Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Na lehet jönni és sorolni a pozitívumokat.
0-16 here we comeBazzani
Best más nincs
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Na lehet jönni és sorolni a pozitívumokat.
0-16 here we comeBazzani
bad luck <<<<<<< lions luck

erre nem lehet mást mondani.

😕

jöhet a szokásos szöveg, hogy egy ilyen gyenge eaglestől kikapni...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na lehet jönni és sorolni a pozitívumokat.
0-16 here we come

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kár volt az első támadásért, sajna interception!!!
De ez a második BEST futások széép!!!74 yardnál jár és 1 TD!!!7-7 Remélem nyerünk😊mark0919
Itt van eredménykövető topik:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=29208#p29208

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kár volt az első támadásért, sajna interception!!!
De ez a második BEST futások széép!!!74 yardnál jár és 1 TD!!!7-7 Remélem nyerünk😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hehe.
Lesznek csíííírlíííderek a meccsen.
Asszem eddig nem voltak.


itt éppen gyakorolnak.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Detroit Lions have declared DL Cliff Avril, LB DeAndre Levy, WR Derrick Williams, OT Jason Fox, RB Kevin Smith, OG Manuel Ramirez, QB Matthew Stafford, DL Willie Young inactive for Week 2.

Nagy zakónak leszünk kicsi gazdái.
Nálam Smith>Morris. Williams fontosabb mint Logan a fair catchekkel,Williams legalább tud elkapni. Youngról így soha nem fog kiderülni,hogy mit tud. Ésatöbbi...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még pár szó a nmeTDről:

Jeff Fisher, co-chairman of the competition committee:
- "Nothing needs to be changed," Fisher said. "When a receiver, in the end zone, is contacted by a defensive player and he goes down, he must complete the catch. If there was no contact by the defensive player, it's a touchdown. But there was contact, he went down, he has to complete the catch."

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson is hinting at a special end zone celebration this weekend — as long as he scores a touchdown that's allowed to stand, of course.

http://www.greenwichtime.com/sports/article/Lions-WR-Johnson-wants-another-chance-to-celebrate-663181.php

😀 😀 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én majd akkor leszek nyugodt,ha meglesz az első W.
Addig ez a csapat a szememben egy síma 1/1 és 0-16 várományos.


Persze látom én a fejlődést,például KVB az utóbbi évek legnagyobb igazolása. Csakhát a tavalyi két győzelmünk is elég nyögvenyelős volt. a Redskins ellen csak Zorn buta playhívásainak és a bírók által elengedett uccsó drive-os face masknak köszönhetjük a győzelmet. A Browns meccset meg alighanem mindenki látta... Ha az edző nem kér időt reklamálni,akkor Cool dob nem Staff és akkor incomplete passz szinte 100%.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
2 drafttal 0-16 után, úgy hogy a csapat kicserélődött nem elvárható hogy ne legyenek "ha"-k. Sztem Schwartz eddig jól csinálja a dolgokat, én személy szerint bízom a döntéseiben. Én azt mondom az Ő munkásssága 2 év múlva ítélhető meg. Sokat olvasom a fórumot, és DoM vsz egy elég objektív és hozzáértő fórumozó, lehet a szavaira adni. Sok Lions szurkolóban azért benne van egy alap csalódottság az elmúlt évek miatt (ami azért érthető is), emiatt azért sokszor sötétebbnek látják a jövőt.Blevi
Én is nagyon adok DoM szavára,ha ezt nem így látod akkor félreértettél,ennek ellenére nem mindig értek vele egyet.
Sztem ez a szezon legjobb indulattal is max 5győzelmes volt mielőtt elindult.
Persze kergethetünk hiú ábrándokat,hogy a Miamit vagy a NYG-et legyőzzük idegenben,de ezek asszem csalfa remények.
Amit én elvártam az a CHI és a STL elleni hazai győzelem. Amiből még W lehet az a WSH,BUF,TB elleni lehet. És óriási meglepetés esetleg egy Pats vagy egy Vikings elleni siker.
Ez a max.

