Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát igen nagy ötlet volt draftolni egy méregdrága Qbt egy okádék fal mögé. A mai napig nem értem a Pettigrew-Oher picket.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani ne hagyd abba 😀 Rohadt vicces ez a totál pesszimista nézőpontod. 4-5 W-nek meg kell idén lennie, persze nem hétvégén fogjátok elkezdeni 😛JayB
Majd év végén gyere vissza elnézést kérni,hogy "Drága Bazzani komám,te nem pesszimista voltál,hanem jós.". 😉

Amúgy meg itt a következő vereség alappilére:
No surprise: Detroit Lions name Shaun Hill as starter

+a Rams ellenire is:
If Stafford doesn't start in next week's game against the St. Louis Rams, it's possible the Lions will keep him shelved until after the bye in Week 7.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Bazzani ne hagyd abba 😀 Rohadt vicces ez a totál pesszimista nézőpontod. 4-5 W-nek meg kell idén lennie, persze nem hétvégén fogjátok elkezdeni 😛JayB
Mire kéne optimista legyen? nézd meg az aláírásomat, 3-40, ilyen csak a mesében van

ha fényévenként egyszer nyerünk, azt is elveszik a k.cs.g bírók

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Bazzani ne hagyd abba 😀 Rohadt vicces ez a totál pesszimista nézőpontod. 4-5 W-nek meg kell idén lennie, persze nem hétvégén fogjátok elkezdeni 😛
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | More on Matthew Stafford

Tue, 28 Sep 2010 12:31:29 -0700

Updating a previous report, Detroit Lions QB Matthew Stafford (shoulder) is getting closer to a return to action and plans on throwing the ball in practice this week, according to the Detroit Free Press' Carlos Monarrez. "They've told me that I need to try to do some light throwing this week and see how it feels, and I'll kind of take it from there," Stafford said. "I'll throw a little bit probably tomorrow or the next day and see how it feels." He has lightly juggled a football during practice since his injury, and he has shown range of motion in his shoulder. "For me it's a whole new process. I've never really injured my throwing arm or anything like that. So I'm just taking it step by step, just trying to do what the doctors are telling me to do to get back as soon as I can."
-------------------------------------------------------------------------------------

Lions | Dexter Jackson visits


Tue, 28 Sep 2010 23:15:49 -0700

The Detroit Lions worked out free-agent WR Dexter M. Jackson (Panthers) Tuesday, Sept. 28, reports Tim Twentyman, of The Detroit News.


Kurvára kell a WR.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nemtudom szerintem túl sötéten látod a dolgokat,sokat javultatok a 0-ás szezon óta,ha Stafford nem sérül meg...néztem az ellenünk meg a Philly elleni meccset és én adnék még Schwartznak időt,sokkal pozitivabb eddig számomra amit csinál mint bárki jóideig előtte...anfernee
2-18
Milyen lenne ha nem csinálna pozitív dolgokat?
Nem nyerő típusú edző.
Lásd a Vikings meccs félidő előtti utolsó drive-ját.
Milyen edző az aki ennyi vereség után 30mp-el a félidő vége előtt meg sem próbál TDre menni egy CJvel és egy Best-el a csapatban.
Persze védtük a labdát.
Aztán jött a Schwartz féle szokásos mágikus 2.félidő,a jól megszokott NULLA pont-al.Bazzani
Hmm vikings meccset nem láttam...de gondolom látta a Dallas-Washington meccset és nem bízik Hillben...Ellenünk elég jók voltatok,valoszinüleg az a call és Staff sérülése visszavetette eléggé az egész csapatot.Én arra vagyok kiváncsi mi lesz ha ő visszajön...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nemtudom szerintem túl sötéten látod a dolgokat,sokat javultatok a 0-ás szezon óta,ha Stafford nem sérül meg...néztem az ellenünk meg a Philly elleni meccset és én adnék még Schwartznak időt,sokkal pozitivabb eddig számomra amit csinál mint bárki jóideig előtte...anfernee
2-18
Milyen lenne ha nem csinálna pozitív dolgokat?
Nem nyerő típusú edző.
Lásd a Vikings meccs félidő előtti utolsó drive-ját.
Milyen edző az aki ennyi vereség után 30mp-el a félidő vége előtt meg sem próbál TDre menni egy CJvel és egy Best-el a csapatban.
Persze védtük a labdát.
Aztán jött a Schwartz féle szokásos mágikus 2.félidő,a jól megszokott NULLA pont-al.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nemtudom szerintem túl sötéten látod a dolgokat,sokat javultatok a 0-ás szezon óta,ha Stafford nem sérül meg...néztem az ellenünk meg a Philly elleni meccset és én adnék még Schwartznak időt,sokkal pozitivabb eddig számomra amit csinál mint bárki jóideig előtte...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem a sorsolásunk és csináltam egy optimista jóslatot:

