Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
ez a 4-6 hét már biztos Staff-nál?!
Van valami frissebb fejlemény amiről lemaradtam? :S

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Rendben...
Parádés 😊
Van olyan szabály is ami minket segíthet valamikor?! 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Értem... Akkor egy kis biráskodás magyarázatot kérnék...
Tehát van egy bíró az EndZone szélén aki azt mutatja TD!
Ezt pedig kibírálhatja még a visszanézés előtt fellül?!topmodell
Egy másik bíró. A TD bemutatása még önmagában nem végleges és megváltoztathatatlan TD döntést jelent, más kérdés hogy nem szerencsés dolog túl hamar bemutatni, hogy aztán visszavonják a megbeszélés után.
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Értem... Akkor egy kis biráskodás magyarázatot kérnék...
Tehát van egy bíró az EndZone szélén aki azt mutatja TD!
Ezt pedig kibírálhatja még a visszanézés előtt fellül?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Elég erős bírói elfogultság kell, ráaádsul az ítélet TD volt! És azt vonták vissza. Pedig elvileg a visszavonáshoz minden kétséget kizáró ok kell.topmodell
Nem a videó alapján fordították meg a döntést. Először a közelálló bíró valóban TD-t mutatott, de végül a döntés no TD volt, és ezt hagyták érvényben a videózás után.
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tovább mozogjunk a Bears vonalon: http://www.chicagobreakingsports.com/2010/09/report-ex-bears-cb-vasher-signs-with-lions.htmltüsi91
Minden CB-nek örülök, ha King kiszorúl 😊
Berry sérülésének nem örülök, pláne az IT után.
Bár szerencsésen odaütötték hozzá és nem egy remek zónázás vagy emberfogás eredménye volt a szerzett labda 😀 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tovább mozogjunk a Bears vonalon: http://www.chicagobreakingsports.com/2010/09/report-ex-bears-cb-vasher-signs-with-lions.htmltüsi91
Minden CB-nek örülök, ha King kiszorúl 😊
Berry sérülésének nem örülök, pláne az IT után.
Bár szerencsésen odaütötték hozzá és nem egy remek zónázás vagy emberfogás eredménye volt a szerzett labda 😀 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Érdekes ez a process dolog.
Az írják birtokolni kell a labdát a földre érkezés után is....
Tudom nem kellene már ezzel foglalkozni, de mi számít utánnak?!
Úgy értem mennyivel utána?!
1 héttel, vagy vacsora után is tartani kell még?!
Az én szememben amikor valakinek már lent van a segge, a térdei és a fülcimpája 😊 akkor az földet ért.
Nos, akkor még birtokoltak...
Vagy ez egy mozdulat sorra vonatkozik, mert akkor a mozdulatsorból már az egykezés rész is az ünneplés része.
Az pedig nem tartozik az elkapáshoz.
Elég erős bírói elfogultság kell, ráaádsul az ítélet TD volt! És azt vonták vissza. Pedig elvileg a visszavonáshoz minden kétséget kizáró ok kell.
Nem értek ilyen mértékig a szabályokhoz, ezek szerint perdöntőnek találták a felvételt.
Mégcsak nem is kétséges 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tovább mozogjunk a Bears vonalon: http://www.chicagobreakingsports.com/2010/09/report-ex-bears-cb-vasher-signs-with-lions.html
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ítélje meg mindenki maga.
Ha ez nem TD akkor ez a világ leghülyébb szabálya.

http://www.nfl.com/gamecenter/2010091207/2010/REG1/lions@bears#tab:watchBazzani
Most tudtam csak megnézni a szitut, nagyon durva.. sztem sajnos jogosan nem adták meg, de absz csak Johnson hülyesége miatt, mert az elkapás egyértelműen meglett volna. Kiakasztó jelenet tényleg.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem értem miért kell Backust basztatni, mert a liga legjobb endje egyszer elment mellette?

Ha van ott egy rookie LT, szerintetek Peppers nem veri meg?