És Schwartzra nézve az én szememben óriási kritika,hogy mindig a második halfban bukjuk el a meccseket.
Ez vagy kondi,vagy annyi elég hogy kiismerjenek minket. Ez mindkettő edzői probléma.Bazzani
Hát a kondi része sztem annyiban gáz hogy nem vagyunk egy poszton sem túl mélyek. Persze jó lenne ha meg tudnánk tatani az eredményt, de azétr ha valaki hátrányban van passzol, ha passzolnak mi szívunk :S
Arra akartam célozni hogy DoM sztem sokkal obijektívebben tudja megítélni a csapat teljesítményét. Én úgy számoltam év elején h 5-8 győzelem, ebben Chi is benne volt ami azért meglehetett volna. Ebben csapatban benne van 5 győzelem. Ez vsz fejlődés az utóbbi évekhez képest. Jövőre 8-8 a cél. A folyamatos fejlődés a cél amit azért sztem észre lehet venni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2 drafttal 0-16 után, úgy hogy a csapat kicserélődött nem elvárható hogy ne legyenek "ha"-k. Sztem Schwartz eddig jól csinálja a dolgokat, én személy szerint bízom a döntéseiben. Én azt mondom az Ő munkásssága 2 év múlva ítélhető meg. Sokat olvasom a fórumot, és DoM vsz egy elég objektív és hozzáértő fórumozó, lehet a szavaira adni. Sok Lions szurkolóban azért benne van egy alap csalódottság az elmúlt évek miatt (ami azért érthető is), emiatt azért sokszor sötétebbnek látják a jövőt.Blevi
Én is nagyon adok DoM szavára,ha ezt nem így látod akkor félreértettél,ennek ellenére nem mindig értek vele egyet.
Sztem ez a szezon legjobb indulattal is max 5győzelmes volt mielőtt elindult.
Persze kergethetünk hiú ábrándokat,hogy a Miamit vagy a NYG-et legyőzzük idegenben,de ezek asszem csalfa remények.
Amit én elvártam az a CHI és a STL elleni hazai győzelem. Amiből még W lehet az a WSH,BUF,TB elleni lehet. És óriási meglepetés esetleg egy Pats vagy egy Vikings elleni siker.
Ez a max.

És Schwartzra nézve az én szememben óriási kritika,hogy mindig a második halfban bukjuk el a meccseket.
Ez vagy kondi,vagy annyi elég hogy kiismerjenek minket. Ez mindkettő edzői probléma.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
2 drafttal 0-16 után, úgy hogy a csapat kicserélődött nem elvárható hogy ne legyenek "ha"-k. Sztem Schwartz eddig jól csinálja a dolgokat, én személy szerint bízom a döntéseiben. Én azt mondom az Ő munkásssága 2 év múlva ítélhető meg. Sokat olvasom a fórumot, és DoM vsz egy elég objektív és hozzáértő fórumozó, lehet a szavaira adni. Sok Lions szurkolóban azért benne van egy alap csalódottság az elmúlt évek miatt (ami azért érthető is), emiatt azért sokszor sötétebbnek látják a jövőt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Persze:
-ha Stafford nem sérül meg
-ha van secondary
-ha xy beérik

Az a baj,hogy nálunk mindig csak a ha marad.

DoM!
A sorsolásunk alapján mond már el légyszi nekem azt a 8-9 nyerhető meccset (ha Stafford egészséges marad).

Itt a sorsolás:
1 Sep 12 DET @ CHI
2 Sep 19 PHI @ DET
3 Sep 26 DET @ MIN
4 Oct 03 DET @ GB
5 Oct 10 STL @ DET
6 Oct 17 DET @ NYG
7 Bye
8 Oct 31 WAS @ DET
9 Nov 07 NYJ @ DET
10 Nov 14 DET @ BUF
11 Nov 21 DET @ DAL
12 Nov 25 NE @ DET
13 Dec 05 CHI @ DET
14 Dec 12 GB @ DET
15 Dec 19 DET @ TB
16 Dec 26 DET @ MIA
17 Jan 02 MIN @ DETBazzani
Ha Stafford nem sérül meg? ChI W, PHI W, MIN L, GB L, NYG W, WAS W, NYJ L, BUF, W, DAL L, NE L, CHI W, GB L, TB W, MIA W, MIN L.
Tessék, ezek szerintem simán nyerhetőek, főleg a jó DLel. Bár Stafford megsérült, így az első bukó lett, illetve valszeg a Phili elleni is, de ha visszatér szerintem a későbbiek nyerhetők.tenorx
Jah hát így meglett a 8 győzelem úgy, h megverettél velük minden olyan csapatot akikkel egálok vagy max kicsit gyengébbek + minket és a phillyt.. kissé irreálisnak tűnik azértSzesze
Elfogult vagyok a Detroittal kapcsolatban 😊 Egyébként Philit és titeket is egálnak érezlek jelenleg, nagyon tetszik nekem ez a Lions (és ha még CBk is lennének, hmm 😊 )
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Persze:
-ha Stafford nem sérül meg
-ha van secondary
-ha xy beérik

Az a baj,hogy nálunk mindig csak a ha marad.

