Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
He pointed out that safety Louis Delmas is getting closer to 100 percent and middle linebacker DeAndre Levy should play Sunday against the Minnesota Vikings.

Tudom,hogy majdhogynem mindegy,de legalább (talán) kevesebbel szopunk ki.
Így csak 20 lesz közte.Bazzani
Nagyon pesszimista vagy, pedig szerintem nincs miért. Láttad a Vikings eddigi meccseit? A 2 meccsen összesen nem szereztek 20 pontot 😀
Én egy nagyon szoros meccset várok, de természetesen nem lenne kifogásom a 20 pontos győzelem ellen se.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
He pointed out that safety Louis Delmas is getting closer to 100 percent and middle linebacker DeAndre Levy should play Sunday against the Minnesota Vikings.

Tudom,hogy majdhogynem mindegy,de legalább (talán) kevesebbel szopunk ki.
Így csak 20 lesz közte.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tippeljünk mit művel 0-2 Favre ellenünk.

300yd, 3 TD, 0INT.MacPhisto
Favre 385yd, 4TD 1INT
AP meg megdönti az egy meccsen futott legtöbb yard rekordját.

Nate Burleson WR Ankle Did Not Participate In Practice Out
Zack Follett LB Concussion Did Not Participate In Practice Out
Matthew Stafford QB right Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Cliff Avril DE Knee Limited Participation in Practice Questionable
Landon Johnson LB Neck Limited Participation in Practice Questionable
DeAndre Levy LB Groin Limited Participation in Practice Questionable
Stephen Peterman G Foot Limited Participation in Practice Questionable
Ashlee Palmer LB Ankle Full Participation in Practice Probable
C.C. Brown S Forearm Limited Participation in Practice Probable
Louis Delmas S Groin Limited Participation in Practice Probable

Szuper,hogy lassan nincs olyan LB a csapatnál aki játszani tud.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Tippeljünk mit művel 0-2 Favre ellenünk.

300yd, 3 TD, 0INT.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Kicsit lehiggadtam tegnap óta.
-A DLine sokkal jobb mint tavaly,igaz a védelemben ez az egyetlen értékelhető csapatrész.Bazzani
Külön kiemelném Suh-t, aki passzjátékoknál végig alázta McGlynnt és Nick Cole-t, megverte őket erővel is, technikával is minden elképzelhető módon. Szerk: csak nehogy az legyen a sorsa mint anno Shaun Rogersnak.
Amit Brown és Wade csináltak a secondaryben az tényleg kritikán aluli volt, Delmas az egyetlen reménysugár ott, de egyedül kevés.BleedingGreen
http://footballoutsiders.com/cover-3/2010/cover-2-simple-lessons
Erről egy írás.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ok elzavarod Őket de kit hozol helyttük? Ugyanilyen fosokat csak máshogy hívják őket.Blevi
Egyrészt igazad van.
Másrészt nálunk valami kurváranem stimmel a Cb-k kiválasztásában.
2éve Kelly-Bodden.
Tavaly Buchanon-Henry.
Idén Houston-Wade.
Mind kukába való.
Cseréket nem is írom inkább.Bazzani
Spievey-t miért kellett safety-vé képezni?
legnagyobb sleeper CB prospectem volt idén, erre lehetőséget sem kap.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Attól félek, bár nem tudom hogy milyen a szerződése de ha továbbra is így játszunk CJ tuti eligazol!!Szerintem ez lenne a legjobb döntés, másnál megnyerhet mindent velünk nem nagyon!!
Én nagyon csípem, én nem akarom hogy elmenjen de hát ha ez így meg tovább tuti messzire megy tőlünk!!!
Vagy mondjátok hogy még jó sokáig hozzánk köti a szerződése, és akar is itt maradni!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Best nagyon ott volt a szeren tegnap!!!Hill nagyon sokat hibázott, amikor 1.150nél onside kickkel visszaszereztük a labdát azt hittem hogy talán lesz valami!!De 4dobás 0yard.Szép,áááá az eszem megállt!!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ok elzavarod Őket de kit hozol helyttük? Ugyanilyen fosokat csak máshogy hívják őket.Blevi
Egyrészt igazad van.
Másrészt nálunk valami kurváranem stimmel a Cb-k kiválasztásában.
2éve Kelly-Bodden.
Tavaly Buchanon-Henry.
Idén Houston-Wade.
Mind kukába való.
Cseréket nem is írom inkább.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt most találtam.

Detroit Lions after 2 games:

#1 in sacks
#2 in forced fumbles
#5 in tackles (solo)
#10 in tackles (combined)

#10 points per game scored- our offense

Bíztató statok.
De a 0-2 attól 0-2.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem hiába nevezik az amcsi fórumokon Cant Cover Brown-nak.
Szerintem csak az edzőink nem látják,hogy alkalmatlan.
Wade meg a Ramsben epizódista (sem) volt.
Nálunk meg kezdő.Bazzani
Nincs más sajnos.Blevi
Persze.
Csak ne mond azt,hogy az edzőtáborban kurvaszuper volt mindkettő.
Akkor kellett volna elzavarni King-el együtt.Bazzani
Ok elzavarod Őket de kit hozol helyttük? Ugyanilyen fosokat csak máshogy hívják őket.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs más megoldás, ki kell próbálni Suh-t S-ben vagy Cb-ben is. 😊 Szerintem jobban tudna fedezni mint CC "8 méterre elváltok az emberemtől" Brown.
Amúgy szerintem legkésőbb az 5. héten (Rams) meglesz az 1. W, de én még a jövő hétről sem tennék le, látva, hogy Favre mennyire tompa volt tegnap.BleedingGreen
Nem hiába nevezik az amcsi fórumokon Cant Cover Brown-nak.
Szerintem csak az edzőink nem látják,hogy alkalmatlan.
Wade meg a Ramsben epizódista (sem) volt.
Nálunk meg kezdő.Bazzani
Nincs más sajnos.Blevi
Persze.
Csak ne mond azt,hogy az edzőtáborban kurvaszuper volt mindkettő.
Akkor kellett volna elzavarni King-el együtt.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Suh meg valóban vadállat. Csak semmire nem megyünk vele secondary nélkül.Bazzani
Nincs más megoldás, ki kell próbálni Suh-t S-ben vagy Cb-ben is. 😊 Szerintem jobban tudna fedezni mint CC "8 méterre elváltok az emberemtől" Brown.
Amúgy szerintem legkésőbb az 5. héten (Rams) meglesz az 1. W, de én még a jövő hétről sem tennék le, látva, hogy Favre mennyire tompa volt tegnap.BleedingGreen
Nem hiába nevezik az amcsi fórumokon Cant Cover Brown-nak.
Szerintem csak az edzőink nem látják,hogy alkalmatlan.
Wade meg a Ramsben epizódista (sem) volt.
Nálunk meg kezdő.Bazzani
Nincs más sajnos. Ezzel kell dolgozni.
Tudják hogy szarok, csak nincs jobb.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh meg valóban vadállat. Csak semmire nem megyünk vele secondary nélkül.Bazzani
Nincs más megoldás, ki kell próbálni Suh-t S-ben vagy Cb-ben is. 😊 Szerintem jobban tudna fedezni mint CC "8 méterre elváltok az emberemtől" Brown.
Amúgy szerintem legkésőbb az 5. héten (Rams) meglesz az 1. W, de én még a jövő hétről sem tennék le, látva, hogy Favre mennyire tompa volt tegnap.BleedingGreen
Nem hiába nevezik az amcsi fórumokon Cant Cover Brown-nak.
Szerintem csak az edzőink nem látják,hogy alkalmatlan.
Wade meg a Ramsben epizódista (sem) volt.
Nálunk meg kezdő.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan

Nem szépek,nem fiatalok,de a mieink. 😀Bazzani
A bal oldali leány combját talán még egy-két játékos is megirigyelhetné. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Suh meg valóban vadállat. Csak semmire nem megyünk vele secondary nélkül.Bazzani
Nincs más megoldás, ki kell próbálni Suh-t S-ben vagy Cb-ben is. 😊 Szerintem jobban tudna fedezni mint CC "8 méterre elváltok az emberemtől" Brown.
Amúgy szerintem legkésőbb az 5. héten (Rams) meglesz az 1. W, de én még a jövő hétről sem tennék le, látva, hogy Favre mennyire tompa volt tegnap.


több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amit Brown és Wade csináltak a secondaryben az tényleg kritikán aluli volt, BleedingGreen
Egyszerűen nem értem,hogy Schwartzék mit látnak olyan emberekben akik máshol körberöhögtették már magukat.
Brown borzasztó coverben,Wade meg fut lehajtott fejjel,persze a labdára nem figyel,úgyhogy minden elkapás ami felé megy.
Olyanok mint tavaly King,akihez Scwartz görcsösen ragaszkodott a sérüléséig. Igaz,hogy már az első meccsen 3 vagy 4TD-t kaptunk róla.