week4 GB idegenben: hatalmas zakó,sztem 30pont felett kapunk ki 0-4
week5 Rams otthon,egy jó formában lévő Rams érkezik,kis esélyünk van a győzelemre,szerintem amúgy ez is zakó 0-5
week6 Giants idegenben,óriási meglepetés lenne ha lenne győzelmi esélyünk 0-6
week7 bye week, végre nem kapunk ki...
week8 Redskins otthon,végül tavaly is megvertük őket... 1-6
week9 Jets otthon,örüljünk ha pontot szerzünk egy ilyen védelem ellen 1-7
week10 Bills idegenben,idén is megelőzzük,hogy valaki beállítsa a 0-16ot,vereség 1-8
week11 Dallas idegenben,síma vereség 1-9
week12 Pats otthon,valamiért azt érzem,hogy van győzelmi esély,de nem lesz 1-10
week13 Bears otthon,meg kell verni végre a Bearst,talán sikerül is 2-10
week14 GB otthon,nyerünk? ugyan már. 2-11
week15 Tampa idegenben,jobb csapat nálunk 2-12
week16 Miami idegenben 0%esély 2-13
week17 Vikings otthon,talán csinálunk pontokat 2-14

Az egész edzői stáb repül az év végén.
Ja és 1/2 draft pick.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja befejeztem én is idénre, teljesen reménytelen.

1/1 majd húzunk CBt, amire megtanulja a játékot, CJ szabadügynök lesz, Stafford meg nyilván minden évben sérült lesz.

Mi leszünk az első 0-18 csapat is.MacPhisto
Csak mondom,hogy jó lesz elkezdeni figyelni Locker vagy Mallett játékát.
Stafford egy sacktől megsérül az első meccse,egyszerűen nem tud egészséges maradni.
Úgyhogy nem lesz itt ő már franchise QB.
Csak viszi a nagy garantált lóvét.
Mi meg nézhetjük ezt a nézhetetlen Hillt.
Visszasírom Kitna-t,ő legalább tudott győzni,meg esni.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komolyan mondom,hogy a(z első) 0-16os szezon alatt sem voltam ilyen csalódott,mint most.
Azt hittem,hogy soha nem lesz olyan kilátástalan támadójátékunk mint Colletto idején.
Erre hétvégén újra azt kellett látnom,hogy az offense egyetlen olyan drive-ot sem csinált ami pontot eredményezett volna.
Ugyebár a TD és a FG is a védelem érdeme,mindkettő egy labdaszerzés után született.

Reméltem,ma az a hír fogad,hogy Linehan-t elküldték a picsába. De nem.
Marad a szokásos hülye nyilatkozatok meg magyarázkodások sora.
A védelem (annak ellenére,hogy nincs egyetlen egy nfl szintű CB) nagyjából rendben van,nem rajtuk múlik a siker.
Ellenben az offense tragédia. Hill CFL irányító,a támadófal jóformán nincs,az elkapók (CJ-t kivéve) mindent elejtenek (Pettigrew over Oher ugye Schwartz?!).
Azt is pofánvágnám aki ezt a Logan-t idehozta Toone kárára. Elbaszta a hétvégi meccset,egy mozdulattal kiszedte a vikingeket a gödörből. Normális returnje meg 3 meccs óta nincs. természetesen továbbra is marad.

Három meccs,három vereség. Semmi változás a keretben vagy a stábban.
Ez az Ford úr,kell az újabb 0-16.
Idén a Buffalo-t kell megmentenünk a 0-16tól,szerencséjük,hogy játszanak velünk.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szar volt ez is, Best is megsérült ha jól tudom.
Mi a helyzet vele?
Kerüljük el az 1/1-et meg a 0-16ot ez a cél, amit nem jövő héten kezdünk el teljesíteni 😕Blevi
Lions | Jahvid Best injury update
Comment (0)

Updating a previous report, Detroit Lions RB Jahvid Best (toe) has grade two turf toe and is considered day-to-day, according to ESPN's Adam Schefter.

Nem mellesleg pedig:

Lions | Aaron Brown has broken hand

Detroit Lions RB Aaron Brown (hand) suffered a broken bone in his right hand during Week 3, reports Tom Kowalski, of MLive.com. Brown was told he could miss about a month of action, but he will undergo additional tests this week.