DoM!
A sorsolásunk alapján mond már el légyszi nekem azt a 8-9 nyerhető meccset (ha Stafford egészséges marad).

Itt a sorsolás:
1 Sep 12 DET @ CHI
2 Sep 19 PHI @ DET
3 Sep 26 DET @ MIN
4 Oct 03 DET @ GB
5 Oct 10 STL @ DET
6 Oct 17 DET @ NYG
7 Bye
8 Oct 31 WAS @ DET
9 Nov 07 NYJ @ DET
10 Nov 14 DET @ BUF
11 Nov 21 DET @ DAL
12 Nov 25 NE @ DET
13 Dec 05 CHI @ DET
14 Dec 12 GB @ DET
15 Dec 19 DET @ TB
16 Dec 26 DET @ MIA
17 Jan 02 MIN @ DETBazzani
Ha Stafford nem sérül meg? ChI W, PHI W, MIN L, GB L, NYG W, WAS W, NYJ L, BUF, W, DAL L, NE L, CHI W, GB L, TB W, MIA W, MIN L.
Tessék, ezek szerintem simán nyerhetőek, főleg a jó DLel. Bár Stafford megsérült, így az első bukó lett, illetve valszeg a Phili elleni is, de ha visszatér szerintem a későbbiek nyerhetők.tenorx
Jah hát így meglett a 8 győzelem úgy, h megverettél velük minden olyan csapatot akikkel egálok vagy max kicsit gyengébbek + minket és a phillyt.. kissé irreálisnak tűnik azért
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Persze:
-ha Stafford nem sérül meg
-ha van secondary
-ha xy beérik

Az a baj,hogy nálunk mindig csak a ha marad.

DoM!
A sorsolásunk alapján mond már el légyszi nekem azt a 8-9 nyerhető meccset (ha Stafford egészséges marad).

Itt a sorsolás:
1 Sep 12 DET @ CHI
2 Sep 19 PHI @ DET
3 Sep 26 DET @ MIN
4 Oct 03 DET @ GB
5 Oct 10 STL @ DET
6 Oct 17 DET @ NYG
7 Bye
8 Oct 31 WAS @ DET
9 Nov 07 NYJ @ DET
10 Nov 14 DET @ BUF
11 Nov 21 DET @ DAL
12 Nov 25 NE @ DET
13 Dec 05 CHI @ DET
14 Dec 12 GB @ DET
15 Dec 19 DET @ TB
16 Dec 26 DET @ MIA
17 Jan 02 MIN @ DETBazzani
Ha Stafford nem sérül meg? ChI W, PHI W, MIN L, GB L, NYG W, WAS W, NYJ L, BUF, W, DAL L, NE L, CHI W, GB L, TB W, MIA W, MIN L.
Tessék, ezek szerintem simán nyerhetőek, főleg a jó DLel. Bár Stafford megsérült, így az első bukó lett, illetve valszeg a Phili elleni is, de ha visszatér szerintem a későbbiek nyerhetők.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Itt a sorsolás:
1 Sep 12 DET @ CHI
2 Sep 19 PHI @ DET
3 Sep 26 DET @ MIN
4 Oct 03 DET @ GB
5 Oct 10 STL @ DET
6 Oct 17 DET @ NYG
7 Bye
8 Oct 31 WAS @ DET
9 Nov 07 NYJ @ DET
10 Nov 14 DET @ BUF
11 Nov 21 DET @ DAL
12 Nov 25 NE @ DET
13 Dec 05 CHI @ DET
14 Dec 12 GB @ DET
15 Dec 19 DET @ TB
16 Dec 26 DET @ MIA
17 Jan 02 MIN @ DETBazzani
Stafford elég lenne, ez nem ha-ha-ha játék.

