NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már sok meccsen vártam Avriltól, hogy kimagaslót nyújtson. Végre összejött 😉
Éljen a lehetőséggel, hogy Suht duplázzák.

Olvastam hogy Best felépülése még most sem biztos hogy Bye week van.
Eddig viszonylag jól megúsztuk a sérüléseket. Leszámítva a RB posztot.
Remelem játszik a medvék ellen és Fairley is be tud majd illeszkedni a D-Lineba.topmodell
Morris nem olyan rossz mint vártam egyelőre. Best felépülése sztem kizárt a macik ellen.
Fairley nagyon kellene,de megoldjuk nélküle is.

Forte-t kell megfogni valahogy,akkor lehet esélyünk.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Már sok meccsen vártam Avriltól, hogy kimagaslót nyújtson. Végre összejött 😉
Éljen a lehetőséggel, hogy Suht duplázzák.

Olvastam hogy Best felépülése még most sem biztos hogy Bye week van.
Eddig viszonylag jól megúsztuk a sérüléseket. Leszámítva a RB posztot.
Remelem játszik a medvék ellen és Fairley is be tud majd illeszkedni a D-Lineba.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DE Cliff Avril named NFC Defensive Player of the Week

Megérdemli nagyon.
Azzal,hogy Suh lefoglalja a off.fal belsejért sokkal nagyobb tere van Avrilnek. Ki is használja rendesen.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Szerintem a póz nem gúnyolódás volt. Fricska. Arra meg hadd ne reagáljak, hogy állítólag melyik játékosunk mit mondott. Névtelenül ellenőrizhetetlen, s ha nem is igaz, csak a sztoriért kitalálta valami fasz? NFL játékosok nem szokták egymást a sajtóban savazni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem hiszem el, hogy erről kell itt olvasni.
Azt hittem volna hogy kutyát nem érdekel!
Nekem szimpi volt Tim, de most azt kell írnom:
Tebow, who?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics

Értem én hogy 40 akárhány pont, de azért lehetnének a srácok kicsit intelligensebbek is. Nem a Packerst/Patset verték meg hanem a Denvert...petey
Ha ellenünk csinálja valaki akkor senkinek semmi baja.
Ha mi csináljuk akkor meg "atyaúristen".

Gondolom sok játékos unja a Tebow körüli felhajtást.Bazzani
Nem, ellentek sem lenne szép, mint ahogy a mieink csinálnák sem értenék egyet.
Pályán ha megy a trash az ok, de utána azért elég arc valakit "joke"-nak hívni, pláne (na most hogy írjam hogy ne legyen örihari)6 W után, egy olyan franchisetól akik az elmúlt 1000 évben nem tettek le semmit az asztalra. Persze ment a felhajtás, de akkor is inkább örüljenek öltözőn belül.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Itt az a baj, hogy ventura összekeverte a Tebowizmust (amit mi találtunk ki több, mint egy éve 😀 ) a Tebowingal. Erre itt okoskodik, meg magyarázza a hülyeségeit egy harmadik csapat topikjában. Soha nem értettem az emberek miért gyűlölnek zsigerből valakit? Mert nagy a felhajtás körülötte? Melyik NFL-játékos körül nincs felhajtás? Ne őt gyűlöld, szóld le és kardoskodj ellene, hanem szidd inkább a médiát, sajtót meg a "hülye amcsikat" akik ezt teszik. Ez ugyan olyan, mint amikor a média elhitette, hogy a magyar válogatott majd MOST kijut 😀 Bocs az offért, többet nem teszem.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Ventura Miami drukker, bár ő a Lions-ért drukkol, de ahhoz meg gyáva, hogy nálunk próbáljon meg beszélgetni, mert kulturált dolgokra nem képes, a majomságért meg a kritikát úgy tűnik, hogy nem viseli el...StormST
még mindig nem vagyok lions szurkoló, csak szimpatizálok vele ugy mint jópár másik csapattal. ebbe a topikba hoztam fel a tebowot mert észrevettem a lions játékosok "paródiáját" és csak itt említettem meg. minek menjek át? látod hogy ebből is feszültség keletkezett. nem még ha odairkálnám, írkálnánk a hülyeséget. fölsöleges. itt is kár folytatni. de ahogy észreveszem ti azthittétek, hogy tebowot "fikázom", holott világosan leírtam, hogy a tebow körüli herce hurca felhajtást. az meg hogy tegyen le valamit az asztalra, az is kellemes visszhangot váltott. holott az nfl-re értettem. egy másodpercig nem kérdőjelezem emg egyetemi teljesítményét (nincs közöm a college footballhoz, mert nem nézem. pusztán hallottam, hogy milyen sztár volt egyetemen, és ne m kérdőjelezem meg) - igen, stafford és sok már fiatal játékosnak van még bőven letenni az asztalra. kritikát nem szeretem, de szükségesnek tartom. szeritnem senki nem szereti a kritikát. ennek ellenére szükségességét éreztem, hogy tisztázzuk, hogy most végülis én és még sok sok más ember mi ellen is van. remélem mostmár tudjátok, habár van olyan érzetem, hogy még ebben az írományban is talál valaki kivetnivalót.

