Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mindenki reszkessen!?

#Lions hosted former #Rams and #Panthers DE George Selvie.Bazzani
Őt ne bántsd, remek játékos volt az USF-ben. Teljesen érthetetlen miért csak ennyire vitte, de a potenciál benne van.
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hétvégén sajnos csak eredmény követtem. Meg nézem ma a meccset felvételről. Hátha látok valami biztatót.
Amúgy szerencsénk van, h valaki akkor a Denver verheto backup qb vel is.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindenki reszkessen!?

#Lions hosted former #Rams and #Panthers DE George Selvie.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi leszek,. Megatront mennyire tudják majd megfogni a Denveriek.. Ha őt kiveszik, akkor Tebow csodát tehet könnyen. 😊
Főleg, mivel futni is szeret és fog is, ami az utóbbi hetekben nem nagyon tetszik a Lions D#-nek.Stez
Picsát, kivesszük mi Megatront a játékból.
Jöhetnek a "fontos játékoknál passzolj Titusnak" figurák megint.
A védelmünk ellen meg egy járókeretes nagymama is könnyedén futkosna.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek,. Megatront mennyire tudják majd megfogni a Denveriek.. Ha őt kiveszik, akkor Tebow csodát tehet könnyen. 😊
Főleg, mivel futni is szeret és fog is, ami az utóbbi hetekben nem nagyon tetszik a Lions D#-nek.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford egyelőre limitált edzéseket végez, Hill edz az első csapattal. Stafford ígéri,hogy játszik a hétvégén,az orvosok nem ennyire bizakodóak.

Best kihagyja a hétvégét, Fairley sem edz újra (meg sem vagyok lepve).
Titus Young marad a 3.számú WR, remélem Denver ellen egyszer eltalálja,hogy merre is kellene futnia.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.Bazzani
Én most megnéztem,ebből simán lehet 10-6 és az idén PO-t fog érni. A sorsolásra visszatérve, nézd meg a miénket. 😊 Én simán elcserélném veletek a hátralévő meccseinket (a Miamit leszámítva): MIA, NE, SF, PHI, NO, GB, DAL, WAS, NYJ és DAL.
És örülök, hogy nem Amut vittétek, így legalább lecsúszott hozzánk 😛. Csak látnánk már végre mit is tud....

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!Zsoca
😂

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.Bazzani
Én azt látom, hogy 5-2vel álltok. Szóval annyira nem vagytok szarok mint amilyennek lefested a helyzetet.FViktor93
Én beleolvastam a Pats topikba a múltkorában.
Győztetek.
Olyan hangulat volt mint a temetőben.Bazzani
végiggondoltam és igazad van. egy szurkolónak kötelessége elvárni a legjobbat.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...Black_Adder
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.Bazzani
Denvernek amúgy is minden csapatát a földbe kell gázolni, megalázni, férfiakat kardélre hányni, a szüzeket megerőszakolni és elhurcolni, stb.

Aztán Filipet kiterítjük egy nejlonra, mint Kadhafit 😀😀😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
@Bazzani
Bocs, nem gondoltam, h ennyire a szívedre veszed.

viszont akárhogy is, nálatok, így laikusként, úgy hogy nem láttam az összes meccseteket, de úgy tűnik van fejlődés, és egyelőre ez a lényeg. Ellenben vannak olyan csapatok, akiknél ennek a legkisebb jele sincs...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát.. a pesszimizmus a Miamira is állhat épp így.
És sokkal jobb csapatotok van most.

Azt nem is mondom, hogy a másik kedvencem a Raiders, na az se egy sikersztori.
Persze a Lionsnál kevés eredménytelenebb csapat van, de az utóbbi évek Miamija is egy tragédia sok felvonásban.

Patriots? C'mon man.... Az a topic önmaga karikatúrája, leszámítva egy pár tényleg értelmes embert.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó hát a Pats fanok külön kasztot képviselnek.FViktor93
Tehát ugyanazért a dologért a Pats fanok külön kaszt én meg rinyagép.Bazzani
Nem rinyagép csak pesszimista. A Pats topikban is idegesitő, hogy olyan dolgokért sírnak sokan amiért nem kéne.FViktor93
Már csak egy kérdés.
Az utóbbi évek teljesítménye alapján melyik csapat szurkolójának van legnagyobb "joga" pesszimistának lenni?
Én 8-8at esetleg 9-7et jósoltam. Ez minden csak nem pesszimista. Csak ebben nem volt benne a "ne passzoljunk Megatronnak,hanem Titus Youngnak" című fejezet.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó hát a Pats fanok külön kasztot képviselnek.FViktor93
Tehát ugyanazért a dologért a Pats fanok külön kaszt én meg rinyagép.Bazzani
Nem rinyagép csak pesszimista. A Pats topikban is idegesitő, hogy olyan dolgokért sírnak sokan amiért nem kéne.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó hát a Pats fanok külön kasztot képviselnek.FViktor93
Tehát ugyanazért a dologért a Pats fanok külön kaszt én meg rinyagép.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.Bazzani
Én azt látom, hogy 5-2vel álltok. Szóval annyira nem vagytok szarok mint amilyennek lefested a helyzetet.FViktor93
Én beleolvastam a Pats topikba a múltkorában.
Győztetek.
Olyan hangulat volt mint a temetőben.Bazzani
Jó hát a Pats fanok külön kasztot képviselnek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Matthew Stafford in walking boot