Ébresztő!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
😀
milyen gyozelem.
A
sportot szabalyok koze
szoritva jatszak!
Ez a szabaly F@szsag :-!
Ket szamomra vicces dolog jutott eszembe.
Az egyik ha pl tavaly egy meccsen megserul mondjuk mondjuk
valamelyik sztar elkapo azert mert ket kezzel fogja a labdat es igy nem tudja az arcat vedeni es felszakad a szakalla 😊 akkor most van valami hirse collar nevu szarsag es megvaltoztqtjak a szabalyokat.
A masik, hogy nem gyozik az nfl.com-on mutogatni mint a jatek szepsege ha ezt az elkapast Pl a colston brees duo mutatja be 😊))
de lehet en tele vagyok sztereotipiakkal 😀

Staffordot sajnalom.
Hill jobb lesz mint vasarnap.
Legyunk korrektek.
Backust kuldjuk az anyjaba, mert pont 100 lehetoseget kapot es nem elt vele!
De Hillt hova szidjuk?!
Egy meccsre kapott nalunk eselyt!
Raadasul ott is a masodik felidotol.
Nem kedzult tul sokat a kezdovel.
Nem azt mondom hogy a kov. 3 meccsbol nyerunk.
Hanem azt hogy ennel jobb lesz az
offense.
A D szidasat meg akkor gyerekek ha tudtok mondani kapasbol egy meccset ahol jobban vedekeztunk.
Igen?! Melyik az?!
Nekem egy tippem lenne, egy 9-6 os szezon
nyito a seahawks ellen.
Hanyszor kellett puntolnia
a
chicagonak?!
Egyebkent meg felhvnam a figyelmet az elso felido uccso percere.
Ha nem szopunk egy nyolcvan feletti yardos palyt..de eha ha kategoria.
Stantont talan hagyjuk.
Kezedek hinni a abban hogy nem veletlenul ul regebb ota a padon mint a Whiskey-is a bortonben😀))
kicsi turelmet kernek.
Foleg az ujoncokkal!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
grat a győzelemhez
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy senkit nem vigasztal és nyilván nem is számít, vagy nem mérvadó, de én megadtam volna a TD-t, méghozzá gondolkodás nélkül.

Nagyon sajnálom a Lions-t. Kár hogy ezzel nem vagytok beljebb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
ez sem lehetett egy egyszerű meccs... sajnálom , mert szurkolok a lionsnak , de stafford lassan = david carr 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ahogy már írtam máshol, a lassításon egyértelműen látszik, hogy CJ akár dedikálhatta is volna a labdát a földetérés előtt, annyira kontrollálta, szóval nevetséges az ítélet. Az, hogy nem fogta meg két kézzel, mert ő olyan laza csávó, hülyeség volt tőle, de akkora tenyérrel ő fél kézzel is úgy kontrollálta a labdát, mint ahogy össze tudta volna roppantani a vezetőbíró fejét (ami nem lett volna hülyeség). Sajnállak Titeket, MS sérülése meg a hab a tortán, ha ez vigasztal nekünk sem volt álomvasárnapunk a sok sérüléssel, szóval ne borítékoljátok még a vereséget ellenünk!somebody08
Eszembe jut egy egykezes Dallas Clark TD elkapás tavalyról. Ő azért elitnek lett kiáltva, CJ-t most baszkodják egy olyanért ami inkább tűnt elkapásnak mint az. Ennek a nyomorék túlszabálynak mennie kell, az eredményt sajnos nem lehet megváltoztatni. :/gyeek
Gondolom a Ravens ellenire gondolsz. Azért az kicsit más volt, ott a földhöz köze nem volt a playnek, egyszerűen úgy nyúlt ki és már nem variált. Nálam is egyértelmű TD, de van különbség 1 kezes elkapások között és CJ is csinálhatta volna okosabban.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
Ahogy már írtam máshol, a lassításon egyértelműen látszik, hogy CJ akár dedikálhatta is volna a labdát a földetérés előtt, annyira kontrollálta, szóval nevetséges az ítélet. Az, hogy nem fogta meg két kézzel, mert ő olyan laza csávó, hülyeség volt tőle, de akkora tenyérrel ő fél kézzel is úgy kontrollálta a labdát, mint ahogy össze tudta volna roppantani a vezetőbíró fejét (ami nem lett volna hülyeség). Sajnállak Titeket, MS sérülése meg a hab a tortán, ha ez vigasztal nekünk sem volt álomvasárnapunk a sok sérüléssel, szóval ne borítékoljátok még a vereséget ellenünk!somebody08
Eszembe jut egy egykezes Dallas Clark TD elkapás tavalyról. Ő azért elitnek lett kiáltva, CJ-t most baszkodják egy olyanért ami inkább tűnt elkapásnak mint az. Ennek a nyomorék túlszabálynak mennie kell, az eredményt sajnos nem lehet megváltoztatni. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ahogy már írtam máshol, a lassításon egyértelműen látszik, hogy CJ akár dedikálhatta is volna a labdát a földetérés előtt, annyira kontrollálta, szóval nevetséges az ítélet. Az, hogy nem fogta meg két kézzel, mert ő olyan laza csávó, hülyeség volt tőle, de akkora tenyérrel ő fél kézzel is úgy kontrollálta a labdát, mint ahogy össze tudta volna roppantani a vezetőbíró fejét (ami nem lett volna hülyeség). Sajnállak Titeket, MS sérülése meg a hab a tortán, ha ez vigasztal nekünk sem volt álomvasárnapunk a sok sérüléssel, szóval ne borítékoljátok még a vereséget ellenünk!
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Stafford nélkül ez a csapat 0-16.