Suh meg valóban vadállat. Csak semmire nem megyünk vele secondary nélkül.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kicsit lehiggadtam tegnap óta.
-A DLine sokkal jobb mint tavaly,igaz a védelemben ez az egyetlen értékelhető csapatrész.Bazzani
Külön kiemelném Suh-t, aki passzjátékoknál végig alázta McGlynnt és Nick Cole-t, megverte őket erővel is, technikával is minden elképzelhető módon. Szerk: csak nehogy az legyen a sorsa mint anno Shaun Rogersnak.
Amit Brown és Wade csináltak a secondaryben az tényleg kritikán aluli volt, Delmas az egyetlen reménysugár ott, de egyedül kevés.


több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Nem szépek,nem fiatalok,de a mieink. 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítom, ha a tavaly Pro Bowl legénység összeállt volna campre és az lenne a csapatunk, akkor is kiszopnánk mindenkitől. Ez egy elátkozott franchise.

Annyira unom.MacPhisto
Ez így van.
Ha az aktuális bajnokcsapat (mondjuk most a Saints) a következő szezonban a Lions szineiben játszana,tuti 0-16os csapat lenne.
Hiába a teltház,hiába a remek egyéni teljesítmények,ez a csapat vereségre van ítélve.
Szerencse,hogy a 0-16ot nem lehet megdönteni idén.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit lehiggadtam tegnap óta.
Komolyan mondom,hogy nincs mégegy ilyen csapat aki két meccset így tud elveszteni egymás után. Sajnos mostanában megint minden úgy alakul,hogy egy Lions drukker kialvatlanul és idegesen ébredjen hétfő reggel.
Ölünkbe pottyant a győzelem lehetősége,de mi nem éltünk vele.
Tegnap azt mondtam,hogy "aki ma pozitívumokat ír a csapatról" azt körberöhögöm.
Ennek ellenére van néhány jó dolog ebben a meccsben:
-JAHVID BEST csupa nagybetűvel. 5TD két meccs alatt. Megnyerhette volna a meccset nekünk,de Linehan nem adatta neki a labdát az utolsó drive-ban,pedig másfél perc volt csak hátra és 60yard volt a táv.
-5sack. Tavaly volt olyan meccsünk ahol egy sem volt. Mondjuk Cunningham blitzbuzi védekezési sémájába símán benne van ennyi.
-Volt tartása a csapatnak,igaz a 0-16os szezonban is volt az elején.
-Nekem Aaron Brown játéka is tetszett,jó volt amikor Best pihent. Morris meg éktelen szar.
-A DLine sokkal jobb mint tavaly,igaz a védelemben ez az egyetlen értékelhető csapatrész.

Negatívumok,amiből temérdek van:
-Cunningham és Linehan. Számomra hihetetlen,hogy két ilyen tapasztalt vén róka,hogy csinálhat ekkora hibákat. Főleg az utolsó négy játék bántja a csőröm,amikor négyszer passzoltattuk Hillt,miközben Best bombaformában játszott és kapkodnunk sem kellett,a FG távolság nagyon közel volt. A védelem továbbra is eszi a nagy játékot,a secondarynk egy NB1es magyar csapat szintjén játszik.
-Hill: Ha csak a számokat nézem akkor 335passzolt yard remek adat. De elbukta nekünk a meccset. A 45/25 passzarány nagyon gyenge,2INT fontos pillanatokban és 4 rossz dobás a legrosszabb pillanatban. Sztem nem győztes típus.
-LB sor: mindent elmond,hogy a 3kezdő nagyjából 5 tackle-t csinált összesen,úgy futottak át rajtuk ahogy akartak.
-Secondary:legrosszabb a ligában
-Legvégül a legfontosabb. Jelenleg nem látom azt a csapatot a ligában akit meg tudnánk verni.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Állítom, ha a tavaly Pro Bowl legénység összeállt volna campre és az lenne a csapatunk, akkor is kiszopnánk mindenkitől. Ez egy elátkozott franchise.

Annyira unom.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Shaun Hill limping
Comment (0)


Sun, 19 Sep 2010 13:33:41 -0700

Detroit Lions QB Shaun Hill (leg) was limping around in the fourth quarter of the team's Week 2 game but remained in the game.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Lions | Nate Burleson injures ankle
Comment (0)


Sun, 19 Sep 2010 16:39:51 -0700

Detroit Lions WR Nate Burleson (ankle) injured his ankle in Week 2, reports The Associated Press.

Remélem legalább az egyik irányítónk (na nem Stantonra gondoltam) egészséges lesz a vikingek ellen. Burleson meg az eddigi játéka alapján szinte mindegy,hogy van vagy nincs.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
sztem nem kell kétségbeesni , tartás van , egyéni villanások vannak , szerencse egyelőre nincs... lesz még abból a fajtából is. 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél szerencsétlenebb és egyben szarabb csapat nincs a világon.
Felhozzuk 3ra,miénk a labda és négy kisérletből négyet passzolva 0 yardot megyünk előre.
szégyen.
Kaptunk volna ki 50el inkább.