Mon, 24 Oct 2011 12:24:32 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said QB Matthew Stafford (ankle) is in a walking boot after injuring his ankle in Week 7. Tests showed that Stafford's knee is fine.

Comment (0) | Share: | Source: ESPN.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Matthew Stafford MRI results

Mon, 24 Oct 2011 11:51:30 -0700

Detroit Lions QB Matthew Stafford's (ankle) MRI exam Monday, Oct. 24, came back negative. He is being listed as day-to-day with a right ankle injury.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Run defense struggling during losing streak

Mon, 24 Oct 2011 06:48:17 -0700

The Detroit Lions defense has given up 332 rushing yards in 60 carries combined in their last two games, both losses.

Ezt is csak én látom gyalázatosnak?


Lions | Matthew Stafford roughed up last two games

Mon, 24 Oct 2011 06:50:11 -0700

Detroit Lions QB Matthew Stafford (leg) has been sacked eight times and endured 15 hits during the team's two-game losing streak.

De beszélhetünk erről is.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...Black_Adder
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.Bazzani
Én azt látom, hogy 5-2vel álltok. Szóval annyira nem vagytok szarok mint amilyennek lefested a helyzetet.FViktor93
Én beleolvastam a Pats topikba a múltkorában.
Győztetek.
Olyan hangulat volt mint a temetőben.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...Black_Adder
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.Bazzani
Én azt látom, hogy 5-2vel álltok. Szóval annyira nem vagytok szarok mint amilyennek lefested a helyzetet.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...Black_Adder
Nem rinyáltam,legalábbis nem érzem annak.
Viszont ezért a beírásért remélem tényleg leverünk Titeket mint vak a poharat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!Zsoca
Ez is egy megközelítés.
Tehát Te azt mondod,hogy innentől húzzuk be fülünket-farkunkat ha csinálunk egy 7-8 győzelmes szezont? Örüljünk annak,ha a legjobb elkapónknak közelébe sem dobunk a legfontosabb drive-ban? Nevessünk azon,hogy az OLine évek óta nem képes megvédeni az irányítót? Esetleg attól legyen jó kedvem,hogy a leghosszabb futásunk 2yard?
A semleges nézők nevettek én sírtam a botrányos playhívásokon.

És igen is,én SB-t várok minden évben. 😀
Amúgy egy PO-t szeretnék nagyon,és marhára bosszant,hogy nyerhető meccseket bukunk el balfaszkodások miatt.

Továbbra is tartom,hogy Fairley helyett Amukamara-t kellett volna drafton húzni. Azt is,hogy Titus Young nagyon gyenge egyelőre és kurva nagy edzői hiba erőltetni. Be kell rakni Stovallt vagy bárkit és hagyni a kicsit tanulni.

Tudom néha túlreagálom a dolgokat,de akkor senki nem jött ide amikor egyesek SB-ról meg Top3 csapatról beszéltek. Nekik miért nem mondjátok,hogy ez túlzás meg héhahó?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀tenorx
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.Bazzani
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!Zsoca
Hagyjad, csak szereti sajnáltatni magát meg a csapatát. 😛. 1 hétig megy a rinya, aztán szarrá vernek minket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀tenorx
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.Bazzani
3 év alatt volt 8 győzelmetek.. idén már már 5. én sem értem, hogy miért kell itt SB-t várni. nyilván szarok vagytok most is, de nem akármilyen mélységből indult ez a frencsájz. régebben blackout-ok voltak. most pl amilyen hangulatot csináltak a szúrkolók az Atlanta ellen az nagyon kemény volt. ők hisznek és örülnek annak, ami van. nem ítélkezni akarok, de szerintem becsüljétek meg azt, hogy itt álltok ennyi szar év után.
drukkolok!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Létezik Bazzaninál pesszimistább ember jelenleg a fórumon? 😛
Amikor 0-16 megértettem a temetőhangulatot itt, de még mindig kurva jól álltok 😀tenorx
Nézted már a sorsolásunkat?
Na ugye.