2x CHI, STL, BUF, MIA, TB, MIN (utolsó fordulóban már PO-ba jutva/IR-en lévő Favre nélkül)

ez eddig hét és egyik sem a bombameglepetés kategória. Emellé már csak egyetlen csapat kell, amelyik szokás szerint lenézi a 0-16 Lionst vagy szokásos edzői baklövés miatt meccset veszít (Phillips-Garett duó) és megvan az 50%.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Persze:
-ha Stafford nem sérül meg
-ha van secondary
-ha xy beérik

Az a baj,hogy nálunk mindig csak a ha marad.

DoM!
A sorsolásunk alapján mond már el légyszi nekem azt a 8-9 nyerhető meccset (ha Stafford egészséges marad).

Itt a sorsolás:
1 Sep 12 DET @ CHI
2 Sep 19 PHI @ DET
3 Sep 26 DET @ MIN
4 Oct 03 DET @ GB
5 Oct 10 STL @ DET
6 Oct 17 DET @ NYG
7 Bye
8 Oct 31 WAS @ DET
9 Nov 07 NYJ @ DET
10 Nov 14 DET @ BUF
11 Nov 21 DET @ DAL
12 Nov 25 NE @ DET
13 Dec 05 CHI @ DET
14 Dec 12 GB @ DET
15 Dec 19 DET @ TB
16 Dec 26 DET @ MIA
17 Jan 02 MIN @ DETBazzani
Ebből a Scheduleból egy 5-11 szerintem ami kihozható.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze:
-ha Stafford nem sérül meg
-ha van secondary
-ha xy beérik

Az a baj,hogy nálunk mindig csak a ha marad.

DoM!
A sorsolásunk alapján mond már el légyszi nekem azt a 8-9 nyerhető meccset (ha Stafford egészséges marad).

Itt a sorsolás:
1 Sep 12 DET @ CHI
2 Sep 19 PHI @ DET
3 Sep 26 DET @ MIN
4 Oct 03 DET @ GB
5 Oct 10 STL @ DET
6 Oct 17 DET @ NYG
7 Bye
8 Oct 31 WAS @ DET
9 Nov 07 NYJ @ DET
10 Nov 14 DET @ BUF
11 Nov 21 DET @ DAL
12 Nov 25 NE @ DET
13 Dec 05 CHI @ DET
14 Dec 12 GB @ DET
15 Dec 19 DET @ TB
16 Dec 26 DET @ MIA
17 Jan 02 MIN @ DET

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Végül a tippem mára
Lions 16
Eagles 31Bazzani
Ezzel én is kiegyeznék 😀

Vick szerintem 100+ yardot fog futni. Muszály lesz neki mert az Olineunk annyira szar hogy hihetetlen. Szerintem Interceptiont is fog dobni, de mi is leszedjük Hill legalább 2 passzát.Shawn84
Szerintem az Eagles W nem kérdés.
Alapvetően nem a játékosainkal lenne probléma. Én azt gondolom,hogy ezzel a játékosanyaggal bárhol máshol 2-3 éven belül PO esélyes csapatot raknának össze.
Nálunk alighanem az edzői gárdával (legfőképpen a tulajdonossal...) vannak problémák.
Schwartz jó edző......lehetne egy kész csapatnál,de ez az építkezősdi valahogy nem megy neki.
Évek óta próbálunk összerakni egy normális secondaryt, de közepes játékosokból ez nem fog menni.
Nem hiányposztokra draftolunk,vagy oda de rosszul.
Amikor azt érezné az ember,hogy namost klappol minden,akkor jön egy sérülés vagy egy hülye bíroi ítélet és újfennt a 0-16 felé vezető úton találjuk magunkat,az ellen játékosai meg a karriercsúcsaikat döntögetik.

Úgyhogy a mai este tétje alapvetően számunkra a vereség milyensége.
Ha kapunk egy kurva nagy zakót ahol a múlt héten elég jól működő védelmünk összeomlik,akkor alighanem vége az idénynek és a ills szintű csapatok is átgázolnak majd rajtunk. Ha egy jó meccsen jó játékkal kikapunk egy jobb csapattól,akkor foghatunk akár 4-5 győzelmet is idén,ami ugye előrelépés lenne.

Mi hülyék meg újfennt reménykedünk,este meg jön a kijózanító pofon,az ideg és a tehetetlenség.Bazzani
Nem értek most Veled egyet. Két éve van itt Scwartz, 0-ról kellett elkezdenie építkeznie. 2 Drafttal nem lehet csapatot építeni amit tud kihoz ebből a keretből. A tavalyi draft jól volt azért azt el kell ismerni, mindenki tudja hogy ez a sec egy fos.
Ez van jövőre azt kell rendbe hozni. Lépésről lépésre. 2-3 év múlva jó csapat lehet itt. De ahhoz pld a milliós irányítónknak nem kéne ilyen sérülékenynek lennie. Ezt a csapatot hazabaszták 2 éve ez van, az mindent elmond h a 0-16-os keretből hányan vannak itt. Szar mindig a broki rossz végén állni, de pld van D-line ez + az O# is elég jó lenne egy normális kordinátorral. Szóval van kiút csak még elég messze 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezzel én is kiegyeznék 😀

Vick szerintem 100+ yardot fog futni. Muszály lesz neki mert az Olineunk annyira szar hogy hihetetlen. Szerintem Interceptiont is fog dobni, de mi is leszedjük Hill legalább 2 passzát.Shawn84
Szerintem az Eagles W nem kérdés.
Alapvetően nem a játékosainkal lenne probléma. Én azt gondolom,hogy ezzel a játékosanyaggal bárhol máshol 2-3 éven belül PO esélyes csapatot raknának össze.
Nálunk alighanem az edzői gárdával (legfőképpen a tulajdonossal...) vannak problémák.
Schwartz jó edző......lehetne egy kész csapatnál,de ez az építkezősdi valahogy nem megy neki.
Évek óta próbálunk összerakni egy normális secondaryt, de közepes játékosokból ez nem fog menni.
Nem hiányposztokra draftolunk,vagy oda de rosszul.
Amikor azt érezné az ember,hogy namost klappol minden,akkor jön egy sérülés vagy egy hülye bíroi ítélet és újfennt a 0-16 felé vezető úton találjuk magunkat,az ellen játékosai meg a karriercsúcsaikat döntögetik.

Úgyhogy a mai este tétje alapvetően számunkra a vereség milyensége.
Ha kapunk egy kurva nagy zakót ahol a múlt héten elég jól működő védelmünk összeomlik,akkor alighanem vége az idénynek és a ills szintű csapatok is átgázolnak majd rajtunk. Ha egy jó meccsen jó játékkal kikapunk egy jobb csapattól,akkor foghatunk akár 4-5 győzelmet is idén,ami ugye előrelépés lenne.

Mi hülyék meg újfennt reménykedünk,este meg jön a kijózanító pofon,az ideg és a tehetetlenség.Bazzani
Én mondjuk nem látom azért ennyire "sötéten" a dolgot. Régóta szimpatizálok már a Lionsal és szoktam figyelgetni a meccseiket is. Schwartznak kell időt adni. Egy 0-16 os szezon után 3-4 év kell mire fasza kis PO csapatot össze lehet rakni. Szerintem a draftotok sem volt rossz. Suh klasszis játékos lesz és nagyon kellett a DL-be, Best az egyik legjobb RB volt, ráadásul a futójáték mindenképp erősítésre szorult, igaz elsősorban a fal miatt nem volt eddig futójáték. (a Bears elleni meccsből kiindulva idén sem lesz), Fox megbízható játékos semmi több. Spieveyban meg marha nagy potenciál van. A többiekről nem igazán tudok. Jövőre hoztok 1-2 játékost Secondaryba, meg OL-ba és már kopogtathattok is a PO ajtaján.Shawn84
Ha Stafford nem sérül meg, ez 8-9 győzelmes csapat a támadósor miatt. A 3-4 év meg erős túlzás. 2 év alatt bármelyik csapatból lehet PO/PO közeli pozitív mérlegű alakulatot csinálni, még salary cappel is.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végül a tippem mára
Lions 16
Eagles 31Bazzani
Ezzel én is kiegyeznék 😀

Vick szerintem 100+ yardot fog futni. Muszály lesz neki mert az Olineunk annyira szar hogy hihetetlen. Szerintem Interceptiont is fog dobni, de mi is leszedjük Hill legalább 2 passzát.Shawn84
Szerintem az Eagles W nem kérdés.
Alapvetően nem a játékosainkal lenne probléma. Én azt gondolom,hogy ezzel a játékosanyaggal bárhol máshol 2-3 éven belül PO esélyes csapatot raknának össze.
Nálunk alighanem az edzői gárdával (legfőképpen a tulajdonossal...) vannak problémák.
Schwartz jó edző......lehetne egy kész csapatnál,de ez az építkezősdi valahogy nem megy neki.
Évek óta próbálunk összerakni egy normális secondaryt, de közepes játékosokból ez nem fog menni.
Nem hiányposztokra draftolunk,vagy oda de rosszul.
Amikor azt érezné az ember,hogy namost klappol minden,akkor jön egy sérülés vagy egy hülye bíroi ítélet és újfennt a 0-16 felé vezető úton találjuk magunkat,az ellen játékosai meg a karriercsúcsaikat döntögetik.

