Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pereira (korábbi főbíró) azt mondta, hogy nem tudják/fogják megfordítani az ítéletet. Elvileg az volt a baj, hogy földet érés után is végig birtokolni kell a labdát. Calvin Johnson meg arra támaszkodva érkezett a földre. A kérdés, hogy előtte vmi miatt már vége lett-e az elkapásnak. Szerintem ha TD-nek fújják a pályán, akkor azt hagyták volna meg "jó" döntésnek.

Viszont Calvin Johnson egy idióta volt.DoM
Miért volt idióta?
Elbaszta szted az elkapást?Bazzani
Nekem úgy tűnt, hogy korán elkezdett ünnepelni. Ha észnél marad, akkor két kézzel fogja a lasztit, lehuppan a földre, és nincs ez a cécó. Az én szememben nagyon amatőr volt, hogy egy kézben tartja a labdát, és arra támaszkodva ér földet.DoM
De nem ér véget a játék ha birtokolja a labdát és lenn van a térde?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ítélje meg mindenki maga.
Ha ez nem TD akkor ez a világ leghülyébb szabálya.

http://www.nfl.com/gamecenter/2010091207/2010/REG1/lions@bears#tab:watch

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lassan ott tartunk,hogy nézegetnünk kell a top5 QB-ket,mert Stafford válla teljesen tönkremegy.
Az a Pettigrew over Oher pick pedig az évtized betlije volt.
Abba bele sem merek gondolni,hogy komolyabb védelmek ellen mire lesz elég a Hill vezette offense. vagy normális elkapók ellen ez a secondary.

Amúgy szted az utolsó CJ elkapás TD volt?Bazzani
Pereira (korábbi főbíró) azt mondta, hogy nem tudják/fogják megfordítani az ítéletet. Elvileg az volt a baj, hogy földet érés után is végig birtokolni kell a labdát. Calvin Johnson meg arra támaszkodva érkezett a földre. A kérdés, hogy előtte vmi miatt már vége lett-e az elkapásnak. Szerintem ha TD-nek fújják a pályán, akkor azt hagyták volna meg "jó" döntésnek.

Viszont Calvin Johnson egy idióta volt.DoM
Miért volt idióta?
Elbaszta szted az elkapást?Bazzani
Nekem úgy tűnt, hogy korán elkezdett ünnepelni. Ha észnél marad, akkor két kézzel fogja a lasztit, lehuppan a földre, és nincs ez a cécó. Az én szememben nagyon amatőr volt, hogy egy kézben tartja a labdát, és arra támaszkodva ér földet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AZ szabályos TD volt.... sajnos a bírók nem engedték, hogy jogosan megverjetek bennünket....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Pettigrew pickért is megérdemelnék. Óriási mázlitok volt, hogy tavaly a Packers nem tette tönkre Staffordot egy életre. Ha addig nem ébredt volna fel Mayhew, idén annak kellett volna a legelső dolognak lenni, hogy szerez egy normális LT-t. Bármi áron. Akár draft, akár FA. Ha van franchise QB-d, akkor meg is kell védeni. Én is "hittem" abban, hogy majd Sims miatt jobb lesz, de teljesen reménytelen eset.DoM
Lassan ott tartunk,hogy nézegetnünk kell a top5 QB-ket,mert Stafford válla teljesen tönkremegy.
Az a Pettigrew over Oher pick pedig az évtized betlije volt.
Abba bele sem merek gondolni,hogy komolyabb védelmek ellen mire lesz elég a Hill vezette offense. vagy normális elkapók ellen ez a secondary.

Amúgy szted az utolsó CJ elkapás TD volt?Bazzani
Pereira (korábbi főbíró) azt mondta, hogy nem tudják/fogják megfordítani az ítéletet. Elvileg az volt a baj, hogy földet érés után is végig birtokolni kell a labdát. Calvin Johnson meg arra támaszkodva érkezett a földre. A kérdés, hogy előtte vmi miatt már vége lett-e az elkapásnak. Szerintem ha TD-nek fújják a pályán, akkor azt hagyták volna meg "jó" döntésnek.

Viszont Calvin Johnson egy idióta volt.DoM
Miért volt idióta?
Elbaszta szted az elkapást?
Amúgy sztem TD volt a pályán az ítélet.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én is Suh-t húztam volna.
De az első dolgom lett volna hozni a free agencyben egy LT-t.
Akármilyen áron.