Úgyhogy jöhet kezdőként Mr.Mínuszyardosfutás Morris.
Nagy kilátások.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ó ez az, szívjon ki a GB hogy hétvégén még dühösebben verjenek minket szanaszét. És még Rodgers is ellenem lesz fantasyben, hát nyilván 600 yd 8TD lesz a teljesítménye b+.MacPhisto
Az tuti,hogy az év legnagyobb különbségű veresége következik.
Megnéztem a meccset. ez a GB a vereség ellenére is a liga egyik legjobb csapata.
Más kérdés,hogy a Bearsnak nagyon jó szele van a bíróknál.
Jogosan 1-2vel állnának.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions suffered their 17th straight divisional loss, matching the Raiders for the most consecutive divisional losses since 1970. MacPhisto
Van itt másik szép sorozat is.

Lions | Road woes continue

The Detroit Lions lost their 22nd straight road game in Week 3, according to The Associated Press.

Éshogy még szebb legyen a kép,egy adat azoknak akik szerint Schwartz jó HC:

Lions | Jim Schwartz facing dubious record

Should the Detroit Lions lose in Week 4 to the Green Bay Packers, the team would be 2-18 in their first 20 games under head coach Jim Schwartz, according to Tom Kowalski, of Mlive.com. The record would be the worst in team history. The Lions have not beaten the Packers at their home since 1991.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ó ez az, szívjon ki a GB hogy hétvégén még dühösebben verjenek minket szanaszét. És még Rodgers is ellenem lesz fantasyben, hát nyilván 600 yd 8TD lesz a teljesítménye b+.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szar volt ez is, Best is megsérült ha jól tudom.
Mi a helyzet vele?
Kerüljük el az 1/1-et meg a 0-16ot ez a cél, amit nem jövő héten kezdünk el teljesíteni 😕
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
The Lions suffered their 17th straight divisional loss, matching the Raiders for the most consecutive divisional losses since 1970.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Azért az még érdekelne, az hogy lehet hogy Suh megérinti Favre sisakját és 15 yd, később Hill fejét letépik, az semmi. Akkora PI-t néztek el Calvinnél hogy befostam. Aztán garbage time-ban hozták a bírók a szokásos formájukat és miután már eldőlt, nekünk fújtak...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ja befejeztem én is idénre, teljesen reménytelen.

1/1 majd húzunk CBt, amire megtanulja a játékot, CJ szabadügynök lesz, Stafford meg nyilván minden évben sérült lesz.

Mi leszünk az első 0-18 csapat is.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi vagyunk a liga legrosszabb csapata.
Ilyen játékosokkal és ilyen edzőkkel megint jön a 0-16.
Nem is nézem tovább.
Jövő héten meg jön a mészárlás.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://www.bangcartoon.com/2010/bum_steer.htm

Szóval így működik 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Öröm benézni ide és látni, hogy nálunk is vannak jóval pesszimistább drukkerek 😀FViktor93
Ti pesszimisták vagytok,sztem tök feleslegesen.
Mi realisták vagyunk.

Én örülnék legjobban,ha nem kellene,de mi a Ramstől meg a Billstől is képesek leszünk kikapni.Bazzani
Hát én ezt a Vikes elleni meccset se venném bukóra a helyedben. Nagyon nem találja magát az öreg nálatok meg végre müködik a játék. Szvsz szoros meccs lesz.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Öröm benézni ide és látni, hogy nálunk is vannak jóval pesszimistább drukkerek 😀FViktor93
Ti pesszimisták vagytok,sztem tök feleslegesen.
Mi realisták vagyunk.

Én örülnék legjobban,ha nem kellene,de mi a Ramstől meg a Billstől is képesek leszünk kikapni.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Öröm benézni ide és látni, hogy nálunk is vannak jóval pesszimistább drukkerek 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
He pointed out that safety Louis Delmas is getting closer to 100 percent and middle linebacker DeAndre Levy should play Sunday against the Minnesota Vikings.

Tudom,hogy majdhogynem mindegy,de legalább (talán) kevesebbel szopunk ki.
Így csak 20 lesz közte.Bazzani
Nagyon pesszimista vagy, pedig szerintem nincs miért. Láttad a Vikings eddigi meccseit? A 2 meccsen összesen nem szereztek 20 pontot 😀
Én egy nagyon szoros meccset várok, de természetesen nem lenne kifogásom a 20 pontos győzelem ellen se.Pálca
Játszottatok két jó csapat ellen.
GreenBaypapa még nem volt belemelegedve.
Ellenünk mindig jól játszik +valahol olvastam,hogy utálja a Lionst.
Hidd el,hogy nagyot fog alkotni.
Nem mellesleg inkább kapjunk ki hússzal,mint úgy ahogy az első két meccsen.