

Amúgy én már fel voltam készülve -3-nál, hogy tuti hosszabbítás lesz, idegesített is, mert már egy negyedet buktunk kb a meccsünkből 😂

Best kiesése elég szar, pedig milyen jól álltatok futókkal nem is olyan rég :/ Na mindegy, Stafford és Megatron azért bárki ellen képes győzelmet szerezni, az 5–1 pedig csak 5–1 😊

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Nem volt eldönthetetlen, ugyanis az ESPN-en a hátsó kameraállásból lassítva lehetett látni, hogy éppen nem volt lenn a térde mikor a labda csücske áthaladt a vonal felett. Egyébként tényleg tizedmásodpercen múlott a dolog.Ferron
Gondolom a bíró is azt nézte játék közben, amikor hozta az ítéletet a niners javára.
Nincs vele gond, csak az állítólagosan elfogult bírók mégis a ninersnek ítélték a sorsdöntő momentumot.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Ferron 72
Nem volt eldönthetetlen, ugyanis az ESPN-en a hátsó kameraállásból lassítva lehetett látni, hogy éppen nem volt lenn a térde mikor a labda csücske áthaladt a vonal felett. Egyébként tényleg tizedmásodpercen múlott a dolog.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
?petey
Ezt én sem értem...anfernee
Mit nem lehet ezen érteni? lenn volt a térde, vagy sem, megítélték. Eldönthetetlen. Ezen a tizedmásodpercen múlott a meccs.MacPhisto
Én nem örömködni akarok itt,semmi ilyesmi,de 10ből 10x ez egyértelmű TD,bírók abszolut jól döntöttek,ez nem rajtuk ment el.Én nem hittem vna h Alex megcsinálja.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...MacPhisto
?petey
Ezt én sem értem...anfernee
Mit nem lehet ezen érteni? lenn volt a térde, vagy sem, megítélték. Eldönthetetlen. Ezen a tizedmásodpercen múlott a meccs.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
úgy érzem nehezen viseled a vereséget
szerintem örülj, hogy ilyen csapatod van
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sport
remélem a rájátszásban ti jöttök friscoba és játszunk még egyet
Csaltak a false startokkal nyilván -LOLMacPhisto
cápa77
Úgy érzem jól viselem a vereséget, ld. 0-16.
Ha csináltok a zajban öt false startot, talán nem bírózni kéne - legközelebb még nagyobb hangfalakat toljatok be edzésre, az hátha segít.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
úgy érzem nehezen viseled a vereséget
szerintem örülj, hogy ilyen csapatod van
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sport
remélem a rájátszásban ti jöttök friscoba és játszunk még egyet
Csaltak a false startokkal nyilván -LOLMacPhisto


több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...MacPhisto
?petey
Ezt én sem értem...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Schwartz's emotion got the best of him, when he took exception to a hard handshake and backslap by 49ers coach Jim Harbaugh and chased him to the end zone.

Én erre írtam az erős kezfogást...
Nem hibátlan az angolom, de erről is szó van ugye?!topmodell
Nem ez volt a lényeg, Hairball mondott valamit amire Schwartz bepöccent.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bestnek agyrázkódása van :/MacPhisto
Nem a 30 futott yard fog hiányozni, ha kihagy mecset hanem a 70 elkapott yard.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Schwartz's emotion got the best of him, when he took exception to a hard handshake and backslap by 49ers coach Jim Harbaugh and chased him to the end zone.

Én erre írtam az erős kezfogást...
Nem hibátlan az angolom, de erről is szó van ugye?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Bestnek agyrázkódása van :/

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Csaltak a false startokkal nyilván -LOL

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...MacPhisto
????
A büntiszámok azért jelentnek valamit, atttól eltekintve, hogy mi egy ennyire szabálytalan csapat vagyunk.
Meccs közben még a raidernation jeles képviselői is(!!), bears, stb fanok is egyöntetűen leírták, a bírói elfogultságot. A Ti TD-ket ha nézted esetleg az ESPN adást elemezték hosszasan, szabáylmagyarázattal együtt és a vélemény inkomplett passz volt. De lényegtelen ezek, csak kicsit nevetséges, hogy ez itán a meccs után még a bírókra van szavatok.
Egyébként gratulálok az idei teljesítményért, és szorítok a továbbiakban Nektek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 837 — Csodabogár
Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...MacPhisto
?

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Schwartz szerint túl erősen szorította meg a Frisco HC a kezet.
Amennyire én értettem a magyarázatot ami a redzone tv összefoglalójában volt.
Azért ne vegyetek rá mérget 😊topmodell
Schwartz gratulált, erre Hairball pacsizott, hátbavágta és valamit beszólt neki. Utána mondták, nem ez az első ilyen esete. Cowher azt mondta hogy ő agyonvágta volna.

Én azért tippeltem meccs előtt losst, mert az 5-0-ás MNF olyan érzelmi csúcs, ahonnan ilyen rövid idő alatt ez a fiatal csapat nem szívja fel magát. Látszott is, gyengék voltunk. Ez a 49ers nem egy nagy szàm, jó a védelem oszt kész. Offenseben nagyon kevesek. Remélem playoffolunk velük, sanszuk nem lesz.MacPhisto
ja persze, beszólt. talán le is köpte. már megint megy a hangulatkeltés. fel volt pörögve, ilyen a faszi. értem én Schwarzot, járatta a száját meccs előtt, Suh is, erre kikaptak. saját magát járatta le ezzel.

nem tudom titeket hogy érintene ha CJ és Pettigrew nem lenne, nálunk az volt a helyzet, 2 kezdő WR kidőlt. meghallgatnám a véleményed a hazai pályáról is, bár nem szokásom a bírózás.

PO? oda el kell jutnotok nekünk is, nekünk is.petey
Biztos véletlenül kért akkor elnézést. Senki sem járatta a száját kivéve a suttyó Davist meccs után.

Bírókról meg a győztes TD után talán ne beszéljetek...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM