Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vasárnap Vick kezd a Phillyben.
Ez most jó hírnek tűnik,talán a kutyagyilkos nem helyez akkora nyomást a secondarynkre.
Mondjuk nem a védelemtől félek,hanem az impotens offenstől.
Meg a bíróktól.Bazzani
Vick 400 yd, itt hallottad először, írd fel.MacPhisto
Nézegettem reggel videókat Vickről az NFL Network-ön.
Hát mostmár énsem vagyok olyan bizakodó.
Sokkal jobb mint amire én emlékeztem,amit én gondoltam.
Így különösen fájó lehet Avril hiánya (bár nálam Willie Young az év meglepetésembere lehet).
Nagyon kell,hogy a DLine folyamatos nyomás alatt tartsa Vickéket + az LB-knek is nagyon észnél kell lenni,nehogy átfutkossanak rajtunk.
A Jackson-Maclin WR pár is életveszélyes,különösen Wade múltheti játékát látva.
Vasher vagy Alp.Smith lehet a nickel.

Meglehet az a 400yd,ugye ellenünk általában karriercsúcsot dönt mindenki.

Végül a tippem mára
Lions 16
Eagles 31

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions sell out opener; game will be televised locally
Tim Twentyman / The Detroit News
The Detroit Lions have sold all of their tickets for Sunday's home opener against the Eagles at Ford Field, meaning the game will be televised locally.

"This is the fans supporting us and we, in turn, expect to put a good product out there Sunday and make it a great atmosphere. They are doing their part by supporting us and we are going to do our part by playing a great game this week," said Lions president Tom Lewand. "We are very thankful for the support our fans have shown. Ticket sales have been solid in a challenging economy."

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hill? Remélem meg vagytok elégedve mert a SF message boardon páran azt mondták jobb lesz mint Montana 😛 persze ez tavaly volt... 😀petey
Egyelőre nálam Hill=Culpepper.
Remélem holnap megcáfol és vezére lesz az Onak.
Azért az bíztató,hogy nálatok is tudott meccseket nyerni,tehát nem egy ulralúzer valaki.
Mondjuk nálunk nehezebb dolga lesz,főleg ha meg sem védjük.Bazzani
Láttam Hill jópárszor 49eseknél és voltak nagyon jó meccsei,nem lesz ő rossz,alapból jóval jobb sztem mint Culpepper,kiváncsi leszek mit csinál starterként.anfernee
Most meg van adva a lehetőség neki.
Sokkal rosszabb célpontjai nincsenek mint a 49eseknél.
Reméljük a fal is meg tudja védeni.
Csak rohadtul kellene,hogy működjön a futójáték.
Remélem Smith játszhat,Morris borzasztó gyenge volt.

Amúgy meg:

The Lions had about 2,000 unsold tickets Thursday and the club was granted a 24-hour deadline extension. The remaining tickets were sold in the 24-hour period and, according to team president Tom Lewand, it wasn't a corporation coming to the rescue.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hill? Remélem meg vagytok elégedve mert a SF message boardon páran azt mondták jobb lesz mint Montana 😛 persze ez tavaly volt... 😀petey
Egyelőre nálam Hill=Culpepper.
Remélem holnap megcáfol és vezére lesz az Onak.
Azért az bíztató,hogy nálatok is tudott meccseket nyerni,tehát nem egy ulralúzer valaki.
Mondjuk nálunk nehezebb dolga lesz,főleg ha meg sem védjük.Bazzani
Láttam Hill jópárszor 49eseknél és voltak nagyon jó meccsei,nem lesz ő rossz,alapból jóval jobb sztem mint Culpepper,kiváncsi leszek mit csinál starterként.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kyle Vanden Bosch DE Not Injury Related Limited Participation in Practice --
Cliff Avril DE Knee Did Not Participate In Practice Out
Matthew Stafford QB right Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Louis Delmas S Groin Limited Participation in Practice Questionable
DeAndre Levy LB Groin Limited Participation in Practice Questionable
Jahvid Best RB Toe Full Participation in Practice Probable
C.C. Brown S Forearm Limited Participation in Practice Probable


Avril kiesése elég fájó.
Turk McBride minden csak nem kezdő szintű DE.
Remélem KVB játszik,mertha ő sem,akkor szevasz tavasz.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Levy visszatér hétvégén?Szesze
Lions | DeAndre Levy expected to play Week 2
Comment (0)


Fri, 17 Sep 2010 11:54:51 -0700

Detroit Lions LB DeAndre Levy (groin) participated in practice Friday, Sept. 17, and is expected to play in Week 2, according to Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hill? Remélem meg vagytok elégedve mert a SF message boardon páran azt mondták jobb lesz mint Montana 😛 persze ez tavaly volt... 😀petey
Egyelőre nálam Hill=Culpepper.
Remélem holnap megcáfol és vezére lesz az Onak.
Azért az bíztató,hogy nálatok is tudott meccseket nyerni,tehát nem egy ulralúzer valaki.
Mondjuk nálunk nehezebb dolga lesz,főleg ha meg sem védjük.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a90f2c/article/polian-backs-refs-notd-call-vs-lions-show-me-the-ball?module=HP_headlines

Friss riport a NEM TD-ről.Bazzani
Szomorú, de igaza van Polian-nek. Mind1, úgyse ezen megy el a PO 😀szaba
"If a 100 fans were sitting in a bar, 100 would say it was a catch and a touchdown."

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Hill? Remélem meg vagytok elégedve mert a SF message boardon páran azt mondták jobb lesz mint Montana 😛 persze ez tavaly volt... 😀

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Levy visszatér hétvégén?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vasárnap Vick kezd a Phillyben.
Ez most jó hírnek tűnik,talán a kutyagyilkos nem helyez akkora nyomást a secondarynkre.
Mondjuk nem a védelemtől félek,hanem az impotens offenstől.
Meg a bíróktól.Bazzani
Szerintem Bradley hiánya nagyobb előny nektek, mint hogy Kolb helyett Vick kezd. Múlt héten a kiesése után eléggé akadozott a futás elleni D-nk.
Azért létre lehetne hozni ordas mismatchket a secondarynk ellen. Pl. Megatron vs. Hobbs, bár valószínű épp ezért sokszor duplázni fogjuk.


több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a90f2c/article/polian-backs-refs-notd-call-vs-lions-show-me-the-ball?module=HP_headlines

Friss riport a NEM TD-ről.Bazzani
Szomorú, de igaza van Polian-nek. Mind1, úgyse ezen megy el a PO 😀szaba
Nem, ezen múlik majd road losses rekorddöntésünk, mint a 0-16 a Viqueens elleni meccsen abban a bizonyos évben...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a90f2c/article/polian-backs-refs-notd-call-vs-lions-show-me-the-ball?module=HP_headlines

Friss riport a NEM TD-ről.Bazzani
Szomorú, de igaza van Polian-nek. Mind1, úgyse ezen megy el a PO 😀
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
300+
és minimum 150et fut ellenünk!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Vasárnap Vick kezd a Phillyben.
Ez most jó hírnek tűnik,talán a kutyagyilkos nem helyez akkora nyomást a secondarynkre.
Mondjuk nem a védelemtől félek,hanem az impotens offenstől.
Meg a bíróktól.Bazzani
Vick 400 yd, itt hallottad először, írd fel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Vasárnap Vick kezd a Phillyben.
Ez most jó hírnek tűnik,talán a kutyagyilkos nem helyez akkora nyomást a secondarynkre.
Mondjuk nem a védelemtől félek,hanem az impotens offenstől.
Meg a bíróktól.Bazzani
A következő 3 meccsből minden esetleges győzelem hatalmas meglepetés. Szóval nem kell aggódni 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vasárnap Vick kezd a Phillyben.
Ez most jó hírnek tűnik,talán a kutyagyilkos nem helyez akkora nyomást a secondarynkre.
Mondjuk nem a védelemtől félek,hanem az impotens offenstől.
Meg a bíróktól.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a90f2c/article/polian-backs-refs-notd-call-vs-lions-show-me-the-ball?module=HP_headlines