Ha most komoly sérülése van (márpedig úgy néz ki),akkor vége a szezonnak.
Hill nem kezdő szintű.
Ő és a vicckategória Linehan mindent megtettek,hogy ne nyerjünk.
Nem passzoltunk 3ésfél negyeden keresztül.Bazzani
A Pettigrew pickért is megérdemelnék. Óriási mázlitok volt, hogy tavaly a Packers nem tette tönkre Staffordot egy életre. Ha addig nem ébredt volna fel Mayhew, idén annak kellett volna a legelső dolognak lenni, hogy szerez egy normális LT-t. Bármi áron. Akár draft, akár FA. Ha van franchise QB-d, akkor meg is kell védeni. Én is "hittem" abban, hogy majd Sims miatt jobb lesz, de teljesen reménytelen eset.DoM
Lassan ott tartunk,hogy nézegetnünk kell a top5 QB-ket,mert Stafford válla teljesen tönkremegy.
Az a Pettigrew over Oher pick pedig az évtized betlije volt.
Abba bele sem merek gondolni,hogy komolyabb védelmek ellen mire lesz elég a Hill vezette offense. vagy normális elkapók ellen ez a secondary.

Amúgy szted az utolsó CJ elkapás TD volt?Bazzani
Pereira (korábbi főbíró) azt mondta, hogy nem tudják/fogják megfordítani az ítéletet. Elvileg az volt a baj, hogy földet érés után is végig birtokolni kell a labdát. Calvin Johnson meg arra támaszkodva érkezett a földre. A kérdés, hogy előtte vmi miatt már vége lett-e az elkapásnak. Szerintem ha TD-nek fújják a pályán, akkor azt hagyták volna meg "jó" döntésnek.

Viszont Calvin Johnson egy idióta volt.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerk.: már válaszolt Bazzani. Backus a pro bowler...

Mayhewt el kell zavarni és mindenkit akinek köze van/volt a drafthoz.DoM
Én is Suh-t húztam volna.
De az első dolgom lett volna hozni a free agencyben egy LT-t.
Akármilyen áron.

Ha most komoly sérülése van (márpedig úgy néz ki),akkor vége a szezonnak.
Hill nem kezdő szintű.
Ő és a vicckategória Linehan mindent megtettek,hogy ne nyerjünk.
Nem passzoltunk 3ésfél negyeden keresztül.Bazzani
A Pettigrew pickért is megérdemelnék. Óriási mázlitok volt, hogy tavaly a Packers nem tette tönkre Staffordot egy életre. Ha addig nem ébredt volna fel Mayhew, idén annak kellett volna a legelső dolognak lenni, hogy szerez egy normális LT-t. Bármi áron. Akár draft, akár FA. Ha van franchise QB-d, akkor meg is kell védeni. Én is "hittem" abban, hogy majd Sims miatt jobb lesz, de teljesen reménytelen eset.DoM
Lassan ott tartunk,hogy nézegetnünk kell a top5 QB-ket,mert Stafford válla teljesen tönkremegy.
Az a Pettigrew over Oher pick pedig az évtized betlije volt.
Abba bele sem merek gondolni,hogy komolyabb védelmek ellen mire lesz elég a Hill vezette offense. vagy normális elkapók ellen ez a secondary.

Amúgy szted az utolsó CJ elkapás TD volt?

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
szerk.: már válaszolt Bazzani. Backus a pro bowler...

Mayhewt el kell zavarni és mindenkit akinek köze van/volt a drafthoz.DoM
Én is Suh-t húztam volna.
De az első dolgom lett volna hozni a free agencyben egy LT-t.
Akármilyen áron.

Ha most komoly sérülése van (márpedig úgy néz ki),akkor vége a szezonnak.
Hill nem kezdő szintű.
Ő és a vicckategória Linehan mindent megtettek,hogy ne nyerjünk.
Nem passzoltunk 3ésfél negyeden keresztül.Bazzani
A Pettigrew pickért is megérdemelnék. Óriási mázlitok volt, hogy tavaly a Packers nem tette tönkre Staffordot egy életre. Ha addig nem ébredt volna fel Mayhew, idén annak kellett volna a legelső dolognak lenni, hogy szerez egy normális LT-t. Bármi áron. Akár draft, akár FA. Ha van franchise QB-d, akkor meg is kell védeni. Én is "hittem" abban, hogy majd Sims miatt jobb lesz, de teljesen reménytelen eset.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerk.: már válaszolt Bazzani. Backus a pro bowler...

Mayhewt el kell zavarni és mindenkit akinek köze van/volt a drafthoz.DoM
Én is Suh-t húztam volna.
De az első dolgom lett volna hozni a free agencyben egy LT-t.
Akármilyen áron.

Ha most komoly sérülése van (márpedig úgy néz ki),akkor vége a szezonnak.
Hill nem kezdő szintű.
Ő és a vicckategória Linehan mindent megtettek,hogy ne nyerjünk.
Nem passzoltunk 3ésfél negyeden keresztül.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
szerk.: már válaszolt Bazzani. Backus a pro bowler...

