Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nyerjünk valahogy 1 ponttal, zsinórban harmadjára. Legyen mondjuk 10-9! 😀

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
az igazi tundra fyeah.




Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bostick is megy IR-re.gamerkr
Kíváncsi leszek, kik kerülnek az 53-ba. Cobb.. és?LN
a héten már senki.gamerkr
Elég fura ebből a szempontból ez az év.
9 OL a rosteren jelenleg, miközben meg csak 4 WR, 3 TE..
Sok a sérülés, de akkor is fura
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bármi is lesz az utolsó 2 meccsünkön, az hogy 2 mérkőzéssel a vége elött a saját kezünkben van a sorsunk AR nélkül szerintem óriási dolog. Nem kell számolgatnunk semmit, ha meg megverjük a vasasokat, és a macikat PO, hiába nyerne a Lions is akár 2öt, és rendelkezne a legjobb divizió mérleggel, azzal az X-el elöttük maradnánk. Remélem Vnap összejön a W, és az utolsó meccsen nyerjen a jobb alapon játszhatunk a Bears-el. Bízom a csapatban, hogy a feltámadás a Dallas ellen kellő képpen feltüzelte őket, és megmutatják ki a vilag legjobb NFL csapata! Go Packers Go!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bostick is megy IR-re.gamerkr
Kíváncsi leszek, kik kerülnek az 53-ba. Cobb.. és?LN
a héten már senki.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Ez a Steelers bőven verhető, sőt ha playoffért megyünk, és azért megyünk akkor nem kérdés. Matty Ice (JaJones ragasztotta rá ezt a nevet) újabb nagy napját várom 😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mennyi esély van a lions meccshez hasonló betlire szerintetek? Valamiért ilyen érzésem van a meccsel kapcsolatban, egyedül vagyok ezzel?psychocska
Akkora betli biztos nem lesz, a Steelers ellen nagyon jó meccseket játszottunk az utóbbi időben. Ráadásul mindkét csapatot eléggé megtépázta ez az év (is), nem hiszem, hogy a végén 4-5 pontnál nagyobb lenne a különbség.Kampman
csak nekünk legyen az a 4-5pont pluszba a végén... 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Bostick is megy IR-re.gamerkr
Jolly is, jöhet Boyd. futás ellen hiányozni fog de reméljük tudja pótolni

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Mennyi esély van a lions meccshez hasonló betlire szerintetek? Valamiért ilyen érzésem van a meccsel kapcsolatban, egyedül vagyok ezzel?psychocska
Akkora betli biztos nem lesz, a Steelers ellen nagyon jó meccseket játszottunk az utóbbi időben. Ráadásul mindkét csapatot eléggé megtépázta ez az év (is), nem hiszem, hogy a végén 4-5 pontnál nagyobb lenne a különbség.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Mennyi esély van a lions meccshez hasonló betlire szerintetek? Valamiért ilyen érzésem van a meccsel kapcsolatban, egyedül vagyok ezzel?psychocska
-4 fok és 30 centi hó lesz. És Lambeau Field. És Flynn 5. meccse. Én inkább egy utolsó percig kiélezett csatára számítok, elsősorban futásokkal. És persze hazai győzelemmel.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Mennyi esély van a lions meccshez hasonló betlire szerintetek? Valamiért ilyen érzésem van a meccsel kapcsolatban, egyedül vagyok ezzel?
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
ajjaj. Flynn-nek szerintem nem megy, hogy két jó meccse legyen egymás után, de végülis, a Dallas ellen csak fél jó meccse volt... és azért szurkoljunk a Giants-nek és az Eagles-nek 😊
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bostick is megy IR-re.gamerkr
Kíváncsi leszek, kik kerülnek az 53-ba. Cobb.. és?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
McCarthy is megerősítette, hogy Rodgers nem játszik vasárnap.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bostick is megy IR-re.

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Úgy néz ki Flynn-re vár a nemes feladat...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Packers not expecting Aaron Rodgers to play Sunday vs Steelers unless, as one source said, "something significantly changes with doctor."Adam Schefter
jobb is, most hatalmas mákkal becsúszhatnánk PO-ba, de rámehet egy franchise QB válla. Inkább pihenjen, nem ér annyit az egész (nem érzem PO-képesnek a gárdát amúgy sem a sok sérülés miatt).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Safety pozícióban játszó játékosunk ebben az évben még nem szerzett interception-t.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Johnny Jolly szezonjának vége. Nem tudni, látjuk-e még Packerként (vagy bármilyen más mezben). 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Én még mindig a Dallas elleni meccs hatása alatt vagyok. Az első félidőt nem néztem meg újra (lehet ki is hagyom), de a második játékrésszel nem tudok betelni. Kíváncsi vagyok mit mondhatott MM a félidőben, meg persze Jolly és Lattimore?
Hihetetlen feltámadás és javulás Flynn-től. Azért hozzá tartozik, hogy a Dallas is besegített, de az érdem akkor is a miénk. Nelson, Quarless és Boykin parádézott és néhány bravúros elkapással azért megmentette Flynn-t. Lacy isten róla nem is kell többet mondani. A fal is elfogadható volt, az első félidőhöz képest mindenképp. 2 sack belefér.
A védelem a második félidőben végre odaért Romóhoz, de kellett ez is. Tramon megint pampoghat de most nem érdekel, megtette a dolgát. Shields néha csak lógott DB-en vagy lepattant róla (kurvára idegesítő volt), aztán parádézott ő is a leütéseivel meg az INT-el.
Ami még durva a 100%-os hatékonyságunk a vörös zónában, a Vikings ellen meg mit összeszerencsétlenkedtünk. Nagy meccs volt, örök emlék!

Szóval minden összejött a végére. Így is marad vajon?
Jön a Steelers és elég vegyesek az érzelmeim. Ilyen nagy győzelem után be kell húzni ezt a meccset is. Maradjon a döntés a Bears elleni meccsre.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Aaron Rodgers update. He’s doing better. He’s still not been cleared by the medical staff. He threw the ball extremely well. He looked sharp. He’s getting better,” Packers Coach Mike McCarthy said on Wednesday following practice.
De Cobb már edzett. Flynnel az első csapatban!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A mi Laci-nk az NFC támadó játékosa a héten! 😊
Carry: 21
Yards: 141 (ezzel már átlépte az 1000yardos határt a szezonban)
Gratula neki, hatalmas fogás volt! Csak így tovább, nagy kell ez a teljesítmény tőle a kövi 2 meccsen is.

 blog.packers.com/2013/12/18/eddie-lacy-named-nfc-offensive-player-of-the-week/


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Olvasgatom a kinti fórumokat, és akik kint voltak a meccsen egyöntetűen azt írják, hogy a stadionnak legalább a harmada zöld sárgában volt. Azért ez nem semmi!
Mondjuk a tv-ben is jól lehetett hallani a Packer Nation hangját, főleg a meccs végén 😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
iszonyat nehéz lesz a Steelers elleni. Nem tudom, milyen esélyeik vannak még, de biztos, hogy kemény lesz.Gergőbácsi
Gyakorlatilag semmi, de a Bengals ellen tét nélkül egész jól ment a játék. 😊 Plusz a Super Bowlért is illene visszavágni.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Btw a Lacy TD-nél a backfield már milyen frankó volt Daniels-szel és Rajival. 😀Gergőbácsi
MM biztosra ment, hirtelen kicsit többen lettünk, legalábbis súlyban. Nem is volt esélyük megfogni a futást.
Még az kellett volna, hogy Raji eljárja a táncát 😊