Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Irgalom...
1 jó hír és 1 rossz.
A jó első körös volt. 😊
A rossz pedig BUUUUUUST.Blevi
3-4-ben bust

4-3-ban megnézhetjük azért, egyetemen jó volt (Ohio SUCKS!!!!)MacPhisto
Nem hiszek benne hogy jó lesz. Ramsbe cserélte a Cowboys ott sem igazán kellett.Blevi
Én megvárnám amíg játszik is.
Azért az Lb sorunk elég törékeny.
Peteraon az egyetlen biztos (és egészséges...) tagja.
Follett még nem kezdő szint,nem mellesleg sérült ugye.
Levy egy meccsen tudott játszani.
L.Johnson jó backup,A.Palmer az sem nagyon.
Többieket hagyjuk.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Irgalom...
1 jó hír és 1 rossz.
A jó első körös volt. 😊
A rossz pedig BUUUUUUST.Blevi
3-4-ben bust

4-3-ban megnézhetjük azért, egyetemen jó volt (Ohio SUCKS!!!!)MacPhisto
Nem hiszek benne hogy jó lesz. Ramsbe cserélte a Cowboys ott sem igazán kellett.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Irgalom...
1 jó hír és 1 rossz.
A jó első körös volt. 😊
A rossz pedig BUUUUUUST.Blevi
3-4-ben bust

4-3-ban megnézhetjük azért, egyetemen jó volt (Ohio SUCKS!!!!)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ha jól tudom MLB poszton egyébként is van felépülő játékosunk a bye week után...topmodell
szerintem SLBbe szánjuk

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Irgalom...
1 jó hír és 1 rossz.
A jó első körös volt. 😊
A rossz pedig BUUUUUUST.
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha jól tudom MLB poszton egyébként is van felépülő játékosunk a bye week után...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
jött Bobby Carpenter vastagítani az MLB posztot.
hétfőn vágta ki a Dolphins.Höri
Szerintem segíteni fog, gyakorlatilag a nagyanyám is upgrade lenne, bár ő inkább OT mint ez közismert 😂

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jött Bobby Carpenter vastagítani az MLB posztot.
hétfőn vágta ki a Dolphins.

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Biztos,hogy ez is a pusztán véletlen kategória,de már a második irányítónk sérült meg súlyosan egy late hit miatt.
Az elsőt még befújtájk (Stafford) a másodikat már nem (Hill).
Sőt Stantont is jóval a passz után ütötték agyon,ez sem volt ugye szabálytalan.
Ha viszont egy Lions játékos akárcsak ránéz az ellen irányítójára passz után már jön is a 15yardos bünti.

Nekem az a kedvencem,ha velünk játszik (és általában ugye nyer) valamelyik csapat,akkor meccs után rögtön SB esélyesnek titulálják a drukkerei. Egy hét múlva meg cutolnák a fél csapatot,mert szembejön egy komolyabb ellenfél.Bazzani
Én azon röhögök, hogy előre mindenki beírja magának a W-t, aztán örül, hogy "fejlődtek" a játékosok, még ha nem is negyvennel küldtek haza minket; következő héten meg csodálkozik, hogy NFL csapatok ellen ez nem elég.

Megnéznék egy statot, hogy aki az elmúlt 10 évben a Lions-szal játszott, a következő héten mi volt a mérlege. Nyilván a bye-t ki kéne venni, úgy módosítva fogadok, hogy .33 alatt vannak...

Na mindegy, ajánlom az aláírásomat.MacPhisto
Az eredménykövető hétvégén az alábbi írással kezdődött:
Remélem az oroszlánok továbbra is hozzák a kötelező vereséget!

Hanson meg ugye bemákolja a FG-okat.
Ja és ha mi csináltunk valami szépet az szerencse,meg "ha ők nem hibáznak akkor ilyet mi soha nem tudnánk".
Ésatöbbi.

New York Zebras
9 kisérletből csak bevitték Red Zone-ból a TD-t,csak 6zászlót kaptak segítségül.Bazzani
Én konkrétan ezért szeretném megtudni, hogy tudom kitöröltetni magam a fórumból...
Nem vagyok kíváncsi olyan csicska emberek megnyílvánulására, akik még olvasni sem tudnak!!!
Leírtam egy mondatot, amiben a saját csapatod szapulása alatt az ember aki Giants szurkoló a Lionst értette. Majd még volt rendkívüli módon nagy képű és lekezelő.
Persze az IQ itt sem arányos a hsz-ek számával. Max fordítottan.
Most vagy látens Lions szurkoló a gyerek vagy nem értem.
Véleményem szerint látens hetero 😀 😀 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/30/jahvid-best-nate-allen-named-nfl-rookies-of-the-month/

Best lett szeptember hónap offensive rookie-ja.
Októberben elég gyengécske eddig,remélem neki is jót tesz majd a bye week.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A következő 5 forduló:
week 7 bye legalább nem kapunk ki
week 8 Redskins otthon: tavaly megvertük őket,idén jobbak+ MvNabb ellenünk jó lesz,de bízom egy szoros győzelemben
week 9 Jets otthon: Sajnos nagyon félek,hogy a védelmük teljesen megöli a törékeny támadójátékunkat és símán nyernek
week 10 Bills idegenben: meg kell törni az idegenbeli átkot az életéért küzdő Bills ellen,kurva nehéz lesz...