Friss riport a NEM TD-ről.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ítélje meg mindenki maga.
Ha ez nem TD akkor ez a világ leghülyébb szabálya.

http://www.nfl.com/gamecenter/2010091207/2010/REG1/lions@bears#tab:watchBazzani
Most tudtam csak megnézni a szitut, nagyon durva.. sztem sajnos jogosan nem adták meg, de absz csak Johnson hülyesége miatt, mert az elkapás egyértelműen meglett volna. Kiakasztó jelenet tényleg.Szesze
tőlünk tavaly vagy 2 TD-t vettek el így. de más csapat meccsein is láttam vagy 10 ilyen meg nem adott elkapást. Igaz, azok két dologban különböztek: a játékosok nem "maguktól", hanem a védők miatt nem tudták úgy birtokolni a labdát, ahogy az NFL szeretné, és egyik elkapás sem az utolsó percben történt meccsfordító szituban.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát igen ez igaz, mondjuk legyen az a sérülés 3 hetes akkor a Rams ellen térhetne vissza, ott van is esélyünk nyerni. Vikes, és Packers esélytelen sajnos 😕Blevi
Én is ezt mondom.
Ne erőltessük,most pihenjen három hetet.
A Philly,Vikings,Packers hármas ellen úgysincs szemernyi esélyünk sem.
Ha nem ez az őshülye Linehan lenne az off.coordinátor,akkor akár Hill-el is lehetne normális támadójátékunk.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ALLEN PARK -- The Detroit Lions need to sell 3,000 tickets by 1 p.m. Thursday or Sunday's game against the Philadelphia Eagles will be blacked out on local television. if the Lions get close by the deadline, it's possible that the league will grant a 24-hour extension. If that happens, the game will almost certainly be sold out and the blackout will be lifted.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem értem miért kell Backust basztatni, mert a liga legjobb endje egyszer elment mellette?

Ha van ott egy rookie LT, szerintetek Peppers nem veri meg?

Ébresztő!MacPhisto
1. Nem egyszer ment el mellette.
2. Nem a legjobb end a ligában.
3. A liga szarabb endjei is szarrá szopatják.
4. Ennek ellenére Staffordnak nem kellene minden sack után korházba vonulnia,Rodgers kétszer ennyit van földön,mégsem sérül meg minden második héten.Bazzani
Hát igen ez igaz, mondjuk legyen az a sérülés 3 hetes akkor a Rams ellen térhetne vissza, ott van is esélyünk nyerni. Vikes, és Packers esélytelen sajnos 😕
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem miért kell Backust basztatni, mert a liga legjobb endje egyszer elment mellette?

Ha van ott egy rookie LT, szerintetek Peppers nem veri meg?

Ébresztő!MacPhisto
1. Nem egyszer ment el mellette.
2. Nem a legjobb end a ligában.
3. A liga szarabb endjei is szarrá szopatják.
4. Ennek ellenére Staffordnak nem kellene minden sack után korházba vonulnia,Rodgers kétszer ennyit van földön,mégsem sérül meg minden második héten.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez a 4-6 hét már biztos Staff-nál?!
Van valami frissebb fejlemény amiről lemaradtam? :Stopmodell
Lions | Could Matthew Stafford be sidelined only a week or two?
Comment (0)


Tue, 14 Sep 2010 08:04:32 -0700

Detroit Lions QB Matthew Stafford (shoulder) could be sidelined for only a week or two, reports Tom Kowalksi, of Mlive.com, according to Dr. Stan Sczecienski. Sczecienski, who does not treat Stafford, said during a radio interview that two pieces of information lead him to believe the injury might be a shoulder contusion instead of a separation. One, replays show that Stafford got hit on the side of his shoulder and, two, Stafford himself said there was no injury to the labrum (Sczecienski said injury to the labrum is normally an indication of a separation). Stafford is expected to visit noted surgeon Dr. James Andrews this week for a second opinion.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Rendben...
Parádés 😊
Van olyan szabály is ami minket segíthet valamikor?! 😀topmodell
Nincs. Majd ha LA Lions leszünk, akkor. Addig szopóág.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM