Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a győzelmet gyorsan el kell felejteni a támadóoldalon, a D-ben lehet azért egy kis büszkeség.

És gyorsan meg is követem azért a támadókat: hiányzókkal, mindennel együtt egy félidő alatt több pontot termeltek a Bucs ellen, mint annak eddigi két ellenfele.

Ha nő az összhang és ha nem lesznek életbevágó sérülések sem, jó lehet ez a szezon második felére.

| Azt viszont ne felejtsük el megjegyezni, hogy Doubs az elmúlt két hétben dupla annyi yardot termelt, mint Adams. |
Gergőbácsi
Hiányzók? Watkins nem volt csak akit tudtunk, hogy IR-re kerül csak a mikor volt a kérdés.
Rajta kívül a legjobb O volt a pályán. (Watson hiányzott még, márakinek mert nekem mondjuk nagyon nem... 😀 )

Sajnos szerintem az idei évben ha valaki kiveszi a RB játékainkat ahogy egész jól tette azt a TB, akkor ilyen meccsekre kell számítani. Doubsnak viszont óriási pacsi! 😊 előzetesen is jobban örültem neki mint a 2. körös MVS pótléknak. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Ezt a győzelmet gyorsan el kell felejteni a támadóoldalon, a D-ben lehet azért egy kis büszkeség.

És gyorsan meg is követem azért a támadókat: hiányzókkal, mindennel együtt egy félidő alatt több pontot termeltek a Bucs ellen, mint annak eddigi két ellenfele.

Ha nő az összhang és ha nem lesznek életbevágó sérülések sem, jó lehet ez a szezon második felére.

| Azt viszont ne felejtsük el megjegyezni, hogy Doubs az elmúlt két hétben dupla annyi yardot termelt, mint Adams. |

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Jó védelmek, kiherélt támadó egységek ellen.
Pa(n)t O'Donnell nagyon bíztató, de az egész spec team tetszett - mihez képest, ugye...
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Az első három drive Aj fumbleig extra volt aztán teljesen ledobtuk a láncot , vedelem rendben de az utcso tampa drivot nagyon kicentiztek.
Ami tetszett a fal egy jó vedelem ellen egeszen jó volt néha ha Bakh és Jenkins formaba lendül ez top egység lehet .
Doubs alakul, ő a szezon végére kinőheti magát .
Spec team már csinál egeszen jo dolgokat bár továbbra is vannak érthetetlen szituk is .

Ami nem tetszett
MLF sztm nagyon rosszul hívott játékot több esetben is .
Campbell a végén nagyot ment de nagyon nem tavalyi szinten jatszik egyelőre

2-1 játék azért meg rendesen döcög most jön a sorsolás kényelmesebb része lehet előre lepni.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Olyan meccsre számítottam, amilyen a második félidő volt (abban a reményben, hogy mi jövünk ki jól belőle). Túl szép lett volna mindkét félidőt úgy dominálni, ahogyan az elsőt sikerült.
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Az offense már kb. playoff szinten játszott, szerencsére a defense és ST még nem annyira.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
A védelem elég bíztató. St-ről nem is beszélve. Rodgers meg game manager.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Bakhtiari játszani fog, remélem nem lesz nagyon rozsdás, hátha több ideje lesz Rodgersnek oldalra kidobni a labdát.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Nincs mese, szólni kell Jordynak a farmra, hogy jöjjön.
Meg James Jones is a kapucnijával.
Kampman
Most azonnal aláírom mindkettőt.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nincs mese, szólni kell Jordynak a farmra, hogy jöjjön.
Meg James Jones is a kapucnijával.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
Az ég kék, a fű zöld, Sammy Watkins IR
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Most látom, hogy Fournette is kérdéses, tőlünk pedig még Merci. Bármi lesz is a vége, jó eséllyel az jön majd, hogy "ebből a meccsből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni".
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Watkins out, csodálkoztam is, hogy zsinórban nyomott 2 meccset
pecsi92
Ez is zavar de a Bakhtiari körüli ködösítés sokkal jobban ! Jenkins 10 hónap után a hétvégén pályán volt Bakh decemberben már 2 éve lesz h szakadt ,és nagyon nem jo jel ha edz is 1et limitáltan másnap már tuti nem , valaki tud erről vmi pontosat h mi is a baj térdével?! Azt tudom h több műtét is volt már .
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Watkins out, csodálkoztam is, hogy zsinórban nyomott 2 meccset
pecsi92
utolsó meccsekre még visszatérhet..
Harmadik meccs és már kilométeres az injury report, megjelentek a hamstringek.
Beindult a szezon, hivatalos. 😊
gamerkr
Minden jól alakul
Innentől lesz érdekes és jó a szezon, buktatókkal persze