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Az eredménykövető hétvégén az alábbi írással kezdődött:
Remélem az oroszlánok továbbra is hozzák a kötelező vereséget!

Bazzani
Hát ezt kár mellre szívni. Az elmúlt öt évtized okán még kb. 30 évig kiscsapatként leszünk kezelve, akkor is ha minden évben playoffolunk.

Olvasd akármelyik nagy sportportált, ha az Eaglesben valaki elfingja magát, az címlap, Lions vonatkozású national hírt meg keresni kell.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos,hogy ez is a pusztán véletlen kategória,de már a második irányítónk sérült meg súlyosan egy late hit miatt.
Az elsőt még befújtájk (Stafford) a másodikat már nem (Hill).
Sőt Stantont is jóval a passz után ütötték agyon,ez sem volt ugye szabálytalan.
Ha viszont egy Lions játékos akárcsak ránéz az ellen irányítójára passz után már jön is a 15yardos bünti.

Nekem az a kedvencem,ha velünk játszik (és általában ugye nyer) valamelyik csapat,akkor meccs után rögtön SB esélyesnek titulálják a drukkerei. Egy hét múlva meg cutolnák a fél csapatot,mert szembejön egy komolyabb ellenfél.Bazzani
Én azon röhögök, hogy előre mindenki beírja magának a W-t, aztán örül, hogy "fejlődtek" a játékosok, még ha nem is negyvennel küldtek haza minket; következő héten meg csodálkozik, hogy NFL csapatok ellen ez nem elég.

Megnéznék egy statot, hogy aki az elmúlt 10 évben a Lions-szal játszott, a következő héten mi volt a mérlege. Nyilván a bye-t ki kéne venni, úgy módosítva fogadok, hogy .33 alatt vannak...

Na mindegy, ajánlom az aláírásomat.MacPhisto
Az eredménykövető hétvégén az alábbi írással kezdődött:
Remélem az oroszlánok továbbra is hozzák a kötelező vereséget!

Hanson meg ugye bemákolja a FG-okat.
Ja és ha mi csináltunk valami szépet az szerencse,meg "ha ők nem hibáznak akkor ilyet mi soha nem tudnánk".
Ésatöbbi.

New York Zebras
9 kisérletből csak bevitték Red Zone-ból a TD-t,csak 6zászlót kaptak segítségül.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Biztos,hogy ez is a pusztán véletlen kategória,de már a második irányítónk sérült meg súlyosan egy late hit miatt.
Az elsőt még befújtájk (Stafford) a másodikat már nem (Hill).
Sőt Stantont is jóval a passz után ütötték agyon,ez sem volt ugye szabálytalan.
Ha viszont egy Lions játékos akárcsak ránéz az ellen irányítójára passz után már jön is a 15yardos bünti.

Nekem az a kedvencem,ha velünk játszik (és általában ugye nyer) valamelyik csapat,akkor meccs után rögtön SB esélyesnek titulálják a drukkerei. Egy hét múlva meg cutolnák a fél csapatot,mert szembejön egy komolyabb ellenfél.Bazzani
Én azon röhögök, hogy előre mindenki beírja magának a W-t, aztán örül, hogy "fejlődtek" a játékosok, még ha nem is negyvennel küldtek haza minket; következő héten meg csodálkozik, hogy NFL csapatok ellen ez nem elég.

Megnéznék egy statot, hogy aki az elmúlt 10 évben a Lions-szal játszott, a következő héten mi volt a mérlege. Nyilván a bye-t ki kéne venni, úgy módosítva fogadok, hogy .33 alatt vannak...

Na mindegy, ajánlom az aláírásomat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennyi penaltyval?