Mayhewt el kell zavarni és mindenkit akinek köze van/volt a drafthoz.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Backus meg ProBowler mi?
Hányszor kell Staffordnak megsérülni,hogy kibasszák Canadáig azt az idiótát.

Ja és Wade=Eric King.
CB istenek vagyunk.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A mai meccsen az igaszságos eredmény a kettős vereség lett volna. A Lions csak nekünk köszönheti, hogy szoros lett, mi meg a bíróknak, hogy nyertünk.tüsi91
És az hol igazságos, hogy a bíró meg valami húgyagyú ökör aki úgy alakítja a szabályokat, ahogy a fitymáját ráncigálja nyeri meg a meccset a Bearsnek?!gyeek
sehol valóban, de ezt le is írtam. mi nem érdemeltünk győzelmet a mai meccsen és nem voltunk vele egyedül
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszer a tetves életbe ítélnének a mi javunkra kétes szituban.

Azért arra kíváncsi lennék,hogy miért nem passzoltunk egész meccsen,ha a végén ennyire ment?
sajnos kevés csapat van akit meg tudunk verni.
Staffordot nem kell erőltetni pár meccsig,most úgyis három tuti zakó jön.
Philly,Viking.Packers.

Billst,meg Ramset meg kell verni,hogy ne legyen újabb égés.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
A mai meccsen az igaszságos eredmény a kettős vereség lett volna. A Lions csak nekünk köszönheti, hogy szoros lett, mi meg a bíróknak, hogy nyertünk.tüsi91
És az hol igazságos, hogy a bíró meg valami húgyagyú ökör aki úgy alakítja a szabályokat, ahogy a fitymáját ráncigálja nyeri meg a meccset a Bearsnek?!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Elnézést kérünk minden lions drukkertől, nem nézem régóta az NFL-t de ilyen döntést még nem láttam de nem is fogok sztem.... hogy szétdobtatok minket az utolsó driveban... már szinte drukkoltam hogy szivjunk mert akkor Smith holnap mehetett volna a Nagy Tavak egyikébe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
Nem basztam fel az agyam ennyire egyetlen meccsen amióta NFL-t nézek mint ezen. A káromkodás nagy részét unloadoltam a követőben, de még lenne báven pár keresetlen szavam. Az ami ezen a meccsen történt az a bírói testület részéről bőven túllő a szégyen kategórián. :mad:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nektek is hosszú lesz ez az évkonqueror
0-16

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A mai meccsen az igaszságos eredmény a kettős vereség lett volna. A Lions csak nekünk köszönheti, hogy szoros lett, mi meg a bíróknak, hogy nyertünk.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nektek is hosszú lesz ez az év
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Week 1 Inactives
Comment (0)


Sun, 12 Sep 2010 05:54:03 -0700

The Detroit Lions have declared LB DeAndre Levy, WR Derrick Williams, QB Drew Stanton, OT Jason Fox, RB Kevin Smith, DL Lawrence Jackson, OG Manuel Ramirez, DL Willie Young inactive for Week 1.

Ez nagyon durva.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
minden Lions drukkernek ajánlanám figyelembe, hogy ma a Ford Fielden Michigan State-Florida Atlantic mérkőzés lesz, remélem páran kíváncsiak vagtok rá, és lesz néhány Lions fan, aki nem a Wolverinesnek kezd el drukkolni NCAA-benHurka
ND-Wolverines lesz ma.
Azt a másik csapatot nem is ismerjük. 😉Bazzani
Ismerjük...nagyítóval meg is találjuk 😀😀😀DDDD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
minden Lions drukkernek ajánlanám figyelembe, hogy ma a Ford Fielden Michigan State-Florida Atlantic mérkőzés lesz, remélem páran kíváncsiak vagtok rá, és lesz néhány Lions fan, aki nem a Wolverinesnek kezd el drukkolni NCAA-benHurka
ND-Wolverines lesz ma.
Azt a másik csapatot nem is ismerjük. 😉

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Na akkor tippelhetnénk egy kicsit:

Bears-Lions 20-24
Stafford 300+ passzolt yard 3TD,1INT
CJ 100+ elkapott yard 1TD
Best 80 futott és 50 elkapott yard
Scheffler 50yard
Burleson 80yard
Pettigrew 1TD
Felton 1TD

Defense 3sack,1FF

(De szép is volna...)Bazzani
Lions 1-0
Bears 0-1

többit leszarom, ne sérüljünk meg

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
minden Lions drukkernek ajánlanám figyelembe, hogy ma a Ford Fielden Michigan State-Florida Atlantic mérkőzés lesz, remélem páran kíváncsiak vagtok rá, és lesz néhány Lions fan, aki nem a Wolverinesnek kezd el drukkolni NCAA-ben
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vannak,akik Lions győzelmet éreznek,köztük pl Schefter is:
http://espn.go.com/nfl/picks