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
Watkins out, csodálkoztam is, hogy zsinórban nyomott 2 meccset
pecsi92
utolsó meccsekre még visszatérhet..
Harmadik meccs és már kilométeres az injury report, megjelentek a hamstringek.
Beindult a szezon, hivatalos. 😊
gamerkr
Watkins out, Watson és Cobb questionable.
A másik oldalon ugye Evans eltiltva, Godwin out, Gage, Julio és Perriman questionable.
Jó kis roncsderbi lesz az elkapóknál..
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Watkins out, csodálkoztam is, hogy zsinórban nyomott 2 meccset
pecsi92
utolsó meccsekre még visszatérhet..
Harmadik meccs és már kilométeres az injury report, megjelentek a hamstringek.
Beindult a szezon, hivatalos. 😊

több mint 1 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Watkins out, csodálkoztam is, hogy zsinórban nyomott 2 meccset
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Ha nincs WR, majd Rodgers előveszi Don Camillo playbookját
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
A WR-ek közül tegnap már csak Cobb, Lazard, Watkins és Watson nem edzett..
James007
Szerintem elmentek együtt moziba....
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
A WR-ek közül tegnap már csak Cobb, Lazard, Watkins és Watson nem edzett..
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Masodik koros ekapoktol elso heten varni a megvaltast irrealis, decemberben nezzuk meg tudnak e hozza tenni.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
Szerintem lassan belenyugodhatunk, hogy ezzel az elkapósorral kell végigjátszanunk ezt a szezont. De szerintem ez nem akkora tragédia, mert nyilván jó lenne egy-két klasszis WR a csapatban, és jó lenne a nagy játékokat, elkapásokat nézni, de ha ez nincs, akkor is működhet a csapat egy jó OL-al, hatékony futójátékkal és okos, rövidebb passzokra koncentráló taktikával, amire viszont a jelenlegi elkapósor is képes lehet. Adjunk nekik még pár hetet, én látok rá esélyt, hogy közülük néhányan felnőnek a feladathoz.
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Na, szerencsére a Tom bácsi hívó szavára rögtön ugrott az egyik legjobb FA, akivel már hál isten ez a csapategység sem a mi javunkra dől. Nem mintha nem írtam volna már be tollal az L-t Beasley ide vagy oda. 😀
alatriste
Akartam is írni, nem hiszem el, hogy ide nem lehet hozni legalább 1 normálisabb FA elkapót, nagyon liga alja az az egység.
pecsi92
OBJ és Will Fuller még elérhetö. Fullert eskü bepróbálnám vet. minért a helyetekben.
Toto21
OBJ szerintem fix visszamegy a Ramsbe
zacknorb
Mar ha egyaltalan jatszhat iden
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, szerencsére a Tom bácsi hívó szavára rögtön ugrott az egyik legjobb FA, akivel már hál isten ez a csapategység sem a mi javunkra dől. Nem mintha nem írtam volna már be tollal az L-t Beasley ide vagy oda. 😀
alatriste
Akartam is írni, nem hiszem el, hogy ide nem lehet hozni legalább 1 normálisabb FA elkapót, nagyon liga alja az az egység.
pecsi92
OBJ és Will Fuller még elérhetö. Fullert eskü bepróbálnám vet. minért a helyetekben.
Toto21
OBJ szerintem fix visszamegy a Ramsbe