legyen tebow sikeres, és ahogy látom az aláírásodban: legyen 2012-es szezon végére a 10 legjobb qb között.Ventura
Remélem azért nem szartál be...

Arra azért csak nem sikerült reagálnod, hogy miért is nem tett le semmit Tebow az NFL-ben az asztalra? 2-3-al áll eddig 5 kezdésből, abban kettőben 15+ pontos hátrányt ledolgozva csinált 4th quater comeback-et és van még egy meccse, ahol nem volt kezdő, de mégis majdnem összejött neki ugyanaz. Ez mellett a statisztikai mutatói se eszeveszetten rosszak. Nem jók, de nem is nagyon rosszak és sok rookie QB-vel ellentétben ő nem adja el a labdákat agyba-főbe. Beszed sok sack-et? Igen, de ebben a fal is benne van vastagon, meg az, hogy elvették a legjobb célpontját és a legtapasztaltabb elkapója a 4. szezonjában van, viszont ő inkább kivár és keresi a helyet a passzra, mint hogy eladja vagy kivagdossa az oldalvonalon kívül.

Az a bajom, hogy te is, meg többen mások is, úgy akarjátok értékelni Tebow-t, mintha már egy egész lejátszott szezon lenne mögötte, ahol totálisan lebőgött, erre igazából van 5,5 meccse, amiből 3,5-et elvesztett (vagyis a 0,5-öt már elvesztették előtte, ő majdnem visszahozta) és ebből most éppen egyet nagyon.

Végül két személyesebb dolog zárásként:
- helyesírás-ellenőrző: hasznos dolog, javaslom a használatát...
- épp az a dühítő, hogy a mi fórumunkon kívül ekézel minket és egy játékosunkat, mert ez inkább hátbatámadásnak érződik, mintha direktben elmondanád, hogy mit gondolsz...

De mostantól már tényleg csak akkor tudok veled foglalkozni, ha nálunk írsz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Bazzani irigylem a topikotok, mert itt vállvetve küzdenek a vendégmunkások az elvekért. áhh, bárcsak..., de nem. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
LOL, gyerekek beszarok! 😀

4. ventura miért csak 5-0 után került ide, illetve miért idejött fikázni TT-t? álstent és képmutató.JC6
azt bizony élszrevettem, hogy halvány fingod sincs és lényegében nem is értelmezted, fel sem fogtad miről írtam. idézek a saját hozzászólásomból:
"tehát utoljára: nem tudom sikerült e felfogni, hogy nem denver, nem tebow ellen vagyok hanem tebow körülötti felfordulás ellen. ''
parancsolj. a lényeget ki is emeltem. ha ezután is meg mersz vádolni, nálad problémák vannak.

egyáltalán nem kerültem ide. mármint amolyan értelemben, hogy szurkoló lennék. régebben is írtam egy két hozzászólást. tavaly is szurkoltam. ide is idézek:
"az meg hogy ideírtam az azért volt, mert a lionsnak szurkolok, hogy egy sikeres csapat legyen"
sőt még gratulálni sem járok. sehova sem. elkönyvelem magamban az örömöt. most is csak azért jöttem mert feltünt, hogy az a 3-4 lions játékos kigúnyolta tebowot sack, td után.
ezenkívül szurkolok (ugyanezért, hogy sikeres legyen) többek között a ramsnak, raidersnek, chiefsnek,redskins, brosncos, bengals, browns, 49ers, bills (kivételes esetekben, mint például most, hogy nekünk elment a szezonunk) - észre lehet venni hogy a mostnai sikeres csapatoknak nem, akik állandó playoffosok, meg döntösök.

