Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
időjárásjelentés: GB-ben nagyjából -15 C-fok van, enyhe hóeséssel, a mérkőzésig nagy változás ilyen tekintettben nem várható! 😊
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én élek halok az ilyen meccsekért... mikor a snap előtt egy hatalmas gőzfelhő van csak a vonalon! Ez az igazi Foci.
(csak annyit kérek hogy sérülés ne legyen még emiatt is)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bakhtiari, David T Illness - DNP FP probable
Bostick, Brandon TE Concussion FP FP FP probable
Dietrich-Smith, Evan C/G Knee / Ankle LP DNP DNP questionable
Lattimore, Jamari LB Quadricep FP FP FP probable
Neal, Mike DE/LB Abdomen DNP DNP LP probable
Perry, Nick LB Foot LP LP LP probable
Pickett, Ryan DT Knee - DNP LP probable
Rodgers, Aaron QB Collarbone LP LP LP Out
Wilson, C.J. DE Ankle DNP DNP DNP Out

Bostick úgy néz ki játszik, jól jönnének hatékony TE játékok is.

Azt olvastam hogy próbálgatjuk S. Richardson-t is, Burnett mellett kaphat sok snap-et.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én nem leszek szomorú akkor sem ha nincs PO. Nem igazán rinyálhatunk, hogy mostanság szar szezonjaink lettek volna.Persze minden meccs kötelező, minden évben SB ez egyértelmű. De ha mégsem akkor Aaron felépül, reméljük az FA filozófián változtatunk és a draftról betankolunk jövőre.

több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Áron out a Falcons ellen, és ahogy olvasom, az egész szezonra is!zsoltvanya
legalább kiderül, hogy ki legyen a backup 😀MarioAna
Én őszintén talán nem is bánom, így jövőre egy 100%-os irányítónk lesz. Nagyon nem szerettem volna ha hasonló eset következett volna be mint tavaly a Washingtonnal RGIII-al.balazs799
Én azért még bíztam kicsit a PO-ban, de nem kell, bár kíváncsi leszek mi lesz jövőhéten, ha valahogyan most elkapálnánk a Falconst.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Áron out a Falcons ellen, és ahogy olvasom, az egész szezonra is!zsoltvanya
legalább kiderül, hogy ki legyen a backup 😀MarioAna
Én őszintén talán nem is bánom, így jövőre egy 100%-os irányítónk lesz. Nagyon nem szerettem volna ha hasonló eset következett volna be mint tavaly a Washingtonnal RGIII-al.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Áron out a Falcons ellen, és ahogy olvasom, az egész szezonra is!zsoltvanya
legalább kiderül, hogy ki legyen a backup 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Áron out a Falcons ellen, és ahogy olvasom, az egész szezonra is!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Meg hó is várható vasárnapra ahogy nézem, végre igazi tundra hangulat.

Bakhtiari DNP
Bostick FP
Dietrich-Smith DNP
Lattimore FP
Neal DNP
Perry LP
Pickett DNP
Rodgers LP
Wilson DNP

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
-16 C Green Bayben. Remélem nem fázik meg a csapat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
A Sporttv adja majd a Dallas elleni meccsünket, remélem lesz még tétje és hogy nyerünk végre egy sporttv-s meccset a baltimore-i után.
Persze előtte még a Falcons-t kell lenyomni. Gondolom ne is számítsak a 2011-es januári meccshez hasonlóra?

"Seladja Matt Ryan, vissza lehet még hordani, Tramon Williams mit művel mhhhegint..." by Faragó .
Az idézet idén is helytálló.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Ha jól értettem, akkor vasárnap is Flynn kezd, Áront meg nem erőltetik még!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jött Bell és kivágtuk McMiliant. A 2012-es draft fele játszik már csak itt.JayB
McMillian lassan kijátszotta magát a csapatból. Ezúttal nem jött be a kiscsapatból érkező safety (mint Collins..).
Annyi a pozitiv a dologban, hogy legalább az első fele van itt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Jött Bell és kivágtuk McMiliant. A 2012-es draft fele játszik már csak itt.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 www.packers.com/media-center/videos/James-Jones-From-homeless-to-Super-Bowl-champion/212a6447-3368-4243-b961-540ffcf6b5b6

Nem is tudtam James Jonesról hogy hajléktalan volt. Baromi szimpatikus arc (Y)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Két pasi meg egy kicsi a Viasat 3-on. Charlie Harper és a kicsi meccset néz a tv-ben, mikor megkérdezi a kissrác:
- Kinek szurkolsz Charlie?
- A Green Bay-nek.

Az egyetlen jó válaszlehetőség ez volt 😀 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rob Demovsky szerint leigazoljuk Khalil Bellt. Rodgerst további teszteknek vetik alá.Gergőbácsi
az angol wikin már tegnap szerződtünk vele:
 en.wikipedia.org/wiki/Kahlil_Bell

Abszolút nem ismerem, de az a gyanúm, hogy Lacy kímélése is elkezdődik.James007
Franklin IR-re kerülésével 2 RB maradt a keretben. Nem csak a kímélés szerintem a faktor
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
akkor valaki (EDS?) IR-re kerül vagy valakit cutolunk?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Rob Demovsky szerint leigazoljuk Khalil Bellt. Rodgerst további teszteknek vetik alá.Gergőbácsi
az angol wikin már tegnap szerződtünk vele:
 en.wikipedia.org/wiki/Kahlil_Bell

Abszolút nem ismerem, de az a gyanúm, hogy Lacy kímélése is elkezdődik.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Rob Demovsky szerint leigazoljuk Khalil Bellt. Rodgerst további teszteknek vetik alá.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kétségeink, letörtségünk ellenére, kilátástalan helyzetünkből tekintsünk ki egy kicsit.

Háromszoros hip-hip hurrá a liga legjobb irányítójának! Isten éltesse, Mr. Rodgers!
Van élet és siker a 3. x-en túl is! Boldog 30-at, mielőbbi teljes felépülést és sok jövőbeni sikert!

King of Titletown:  www.youtube.com/watch?v=lvsH0NKugbAGergőbácsi
baromim megindító egy videó 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kétségeink, letörtségünk ellenére, kilátástalan helyzetünkből tekintsünk ki egy kicsit.

Háromszoros hip-hip hurrá a liga legjobb irányítójának! Isten éltesse, Mr. Rodgers!
Van élet és siker a 3. x-en túl is! Boldog 30-at, mielőbbi teljes felépülést és sok jövőbeni sikert!

King of Titletown:  www.youtube.com/watch?v=lvsH0NKugbAGergőbácsi
He is a beast bro' 😀

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Kétségeink, letörtségünk ellenére, kilátástalan helyzetünkből tekintsünk ki egy kicsit.

Háromszoros hip-hip hurrá a liga legjobb irányítójának! Isten éltesse, Mr. Rodgers!
Van élet és siker a 3. x-en túl is! Boldog 30-at, mielőbbi teljes felépülést és sok jövőbeni sikert!

King of Titletown:  www.youtube.com/watch?v=lvsH0NKugbA

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
akkor köszönjük meg a vikingeknek.brk
Szívesen, hiperjó arcok vagyunk, még a Lionst is elverjük majd 😉
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Jó kis meccs volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
akkor köszönjük meg a vikingeknek