Úgyhogy a mai este tétje alapvetően számunkra a vereség milyensége.
Ha kapunk egy kurva nagy zakót ahol a múlt héten elég jól működő védelmünk összeomlik,akkor alighanem vége az idénynek és a ills szintű csapatok is átgázolnak majd rajtunk. Ha egy jó meccsen jó játékkal kikapunk egy jobb csapattól,akkor foghatunk akár 4-5 győzelmet is idén,ami ugye előrelépés lenne.

Mi hülyék meg újfennt reménykedünk,este meg jön a kijózanító pofon,az ideg és a tehetetlenség.Bazzani
Én mondjuk nem látom azért ennyire "sötéten" a dolgot. Régóta szimpatizálok már a Lionsal és szoktam figyelgetni a meccseiket is. Schwartznak kell időt adni. Egy 0-16 os szezon után 3-4 év kell mire fasza kis PO csapatot össze lehet rakni. Szerintem a draftotok sem volt rossz. Suh klasszis játékos lesz és nagyon kellett a DL-be, Best az egyik legjobb RB volt, ráadásul a futójáték mindenképp erősítésre szorult, igaz elsősorban a fal miatt nem volt eddig futójáték. (a Bears elleni meccsből kiindulva idén sem lesz), Fox megbízható játékos semmi több. Spieveyban meg marha nagy potenciál van. A többiekről nem igazán tudok. Jövőre hoztok 1-2 játékost Secondaryba, meg OL-ba és már kopogtathattok is a PO ajtaján.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nyerni fogtok.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végül a tippem mára
Lions 16
Eagles 31Bazzani
Ezzel én is kiegyeznék 😀

Vick szerintem 100+ yardot fog futni. Muszály lesz neki mert az Olineunk annyira szar hogy hihetetlen. Szerintem Interceptiont is fog dobni, de mi is leszedjük Hill legalább 2 passzát.Shawn84
Szerintem az Eagles W nem kérdés.
Alapvetően nem a játékosainkal lenne probléma. Én azt gondolom,hogy ezzel a játékosanyaggal bárhol máshol 2-3 éven belül PO esélyes csapatot raknának össze.
Nálunk alighanem az edzői gárdával (legfőképpen a tulajdonossal...) vannak problémák.
Schwartz jó edző......lehetne egy kész csapatnál,de ez az építkezősdi valahogy nem megy neki.
Évek óta próbálunk összerakni egy normális secondaryt, de közepes játékosokból ez nem fog menni.
Nem hiányposztokra draftolunk,vagy oda de rosszul.
Amikor azt érezné az ember,hogy namost klappol minden,akkor jön egy sérülés vagy egy hülye bíroi ítélet és újfennt a 0-16 felé vezető úton találjuk magunkat,az ellen játékosai meg a karriercsúcsaikat döntögetik.

Úgyhogy a mai este tétje alapvetően számunkra a vereség milyensége.
Ha kapunk egy kurva nagy zakót ahol a múlt héten elég jól működő védelmünk összeomlik,akkor alighanem vége az idénynek és a ills szintű csapatok is átgázolnak majd rajtunk. Ha egy jó meccsen jó játékkal kikapunk egy jobb csapattól,akkor foghatunk akár 4-5 győzelmet is idén,ami ugye előrelépés lenne.

Mi hülyék meg újfennt reménykedünk,este meg jön a kijózanító pofon,az ideg és a tehetetlenség.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végül a tippem mára
Lions 16
Eagles 31Bazzani
Ezzel én is kiegyeznék 😀

Vick szerintem 100+ yardot fog futni. Muszály lesz neki mert az Olineunk annyira szar hogy hihetetlen. Szerintem Interceptiont is fog dobni, de mi is leszedjük Hill legalább 2 passzát.