Ventura Miami drukker, bár ő a Lions-ért drukkol, de ahhoz meg gyáva, hogy nálunk próbáljon meg beszélgetni, mert kulturált dolgokra nem képes, a majomságért meg a kritikát úgy tűnik, hogy nem viseli el...StormST
még mindig nem vagyok lions szurkoló, csak szimpatizálok vele ugy mint jópár másik csapattal. ebbe a topikba hoztam fel a tebowot mert észrevettem a lions játékosok "paródiáját" és csak itt említettem meg. minek menjek át? látod hogy ebből is feszültség keletkezett. nem még ha odairkálnám, írkálnánk a hülyeséget. fölsöleges. itt is kár folytatni. de ahogy észreveszem ti azthittétek, hogy tebowot "fikázom", holott világosan leírtam, hogy a tebow körüli herce hurca felhajtást. az meg hogy tegyen le valamit az asztalra, az is kellemes visszhangot váltott. holott az nfl-re értettem. egy másodpercig nem kérdőjelezem emg egyetemi teljesítményét (nincs közöm a college footballhoz, mert nem nézem. pusztán hallottam, hogy milyen sztár volt egyetemen, és ne m kérdőjelezem meg) - igen, stafford és sok már fiatal játékosnak van még bőven letenni az asztalra. kritikát nem szeretem, de szükségesnek tartom. szeritnem senki nem szereti a kritikát. ennek ellenére szükségességét éreztem, hogy tisztázzuk, hogy most végülis én és még sok sok más ember mi ellen is van. remélem mostmár tudjátok, habár van olyan érzetem, hogy még ebben az írományban is talál valaki kivetnivalót.

legyen tebow sikeres, és ahogy látom az aláírásodban: legyen 2012-es szezon végére a 10 legjobb qb között.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Annyit tennék hozzá véglegesen lezárva részemről ezt a témát, hogy az volt a hiba, hogy Ventura-t egy kalap alá vettem a Lions drukkerekkel, főleg az alapján a hozzászólása alapján, amiben arról írt, hogy a Lions javulásáért szurkol...

Elnézést kérek az általam esetleg megsértett Lions drukkerektől...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Calvinizmus miért nincs?
Lehetne erről is vitázni. 😊Stez
sajnos azt már párszáz éve János bá' lefoglalta 😕
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Engem mondjuk érdekelne, kié az ing, szerintem mindenki helyén kezelte a győzelmet innen.MacPhisto
Hiba volt a Lions topicban bárkinek is Tebow témára reagálni, abszolút off /*mondjuk maga a felvetés is, olyan mintha most mennék bátran mondjuk a Giants topicba fikázni a Dolphinst, vagy Mooret*/, de ha most úgy érzitek, h alaptalan volt StormST hsze, akkor a részemről egy első és utolsó hsz-t megér:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823a4c8c/article/lions-defender-calls-tebow-a-joke-following-decisive-victory?module=HP11_hot_topics
"15?" one unnamed Lions defender said in reference to Tebow's jersey number, according to a Yahoo! Sports report. "Come on -- that's embarrassing. I mean, it's a joke. We knew all week that if we brought any kind of defensive pressure, he couldn't do anything. In the second half it got boring out there. We were like, 'Come on -- that's your quarterback? Seriously?' "

//bátran névtelenül, akár magyar is lehetne ebből a szempontból

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Calvinizmus miért nincs?
Lehetne erről is vitázni. 😊

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Engem mondjuk érdekelne, kié az ing, szerintem mindenki helyén kezelte a győzelmet innen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor ezennel a Tebowizmusról szóló vitát lezártam.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ómájgád, bazzani! 😀

1. oda van írva, hogy akinek nem inge...
2. szerintem itt semmilyen Lions sértegetésről nincs szó, max párhuzam vonása van a "régi", akkori újonc Stafford és a mostani Tebow között.
3. miért kötsz bele olyanba, amiről fingod sincs öreg? ld.: aláírás!!!
4. ventura miért csak 5-0 után került ide, illetve miért idejött fikázni TT-t? álstent és képmutató.
5. nekem semmi bajom veletek, sose írtam ide egészen vasárnap estig. emelem kalapom ezévi teljesítményetek előtt és további sikereket kívánok!

szerk.: jut eszembe Storm! kéne már tartanunk egy istentiszteletet 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Még jó,hogy a Lions drukkerek inkább csak védték Tebowt.
Egyedül a Tulloch jeleneten nevettünk.
Asszem most jött el a pillanat,hogy ezt a Denver topikban folytassátok,mert mostmár kezd átmenni Lions sértegetésbe,amit nem érdemlünk meg.
Ventura meg Miami drukker.

