Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyon örülök, hogy nyertetek annyi pech után. Csak igy tovább! 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 352 — "Grammar maci"
megráncigálták az oroszlán bajszát - mondhatni 😀

szép győzelem nagy gratula

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Bazzani, na mit mondtam ?!
Most kezdetek feltámadni, mint az alvó oroszlán 😉 😀

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Rams' Spagnuolo praises Stefan Logan
A player Rams coach Steve Spagnuolo is very aware of is Lions special teams ace Stefan Logan, who Detroit picked up on waivers from the Steelers earlier this season.

"Special teams-wise, that No. 11, Stefan Logan, he can kill you,'' Spagnuolo said. "He covers, he beats blocks and makes tackles, he returns. We're a little bit concerned about their specials teams, no question.''

Logan said he is just helping in any way possible.

"He knows what I can do, and these guys know what I can do," he said. "I try to bring an impact every time I take the field.''


Sztem is kurva jó Logan,mindig visszahordja a saját 20asunkig.Bazzani
LOL?

😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A hétvégén meg lesz az első győzelmetek!garrett27
Van még egy másik lehetőség is.
Az,hogy nem.Bazzani
Én megmondtam! Nem azért, mert a múlt heti Seahawks zakó után a Rams azt hitte a bab is hús, hanem mert a Lions feljövőben van, nagyon szoros meccseket játszott eddig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
grat az első győzelemhez. érett már. az NFCben ti szereztétek a legtöbb pontot eddig. nemrossz. 😀

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Gratula a W-hez. Eagles elleni meccs után ugye mondtam, hogy legkésőbb ma meglesz az 1. W 😊
Az offense már alkalmas arra, hogy meccseket nyerjen nektek, már csak egy normális sec. + az OL megerősítése kéne, és akkor már lassan komolyabb dolgokban is lehetne gondolkozni.


több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gratuláció a győzelemhez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nektek drukkoltam, habár inkjább csak hébe hóba kukkantottam a meccsre.
Na Bazzani? Pesszimizmus?Ventura
Megvan.
Éveknek tűnt az utolsó óta.
Ma minden bejött.
Megatron és Avril sérülése viszont baj.

Pesszimizmus? Ettől még nem fogok elájulni,de jobbak vagyunk mit tavaly.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 887 — megbékéltem tom bradyvel
Nektek drukkoltam, habár inkjább csak hébe hóba kukkantottam a meccsre.
Na Bazzani? Pesszimizmus?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Grat a győzelemhez, jól játszottatok.
Blevi nem megmondtam múlt héten hogy itt meglehet az első W 😛
Suh egy állat, Best is remek, nagyon jól jártatok velük. Williams is remekül játszott ebben a D-ben, erős D-line épült Detroitban.
Előre a következő W-ért, igaz 3 kemény meccs lesz, a 4. már hozható! 😊

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Best játszani fog 😉
Sajna Stafford nem 😥
Azon gondolkoztam a múlt heti meccsünknél, hogy mikor kapott egy QB akkora 'bizalmat' mint Hill, hogy sikerül egy meccsen 54 passz kísérletet adni neki.
Sajna abból ma is bármikor dob 3 IT.
Ettől függetlenül ma azt várom, hogy jó játszik, hisz csak így nyerhetünk 😛

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom,hogy mi lesz.
Eddig mindig éreztem a zakót.
Nem érzem magunknál jobbnak a kosokat,de rosszabnak sem.Bazzani
Best játéka lehet a döntő. Ugye a secondaryre nem lehet építeni. Vajon csak kamu/megtévesztés ez a Q a sérült listán, vagy tényleg romolhatott a lábfeje a Packers meccs óta (akkor mintha probable lett volna)?DoM
Játszani fog,de már a GB ellen is sok carryt kapott mellette Smith.
Nekem az az érzésem,de ne legyen igazam,hogy túl hamar kiismerték a játékát az ellenfelek.
Nem hiába nem csinált 2meccsen TD-t.
Mondjuk mi akkor sem adjuk neki a labdát,ha símán be tudná vinni.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem tudom,hogy mi lesz.
Eddig mindig éreztem a zakót.
Nem érzem magunknál jobbnak a kosokat,de rosszabnak sem.Bazzani
Best játéka lehet a döntő. Ugye a secondaryre nem lehet építeni. Vajon csak kamu/megtévesztés ez a Q a sérült listán, vagy tényleg romolhatott a lábfeje a Packers meccs óta (akkor mintha probable lett volna)?
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Érezted?!
Nem nehéz egy Lions meccsen zakót predesztináni :S

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom,hogy mi lesz.
Eddig mindig éreztem a zakót.
Nem érzem magunknál jobbnak a kosokat,de rosszabnak sem.