Megvolt az a meccsünk, amit nyerhettünk volna, uganúgy a bírók vették el, mint 0-16-os évben a Vikes meccset.
Buzi NFL, papolnak itt az any given sundayről, de mindig ugyanazok a csapatok nyernek.

Unom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lions fear Stafford may miss 4-6 weeks with shoulder injury

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a7cfd8/article/lions-fear-stafford-may-miss-46-weeks-with-shoulder-injury?module=HP_headlines

Fantasztikus.
Asszem oda a szépreményű szezon.
Backus a ProBowler.Bazzani
Stantont kell játszatni, sose kapott esélyt

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions fear Stafford may miss 4-6 weeks with shoulder injury

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a7cfd8/article/lions-fear-stafford-may-miss-46-weeks-with-shoulder-injury?module=HP_headlines

Fantasztikus.
Asszem oda a szépreményű szezon.
Backus a ProBowler.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CJ teljesen birtokolta a labdát.
Leért két lába,térde,hasa,keze,faszomtudja.
Ha ez nem TD akkor szar a szabály.
Próbálom elhinni,hogy véletlenül ítélnek ellenünk a bírók.
Mindig.

Valami hír Staffordról? Egész szezonra out?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Biztos én vagyok naiv, de hogyan tudod jobban kontrollálni a focilabdát, mint hogy egy kézzel kitartod? Régen húztam már fel magam ennyire számomra teljesen semleges meccsen... Egyetértek Brennaman-nel, nálam az hogy a labdára támaszkodott már egyértelműen új "act" volt (az ünnepléshez való elindulás). Nem elfelejtve, hogy a legközelebbi bíró tisztán TDt ítélt elsőre. Ki/mi győzte meg a crewt?!

Pereira eddig sem volt a szívem csücske... Ha nem tud egy egyenes válasszal előállni és csak ködösít, akkor hagyja az élő telefonos szereplést...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"If a player goes to the ground in the act of catching a pass (with or without contact by an opponent), he must maintain control of the ball after he touches the ground, whether in the field of play or the end zone. If he loses control of the ball, and the ball touches the ground before he regains control, the pass is incomplete. If he regains control prior to the ball touching the ground, the pass is complete."

Mondjuk ennek fényében Calvin tényleg ökör volt....és ezek alapján nem biztos, hogy catch volt....
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miért volt idióta?
Elbaszta szted az elkapást?Bazzani
Nekem úgy tűnt, hogy korán elkezdett ünnepelni. Ha észnél marad, akkor két kézzel fogja a lasztit, lehuppan a földre, és nincs ez a cécó. Az én szememben nagyon amatőr volt, hogy egy kézben tartja a labdát, és arra támaszkodva ér földet.DoM
De nem ér véget a játék ha birtokolja a labdát és lenn van a térde?Bazzani
Tavalyi Mourphy elkapás a Chargers ellen: http://www.youtube.com/watch?v=z7QwZCIwMyc

Újranézve CJ elkapását is: szerintem jó döntés a nem TD.