Az aláírásodban miért szerepel a Tebowista ha nincs Tebowizmus szted?Bazzani
Mint mondtam, akinek nem inge...

Én nem sértegetni akarom a Lions-t, főleg nem magát a franchise-t. Sajnos nem tudni, hogy melyik volt az az okos védő, aki az NFL.com-os nyilatkozatban beszélt, de az ilyesmiktől szerintem inkább elhatárolódni kéne...

Ventura Miami drukker, bár ő a Lions-ért drukkol, de ahhoz meg gyáva, hogy nálunk próbáljon meg beszélgetni, mert kulturált dolgokra nem képes, a majomságért meg a kritikát úgy tűnik, hogy nem viseli el...

Részemről én nem írok ide többet, de szeretettel várom az értelmes párbeszédre kész embereket a Denver topikba...

Az aláírásomban szereplő sor pedig már egy éve ott van. A smiley mögötte jelzi, hogy poén. Olyan itteni emberek tették az aláírásukba az ehhez hasonlókat, akik Tebow-ban hisznek, úgy, mint egy játékosban, nem pedig úgy, mint egy istenben, mert én (mi) úgy gondolom (gondoljuk), hogy megérdemli a bizalmat, mert igenis letett eleget már az asztalra. Óriási a különbség aközött, amit én érzek, meg a vallásos hit között, de csak annak, aki látni is akarja a különbséget...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még jó,hogy a Lions drukkerek inkább csak védték Tebowt.
Egyedül a Tulloch jeleneten nevettünk.
Asszem most jött el a pillanat,hogy ezt a Denver topikban folytassátok,mert mostmár kezd átmenni Lions sértegetésbe,amit nem érdemlünk meg.
Ventura meg Miami drukker.

Az aláírásodban miért szerepel a Tebowista ha nincs Tebowizmus szted?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Csak a tisztánlátás végett:

Olyan, hogy tebowizmus, nah olyan csak a nem denveriek szerint van. Nálunk vannak Tebow fanok, igen. Meg olyanok is, akik nem hisznek benne, hogy jó lehet. Meg vannak még jó páran, akik nem Denver szurkolók, de szurkolnak Tebow-nak. Aki ezt valami vallásnak akarja tekinteni, az tekintse annak, bár szerintem ez baromság. Hogy miért? Mert a vallás egy olyan valamiben való hitet jelenti, aminek a létezésére talán vannak bizonyítékok, de maga a vallás tárgya egy felsőbb "entitás". Tebow azért az egyetemi évei alatt letett nem keveset az asztalra (többet, mint pl. Stafford, Brady, Suh, Megatron, Manning-ék, stb.) és azért tavaly az év utolsó három meccsén se szerepelt le, pedig akkor egy totálisan nem rá szabott playbook-kal, kevés összeszokottsággal a támadó oldalon és nem mellesleg egy interim HC irányítása alatt kellett játszania. Sőt a Texans ellen félidei -17-ről meccset nyert. Idén először kapott egy félidőt, ahol -16-ról egy negyed alatt egy éppen hogy rossz 2 point conversion híján alatt le tudta dolgozni a hátrányt a Chargers ellen, majd a Dolphins meccsen is felül tudott kerekedni a saját és mások hibáin. Itt nem arról van szó, hogy bizonyítékok nélküli ábrándozunk róla, hogy talán jó lesz, meg nem is egy noname 6. körös QB-ről van...

Kis emlékeztető: 2009-ben Schwartz az alábbi szavakkal nevezte ki Stafford-ot kezdőnek a szezon előtt: "This isn't an internship or an experiment." Tehát hitt benne, de csak ennyi volt, a hit. Aztán az első meccsén dobott 16/37-et 3 INT-el. Akkor mi volt? Staffordizmus? Hogy a fenébe kerülhetett egy első körös, NFL-ben semmit se mutató QB újra a pályára ez után? Mi alapján hitt benne akárki, hogy jó lehet? Le lett ő is szarozva az első rossz meccse után? És a második után, amin 18/30-at dobott 1 TD-vel és 2 INT-el? Nah, ha ez után még simán hitt benne mindenki, az volt a vallásos hit, nem az, ami Tebow körül van...

Lehet kicsit gondolkodni...

Komolyan mondom, nekem minden tiszteletem a Lions-é, mert nálatok mélyebbről nem állt még fel senki, meg a normális szurkolók előtt is le a kalappal, de a javuló játékot és eredményeket lehet kulturáltan is viselni, nem pedig úgy, ahogy egyesek most teszik, akár a szurkolók akár a játékosok részéről nézem, mert jelen pillanatban inkább a gyomrom kifordul az alaptalan fikázástól. Akinek nem inge...

Amivel egyébként itt a keverés megy, az a Tebowing, amit nem Tebow talált ki, csak valami majmok egy vallásos gesztus alapján...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez egy szempontból jó. Alighanem ez lesz a legérdekesebb meccs abban az idősávban.
Viszont előtte MNF-et játszik a Bears úgyhogy necces.
BAL @ SEA
NYG @ SF
DET @ CHI
Ez a 3 meccs van,igazából lehet esély a közvetítésre.Bazzani
NYG - SF is jó meccs + Lions vs. Bears már egyszer volt, meg ahogy mondtad előtte héten MNF, meg amúgy is idén már igen sokadt voltatok TVs meccsen, teret kellene adni azoknak a csapatoknak, melyeket kevesebbszer látni. 😀

Amúgy én nem szeretem, ha Bééérsz meccset ad a TV. 😊tüsi91
Mondjuk a SF és a Giants sem volt sokat idén képernyőn.
Esélyes az is. :/

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez egy szempontból jó. Alighanem ez lesz a legérdekesebb meccs abban az idősávban.
Viszont előtte MNF-et játszik a Bears úgyhogy necces.
BAL @ SEA
NYG @ SF
DET @ CHI
Ez a 3 meccs van,igazából lehet esély a közvetítésre.Bazzani
NYG - SF is jó meccs + Lions vs. Bears már egyszer volt, meg ahogy mondtad előtte héten MNF, meg amúgy is idén már igen sokadt voltatok TVs meccsen, teret kellene adni azoknak a csapatoknak, melyeket kevesebbszer látni. 😀

Amúgy én nem szeretem, ha Bééérsz meccset ad a TV. 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Ventura: nekem sem tetszik a felhajtás, ami körülötte van, de elég nagy hülyeségnek tartom a mondanivalód azon részét, hogy tegyen le valamit az asztalra. normális vagy? 2 meccs után? amikor szinte nincs is előtte fal és esélye sincs? hű, de okos vagy...JC6
JC6: nekem sem tetszik a felhajtás, ami körülötte van, de elég nagy hülyeségnek tartom a mondanivalód azon részét, hogy tebovizmus. normális vagy? 2 meccs után? amikor szinte nincs is előtte fal és esélye sincs? hű, de okos vagy...

(lehet nem szoktad mondani, hogy tebovizmus, de csak így tudom érzékeltetni)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Calvin Johnson shined as a slot receiver in Week 8

Mon, 31 Oct 2011 09:21:46 -0700

Detroit Lions WR Calvin Johnson had six catches for 125 yards and a touchdown in Week 8. Of Johnson's six receptions, four were out of the slot position. Johnson made catches of 14, 17, 13 and 9 yards as a slot receiver. Denver Broncos CB Champ Bailey covered Johnson for most of the game when Johnson lined up outside. However, when Johnson was in the slot, Bailey stayed on the outside and other Broncos had to pick up the job.

-------------------------------------------------------------------

Lions | Jahvid Best's availability unknown

Mon, 31 Oct 2011 15:09:06 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz is unsure if RB Jahvid Best (concussion) has a good shot at returning in Week 10 after the team's bye week. Schwartz is not yet considering placing Best on the Injured Reserve.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Week 10 start time changed

Mon, 31 Oct 2011 11:39:11 -0700

The Detroit Lions' Week 10 game against the Chicago Bears has been moved to 4:15 p.m. EST as part of the flex scheduling. The game was originally scheduled to start at 1:00 p.m. EST.


Ez egy szempontból jó. Alighanem ez lesz a legérdekesebb meccs abban az idősávban.
Viszont előtte MNF-et játszik a Bears úgyhogy necces.
BAL @ SEA
NYG @ SF
DET @ CHI
Ez a 3 meccs van,igazából lehet esély a közvetítésre.