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ma nyerunk 😉
nem hiszek en sem a csapatban, de szerintem ezt
ma behuzzuk 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ma kikapunk egy tizessel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rams' Spagnuolo praises Stefan Logan
A player Rams coach Steve Spagnuolo is very aware of is Lions special teams ace Stefan Logan, who Detroit picked up on waivers from the Steelers earlier this season.

"Special teams-wise, that No. 11, Stefan Logan, he can kill you,'' Spagnuolo said. "He covers, he beats blocks and makes tackles, he returns. We're a little bit concerned about their specials teams, no question.''

Logan said he is just helping in any way possible.

"He knows what I can do, and these guys know what I can do," he said. "I try to bring an impact every time I take the field.''


Sztem is kurva jó Logan,mindig visszahordja a saját 20asunkig.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két remek hír:


Lions | Alphonso Smith could start

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said there is a chance that CB Alphonso Smith will start in Week 5 after having a strong performance in Week 4, reports The Detroit News' Tim Twentyman.

Wade-nél bárki jobb.

---------------------------------------------------------------------------------


Lions | Rob Sims signs extension

The Detroit Lions have signed OG Rob Sims to a four-year contract extension, reports Chris McCosky, of The Detroit News. Financial terms were not disclosed.

Hosszú távú megoldás LG posztra.
Mostmár csak a gyengélkedő Peterman kellene lecserélni,mondjuk Mankins-re. 😉Bazzani
Végre jó hírek. Jó lenne nyerni de nem élem bele magam mert csak pofára esés lenne. Levy meg visszatérhetne már...Blevi
Szerintem Levy max IRre megy vagy cut lesz előbb utóbb.
Csak foglalja a helyet a rosteren.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Két remek hír:


Lions | Alphonso Smith could start

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said there is a chance that CB Alphonso Smith will start in Week 5 after having a strong performance in Week 4, reports The Detroit News' Tim Twentyman.

Wade-nél bárki jobb.

---------------------------------------------------------------------------------


Lions | Rob Sims signs extension

The Detroit Lions have signed OG Rob Sims to a four-year contract extension, reports Chris McCosky, of The Detroit News. Financial terms were not disclosed.

Hosszú távú megoldás LG posztra.
Mostmár csak a gyengélkedő Peterman kellene lecserélni,mondjuk Mankins-re. 😉Bazzani
Végre jó hírek. Jó lenne nyerni de nem élem bele magam mert csak pofára esés lenne. Levy meg visszatérhetne már...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két remek hír:


Lions | Alphonso Smith could start

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said there is a chance that CB Alphonso Smith will start in Week 5 after having a strong performance in Week 4, reports The Detroit News' Tim Twentyman.

Wade-nél bárki jobb.

---------------------------------------------------------------------------------


Lions | Rob Sims signs extension

The Detroit Lions have signed OG Rob Sims to a four-year contract extension, reports Chris McCosky, of The Detroit News. Financial terms were not disclosed.

Hosszú távú megoldás LG posztra.
Mostmár csak a gyengélkedő Peterman kellene lecserélni,mondjuk Mankins-re. 😉

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A hétvégén meg lesz az első győzelmetek!garrett27
Van még egy másik lehetőség is.
Az,hogy nem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szokásos hírek:

Lions | DeAndre Levy out for Week 5
Comment (0)


Fri, 08 Oct 2010 13:28:39 -0700

Detroit Lions LB DeAndre Levy (groin, ankle) did not participate in practice Friday, Oct. 8, and has been ruled out for Week 5, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Matthew Stafford out for Week 5
Comment (0)


Fri, 08 Oct 2010 13:27:58 -0700

Detroit Lions QB Matthew Stafford (shoulder) did not participate in practice Friday, Oct. 8, and has been ruled out for Week 5, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. He is expected to return after the team's bye week.


Újdonság:


Lions | Three listed as probable for Week 5
Comment (0)


Fri, 08 Oct 2010 13:35:16 -0700

Detroit Lions WR Nate Burleson (ankle), DT Sammie Hill (knee) and FS Louis Delmas (groin) were limited during practice Friday, Oct. 8, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. They are listed as probable for Week 5 and are expected to play.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Two questionable for Week 5
Comment (0)


Fri, 08 Oct 2010 13:33:29 -0700

Detroit Lions TE Tony Scheffler (concussion) and SS C.C. Brown (quadriceps) were limited during practice Friday, Oct. 8, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. Both are listed as questionable for Week 5 but are expected to play.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Jahvid Best questionable for Week 5
Comment (0)


Fri, 08 Oct 2010 13:31:32 -0700

Detroit Lions RB Jahvid Best (toe) was limited during practice Friday, Oct. 8, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. He is listed as questionable for Week 5 but is expected to play.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A hétvégén meg lesz az első győzelmetek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.