Ahogy olvasom, nagyrészt jogos is volt. Inkább az a sirám, hogy a Giantset miért nem fogták ugyanilyen szigorúan a bírók.MacPhisto
Jobb,hogy nem láttad.
Ami nálunk holding,az másnál nem.
Ami nálunk late hit az másnál nem.
Sok jogos büntit is kaptunk,de sok maradt el az ellenfélnél.
CJ-n például állandóan mennek a DPI-k,mert máshogy nem lehet megfogni.
De csak minden ezrediket fújják meg.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos,hogy ez is a pusztán véletlen kategória,de már a második irányítónk sérült meg súlyosan egy late hit miatt.
Az elsőt még befújtájk (Stafford) a másodikat már nem (Hill).
Sőt Stantont is jóval a passz után ütötték agyon,ez sem volt ugye szabálytalan.
Ha viszont egy Lions játékos akárcsak ránéz az ellen irányítójára passz után már jön is a 15yardos bünti.

Nekem az a kedvencem,ha velünk játszik (és általában ugye nyer) valamelyik csapat,akkor meccs után rögtön SB esélyesnek titulálják a drukkerei. Egy hét múlva meg cutolnák a fél csapatot,mert szembejön egy komolyabb ellenfél.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mivel eléggé tökölt a netem, ezért nem tudtam folyamatosan nézni a meccset, de talán az egyik return után az egyik játékosokat elég rossz állapotban vitték le a pályáról...Róla lehet tudni valamit? Jobbulást neki!Asbee
Nincs nagy baj:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/10/detroit_lions_zack_follett_no.htmlBazzani
Ennek orulok. A hetvegen egy Rutgers meccsen nagyon hasonlo modon serult meg egy Rutgers jatekos, de o nyaktol lefele megbenult. Tenyleg orulok, hogy nincs nagy baja.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel eléggé tökölt a netem, ezért nem tudtam folyamatosan nézni a meccset, de talán az egyik return után az egyik játékosokat elég rossz állapotban vitték le a pályáról...Róla lehet tudni valamit? Jobbulást neki!Asbee
Nincs nagy baj:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/10/detroit_lions_zack_follett_no.html

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivel eléggé tökölt a netem, ezért nem tudtam folyamatosan nézni a meccset, de talán az egyik return után az egyik játékosokat elég rossz állapotban vitték le a pályáról...Róla lehet tudni valamit? Jobbulást neki!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
Ennyi penaltyval?

Ahogy olvasom, nagyrészt jogos is volt. Inkább az a sirám, hogy a Giantset miért nem fogták ugyanilyen szigorúan a bírók.MacPhisto
mindig a bírók ugye? 😀
amúgy nemtom mire gondolsz hol kellett volna szigorúbban fogni?csebi
Nem láttam, nem a saját véleményem mondom, csak amit leszűrtem a fórumokból, hogy odaát volt bőven be nem fújt holding vagy ütés.MacPhisto
nemtom, azért nálatok nem voltak egyértelmű holdingok, de pl nálunk eléggé. egyből az elején end zone-ban volt egy intentional groundig+holding ugyanabban a playben és egyiket sem dobták be (hiába mutogatta Hill h ott volt az ember, inkább középen volt, elég messze volt ő meg úgy kihajította mintha oldalvonal mellett álltak volna). Hidd el nekem nem a bírókon múlt, inkább h a végén sok labdát adtatok el (ja meg a kifelé tartó kickoffnál két okos játékosotok közül egyik beleért másik meg elütötte mint a busz 😀)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ennyi penaltyval?

Ahogy olvasom, nagyrészt jogos is volt. Inkább az a sirám, hogy a Giantset miért nem fogták ugyanilyen szigorúan a bírók.MacPhisto
mindig a bírók ugye? 😀
amúgy nemtom mire gondolsz hol kellett volna szigorúbban fogni?csebi
Nem láttam, nem a saját véleményem mondom, csak amit leszűrtem a fórumokból, hogy odaát volt bőven be nem fújt holding vagy ütés.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
Ennyi penaltyval?

Ahogy olvasom, nagyrészt jogos is volt. Inkább az a sirám, hogy a Giantset miért nem fogták ugyanilyen szigorúan a bírók.MacPhisto
mindig a bírók ugye? 😀
amúgy nemtom mire gondolsz hol kellett volna szigorúbban fogni?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ennyi penaltyval?

Ahogy olvasom, nagyrészt jogos is volt. Inkább az a sirám, hogy a Giantset miért nem fogták ugyanilyen szigorúan a bírók.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
ezen a main nincs mit szégyellni. Idegenben ki lehet a Giantstől kapni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Scheffler 3 évvel meghosszabította a szerződését.

azt még nem írják, hogy mennyit fog keresni, csak az aláíráspénzt ($2 millió)Höri
Remek hír,pont tegnap néztem,hogy csak idénre volt szerződése.
Azt hiszem,hogy TE poszton versenyben vagyunk a liga legjobbjaival.
Ha jól tudom akkor Pettigrewnak van a legtöbb elkapása a TE köül a ligában.
Scheffler,Pgrew,Heller
Egy poszt amit nem kell nézegetni a drafton.
(QB,DT,WR,RB-t sem)